Özel günlerde kadınların şık ve alımlı gözükmesi çok önemli. Özellikle nişan ya da düğün gecelerinde ön planda olmak isteyen kadınlar, seçtikleri kıyafetlerin de kusursuz olması için çaba gösteriyor. Eskiden zayıf kadınların kıyafet bulması kolay iken artık büyük beden abiye ve nişanlık modelleri için oldukça şık seçenekler mevcut.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Kadınların tüm istedikleri modelleri farklı formlarda, farklı modellerde bulabilmek mümkün. Büyük beden abiye ve nişanlık modelleri içerisinde olan kadınlar için bu durum artık sorun olmaktan çıktı. Farklı ve çok geniş bir alana yayılan büyük beden abiye ve nişanlık modelleri, kısıtlı da değil.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Mağazalarda ya da online alışveriş sitelerinde, hiç aklınıza gelmeyecek tasarımları büyük bedene uygun olarak bulabilirsiniz. Fiyat konusunda da eskisi gibi bedene göre ayrım yapmayan tasarımcılar ve mağazalar sayesinde, bütçenize uygun bir şekilde özel günlerin yıldızı olmak kaçınılmaz.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Vücut Şeklinize En Uygun Modeller

Büyük beden abiye ve elbise modelleri, bundan yaklaşık 10 yıl öncesine kadar tek tip ve aynı tarzda üretiliyordu. Tekstil sektörünün ve büyük beden modasının yayılması ile birlikte çeşitlilik de arttı. Özellikle yabancı ünlü isimlerin büyük beden yapıları ile boy gösterdiği büyük etkinlikler sayesinde, bu alan daha çok yaratıcılık buldu.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Büyük beden abiye ve nişanlık modelleri arasında artık her renk ve her tasarım mevcut. Hatta çok zayıf bir mankenin üzerinde gördüğünüz çok şık tasarımlar da bedeninize uygun olarak hazır hale geliyor. İşlemelerinden vücut formuna kadar kusursuz bir görünüm elde etmenize yardımcı olan büyük beden abiye ve nişanlık modelleri arasından en beğendiğiniz modeli seçebilirsiniz.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Büyük beden abiye ve nişanlık modelleri ile tasarımların ön plana çıkması aslında en çok da hamilelerin işine geliyor. Genelde son zamanlara kadar özel dikim tercih eden hatta bazen sırf kıyafet yüzünden davetlere katılmayı reddeden anne adayları için büyük beden abiye modelleri oldukça kullanışlı. İster salaş, ister dar, ister dökümlü modeller halinde tasarlanan büyük beden abiye modellerle, hamileler de gecelerin en şık kadınları arasında yerini alıyor. Bazı abiye modellerinin sadece hamilelere özel tasarlanması da özel durumdaki kadınların rahatlığından ödün vermemesini sağlıyor.

Büyük beden abiye ve nişanlık modelleri içerisinde birbirinden şık kombinler ve tek parça elbiseler bulabilirsiniz. Genelde çift parça tercih edilmeye başlanan bu tarzlar, kadınların özgüvenli ve rahat hissetmesini sağlıyor. 2019 büyük beden gelinlik ve abiye modelleri içerisinde birbirinden güzel tasarımları bulabilirsiniz. Büyük beden abiye veya nişanlık modelleri arasında en çok tercih edilenler ile tulum, gömlek, kısa elbise, dantelli modeller ve tunik yer alıyor.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Büyük Beden Tulum Modelleri

Kadınların son yıllarda günlük hayatlarının dışında, özel davetlerde de en çok tercih ettikleri giyim tasarımı tulumlar oluyor. Genelde çok fit ve incecik vücut tipinde görülmeye alışık olsa da büyük beden tulum modelleri, giyim sektörünün zirvesinde. Sadelikle şıklığı bir arada bulunduran büyük beden tulum modelleri, farklı renkler ve desenlerle bir araya geliyor.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Yaz aylarında ortaya çıkan pembe, yeşil, sarı tonları baharı simgelerken; kış dönemlerinde kullanılan daha koyu tonlar sayesinde her mevsime uygun bir form elde ediliyor. Büyük beden tulum modelleri için dekolteye de kendiniz karar verebilir ve vücut formunuza göre direkt olarak özel kesim yaptırabilirsiniz.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

İnternet üzerinden satış yapan Trendyol, Gitti Gidiyor gibi alanlardan tam istediğiniz modeli oldukça uygun fiyata bulabilirsiniz. Denemeden almam diyenlerdenseniz de markanın mağazasında deneme yaptıktan sonra internetten satın alabilir ya da direkt kendi üzerinize göre ayarlatabilirsiniz.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Büyük beden kategorisinde olan tüm kadınların ihtiyaçlarını tamamen karşılayan tulum modelleri oldukça riskli gözükse de 2019 tasarımları içerisinde en şık seçenekleri sunuyor. Büyük beden nişanlık modelleri arasında da iyi bir yerde bulunan tulum seçeneği ile özel gecenize farklı bir dokunuş bırakabilirsiniz.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Tulum modelleri maddi açıdan da diğer tasarımlara göre daha uygun ve kullanışlı. Işıltıdan ve işlemelerden hoşlanmayan biri iseniz bu tulumları özel günlerin ardından günlük hayatınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Spor modasını şıklıkla birleştiren büyük beden tulum modelleri sayesinde, illa yüksek topuklu giyme derdiniz de olmadan dilediğiniz gibi rahat hareket etmenin önü açılıyor.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Büyük Beden Gömlek Modelleri

Büyük beden abiye veya nişanlık arayışında olan kadınların bir önemli tercihi de gömlek oluyor. Genelde çift parça kombin yapmak isteyen kadınlar, bu özel günlerde şık bir gömlekle etek ya da pantolonu bir araya getirme imkanı buluyor.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Çift parça abiye genelde özel gecelerde tercih edilmese de 2019 yılının spor şıklığı içerisinde başarılı bir şekilde yerini alıyor. Büyük beden gömlek modellerinin en büyük avantajı, rahatlığı. Dar bir etek ya da dar bir pantolonun üzerinde tüm kusurlarınızı kapatacak büyük beden bir gömlek ya da uzun eteklerinizle kombinleyeceğiniz salaş gömlekler sayesinde uğraşsız bir şıklık elde edebilirsiniz.

Genelde uzak akraba kombini gibi görünen çift parça detaylar, büyük beden gömleklere işlenen detaylar sayesinde bu izlenimi tamamen geride bırakıyor. Özellikle son dönemlerin modası olan dantel ve küçük taş işlemeleri büyük beden gömlek modellerinde de hakim. Sadeliğin rahatlığını devam ettiren, bir yandan da dikkat çekici bir hava katan gömlekler ile hiç beklemediğiniz kadar göz alıcı olabilirsiniz.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Büyük beden gömlek modellerini iş hayatınızda da kullanabileceğiniz gibi uygun fiyatlara da bulabilirsiniz. Her kumaş türünden tasarlanan büyük beden gömlek modelleri, mağazalarda olduğu gibi internet üzerinden de büyük bir satış alanına sahip.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Genelde bedene oturma konusunda risk taşımayan bu tarzlar sayesinde, indirim fırsatlarını da yakalayabilirsiniz. Ümraniye büyük beden giyim mağazaları, Kadıköy, Fatih, Bursa pasajları gibi yerlerde de rahatlıkla bulabileceğiniz büyük beden gömlek modelleri büyük markaların da kadrajı altında. Herhangi bir AVM’ye girip de bu tarzda bir kombin bulmadan çıkmanız neredeyse imkansız.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Büyük Beden Kısa Elbise

Kadınların özel günlerde kendilerini çok şık hissetmek istemeleri gayet doğal. Bunun için büyük bedene sahip olan kadınların uzun süredir saklamaya çalıştıkları vücut formları artık tarihe gömüldü.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Çok kısa bir süre öncesine kadar sadece uzun ve bol tasarlanan büyük beden abiye ve nişanlık modelleri artık zincirlerini kırdı. Mini denecek kadar kısa olarak da piyasada yerini alan büyük beden elbiseler sayesinde, kadınlar tek bir tipe mecbur kalmıyor. Özellikle yaz düğünlerinde ya da yaz etkinliklerinde bunaltmayan kısa elbise modelleri büyük beden içinde de geçerli.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Büyük beden kısa elbise modelleri farklı boylarda kadınların karşısına çıkıyor. İster dizüstü ister mini olarak tasarlanan ve üst kısmının da vücut formuna göre şekil bulduğu bu modeller sayesinde, ferah bir gün geçirebilirsiniz. Uzun kollu ya da kolsuz olarak da tercih edilebilen büyük beden kısa elbise tasarımları genelde bol ve dökümlü hazırlanarak, tüm kusurların kapanmasını sağlıyor.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Aynı zamanda diğer tüm modellerde de olduğu gibi işlemeler ve taşlar yine ön plana çıkıyor. Genellikle nişanlık modellerinde tercih edilen büyük beden kısa elbise tarzları sayesinde, özgüveninizi yeniden kazanabilir ve çok şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Büyük Beden Dantelli Modeller

2019 abiye ve nişanlık modelleri arasında en ön plana çıkan nokta dantel işlemeleri oluyor. oldukça zarif ve vintage bir hava katan dantel işlemeleri, dar modellerde ön plana çıktığı gibi büyük bedenlerde de dikkat çekiyor. Özellikle salaş elbiselerin eteklerinde ya da omuz kısımlarında bolca yer verilen dantel detaylar sayesinde, prenses havasına bürünebilirsiniz.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Büyük beden dantelli modeller, hemen hemen her renk ve model için uygulanabiliyor. Çift parça takım tercih ettiğinizde bile dantel detayları görebilirsiniz. Aynı zamanda dökümlü mini büyük beden elbiseler de tamamen dantelle işlenerek, keyifli bir görünüm kazandırıyor. Büyük beden dantelli modeller hem tüm mağazalarda, hem küçük markalarda hem de internette uygun fiyata satışa sunuluyor. Özel günlerin ardından rahatlık ve şıklığı akıllarda bırakan büyük beden dantelli modeller sayesinde, vücut ölçünüz ne olursa olsun gecenin kraliçesi olabilirsiniz.

Büyük Beden Tunik Modelleri

Tunik modelleri genelde tesettür modellerde çok fazla tercih ediliyor gibi gözükse de son yıllarda her kesimden kadının tercihleri arasında. Özellikle bol ve salaş yapısı nedeniyle günlük hayatın yanında özel günlerde de ön plana çıkıyor. Yapısı gereği zaten dökümlü duran bu tasarımlar, büyük beden tunik arayışında da göze batmıyor.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Kadınların en büyük korkusu olan olduğundan kilolu gözükme kaygısı, büyük beden tunik modelleri sayesinde tamamen ortadan kalkmış oluyor. 2019 yılının spor modelleri arasında yerini alan tunikler, abiye mağazaları sayesinde, şık geçen geceler için de en iyi seçeneklerden biri. Bu noktada da işlemeler ve renkler bakımından şık bir ayakkabı ile tuniklerinizi süsleyebilirsiniz.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Altına da uzun etek, pantolon, tayt ya da mini etek tercih ederek, davete ve bedeninize göre bir tarz yaratabilirsiniz. Büyük beden tunik modelleri, dökümlü yapısı sayesinde, havanın sıcaklığı ve ortam ne olursa olsun kesinlikle bunalmaya izin vermiyor. Dar elbiselerin içinde rahat hareket alanı bulamayan kadınlar diledikleri gibi tunik seçimi yapmakta özgür.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Büyük beden tunik modelleri, hamileliğinin son dönemlerinde olan kadınlar için de büyük bir imkan sunuyor. Rahat ve eşofman tarzındaki kumaş bir pantolonun üzerine geçirilen tunikler sayesinde, hem şık hem de rahatlığınız kısıtlanmadan davetlerde boy gösterebilirsiniz. Takım olarak, çift parça kullanılan büyük beden tunik modelleri genelde zıt renkleri barındırıyor. Tuniğin rengi ne ise pantolonunuzun da zıttı bir renk olması, hem dikkat çekmenizi hem de uğraşsız şık görünmenizi sağlıyor.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Büyük Beden Tesettür Modelleri

Tesettürlü kadınlar için de büyük beden abiye ve nişanlık tasarımlarını her yerden bulmak artık çok kolay. Birbirinden canlı renklerde ve tasarımlarda hazırlanan büyük beden tesettür modelleri ile tam hayal ettiğiniz gibi bir abiye ya da nişanlığa sahip olabilirsiniz. Genelde çok sade tercih edilen tesettür abiye modelleri, etkinliklere göre çeşitlilik gösterdiği için süslemeleri de artabiliyor.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Bazı modellerde elbise tamamen sade, başörtüsü süslemelere sahip olurken, bazen de tam tersi oluyor. Büyük beden tesettür modelleri içinde ise her ki seçeneği de bulmak mümkün. Bu noktada sadece sizin nasıl bir elbise hayal ettiğinizi düşünmek kalıyor. Büyük beden tesettür modelleri bu alanda hizmet veren hemen hemen tüm markalarda bulunuyor.

Özellikle internet üzerinden satışa açık olan mağazalarda çok büyük indirimler ve ucuz abiyeler bulabilirsiniz. İnternet üzerinden güvenilir hizmet veren tesettür markaları arasında yer alan Modanisa gibi siteler sayesinde defo, bozulma ya da başka ürün gibi sorunlarla karşılaşmadan çok kısa süre içerisinde kıyafetinize kavuşabilirsiniz.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Büyük Beden Abiye Mağazaları

Büyük beden abiye ve nişanlık bulmak bir dönemin kadınları için işkenceydi. Her yerde bulunmayan, çoğunlukla özel dikim yapılması gereken büyük beden talebi arttıkça, mağazalar da modellerinde geniş yer ayırmaya başladı. Çok büyük markalardan, büyümeye çalışan markalara hazır giyimde bile büyük beden abiye ve nişanlık modelleri bulabilirsiniz.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Genelde davetler için yeniden tasarlatmak yerine hazır almayı tercih eden kadınlar için birbirinden kaliteli markalar bulunuyor. Mango, Koton, LCWaikiki, İpekyol, Adil Işık, Faik Sönmez gibi birbirinden ünlü markanın 2019 büyük beden abiye modelleri katalogları işinize yarayacaktır. İndirim dönemlerinin dışında da ucuz fiyata seçenek sunan bu markalar sayesinde, kalitesinden emin olduğunuz tecrübeli tasarımcıların ürünleri ile davetlerde boy göstermiş oluyorsunuz.

Büyün beden abiye mağazaları denince akla gelen en önemli seçeneklerden biri de internet siteleri oluyor. Genelde bir marka ya da mağaza olmaktan çok en uygun seçenekleri sunan internet siteleri sayesinde, aklınızdakine yakın tüm modelleri bir arada görebilir, fiyatları karşılaştırabilir ve tasarımlar arasında seçim yapabilirsiniz.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

 

Tozlu, Gitti Gidiyor, Trendyol, N11 gibi birbirinden ünlü sitenin sunduğu imkan sayesinde, mağazada denediğiniz o çok pahalı büyük beden abiyeyi bile çok ucuza getirebilirsiniz. Belli dönemlerde indirim uygulayan ve farklı kombinleri gözler önüne seren online satış merkezleri ile oradan oraya dolaşmadan bedeninize en uygun seçenekle gecenin yıldızı olabilirsiniz.

Yaşa Göre Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Her elbisenin iyi durduğu yaş skalasını da atlamamak gerekiyor. Her tasarımda olduğu gibi, büyük beden abiye ve nişanlıklarda da yaşlara göre ayrım yapılması gerekiyor. Büyük mağazalar ve internet siteleri hem renk hem de model olarak tasarımlarını farklı kategorilere yerleştiriyor.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Ürün seçiminde bir nebze olsun zaman kazandıran yaş noktası sayesinde, binlerce tasarım arasında kaybolmadan, tam size uygun olan abiyeyi bulabilirsiniz.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Genelde orta yaş ve üzeri kadınların büyük beden çift parça, genç kızların mini büyük beden elbise ve genç kızlığa adım atanların daha çok büyük beden tulum tercih ettiğini söyleyebilirsiniz. Beden formuna ve davetteki yerinize göre de karar verebileceğiniz büyük beden abiye kıyafetlerde doğru seçim yaparsanız, direkt istediğiniz yaşta görünebilirsiniz.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Her vücut tipinde dikkat edilmesi gereken nokta, büyük beden abiye ve nişanlıklarda da geçerli. Kesinlikle vücudunuzu çok iyi tanıyarak alışveriş yapmanız gerekiyor. Zaten büyük beden diye dikkatsizce alınan kıyafetler, konforunuzdan ve hareket özgürlüğünüzden ödün vermenize sebep olabilir. Bu yüzden internet üzerinden bile büyük beden abiye alışverişi yapacaksanız, mutlaka bedeninize göre tercih yapmalısınız.

Büyük Beden Abiye ve Nişanlık Modelleri

Özellikle renk ve desenler konusunda özverilli davranılması gereken bu noktada, internet üzerindeki mankenleri inceleyerek karar verebilirsiniz. Emin olamadığınız noktada ise mağazalardaki tasarımcılar büyük beden konusunda özel olarak hizmet veriyor. Kendi vücut formunuza göre bulduğunuz elbiseler sayesinde hiçbir sorun yaşamanız olası değil. Büyük beden gelinlik modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Gökçe Türkmen

Yanıtla