Prensesler gibi olmak için en özel gecenize prenses model abiye ve nişanlık modelleriyle hazırlanmaya, 2019 prenses abiye modası baştan yazmaya ne dersiniz? 2019 prenses nişanlık modelleri ve daha fazlası burada. Hayallerinizde ki gibi bir prenses olmak için gelin birlikte bakalım burada neler var. Hatta Koşun, çünkü burada ne ararsanız ne hayal ederseniz o var.

DÜĞÜN PASTASI

Hangi Düğün Pastası Sana Göre?

Verdiğin yanıtlara göre sana en uygun düğün pastasını seçiyoruz. Hemen testi çöz ve düğün pastanı beraber keşfedelim!

MAKYAJ

Gelin Makyajın Nasıl Olmalı?

Verdiğin yanıtlara göre en mutlu günün için makyajının nasıl olması gerektiğine karar veriyoruz!

ARABA

Düğün Arabanı Tahmin Ediyoruz!

Düğün günün için araba seçimi de oldukça önem taşır. Testi çöz, düğün arabanı belirlemede sana yardımcı olalım.

ÇİÇEK

Gelin çiçeğin nasıl olmalı?

En güzel gününde seni temsil edecek çiçeği merak mı ediyorsun? Testi çöz ve sana en uygun gelin çiçeğini söyleyelim!

MÜZİK

Düğün Giriş Müziğin Ne Olmalı?

Verdiğin yanıtlara göre düğün giriş müziğini buluyoruz. Testi çöz ve düğün giriş müziğini beraber keşfedelim!

GELİNLİK

Düğününde Ne Tarz Bir Gelinlik Giymelisin?

Seçimlerine göre sana en uygun gelinlik tarzını söylüyoruz. Testi çöz ve gelinliğini belirlemede sana yardımcı olalım.

NİŞAN

Seçimlerine Göre Nişan Elbiseni Söylüyoruz!

Nişanında şıklığını yansıtacak abiye modeli hangisi? Hemen testi çöz ve sana en uygun abiye modelini öğren.

KINA

Senin Ağlama Garantili Kına Müziğin Hangisi?

Verdiğin yanıtlara göre kına gecende ağlama garantili şarkını buluyoruz.

BALAYI

Sana En Uygun Yurtiçi Balayı Lokasyonu Neresi?

Verdiğin yanıtlara göre sana en uygun balayı lokasyonunu buluyoruz.

GELİNLİK

Sana Uygun Gelinlik Modelini Bulalım!

Düğününde nasıl bir gelinlik giyeceksin? Geleneksel bir gelin misin yoksa modern bir gelin mi? Testi çöz ve sana en yakışacak gelinliği söyleyelim.

BALAYI

Bize Düğününden Bahset Sana En Uygun Balayını Planlayalım!

Sen sadece arkana yaslanıp bize hayalindeki düğününden söz et, biz de sana en uygun balayını söyleyelim.

KINA GECESİ

Kına Temana Birlikte Karar Verelim!

Kına gecenin teması nasıl olmalı? Testi hemen çöz ve sana en uygun kına konseptini öğren!

EV DEKORASYONU

Düğünü Tasarla Sana En Uygun Ev Dekorasyon Stilini Söyleyelim!

Düğün tercihlerine göre sana en uygun dekorasyon stilini söylüyoruz. Hemen testi çöz ve dekorasyon tarzını beraber keşfedelim.

DÜĞÜN

Düğün Konseptin Ne Olmalı?

Düğününü nasıl bir konseptte planlamak istersin? Seni en iyi yansıtacak düğün konseptini keşfetmek için hemen testi çöz.

SAÇ MODELİ

Düğününde Yapman Gereken Saç Modelini Söylüyoruz!

En özel gününde mükemmel görünmek için nasıl bir saç modeli tercih etmelisin? Testi çöz ve sana en yakışacak saç modelini beraber keşfedelim!

Abiye ve Nişanlık Modellerini Keşfetmek İçin Tıklayın

Prenses Model Abiye ve Nişanlık Sadeliğin Şaşırtıcı Etkisi

Prenses Model Abiye ve Nişanlık

Prenses modellerde eskisi gibi değil daha modern artık. Prenses model abiye ve nişanlık eskimediğini gecen yıllar içerisinde modernleşen yüzüne yepyeni ışıltılar eklediğini nasıl da gençleşerek yıllara uyum sağladığını gelin görelim. Prenses model gelinliklerde de modern alternatiflerle karşılaşabilmek mümkün gün geçmesin ki yeni bir model çıkmasın. Straplez modelde, düşük askı da, tül de tafta da, dantel, V yaka, taşlı hatta prenses model mini elbise, prenses model bindallı, tesettür olarak da karşımıza çıkacak.

Prenses Model Nişanlık ve Prenses Model Gelinlik Kimlere Yakışır

Fiziğiniz sizin öz güveniniz. Önce kendinizi sevin sonra fiziğinizi ve bütün kızlar olarak yüksek sesle bağırın, ‘bize her şey yakışır.’ Gerekli olan birazcık özgüven birazcık da fiziğini tanıyıp ona göre giyinmek. Çünkü prenses model elbise hepimize yakışır.

 • Genelde uzun boylu ve zayıf kişilere tavsiye edilen prenses model, kemik prenses modellerle kısa boylu bayanlara da çok yakışıyor.
 • Büyük beden de ince beli göstermek ve geniş basenleri saklamak için de son derece uygunlar.
 • Büyük göğüsleri olanlar için straplez gelinlikler dikkatleri üzerine çekerken,
 • Küçük göğüslü arkadaşlar için de hem straplez hem de prenses model nişanlık ve abiyelerde drapeli seçeneklerle dilediğiniz gibi görüneceksiniz.

Prenses Model Abiye ve Nişanlık

 • Benim göbeğim ne olacak peki diyenlere sesleniyoruz, beli V kesim prenses modeller ile göbeğinizden eser kalmayacak!

2019 Prenses Model Abiye ve Nişanlıklar

Prenses modelleri geçmişten günümüze gelmiş, eskimeden sürekliliğini koruyan en güzel modellerden biri. Birbirinden farklı renk ve model alternatifleriyle her tarza uyum sağlıyor. En moda abiye prenses hangisi? Sorusuna en güzel cevap geçmişten günümüze hiçbir şekilde popülaritesini kaybetmeden her yıl yepyeni bir modelle karşımıza çıkan prenses model abiye ve nişanlık için bu soruya evet demek çok kolay. Rengârenk ve farklı model alternatifleriyle dikkatleri hep üzerine çekiyor. Prenses model her zaman nişanların, düğünlerin, mezuniyet balolarının, partilerin göz bebeği olmayı başarıyor. Her zaman akla ilk gelenler arasında.

Hazır çeyiz listesi mi arıyorsun?

350'den fazla yeni ürün önerisiyle Çeyiz Listem uygulamasında aradığın her şeyi bulabilirsin.

Prenses Model Abiye ve Nişanlık

Nerde alternatif sevenler haydi buraya, renklerin prenses modele neler kattığına birlikte bakalım. Prenses model abiye ve nişanlık da gizemli Siyah etkileyici Bordo da tam da benlik diyenler! Modellere bayılıp renkte daha çarpıcı bir şeyler arayanlara özel.

Çarpıcı Mor Etkisi

Prenses Model Abiye ve Nişanlık

Biliyoruz ki geçtiğimiz sene ve bu sene için iki parça bustiyer ve etek den oluşan abiyeler türedi. E her döneme ayak uyduran bu ikilinin prenses modele uygulanmayacağını düşünemezdik değil mi? Ben hem modaya uyum sağlamak istiyorum hem de prenses model abiye ve nişanlık modellerinden vazgeçemiyorum diyorsanız işte bu modeller tam size göre.

Yok mu Prenses Model Kınalık, Bindallı?

Prenses model abiye ve nişanlık olarak düşündüğümüz bu modeli kına geceleriniz de de sizlere ışıltı katacak. Prenses model kınalık o günün kraliçesinin siz olduğunu ispatlar cinsten. Taşlı, dantelli modelleriyle sizi, son derece ucuz fiyatlarıyla da cebinizi sevindirecek.

Prenses Abiye ve Nişanlık Modelleri

Kırmızının altın sarısı ve işlemeleriyle klasik bir çizgide kalmak isteyenlere etkileyici bir görüntü sergiliyor.

Prenses Model Abiye ve Nişanlık Tesettür

Hazır çeyiz listesi mi arıyorsun?

350'den fazla yeni ürün önerisiyle Çeyiz Listem uygulamasında aradığın her şeyi bulabilirsin.

Prenses Model Abiye ve Nişanlık

Tesettür giyim de de ön sıraları çeken Kabarık Prenses Model modası asla geçmeyecekler arasına ismini altın harflerle yazdırmış durum da kapalı prenses model abiye, en güzel örneklerden birisi ise yine tesettür giyim de.

Prenses Model Mezuniyet Elbiseleri

Prenses Model Abiye ve Nişanlık

Prenses abiye modelleri mezuniyet balolarımızın da baş tacı. Mezuniyetinde kısa prenses model ile bakışlar yine senin üzerinizde olacak. Mezuniyet elbiseleri prenses model ile gençliğinin, heyecanının verdiği ışıltıya birde kıyafetin ışıltı eklesin istemez misin? İşte bu yazıyı okuma sebebin, gel hadi ışıl ışıl parlayacağın bir mezuniyet balo kıyafeti seçelim sana, o gecenin parlayan yıldızı sen ol.

1-Prenses Model Abiye Ve Nişanlık, Mini Elbise

Mezuniyetim de kısa giymek istiyorum ama gösterişlide olmak istiyorum diyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Çünkü sizin için prenses model kısa elbise modellerini seçeceğiz.

Prenses Model Abiye ve Nişanlık

Pembenin en hoş tonu ve üç boyut da eklenince eteğinin duruşu, aksesuarları, tül, boncuklar ile birlikte bu gecenin prensesi benim diyor. Diğer model de ise kırmızı çekimini straplez, kalp yaka ve V bel ile tamamlamış çok hoş.

2- Uzun Prenses Elbise Modelleri

Prenses Model Abiye ve Nişanlık

Yıllardır o kadar çok tercih edildi ki prenses model abiye ve nişanlık bir an olsun popüleritesini kaybetmedi. Her zaman hem yükseldi hem yükseltti kendisini tercih edeni. Prenses model abiye elbise için birçok alternatif incelemiş olmamıza rağmen bitiremediğimiz bahsedemediğimiz o kadar çok model var ki.

2019 Prenses Model Abiye ve Nişanlık

 • Önü Kısa Arkası Uzun Modeller

Prenses Model Abiye ve Nişanlık

 • Transparan Prenses Model Abiye ve Nişanlık İle Cesur Pozlar

Prenses Model Abiye ve Nişanlık

Prenses gece elbisesi konusunda harika örnekler mevcut. İşlemeli etek gece mavisi prenses modelin göğüs kısmında işleme ve dövme şekli kullanılmış, ayrıca uzun kollu olması, prenses modellere güzel bir örnek. Siyah ise renkli boncuklarla hareketlendirilmiş. Göğüs kısmında transparan detaya ağırlık verilmiş. Siyah renkte prenses modelin asaleti ve çekiciliği ön plana çıkmış. Böyle bir tarz ile prenses model nişanlık elbise seçerek bütün gözleri üzerinize toplayabilirsiniz.

 • Tesettür Modasında

Prenses Model Abiye ve Nişanlık

Pembe renkte desenli bir etek ve sade tek renk eşarp, günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilecek bir model eteğin cepli olması da prenses model eteğe spor bir hava katmış. Kahverengi ve altın sarısının harika kullanıldığı bir kombin görüyoruz. Kabarık tüllerden oluşmuş bir etek ve altın sarısı bustiyer harika bir tek parça oluşturmuş. Prenses model nişanlık tesettür olarak da alternatif denebilir.

Son zamanlar da prenses model nişanlık elbise de cebi fazla görüyoruz. Sebebi ise herkesin rahat yaşam tarzını benimsemeye başlaması diyebiliriz. Prenses model elbise de tam olarak buna olanak sağlayarak tercih edilme sebebini arttırıyor.

 • Prenses Gelinlik Modelleri; Büyük Gün

Kabarık prenses nişanlık modelleri ve sonrasında o büyük gün, sıra geldi prenses model gelinliğe. Gelinlik modasının tercih sıralamasında moda ne olursa olsun her zaman en başı çekiyor dersek yanılmayız.

Prenses Model Abiye ve Nişanlık

 • Günlük Prenses Model

Yıllardır modasını hiç kaybetmeden sürekli kendini yenileyen prenses model abiye ve nişanlık o kadar yaygın ki artık günlük hayatımızda da son derece çok kullanılmakta.  Prenses abiye modası dışında da çok yerde kullanılmaya başladı. Her yerde bu kadar kolay kullanılabilmesinin de en büyük sebebi duruşunda ki şıklık da gizli. Hiç sevmiyorum diyenin bile muhakkak giydiği prenses modelin rahatlıkla içine bürünmediği tarz yok diyebiliriz.

Prenses Model Abiye ve Nişanlık

Siyah ve beyazın şıklığı her zaman olduğu gibi burada da günlük yaşantıya yansımış durumda. Modaya uyum sağlayarak önü kısa arkası uzun olan bu model günlük hayatınızda size farklılık katacak. Siyah sade bir bluz ile de çok hoş görünüyor.

 • Farklılık Arayanlara Alternatif Modeller

Benim için önemli olan farklılık ve fark yaratabilmek diyenler için gelsin prenses model elbise başlığımız. Dikkatleri üzerine çekme konusunda uzman bu modeller.

Prenses Abiye ve Nişanlık Modelleri

2019’in En Dikkat Çeken Tasarımları

2019 prenses abiye modelleri içinden prenses model seçmek isteyenlere ise en çok dikkat çeken prenses modellerden birkaç örnek verelim. Bu örnekleri verirken de hatırlatalım prenses abiye modelleri ve fiyatları çok uyguna bulabilirsiniz.

Prenses Model Abiye ve Nişanlık

 • Prenses Model Abiye ve Nişanlık, Prenses Yaka Abiye

Prenses nişanlık modelleri 2019’un arasında en çok göze çarpan yaka tipi diyebiliriz prenses yaka abiye için. Biraz daha geniş omuzlu ve kalın kola sahip arkadaşlara öneriyoruz. Son derece zarif ve şık bir duruş sergiliyor.

insert-2

Kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Buradan şehrinizin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Anında Teklif Al

Umarım birlikte incelediğimiz prenses model abiye ve nişanlıklar ile kafanızda oluşan soru işaretleri noktalanmıştır ve sadece bizi yansıtan bu model hakkında fikir oluşturmuştur. Kabarık Prenses Gelinlik Modellerini incelemek isterseniz, buraya tıklayın!

Yanıtla