Doğanın sembolü, gençliğin ve tazeliğin simgesi olan yeşili rengi özel günlerinizde tercih ederek abiyelerinizde bu canlı havayı kullanabilirsiniz. Gücü yüksek yeşil abiye modelleri ile özel günlerde dikkat çekici ve güzel görünmek çok kolay. Özellikle otoritesini güçlendirmek ve inandırıcılığını ortaya çıkarmak isteyen bir kadınsanız mutlaka yeşil rengi tercih etmelisiniz! Diğer renklerde olduğu gibi yeşilin de onlarca tonu seçtiğimiz otuz sekiz abiye modeliyle karşınızda! Bu yazıda size yeşil abiye ve nişanlık modelleri hakkında çeşitli fikirler sunacağız. Aralarından seçim yapmakta zorlanacaksınız!

Yeşil Abiye Modelleri

Zümrüt Su Yeşili Tesettür Abiye

Yeşil Abiye Modelleri


Söz geceleriniz nişan geceleriniz mezuniyet geceleriniz gibi özel durumlarda tercihinizi tesettür abiyelerde yana yapacaksanız zümrüt yeşili tesettür abiye tercih ederek fark yaratabilirsiniz. Yeşil gece elbisesi arasında sıklıkla tercih edilen tesettür abiyelerinize sizde ufak dokunuşlarla özgün bir hale getirebilirsiniz.
Yeşil Abiye Modelleri

Zümrüt yeşili tesettür abiye modelimizin bel kısmında kullanacağınız dantel detayları, omuz kısmında kullanacağınız tüy detayları ve yine omuz kısmında kullanacağınız pelerin detayları abiyenizin daha dikkat çekici olmasına yardımcı olacaktır. Bu özelliklere sahip zümrüt yeşili abiyeye Yeşiltopuklar.com adresinden uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
Yeşil Abiye Modelleri

Yeşil Gece Kıyafetleri!

Yeşil Abiye Modelleri

Gece kıyafetlerinde arasında olan ve sıklıkla tercih edilen yeşil gece kıyafetlerinizde tercih edeceğiniz şifon ve tül kumaş bütünlüğü ile rahatlığı yakalayabilirsiniz!

Yeşil Abiye Modelleri

Uzun yeşil abiye ve nişanlık modelleri içerisinde bacak dekoltesi bulunan modeller de sizin için iyi bir tercih olabilir. Bel kısmı ince bir kemer detayı ile hareketlendirilmiş boyundan bağlı şifon yeşil abiye ve nişanlık modelleri görülmeye değer modeller arasındadır. Bu model abiyeleri trendyol ve bunun gibi adreslerde bulabilirsiniz. 2018 yeşil abiye elbise modelleri ve fiyatları çok uygun olup, bütçenize uygun fiyatlarla abiyenizi satın alabilirsiniz.

Sade ve Şık!

Yeşil Abiye Modelleri

Açık yeşil abiye modellerini tercih etmek istiyorsanız ve uzun modellerden vazgeçemiyorsanız sade ve şık bu abiye modelini göz atmanız gerekir.Uzun kollu dümdüz şekilde kesim yapılmış, yakasına boncuklarla detay verilerek ufak bir pencere açılmış olan açık yeşil bu abiye modeli sade ve şık bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır. Böyle bir abiye modelini tercih ederek vücudunuzun ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bu model sizi olduğunuzdan daha ince ve daha uzun gösterecektir. Yakası bu şekilde hareketlendirilmiş olan yeşil abiye modeliniz için sade bir şekilde yapılmış saç modeli tercih edebilirsiniz.
Yeşil Abiye Modelleri

Bir diğer sadece abiye örneğiyse bu model. V yaka, truvakar kollu bu abiyede siyah ve yeşilin uyumu çiçek desenlerin işlenmesiyle yakalanmış.

A Kesim Yeşil Abiye Modelleri

Yeşil Abiye Modelleri

2018 yılının moda modelleri arasında yer alan a kesim abiyenizde koyu yeşil rengini kullanılarak fark yaratabilirsiniz. Bacak yırtmacı bulunan, tek omuz, koyu yeşil a kesim abiye modelleri tam da size göre! Kullanacağınız abiye kıyafetinizde zarifliği ön plana çıkarmak istiyorsanız a kesim abiye modellerini tercih etmelisiniz. Koyu yeşilin asilliği a kesim abiyenin zarafetiyle buluştuğunda mükemmel bir görünüm elde edeceksiniz. İnce Kemer detayları bulunan ayakkabıyı bu tür modellerin altına kullanarak daha zarif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yeşil Abiye Modelleri

Abiyelerinizde tesettür abiye tercih edecekseniz yine a kesim tesettür abiyeleri göz atmalısınız. Tesettür abiye modellerinde de sıkça kullanılan a kesim modeller sıklıkla tercih edilerek zarafet yakalanmak istenmektedir. A kesim abiye modelleri alt kısmı üst kısmına göre daha kalın olan tesettürlü hanımlar tarafından da tercih edilebilir.
Yeşil Abiye Modelleri

En Şık Modeller

Abiyenizin üst kısmında beyaz ve yeşil detaylar kullanabilir, alt kısmında tek renk fıstık yeşili kullanarak abiyenizi hareketler indirebilirsiniz. Bel kısmında kullanacağınız ince kemer detayı ile belinizi olduğunuzdan daha ince gösterme şansı bulabilirsiniz.
Yeşil Abiye Modelleri

Tesettürlü hanımlar için de uygun olan a kesim abiyenizin kumaşını şifon olarak tercih edebilir; ferah ve rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Zümrüt yeşili ne en çok yakışan renklerden birisi olan şeker pembesi rengini abiyenizin bazı detaylarında tercih ederek yeşil abiye kombinler meydana getirebilirsiniz.
Yeşil Abiye Modelleri

A kesim Abiye modellerini büyük beden hanımlar da gönül rahatlığıyla tercih edebilirler. Büyük beden abiyeleri tercih edecekseniz A kesim abiye modellerine göz atarak tercihinizi daha doğru şekilde yapabilirsiniz. Büyük beden olan hanımlar straplez işleme detaylarına sahip olan, alt tarafı şifon kumaştan meydana getirilmiş a kesim abiye modellerini seçebilirler. Bu tür abiye modelleri vücudunuzun üst bölgesini daha ince gösterirken alt bölgenizin gizlenmesi için uygun olacaktır.

Yeşil Abiye Modelleri

Yeşil abiye modellerini tercih edecekseniz her vücut tipine uygun olan modelleri sizler için seçtiklerimiz arasında rahatlıkla bulabilirsiniz. İsterseniz bel kısmı taş işlemeli straplez modelleri, isterseniz kolsuz, bel kısmı ufak detaylara sahip yeşil abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Mezuniyet geceleri, söz geceleri, nişan geceleri ve kına geceleri gibi özel günler için uygun yüzlerce modelde yeşil abiye ve elbise modelleri sizleri bekliyor!

Payetli ve Pullu Yeşil Abiye Modelleri!

Yeşil Abiye Modelleri

Işıl ışıl görünmek istiyorsanız payetli modeller tam da size göre! Her zaman dikkat çekmeliyim, abiye kıyafetim göze çarpmalı diyorsanız payetli ve pullu bu modeller sizin zevkinize ve tarzınıza göre biçilmiş kaftan. Derin göğüs dekoltesine sahip payetli, pullu yeşil abiye kıyafetlerinin içerisinde bir kuğu gibi görüneceksiniz. Payetli yeşil abiye kıyafetlerinizde a kesim abiye modellerini de tercih edebilirsiniz. Abiyelerinizi ister straplez kullanın, ister yarım kollu kullanın. Tercih sizin! Açık yeşil, zümrüt yeşili veya acı yeşili payetli pullu abiyelerinizde tercih edeceğiniz modeli seçerken size önereceğimiz yeşil abiye modellerine göz atmayı unutmayın! 2018 yeşil abiye elbise modelleri ve fiyatları hakkında ürünlerin internet adreslerini ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.
Yeşil Abiye Modelleri

Yakası İşlemeli Yeşil Abiyeler

Yeşil Abiye Modelleri

Yakası işlemeli, çiçek detayları bulunduran açık yeşil abiye modelleri abiyenin yaka bölümü kapalı olsun diyenler için uygun… Abiyelerde bulunan çiçekler zarifliğin göstergesi gibi… Siz de abiyelerinizde yakası işlemeli, isterseniz boncuk ve püskül detaylı, ceketle kombinlenmiş veya rengarenk etekli, yeşil modellerden yana tercih yapabilirsiniz.
Yeşil Abiye Modelleri

Tek kol, straplez ya da askılı, yakasız biçimlendirilmiş koyu yeşil balık abiyelere de göz atmalısınız. Bu gibi modern koyu yeşil balık abiyeler özellikle özel geceler için vazgeçilmez abiye modeli olacaktır. Koyu yeşil nişanlık ve abiye modellerinin üzerine uygulayacağınız saç şekliniz yakaya bağlı olarak büyük ihtimalle toplu olmalı… Omuz detayının kapanmaması için toplu saçları tercih etmeniz önemli bir ipucu.

Tesettürde Abiyede Yeşillerin Modası!

Yeşil Abiye Modelleri

Tesettür abiyenizde yeşilin tonlarını zıt renklerle detaylarda kullanarak istediğiniz abiye modelini yakalayarak 2018’e damga vurabilirsiniz! 2018 yeşil abiye ve nişanlık modellerinde ön plana çıkan bütün modacılar abiyeleri şenlendiriyor.
Yeşil Abiye Modelleri

Güpürün yakıştığı renklerden birisi olan koyu yeşil ve acı yeşili abiyelerinizde kullanarak dikkat çekebilirsiniz. Özellikle tesettür abiyelerde kullanılan kabarık etekli, asimetrik veya pantolonlu abiye modellerinize ekleyeceğiniz güpür, ceket, işleme veya pelerin detayları özel günlerinize çok yakışacaktır.
Yeşil Abiye Modelleri

Şık Bir Nişanlık Seçimi

Söz ve nişan törenlerinizi ev ortamlarında yapacaksanız kısa veya midi yeşil abiyeler ev ortamına uyum sağlayacak! Straplez, kalın ya da ince askılı yeşil mini ve midi boy elbisenizin omuz ve kol detayları tül ve şifonla çalışılabilir. Sadelikten yanaysanız tek kumaştan oluşturarak fark da yaratabilirsiniz.
Yeşil Abiye Modelleri

Kısa ve midi boy abiyeleriniz ev ortamında gerçekleştireceğiniz törenlerimiz için veya mezuniyet geceleriniz için rahat ve şık bir tercih olacaktır. Yeşilin asaletini buluşturacağız ince kemer detaylarına sahip hafif topuklu bir ayakkabı veya dümdüz sandaletler de kullanabilirsiniz.

Yeşil Abiye Modelleri

Herkesin giydiğinin bir benzeri olarak kıyafetinizin tek renk olmasını istemiyorsanız farklı renklerle kombin yapabilirsiniz. Zümrüt yeşiline yakışacak olan siyah, gerek elbisenin güpür detaylarında kullanılabilir gerekse tamamen zıt kiremit tonları ile çok çılgın podyum görüntüleri yakalayabilirsiniz. Siyah renk kullanacağınız eşarbınız da elbisenizi çok yakışacak fakat kıpkırmızı eşarpla yeşil abiyeye veya tam tersi bordolu metalik abiyenize yeşil bir eşarba ne dersiniz?

Yeşil Abiye Modelleri

2018 yılına damga vuran elbiselerin podyumlardan yansıması bu fikirleri deneme vakti geldi diyor. Detaylarındaki tüller, işlemeler şık bir tercihler olarak zıt renklerle ve rengarenk desenli kumaşlarla karşımıza çıkmakta. Güpür detayları ve tül detayları, zengin kumaşlar ve metalik aksesuarlar elbisemizin sade olmasını engelleyerek renklendirecek ve özgünlük atacaktır.
Yeşil Abiye Modelleri

Büyük Beden Yeşil Abiye Modelleri

Yeşil Abiye Modelleri

Büyük beden abiye kullanacaksanız sizin için de birçok seçenek var! Büyük beden kısa ve sade abiye tercihlerinizde de yeşil rengi kullanabilirsiniz. Midi boy olarak tasarlanmış fakir kol kullanılarak detaylandırılmış ve omuz kısımlarına taşlarla işlemeler yapılmış olan abiyeleri özel günlerinizde tercih edebilirsiniz. Seçtiklerimiz arasından midi boy yeşil, büyük beden abiye modelini bütün özel geceleriniz de rahatlıkla kullanacaksınız. Nedimelerin kış düğünlerinde vazgeçilmez olan kadife de bu grupta yer alıyor.

Yeşil Abiye Modelleri

Sade Şıklık

Özellikle bu sade yeşil abiye modelleri düğünlerde ve nişan törenlerinde tercih edilmekte… Bir yakınını evlendirecek olan veya oğlu ya da kızı evlenecek olan biri iseniz bu kesim ve bu modelde elbiseler sizin için biçilmiş kaftan olacaktır.

Yeşil Abiye Modelleri

Elbisenizin altında kullanacağınız yine aynı sadelikte bir ayakkabı ve elinize alacağınız aynı sadelikte bir çanta ile yeşil abiyenizi kombin yapabilirsiniz. Sade yeşil abiyeler kolayca tercih edebileceğiniz klasiklerden.
Yeşil Abiye Modelleri

Yeşil abiye ve nişanlık modelleri arasında bulunan fırfırlı modeller genç kızlar tarafından beğenilerek tercih ediliyor. Abiyenizde tercihini kısa modellerden yana olacaksa fırfırlı, kabarık ya da kalem etek stili modelleri tercih edebilirsiniz. Tek kol biçiminde oluşturulmuş bir kolunda yine etek kısmı gibi fırfır detaylarına sahip olan abiyeler 2018 yılında ön plana çıkmakta. Sade veya simetrik kesimleri sevenler de yeşil abiyelerde bu örneklere de rastlayacak.

Yeşil Abiye Modelleri

Büyük beden tesettür abiye seçimi yaparken yeşil abiye modellerine göz atmanızı öneririz. Bu rengin koyu ve açık tonları işlemelerle veya modern stillerle oldukça yaygın bulunuyor vitrinlerde. Haki ve yağ yeşili abiye modelleri büyük beden abiyeler de sıklıkla tercih edilse de hemen her tonu görmek mümkün.

Yeşil Abiye Modelleri

Detayları İle Büyüleyen Tasarımlar

Üst detayları altın, gümüş veya kızıl işlemelerle oluşturulmuş abiye elbisenizin altına yeşil abiye ayakkabı kullanabilirsiniz. Elbise de kullanılmış olan altın işlemeleri elbisemizin kol detaylarında da kullanabileceğimiz gibi tamamen zıt renklerde kombinler de seçilebilir.
Yeşil Abiye Modelleri

Otel gibi modern mekânlarda gerçekleştireceğiniz özel günler için balık model, sade veya kabarık yeşil abiyeler uygun bir tercih olacaktır. Balık model yeşil abiyenizin üst kısımlarında kullanılacak tül detaylar ve bu tül detayların üzerine yapılacak olan ufak taş işlemeleri sade ve asil bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.
Yeşil Abiye Modelleri

Saten ya da şifon seçenekler mevsimine göre size rahatlık sağlar. Derin bacak yırtmacı dikkat çekmek isteyenler için uygun ve güzel bir seçimken, üst kısmı straplez şekilde modellendirilmiş abiyenizin tül detaylarına kullanacağınız işlemeleri farklı renklerden yapabilirsiniz. Bu şekilde tercih edeceğiniz abiyenizde tek renk kullanmak zorunda kalmaz daha canlı görünüme sahip abiyeler meydana getirebilirsiniz. Kırmızı, turuncu ve yeşil bir arada çok moda…

Yeşil Abiye Modelleri

Size Özel Model Seçenekleri

Abiye, nişanlık alışverişlerinizde, düğün veya mezuniyet için gece kıyafeti bakarken yerli markaların da yeşilin harika tonlarına tutkun olduğunu göreceksiniz. En çok yeşil abiye çalışan markalar arasında Tarık Ediz, Nesrin Emniyetli, Patırtı, Modanisa, Alfa Beta, Pınar Şems ve Yeşil Bursa isimlerini görebilirsiniz.

Yeşil Abiye Modelleri

Yeşil abiyelerine göz gezdirmek isteyeceğiniz büyük mağazalar arasında Roman ve Koton da yeşil abiyeleri, İpekyol da tarzından ödün vermeyen mezuniyet ve gece elbiseleri ile dikkatimizi çekmekte. Piraye markası kapalı abiyede yeşil seçenekeleriyle öne çıkarken Moda Nisa da tesettür yeşil abiye diyince karşımıza çıkan markalardan bir diğeri.
Yeşil Abiye Modelleri

Size bu yazımızda yeşil abiye modelleri hakkında bilgi vermeye çalıştık. Güpür yeşil abiye, tül detaylara sahip yeşil abiye, tek kol, fakir kol, uzun kol yeşil abiye, uzun etekli, kısa ve midi boy etekli yeşil abiye, şifon detaylar ile oluşturulmuş yeşil abiye, bacak ve göğüs dekolteleri bulunan yeşil abiye modelleri hakkında bilgi sahibi olmanız için yardımcı olmaya çalıştık.
Yeşil Abiye Modelleri
Canlı renklerde abiyeleri seviyorsanız mavi abiye ve nişanlık modelleri yazımızı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Fikirlerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz

Sizin de yeşil abiye modelleri hakkında fikriniz varsa bizlerle paylaşabilirsiniz. Yeşil abiye bütün özel günler için uygun bir seçenek olacaktır. Yazımızda size sunmuş olduğumuz yeşil abiye modellerinde bakarak özel günleriniz için daha sağlıklı kararlar verebilirsiniz. Alt kısımda bulunan yorum bölümüne yorumlarınızı yazarak lütfen bizlerle paylaşınız.
Yeşil Abiye Modelleri
Eğer abiyenize karar verdiyseniz birbirinden güzel eğlence mekanlarını seçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Nuray Karaca

Yanıtla