Düğün yapmanın mevsimi olmaz! Düğün telaşı bir yana, nişan telaşı içinde olan gelin adayları da var. Bu yazımızı nişanlık modellere bakıp balık abiye ve nişanlık modelleri aransından bir kıyafet seçmekte karar kılan fakat nasıl bir elbise seçeceğine karar veremeyenler için yazdık. Uzun, kısa, renkli, kırmızı, siyah, beyaz veya tesettürlü… 2019 balık abiye ve nişanlık modellerinde her model, her renk elbiselerden örnekler ve ufak tüyolar vereceğiz. Böylelikle kendi tarzınıza ve bütçenize uygun elbiseyi seçebilecek, balık abiye elbise modelleri ve 2019 fiyatlarından haberdar olabileceksiniz.

DÜĞÜN PASTASI

Hangi Düğün Pastası Sana Göre?

Verdiğin yanıtlara göre sana en uygun düğün pastasını seçiyoruz. Hemen testi çöz ve düğün pastanı beraber keşfedelim!

MAKYAJ

Gelin Makyajın Nasıl Olmalı?

Verdiğin yanıtlara göre en mutlu günün için makyajının nasıl olması gerektiğine karar veriyoruz!

ARABA

Düğün Arabanı Tahmin Ediyoruz!

Düğün günün için araba seçimi de oldukça önem taşır. Testi çöz, düğün arabanı belirlemede sana yardımcı olalım.

ÇİÇEK

Gelin çiçeğin nasıl olmalı?

En güzel gününde seni temsil edecek çiçeği merak mı ediyorsun? Testi çöz ve sana en uygun gelin çiçeğini söyleyelim!

MÜZİK

Düğün Giriş Müziğin Ne Olmalı?

Verdiğin yanıtlara göre düğün giriş müziğini buluyoruz. Testi çöz ve düğün giriş müziğini beraber keşfedelim!

GELİNLİK

Düğününde Ne Tarz Bir Gelinlik Giymelisin?

Seçimlerine göre sana en uygun gelinlik tarzını söylüyoruz. Testi çöz ve gelinliğini belirlemede sana yardımcı olalım.

NİŞAN

Seçimlerine Göre Nişan Elbiseni Söylüyoruz!

Nişanında şıklığını yansıtacak abiye modeli hangisi? Hemen testi çöz ve sana en uygun abiye modelini öğren.

KINA

Senin Ağlama Garantili Kına Müziğin Hangisi?

Verdiğin yanıtlara göre kına gecende ağlama garantili şarkını buluyoruz.

BALAYI

Sana En Uygun Yurtiçi Balayı Lokasyonu Neresi?

Verdiğin yanıtlara göre sana en uygun balayı lokasyonunu buluyoruz.

GELİNLİK

Sana Uygun Gelinlik Modelini Bulalım!

Düğününde nasıl bir gelinlik giyeceksin? Geleneksel bir gelin misin yoksa modern bir gelin mi? Testi çöz ve sana en yakışacak gelinliği söyleyelim.

BALAYI

Bize Düğününden Bahset Sana En Uygun Balayını Planlayalım!

Sen sadece arkana yaslanıp bize hayalindeki düğününden söz et, biz de sana en uygun balayını söyleyelim.

KINA GECESİ

Kına Temana Birlikte Karar Verelim!

Kına gecenin teması nasıl olmalı? Testi hemen çöz ve sana en uygun kına konseptini öğren!

EV DEKORASYONU

Düğünü Tasarla Sana En Uygun Ev Dekorasyon Stilini Söyleyelim!

Düğün tercihlerine göre sana en uygun dekorasyon stilini söylüyoruz. Hemen testi çöz ve dekorasyon tarzını beraber keşfedelim.

DÜĞÜN

Düğün Konseptin Ne Olmalı?

Düğününü nasıl bir konseptte planlamak istersin? Seni en iyi yansıtacak düğün konseptini keşfetmek için hemen testi çöz.

SAÇ MODELİ

Düğününde Yapman Gereken Saç Modelini Söylüyoruz!

En özel gününde mükemmel görünmek için nasıl bir saç modeli tercih etmelisin? Testi çöz ve sana en yakışacak saç modelini beraber keşfedelim!

Abiye, Gelinlik ve Moda Evlerini Keşfetmek İçin Tıklayın

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Dantelli ve Balık Kesim Abiyeler

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

2019 balık abiye ve nişanlık modelleri arasında en trend olanlardan biri dantelli elbiseler… Hemen hemen her modelde karşımıza çıkan, dekolteleri biraz biraz gölgeleyen veya eteklerin uçlarında kendini gösteren, elbisenin ana kumaşına baskın zıt renklerle dikkat çeken ya da uyumlu danteller…

Unutmayın mesela eğer dar omuzluysanız, abiyenin dantel veya işlemeli detayları olması sayesinde omuzlarınız daha geniş görünür. Yani dantel gibi şeyler bir tür kapatıcıdır. Bir yandan kusurları örter bir yandan da şaşaalıdır. Bu elbiseler siyah ve mor gibi asil koyu bir renk ve dantelin birleşmesi sonucu gösterişli bir nişan gecesine yaraşır olabilmekte.

2019 Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Hazır çeyiz listesi mi arıyorsun?

350'den fazla yeni ürün önerisiyle Çeyiz Listem uygulamasında aradığın her şeyi bulabilirsin.

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Sırtı açık modellerin sıkça görüldüğü sade balık abiye elbiselerde yukarıdaki üçlüde gördüğünüz gibi dev organze kurdele veya incecik askılara rastlamak da mümkün. 2019 balık abiye ve nişanlık modelleri arasında üç boyutlu çiçeklerin veya sırt dekoltesinin bitimindeki kurdelelerin olduğu, üste oturan bu elbiseler dikkat çekiyor.

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Tüm balık abiyelerde söz konusu olan, belinizi sararak vücut hatlarınızı ve siluetinizi öne çıkaran bu tip çekici elbiselere mutlaka bir bakın diyoruz. Abiye seçmek için acele etmeyin! İşte en özel balık abiye ve nişanlık modelleri:

İki Parça Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

İki parça balık abiye ve nişanlık modelleri ilk önce size sınırlı gözükse de aralarında farklı seçenekler rahatça bulunabilir. İki parça abiye denildiğinde üstü daha kısa, altı da yüksek bel modeller genellikle karşımıza çıkmakta ama giyecek kişinin yaşına ve etkinliğe uygun iki parçalı balık abiyeler de rahatlıkla hazır giyimde çeşitli kumaş ve işleme seçenekleriyle bulunabilmekte. Mezuniyet kıyafetlerinin de vazgeçilmezi olan bu modeller sizi de cezbedebilir.

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Hazır çeyiz listesi mi arıyorsun?

350'den fazla yeni ürün önerisiyle Çeyiz Listem uygulamasında aradığın her şeyi bulabilirsin.

Klasik abiyeye göre daha günlük ve farklı görünen iki parçalı balık abiyeleri de daha rahat ama aynı zamanda şık bir elbise arıyorsanız tercih edebilirsiniz. Siyah üzerine altın, tek renk, pullu veya payetli, sade, çiçek baskılı son derece şık seçeneklerle tam bir yıldız olacaksınız. Bu senenin en yeni balık abiye ve nişanlık modelleri iki parçadan oluşan, desenli veya düz renk kıyafetler oluyor.

Büyük Beden Seçenekler

Büyük beden seçenekleri her geçen gün konunun uzmanı sitelerde sayısını artırıyor. Birçok marka özellikle büyük beden siparişler de çalışmakta. Artık eskisi kadar model sınırlaması yok. Herkes dilediğini giyiyor. Bedeninize uygun tesettürlü, kapalı, açık, yırtmaçlı, dantelli, taşlı balık abiye ve nişanlık modelleri bulmak mümkün… Uzun, ispanyol kollarıyla dikkat çeken modeller fazlalıklarını kapatarak şık bir görünüm elde etme seçeneği sunuyor.

Hafif kumaşlar veya dantel tercih edilebilir. Balık model hatları belli eden bir yapıya sahip olduğu için büyük beden kadınlar genellikle balık abiyelerden çekiniyor. Fakat çekinmenize hiç gerek yok. Eğer kum saati tipi bir vücut yapısına sahipseniz, büyük beden balık abiye ve nişanlık modelleri size rahatlıkla olacak ve çok da yakışacaktır.

Taşlı, Pullu, Payetli Balıklar!

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Biraz daha gösterişli bir abiye veya nişanlık arıyorsanız taşlı, pullu, payetli balık abiyelere bakabilirsiniz. Tam bir denizkızı olmaya ne dersiniz? Modelin adı oradan geliyor. Siluetiniz buna uygunsa harika bir fikir. Bu elbiseye baktığımızda ve diğer balık abiye elbise modellerini veya 2019 fiyatlarınnı düşündüğümüzde, diğer fiyatlarla kıyasladığımızda makul denilebilecek bir seviyede buluyoruz. Nişanlıklarda da nedime elbiselerinde de sıkça karşımıza çıkan harika seçeneklerden.

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Uzun kol modele ne kadar yakışıyor fark ettiniz mi? Uzun kollu balık abiyeler dikkatinizi çekti mi? O halde:

Uzun Kollu Balık Abiyeler

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Bu sene çok moda olan uzun kollu balık abiye ve nişanlık modelleri de bakmadan geçmeyin deriz. Uzun kollu, fransız dantelli abiyeler dışarıda yapılan nişan törenleri için oldukça uygun bir seçim. Özellikle beyaz veya pastel tonlu olanları öneriyoruz. Uzun kollu balık abiye elbise modelleri ve 2019 fiyatları hakkında bilgi almak için online mağazalara bakabilirsiniz. Modacıların vazgeçmediği bu model şık olduğu kadar zarif de. Bin bir çeşit kumaş ve işlemeyle vücut bulabiliyorlar.

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Bordo, saks mavisi, siyah ve mor en çok karşınıza çıkacak renkler. Koyu tonlarda ama dikkat çekici bir nişanlık arıyorsanız, bordo dantel veya ve taş işlemeli 2019 balık abiye ve nişanlık modellerine bakabilirsiniz. Saks mavisi de dikkat çeken özel gecelerde tercih edilen bir renk… Nişanınız için elbise seçmeye gittiğinizde, saks mavisi balık abiye modellerden birini denemeden son kararı vermeyin.

Balık Kesim Tesettür Abiyeler ve 2019 Kapalı Modeller

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Gösterişli bir nişanlık arıyorsanız ve mor en sevdiğiniz renk ise bu tesettürlü, balık abiye modelleri adeta sizin için yaratılmış. Markanın sitesinden satın alabilir veya mağazalarında deneyebilirsiniz. Ayrıca balık abiye elbise modelleri ve 2019 fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Kapalı balık abiye ve nişanlık  modelleri pek çok çeşitten oluştuğu gibi alışverişinizi yaptığınız semt, markalar, alışveriş sezonunuz, kumaşlar ve modeller de elbet fiyatları etkiliyor. Kapalı balık abiye ve nişanlık modelleri ve fiyatları da değişiklik göstermekte ancak bu sizi korkutmasın.

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Online satış kanallarının artmasıyla araştırma yapmak da çok kolay… Tesettürlü abiyelerin bulunduğu online sitelerden, balık abiye elbise modelleri ve 2019 fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Balık abiye elbise modelleri ve 2019 fiyatlarına baktığınızda, dediğimiz gibi her bütçeye uygun abiyeler bulabilirsiniz. Biraz araştırırsanız beğendiğiniz modelin uygun alternatif versiyonlarını da bulabilirsiniz.

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Krep şifon veya işlemeli kumaşlarla, dantel, tül ve satenle tasarlanan tesettürlü abiye elbiseler, sade ve şık bir görünüme sahip. Yağ yeşili, zeytin tonları, metalik uygulanmış sarı çeşitleri kapalı balık abiyeler için podyumda. Balık kesim tesettür abiyeler ve 2019 kapalı modeller arasında özel günler için ideal olan uzun pelerinli veya kuyruklu, bol bir üstle süslenmiş dantelli ve tüllü tesettürlü elbiseler podyumlarda ve kataloglarda görülüyor; bunları pek tabii nişanınızda da giyebilirsiniz konuk olduğunuz gecelerde de…

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Benzer modeller Moda Selvim’de birçok tesettürlük abiye arasında, online satış kanallarında ve üreticilerde çeşit çeşit ulaşılabilir durumda. Balık abiye ve nişanlık modelleriyle 2019 fiyatları hakkında bilgi de alabilir, hemen kendi araştırmanızı yapabilirsiniz.

Yırtmaçlı Pembe ve Pudra Rengi Balık Abiye

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Her ten rengine çok yakışan pudra rengi balık abiyeler aynı zamanda fazlasıyla zarif duruyor. Askısız üstü ve bedene oturan kesimi pek çok renk seçeneğiyle birlikte bu model karşımıza çıkıyor. İddialı olmayı sevenlerin aşık olacağı ve bir o kadar da hoş bu krem ve pembe tonlarındaki abiyeleri sizler için seçtik. Ben buradayım diyen elbiseleri seviyorsanız bu tarzı ve bu modelleri de gözden kaçırmayın. Beyazdan vazgeçemeyip nişan için de beyaz nişanlık giymek isteyenler oluyor. Yüzlerce beyaz balık abiye içinden sizler için doğru olan şıklık… Yırtmaçlı bir model olduğu için burada ayakkabı seçimi de önemli.

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Elbisenin ne kadar sade olduğuna bağlı olarak taşlı veya renkli, gösterişli bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Nişanlık seçimi olarak bu model üzerinizde müthiş durmaz mıydı?

Balık Abiye ve Nişanlık

Geniş yırtmacı ve askısız büstiyer detaylarıyla, iddialı bir duruşu olan bu dar balık abiyeyi de çekiciliğinden ödün vermek istemeyenler için öneriyoruz. Nişanlığınızın sade olmasını ama sönük durmamasını istiyorsanız aradığınız elbise işte bu modellerde. Straplez ve işlemesiz olmasıyla duru fakat modeli ve dilerseniz fuşya rengiyle de göze çarpan hoş bir balık abiye veya metalik tercihler sizleri bekliyor.

Siyah: Vazgeçilmez, Keskin Şıklık

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Bazı kadınlar daima daha sade olmak ister. Bu nişanlık veya gelinlik seçiminde de değişmez. Biraz şık biraz rahat olmak istiyorsanız; işlemesiz, siyah balık bir abiye sizi iki açıdan da tatmin edebilir. Aksesuar olarak küpe veya kolye takarak hem kendiniz olup hem de şık olabilirsiniz. Modern ve klasik balık abiye arayanlar için önerimiz de straplez balık nişanlık modelleri.

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Kalın askılı siyah balık abiye elbise modelleri de size göre olabilir. 2019 fiyatları kullanılan kumaşa, markalara ve yeniliklere göre çeşitlilik göstermekte. Tamamen siyah işlemesiz, ağır ve şık duran bu abiye de yekpare görünümüyle göz kamaştırıyor. Eteğin alt kısmının ve elbisenin tül olması da dikkat çeken detaylardan biri… Zarif duruşuyla dikkat çeken, göz alıcı bu siyah balık abiyeyi sizin için en modern seçeneklerden biri olarak ayırdık. Birkaç tanıdığın olduğu, ufak bir nişan töreni için de tarihi mekanlar veya after partiler için de ideal olan siyah veya baruti, koyu gri bu abiye harika bir seçim. Lacivert de koyu renklerle arası iyi olan okuyucularımızın aradığı seçim olabilir mi?

Hazır çeyiz listesi mi arıyorsun?

350'den fazla yeni ürün önerisiyle Çeyiz Listem uygulamasında aradığın her şeyi bulabilirsin.

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Parlak kumaşı ve modern çizgileriyle göz kamaştıran lacivert balık abiyeyi, özellikle genç gelin adayları için öneriyoruz. Üste oturuşu ile bu modeli ve üzerinde gördüğümüz dantel, örgü ya da güpürle uygulanabilen düşük kollu ekstra “cover”ı sizler için seçtik. Bahara ve yaza en yakışan renklerden biri aslında lacivert…  Laciverti de siyah kadar seviyoruz! Mavi ve lacivert balık abiye elbise modelleri ve 2019 fiyatları da kullanılan kumaşa göre çeşitlilik göstermekte. İndigo mavi şık tasarımlar da güpür detaylarıyla göz kamaştırıyor. Eteğin alt kısmının tam yere kadar olması da dikkat çeken detay… Klasik tarzıyla enfes bir seçim. Balık abiye ve nişanlık modelleri içinde belki de en ciddi görünümlü olanı…

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Uzun Kuyruklu Balıklar

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Sırt açıklığı, sadeliği, kapalı yaka detayları olan kuyruklu, kibar ve etkileyici bu şık balık abiyeler de tercih edebileceğiniz seçenekler arasında. Bahara çok yakışan pembe tonlarında, boyundan bağlı, sade veya saten, kırık beyaz, kuyruklu nişanlık düşünenler bunlara benzer daha naif elbiseler arıyorlarsa bu modellerimizi beğenebilirler. Bahçe düğünlerinde gözde modeller arasındaki bu uzun kuyruklu elbiseler uzun süredir moda sahnelerinde. Ancak silinip gideceğe de benzemiyorlar. Tören havasını asil bir şekilde taşımak için deneyebilirsiniz.

Şimdi Derin V Yaka ve Transparan Elbiseler Zamanı

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

İşlemeleri ile fazla geleneksel durmayacak bir elbise istiyorsanız hem V yaka ile dekoltesi sizi kurtaracak, hem de modern işlemeler ve asimetrik ayrıntılar sayesinde hareketlenecek bu modeller gündemde. Modern dokunuşlar için asimetrik ve dekolte anahtar kelimeler gibi. Üstteki nötr tonlar da aşağıdaki siyah da balık model denildiğinde “şimdi ne moda” diye soran kadınlar için.

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Tül, dantel ve taftanın bir araya geldiği tasarımlarda kalçaya oturan ve dizlere doğru kabarıklaşan bir tasarım büstiyer kısmında çok daha çekici ve yalın bir görünümle dengelenmiş. Balık abiyelerin iki tarafını da barındıran bu elbise çizgileriyle hem şıklığı çekicilik seviyesinde yaşamanıza hem de bir gece elbisesinden beklenen havalı hissi size verebilmesine sebep oluyor. Kollarındaki düşük minik danteller siyah tülle desteklenmiş. Dilerseniz modelde uygulandığı gibi çok sade takılar ve toplu saça tutturulan siyah tülle gotik ivmenizi iyice belirginleştirebilirsiniz. Derin dekoltenin siyah ve dantele harika gittiğini de söylemeye gerek var mı?

Bordo ve Kırmızılarla Balık Abiye

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Sözünü ettiğimiz asimetrik modern duruş, kumaşla zıt renkli işleme veya dantel kullanılan kıyafetlerde de karşımıza çıkmakta. Birbirinden farklı kumaşların ortaya çıkardığı katmanlı görünüm de modadan silinmeyen görünümler arasında. Bordo, siyah, krem, kırmızı gibi dengeleyen renkler genellikle bir arada kullanılıyor. Büstiyer kısmı ve etek kısmında tasarım vurgudan yanaysa renk baskınlığı değişebilir veya aşağıdaki gibi bir bütünlük de tercih edilebilir. Tabi ki bütün bu seçkimizde yer bulan abiyeler çok şık… Ama bizim gözdemiz geleneksel duruşlu, siyah dantel ve kırmızı tülün birleştiği bu elbise oldu. En şık abiyenin belki bu olmasının sebeplerinden biri de şarap kırmızısı rengiyle siyahın birbirine kattığı ağır ve ihtişamlı hava.

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Balık model aslında diğer modellerden farklı olarak vücudu tamamen üstte saran ama düşünülenin aksine hareket kabiliyeti gittikçe genişleyen etekleri sayesinde daha yüksek olan bir model… Siyah en asil renklerdendir fakat bu modeldeki gibi çekicilikle buluştuğu nokta aşkın rengi kırmızı ile olabilir mi? Siyah, yarım balık elbiseyle son derece şık ve elegant görünüm sizleri bekliyor. Etek kısmı biraz kabarık, elegant duruşuyla dikkat çeken abiyeler, 2019 balık abiye ve nişanlık modelleri arasında trend olan modellerden biri. Ayrıca şarap kırmızısı rengiyle de ön plana çıkıyor fakat siyahla ağır başlılık da kazanmış…

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Şarap kırmızısı, siyah dantelli balık abiyeler üstelik kışın düğün yapmayı planlayan, sonbaharda nişanını yapmayı düşünen kadınlara kesinlikle önereceğimiz abiye kıyafetler arasında. Siyahlı kırmızılar, bordo balıklar… Sonbahara bu kadar yakışan başka bir renk ve kesim olabilir mi?

Tül ve Transparanla Pudra Rengi Şıklık

Pudra rengi nötr renklerden hoşlanan kadınların sıkça tercih ettiği, pastel olduğu kadar da frapan kıyafetlere yakışan hem de ağır görünüm sağlayan bir renk. İşlemelerle birleşen bu tonlar, transparan işin içinde girdiğindeyse tamamen çekici gece elbiselerinin hazır formülüne dönüşüyor!

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Asimetrik işlemelerindeki gri metalik, gümüş rengi ve pembe uyumuyla hem modern hem asil görünümü birleştiren bu tül etekli balık kesim gece elbisesi, sizin nişanlık hayallerinizi gerçekleştirebilir mi dersiniz? Podyumdan fırlamış havalı bu imaj için fazla çaba sarfetmenize gerek yok, diğer her bakımdan sade seçimler yaparak elbisenizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Balık model ile transparan nude kullanırken bunu işleme ve düğmeli sırt tasarımıyla birleştirmiş. Kapalı yaka burada dengeleyici unsur gibi. Etekleri nispeten sade bırakarak ne kabarık ne işlemeli kullanmaya gerek olmadığını göstermiş. Yere dek uzanan zarif ve şifon etekler hafif desene sahip.

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

V yaka siyah dantelli bu elbise ile bir nişanlık nasıl iddialı ama elegant görünmenizi sağlar görüyorsunuz. Klasik modellerden biri olan omuzları açık uzun kollu, zıt renk dantelli modellerde her zaman kullanabileceğiniz, farklı mevsim ve davetlere de uyan, buna benzer şık elbiseler yer alıyor. Dantel balık abiyeler tesettürlü hanımların da severek taşıyacağına emin olduğumuz modellerden. Dantel ve detaylı dokular en az sade tasarımlar kadar balık modele yakışıyor!

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

En Yeni Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

İki parçadan oluşan bu balık abiye klasik ve modern çizgilerin bir arada olduğu bir elbise… İki parçadan oluşması, sırtındaki açıklık ve minik kurdele modern bir yapıyı 90’lar tarzı diyebileceğimiz detaylarla birleştirmiş. Kumaş, baskı, desen ve göbeği açık iki parçalı tasarım bir yandan klasik yapısını koruyor.

Balık abiye elbise modelleri 2019’de son derece dikkat çeken modellerden. İki parçalı ve çiçek desenli olanların yanı sıra kırmızı barındıran elbiseler de bu senin trendleri arasında demiştik. Balık abiyelerin genelde zayıf kadınlara uygun olduğu sanılıyor.  Ancak siluetinizi bu model elbiselerin içinde görmeden sakın bunlara kulak asmayın. Kum saati görüntüsüne sahip olması dolayısıyla bu gece kıyafetleri elbette üstünüzde hoşunuza gidebilir ve biliyor musunuz en önemlisi de bu!

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Zayıf veya balık etli hanımlar da eğer henüz denemedilerse balık kesim abiyelere bakmalılar. Ayrıca hafif bir bel oyuntusu ile, kum saati vücut tipine sahiplerse zaten çekinmeden balık abiye giyebilirler. Tabii şunu da unutmamak lazım ki siyah ve bütünlüklü, akıcı, baştan aşağı tek parça görünen modeller kilo konusunda görünümünüzü bütünleştireceğinden birer kurtarıcıdır. Desenler ve işlemeler hoşunuza gitmeyebilir, sade olanlara kesin şans verin.

Balık Abiye Altına Ayakkabı Seçerken

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

Balık abiye altına ayakkabı seçerken aslında hiç zorlanmayacaksınız. Etek kısmı yere kadar uzandığı için rahat yürüyeceğiniz dolgu topuk ayakkabılar giyebilirsiniz. Platformlar ve yüksek topuklular, düz babetler ve diğer her şey serbest! Genellikle uzun elbiseler bu model çalışılıyor. Böylelikle elbisenin uzunluğunu avantaja çevirerek, boyunuzu biraz daha uzatabilir veya konforlu seçeneklerin tadını çıkarabilirsiniz. Yırtmaçlı bir balık abiye giyecekseniz de stilettolardan veya topuklu şık sandaletlerden vazgeçmeyin deriz. Metalik renkler, gri ve siyah, nude tonlar her zamanki gibi kurtarıcı renkler.

En Güzel Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri Sizin!

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

En güzel balık abiye ve nişanlık modellerini sizler için bulmaya çalıştık. Tam 29 model ile balık abiyeleri sizin için derledik. Kullanılan kumaşa ve elbiseyi aldığınız yere göre her bütçeye uygun balık abiye bulmak mümkün. Farklı modelleri bir araya getirip tüm balık abiye elbise modelleri ve 2019 fiyatları hakkında sizlere bilgi verdik. Sizin favori balık abiyeniz hangisi oldu? Aklınıza takılan, sormak istediğiniz ve ipuçlarından en sevdiğiniz şeyleri lütfen yorumlara eklemeyi unutmayın. Gelin adayları, nişanı için kıyafet bakanlar, mezuniyet coşkusu yaşayanlar ya da nedimeler… Hayatınız için attığınız bu önemli adımda şimdiden mutluluklar dileriz.

Balık Abiye ve Nişanlık Modelleri

 

insert-2

Kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Buradan şehrinizin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Anında Teklif Al

Nil Güllü

  1. DüğünBuketi.com Editörü

    Ne yazık ki sitemizden sipariş verilememektedir. Görsellerin kaynakları resimlerin altında yer almaktadır, bilginize.

Yanıtla