Prensesler gibi olmak için en özel gecenize prenses model abiye ve nişanlık modelleriyle hazırlanmaya, 2018 prenses abiye modası baştan yazmaya ne dersiniz? 2018 prenses nişanlık modelleri ve daha fazlası burada. Hayallerinizde ki gibi bir prenses olmak için gelin birlikte bakalım burada neler var. Hatta Koşun, çünkü burada ne ararsanız ne hayal ederseniz o var.

Prenses Abiye ve Nişanlık Modelleri
Elie Saab Couture Fall 2013 koleksiyonundan göz alıcı bir tasarım. 

Prenses Model Abiye ve Nişanlık Sadeliğin Şaşırtıcı Etkisi

Prenses Model Abiye ve NişanlıkJlmcouture.com-lazaro  Göğüs kısmı transparan olarak çalışılmış. Derin bir V yaka ile de bütün gözleri üzerine çeken bu prenses model elbise ye eteğinde ki tülleri fazlalaştırarak bambaşka bir hava katılmış.

Prenses modellerde eskisi gibi değil daha modern artık. Prenses model abiye ve nişanlık eskimediğini gecen yıllar içerisinde modernleşen yüzüne yepyeni ışıltılar eklediğini nasıl da gençleşerek yıllara uyum sağladığını gelin görelim.

Prenses Model Abiye ve Nişanlık
Elie Saab Couture Fall 2009Elie Saab Couture Fall 2012  – Elie Saab Couture Fall 2013  Elie Saab’ın 2009 dan 2013 e prenses model abiye ve nişanlık değişimi oldukça farklılık gösteriyor.

Prenses model gelinliklerde de modern alternatiflerle karşılaşabilmek mümkün gün geçmesin ki yeni bir model çıkmasın. Strablez modelde, düşük askı da, tül de tafta da, dantel, V yaka, taşlı hatta prenses model mini elbise, prenses model bindallı, tesettür olarak da karşımıza çıkacak.

Prenses Model Abiye, Prenses Model Nişanlık ve Prenses Model Gelinlik Kimlere Yakışır

Fiziğiniz sizin öz güveniniz. Önce kendinizi sevin sonra fiziğinizi ve bütün kızlar olarak yüksek sesle bağırın, ‘bize her şey yakışır.’ Gerekli olan birazcık özgüven birazcık da fiziğini tanıyıp ona göre giyinmek. Çünkü prenses model elbise hepimize yakışır.

 • Genelde uzun boylu ve zayıf kişilere tavsiye edilen prenses model, kemik prenses modellerle kısa boylu bayanlara da çok yakışıyor.
 • Büyük beden de ince beli göstermek ve geniş basenleri saklamak için de son derece uygunlar.
 • Büyük göğüsleri olanlar için straplez gelinlikler dikkatleri üzerine çekerken,
 • Küçük göğüslü arkadaşlar için de hem straplez hem de prenses model nişanlık ve abiyelerde drapeli seçeneklerle dilediğiniz gibi görüneceksiniz.

Prenses Model Abiye ve Nişanlık
Kalp yaka straplez ve ince askılı, drapeli V yaka olmak üzere tüllerle heyecan katılmış, hem sade hem de son derece hoş iki alternatif görüyoruz. Bunun gibi alternatiflere BHLDN  den ulaşabilirsiniz.

 • Benim göbeğim ne olacak peki diyenlere sesleniyorum beli V kesim prenses model abiye ve nişanlık elbise modelleriyle göbeğinizden eser kalmayacak.

2018 Prenses Model Abiye ve Nişanlık Modelleri

 Prenses model abiye ve nişanlık modelleri geçmişten günümüze gelmiş, eskimeden sürekliliğini koruyan en güzel modellerden biri. Birbirinden farklı renk ve model alternatifleriyle her tarza uyum sağlıyor. En moda abiye prenses model mi sorusuna en güzel cevap geçmişten günümüze hiçbir şekilde popülaritesini kaybetmeden her yıl yepyeni bir modelle karşımıza çıkan prenses model abiye ve nişanlık için bu soruya evet demek çok kolay. Rengârenk ve farklı model alternatifleriyle dikkatleri hep üzerine çekiyor. Prenses model her zaman nişanların, düğünlerin, mezuniyet balolarının, partilerin göz bebeği olmayı başarıyor. Her zaman akla ilk gelenler arasında.

Prenses Model Abiye ve NişanlıkLightinthebox saten-tul, açık, gökyüzü mavisiLightinthebox pembe straplez yaka  – Lightinthebox tül, v yaka Modellerin alternatifi ve prenses nişanlık fiyatları artık çok yakınınız da!

Prenses model abiye ve nişanlık deyince akla sadece açık pembe gelmesin çünkü biz bu pembeyle mavi rengi de çok yakıştırdık. Etrafa neşe saçan bir tablo ortaya çıktı.

Prenses Model Abiye ve Nişanlık
Livingly de Ashi Studio Couture Fall 2018 ın siyahı  ve Zuhair Murad ‘ın bordosuna bir bakın bence bunlar tam sizlik. Bordo nun derin yırtmacı ve dökümleri derin v yaka görüntüsü, siyahın tül detayı feminen görüntüsü size bambaşka bir bakış katacak.

Nerde alternatif sevenler haydi buraya, renklerin prenses modele neler kattığına birlikte bakalım. Prenses model abiye ve nişanlık da gizemli Siyah etkileyici Bordo da tam da benlik diyenler! Modellere bayılıp renkte daha çarpıcı bir şeyler arayanlara özel.

Prenses Model Abiye Ve Nişanlık, Çarpıcı Mor

Prenses Model Abiye ve Nişanlık
Livingly.com de Zuhair Murad’ ın mor u  Yine prenses kesim abiye elbise ile aynı modelin mor ile kırmızı cazibesi sanki sönük kaldı. Çarpıcı ve etkileyici kırmızıya alternatif arayanlara mor kırmızıya verilebilecek en güzel alternatiflerden biri. Son zamanlarda da başımızı nereye çevirsek orada. Uzun bir sürede vitrinleri süsleyecek gibi görünüyor.

Biliyoruz ki geçtiğimiz sene ve bu sene için iki parça bustiyer ve etek den oluşan abiyeler türedi. E her döneme ayak uyduran bu ikilinin prenses modele uygulanmayacağını düşünemezdik değil mi? Ben hem modaya uyum sağlamak istiyorum hem de prenses model abiye ve nişanlık modellerinden vazgeçemiyorum diyorsanız işte bu modeller tam size göre.

Prenses Model Abiye ve Nişanlık
Etsy’ den LucilleandIrma markasına ait bu model de hem morun ve prenses modelin hâkimiyetine sahip bustiyer ile çok da rahat bir görüntü ortaya çıkıyor. Peki ya kırmızının prenses hâkimiyetine ne dersiniz. Kayık yaka bustiyeri, kısa kolu ve boncuk işlemesi ile Sherrihill yine harika. Üstelik prenses abiye fiyatları da elinizin altında, bir tık uzakta.

Yok mu Prenses Model Kınalık, Bindallı?

Prenses model abiye ve nişanlık olarak düşündüğümüz bu modeli kına geceleriniz de de sizlere ışıltı katacak. Prenses model kınalık o günün kraliçesinin siz olduğunu ispatlar cinsten. Taşlı, dantelli modelleriyle sizi, son derece ucuz fiyatlarıyla da cebinizi sevindirecek.

Prenses Abiye ve Nişanlık Modelleri
Anniesa Hasibuan Spring 2017 Harika bindallı ve kınalık ile sadece nişan ve düğünlerinizin değil kına gecelerinizin de göz bebeği olacaksınız.

Kırmızının altın sarısı ve işlemeleriyle klasik bir çizgide kalmak isteyenlere etkileyici bir görüntü sergiliyor.

Prenses Model Abiye ve Nişanlık Tesettür

 Tesettür giyim de de ön sıraları çeken Kabarık Prenses Model modası asla geçmeyecekler arasına ismini altın harflerle yazdırmış durum da kapalı prenses model abiye, en güzel örneklerden birisi ise yine tesettür giyim de.

Prenses Model Abiye ve Nişanlık
Eja Shahril in Spring 2018 modeli bizleri yine başa döndürüyor. Hiçbir aksesuara gerek duyulmadan bu hoş görüntüye ulaşmak, sadeliğin huzur verici görüntüsünü yakalamak eminim prenses modelin ihtişamı sağlıyor. Uzun kolu orantılı duvağı ve eşarbı ile harika bir rüzgâr estiriyor. Eja Shahril ile Malezya’dan esen bu rüzgâr buralardan bile çoktan hissedildi.

Prenses Model Mezuniyet Elbiseleri

Prenses abiye modelleri mezuniyet balolarımızın da baş tacı. Mezuniyetinde kısa prenses model ile bakışlar yine senin üzerinizde olacak. Mezuniyet elbiseleri prenses model ile gençliğinin, heyecanının verdiği ışıltıya birde kıyafetin ışıltı eklesin istemez misin? İşte bu yazıyı okuma sebebin, gel hadi ışıl ışıl parlayacağın bir mezuniyet balo kıyafeti seçelim sana, o gecenin parlayan yıldızı sen ol.

1-Prenses Model Abiye Ve Nişanlık, Mini Elbise

Mezuniyetim de kısa giymek istiyorum ama gösterişlide olmak istiyorum diyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Çünkü sizin için prenses model kısa elbise modellerini seçeceğiz.

Prenses Model Abiye ve Nişanlık
Lightinthebox dan bu pembe modele buradan!, kırmızı prenses elbiseye ise buradan! ulaşabilirsiniz.

Pembenin en hoş tonu ve üç boyut da eklenince eteğinin duruşu, aksesuarları, tül, boncuklar ile birlikte bu gecenin prensesi benim diyor. Diğer model de ise kırmızı çekimini straplez, kalp yaka ve V bel ile tamamlamış çok hoş.

2-Prenses Model Abiye ve Nişanlık, Uzun Elbise

Prenses Model Abiye ve Nişanlık
Livingly Paris Moda Haftası Armani 2018 ve Araya Hargate, İlkbahar Yaz 2017 Zuhair Murad  Koleksiyonundan harika bir pembe Aynı rengin uzun, birbirinden farklı iki etek modeli ile isterseniz zarif ve şık durabilecekken isterseniz gösterişli ve ihtişamlı durabilirsiniz. Prenses model kabarık elbise de iki farklı orantıda görmüş oluyoruz. Ortak yönleri ise sadece rengi değil tabi ki askısız omuzları straplez tercih edenler için güzel alternatifler.

Yıllardır o kadar çok tercih edildi ki prenses model abiye ve nişanlık bir an olsun popüleritesini kaybetmedi. Her zaman hem yükseldi hem yükseltti kendisini tercih edeni. Prenses model abiye elbise için birçok alternatif incelemiş olmamıza rağmen bitiremediğimiz bahsedemediğimiz o kadar çok model var ki.

2018 Prenses Model Abiye ve Nişanlık

 • Önü Kısa Arkası Uzun Modeller

Prenses Model Abiye ve Nişanlık
Lightinthebox kırmızı taşlı yaka, Livingly Paris Moda Haftası 2018, Lightinthebox siyah taşlı yaka  üç elbise de de tül ün harika kullanımını kırmızı, siyah ve tozpembenin asaleti hâkim. Kırmızı ve siyah model de göğüs kısmına boncuklarda işlenerek asimetrik olarak şekil verilmiş eteklere canlılık katılmış. Pembe de ise tek rengin sadeliği ile masum bir görüntü elde edilmiş.

 • Transparan Prenses Model Abiye ve Nişanlık İle Cesur Pozlar

Prenses Model Abiye ve Nişanlık
Işıltımdan ve gösterişimden hiçbir daim vazgeçemem flaşlar her zaman bana doğru patlamalı diyorsanız işte bu modeller tam size göre.

Zuhair Murad dan ışıltılı siyah ve sonbahar/kış 2016-2017 koleksiyonundan büyülü gece mavisi prenses model    Prenses gece elbisesi konusunda harika örnekler mevcut. İşlemeli etek gece mavisi prenses modelin göğüs kısmında işleme ve dövme şekli kullanılmış, ayrıca uzun kollu olması, prenses model nişanlık ve abiye modellerine güzel bir örnek. Siyah ise renkli boncuklarla hareketlendirilmiş. Göğüs kısmında transparan detaya ağırlık verilmiş. Siyah renkte prenses modelin asaleti ve çekiciliği ön plana çıkmış. Böyle bir tarz ile prenses model nişanlık elbise seçerek bütün gözleri üzerinize toplayabilirsiniz.

 • Prenses Model Abiye ve Nişanlık Tesettür Modasında

Prenses Model Abiye ve Nişanlık
Couture Fashion Week de Eja Shahril Spring 2018 koleksiyonunda bulabilirsiniz ve tabi Anniesa Hasibuan ın  spring 2016 koleksiyonundan bulabilirsiniz. Anniesa Hasibuan’ın sayfasına bir uğrayın derim, prenses model ferace den prenses kol abiye ye kadar her şey mevcut.

Pembe renkte desenli bir etek ve sade tek renk eşarp, günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilecek bir model eteğin cepli olması da prenses model eteğe spor bir hava katmış. Kahverengi ve altın sarısının harika kullanıldığı bir kombin görüyoruz. Kabarık tüllerden oluşmuş bir etek ve altın sarısı bustiyer harika bir tek parça oluşturmuş. Prenses model nişanlık tesettür olarak da alternatif denebilir.

Son zamanlar da prenses model nişanlık elbise de cebi fazla görüyoruz. Sebebi ise herkesin rahat yaşam tarzını benimsemeye başlaması diyebiliriz. Prenses model elbise de tam olarak buna olanak sağlayarak tercih edilme sebebini arttırıyor.

 • Prenses Gelinlik Modelleri; Büyük Gün

Kabarık prenses nişanlık modelleri ve sonrasında o büyük gün, sıra geldi prenses model gelinliğe. Gelinlik modasının tercih sıralamasında moda ne olursa olsun her zaman en başı çekiyor dersek yanılmayız.

Prenses Model Abiye ve Nişanlık
Zuhair Murad’ın ilkbahar yaz 2018 koleksiyonundan Uzun duvak, uzun kol ve son derece etkileyici beyaz kabarık prenses model gelinlik kendinizi kraliçeler gibi hissedeceksiniz. İşleme ve taşlarla da hareketlendirilen gelinlik 2018 yılının en iyi prenses modelleri arasına girebilecek kadar etkileyici ve dikkat çekici. Aksesuar sevmeyenlere de müthiş bir alternatif oluşturacak cinsten olan bu gelinliği sadece incili bir taç ile kombin etmiş, böylelikle prenses modelin görkeminden ve ihtişamından faydalanılmış.

 • Günlük Prenses Model

Yıllardır modasını hiç kaybetmeden sürekli kendini yenileyen prenses model abiye ve nişanlık o kadar yaygın ki artık günlük hayatımızda da son derece çok kullanılmakta.  Prenses abiye modası dışında da çok yerde kullanılmaya başladı. Her yerde bu kadar kolay kullanılabilmesinin de en büyük sebebi duruşunda ki şıklık da gizli. Hiç sevmiyorum diyenin bile muhakkak giydiği prenses modelin rahatlıkla içine bürünmediği tarz yok diyebiliriz.

Prenses Model Abiye ve Nişanlık
Dh Gate İle benzer alternatiflere göz atabilirsiniz.

Siyah ve beyazın şıklığı her zaman olduğu gibi burada da günlük yaşantıya yansımış durumda. Modaya uyum sağlayarak önü kısa arkası uzun olan bu model günlük hayatınızda size farklılık katacak. Siyah sade bir bluz ile de çok hoş görünüyor.

 • Farklılık Arayanlara Alternatif Prenses Model Abiye ve Nişanlık modelleri

Benim için önemli olan farklılık ve fark yaratabilmek diyenler için gelsin prenses model elbise başlığımız. Dikkatleri üzerine çekme konusunda uzman bu modeller.

Prenses Abiye ve Nişanlık Modelleri
Opera Recycles den Opera Carolina Bahar 2018 Koleksiyonundan ve Van Valentines Couture Sonbahar 2018. Gelinliğe farklı bir bakış açısı eklenmiş ve yeşil pembe beyaz şekilli kâğıtlarla hareketlilik kazandırılmış. Akıllara Angelina Jolie’nin duvağını getirmiyor mu? Son derece özgün ve eğlenceli.  Van Valentines’ in sonbahar 2018 koleksiyonunda kullandığı etkileyici mavi prenses abiyesi de aynı şekilde son derece özgün olmuş. Elbisenin üzerinde dev kelebekler kullanılması da farklı bir hava oluşturmuş.

2018’in En Dikkat Çeken Prenses Model Abiye ve Nişanlık

2018 prenses abiye modelleri içinden prenses model seçmek isteyenlere ise en çok dikkat çeken prenses modellerden birkaç örnek verelim. Bu örnekleri verirken de hatırlatalım prenses abiye modelleri ve fiyatları çok uyguna bulabilirsiniz.

Prenses Model Abiye ve Nişanlık
Livingly den Galia Lahav’ ın 2018 sonbahar koleksiyonundan bulabilirsiniz ve Sherri Hill sonbahar 2018 koleksiyonundan. Galia Lahav bu prenses modelinde tülleri seçmiş straplez prenses model düşük omuz uzun kollar ile çok şık bir model ile soft bir görüntü sunuyor. Nişanlık prenses modelleri nde  Sherri Hill ise parlement mavisi rengi, işlemeli bustiyer derin V yaka ve omuzlar yine düşük kısa bir kol tercih etmiştir. Üstelik yan cebi ile spor bir hava da yakalamıştır.

 • Prenses Model Abiye ve Nişanlık, Prenses Yaka Abiye

Prenses nişanlık modelleri 2018 in arasında en çok göze çarpan yaka tipi diyebiliriz prenses yaka abiye için. Biraz daha geniş omuzlu ve kalın kola sahip arkadaşlara öneriyoruz. Son derece zarif ve şık bir duruş sergiliyor.

Prenses Abiye ve Nişanlık Modelleri
Sherri Hill İki farklı renk pembe ve kırmızı alternatifiyle nişan elbisesi prenses modeli. Prenses yaka abiye için örnekler Sherri Hill’den. Prenses model abiye fiyatları olarak son derece de uygun. Prenses model nişan elbiseleri, tüllere işlenmiş orantılı çiçek nakış, prenses yaka abiye ye çok yakışmış. Her zaman ki gibi çok zarif.

Umarım birlikte incelediğimiz prenses model abiye ve nişanlık ile kafamızda oluşan soru işaretlerini noktalamıştır ve sadece bizi yansıtan prenses abiye modası oluşmuştur.

Zehra Yağmur Yavuz

Yanıtla