Nişan bohçasına neler koyulur? Nasıl bir nişan bohçası modeli size uygun olabilir? Nişan bohçası içindekiler ya da nişan bohçası süsleme hakkında tüm merak edilenler, erkek nişan bohçasında neler olur… Geleneksel değerleri korumaktan hoşlanan gelin adaylarının soruları, ailelerin aklındakiler ve daha nicesi yanıtsız kalmıyor. Nişan bohçasında olmazsa olmaz eşyalar ve bunların nasıl hazırlanması gerektiği de tabii düğün hazırlığı yapan tüm ailelerin aklında.

Nişan Bohçası

Peki ya dünya evine girmeden önce yapılan en önemli hazırlıklardan biri olan nişan bohçası yapımı ve hazırlıkları için sizler ne yapmalısınız? Pek çok yanıtla nişan bohçasında neler olur veya nişan bohçası modelleri ve fiyatları nelerdir konusunu aydınlatacağız. Yaratıcılığınızı kapıp gelin! Şık nişan bohçası önerileri ve merak ettikleriniz yazımızda. Sizler için nişan bohçası listesi hazırlayarak gelin ve damat adaylarının işini bir hayli kolaylaştırmayı da tabii ki planladık.

Nişan Bohçası

Meraklanmayın, burada tüm soru işaretlerini çözeceğiz. Tam yirmi dokuz model ile nişanınızı yapmak için buradan en güzel tasarımı kolayca bulabilirsiniz. Şimdi hemen bir nişan bohçası listesi ile başlayalım; gelin ve damat için tercih edilenler (minik farklarla) değişse de genellikle bu liste şöyle oluyor:

Nişan Bohçası Listesi

Nişan Bohçası

Nişan Bohçasında Bulunması Gerekenler:

  • Ayna ve Tarak (fırçalı veya gümüşlü set olabilir)
  • Gecelik ve Pijama Takımı
  • İç Çamaşırı
  • Terlik ve Çorap
  • Ayakkabı ile Çanta
  • Parfüm ve Deodorant veya Kişisel Bakım Ürünleri
  • Havlu ve Bornoz

Nişan Bohçası
Bu nişan bohçası listeleri geleneksel olarak değişebilir demiştik. Aslında bohçayı gelinine damadına veren kişinin dilediği gibi düzenleyebileceği bir konsept söz konusu. Ailelerin en çok özgür olduğu ve karşı tarafı şımartabileceği anlardan biri! Bazen yüzükler, takı setleri, pahalı hediyelikler, özel kutular ya da el yapımı eşyalar da bu kısmı abartılı kılabiliyor. Telaşa gerek yok her şeyin kolayı, modern tüm şekiller, yaratıcı ve basit fikirler şimdi – burada elinizin atında.

Nişan Bohçası

Kadın olsun erkek olsun hediye almak herkes için özel ve güzel bir an. Evlilik yolunda bu güzel hissi yaşayarak yeni bir hayata başlamak da iyi fikir… Değil mi? Gelin ve damat karşı tarafın ailesi tarafından nişan bohçası modelleri ile bir kucak mutluluk yaşayabiliyor. Bu güzel başlangıç da tabii ki her şeye değer. Şimdi dilerseniz nişan bohçasında olması gerekenler gelin ve damat için nasıl farklılık gösteriyor bunu da örnek çeşitler içinde bir görelim.

Nişan Bohçası Çeşitleri

Nişan Bohçası

Yörelere ve günden güne farklılık gösterebilen bu geleneğimizde gelinin ihtiyaçlarını karşılamak ve oluşacak akrabalık bağını vurgulamak birinci sebep olarak geliyor. Şimdilerde daha çok simgesel bir hal alan geleneksel nişan bohçası gittikçe değişime uğramayı sürdürecek gibi. Bu sebeple içinde makyaj seti olanlar, özel süslemeliler, elektronik eşyalar içerenler gibi pek çok farklı çeşitler karşınıza çıkabilir. Hazır nişan bohçası fiyatları da tabii ki bunlara paralel değişim gösteriyor.

Nişan Bohçası

Ucuz seçenekler arasında kendi hazırlayabilecekleriniz bulunurken, kapsamını ayarlamak hazır seçeneklerde de mümkün. Kayınvalide adayları hazır almak istediklerinde olan seçeneklerin yerine bir çeyiz dükkanında kendileri için özel olarak da bu hediyeyi hazırlatabilirler. Fiyatları açısından seçenekler oldukça geniş bir aralıkta yayılmış, yani değişken demiştik. Çünkü kişisel bakım ürünlerinden, ayakkabı veya terliğe, gecelik takımlarına kadar marka ve kalite bohçaya girdikçe bu durum fiyatları etkiliyor.

Nişan Bohçası

Nereden aldığınız da önemli tabii ki. Fiyatları gözetiyorsanız nişan bohçası yapımı ile ilgili araştırma yapıp kendiniz bu eşyaları bir araya getirebilirsiniz. Gelin ya da damat için fark etmez, kendinize bir nişan bohçası listesi belirleyin ve fiyatları araştırıp yaklaşık bütçeyi hesaplayarak dilediğiniz özel ürünü ekleyip çıkartın. Böylece dengeli bir maliyet ile özel bir hediye ortaya çıkacaktır.

Nişan Bohçası

Dilerseniz nişan bohçasında olması gerekenler bir yana dersiniz sadece istediğiniz özelliklere sahip bir nişan bohçası yapımı ile gelin ya da damat adayınızı şaşırtabilirsiniz. Hazır alınanların aksine bu hazırladığınız bohçada şunlar da olabilir, örneğin el yapımı veya antika gecelikler, dantelli havlular… Yine el yapımı deri terlikler ve Osmanlı tarzı bir sabahlık sıra dışı düzenle nişan bohçasında olması gerekenler arasında… Cüzdan ya da tıraş takımında da otantik seçenekler bulunabilir.

Damat İçin Nişan Bohçası

Nişan Bohçası

Standart listemizin üstüne erkekler için hazırlanan bir nişan bohçasında, tahmin edebileceğiniz gibi nişan bohçasında olması gerekenler kategorisinden, kişisel bakım ürünlerinin erkeklere özel olanları bulunuyor. After shave ve balsamlar, tıraş sonrası kremleri, tıraş kolonyaları, özel bakım kitleri burada harika yer tutan şımartıcı seçenekler. Dilerseniz tabii ki erkek nişan bohçasında olması gerekenler listeniz için bir koku setini de burada düşünebilirsiniz. Hatta erkekler için tasarlanmış bakım yağları ve saç ürünleri de olabilir.

Nişan Bohçası

Tıraş makineleri, otantik şeyleri sevenler için eski tip tıraş setleri (buraya ustura ile havlu setlerini de eklemeli) erkek nişan bohçasına dahil edilebilir. Bir başlangıç için damat adayının nişan bohçasında olması gerekenler kişisel olarak ihtiyaç duyacağı her şey. Cüzdandan terliğe, pijama veya pantolona buraya ekleyebilecekleriniz nişan bohçası içindekiler ve nişan bohçası listesi kısımlarını aşıp uzar gider. Karşılıklı hediye alış verişi olduğunu hatırlatıp gelin nişan bohçası içindekiler listesi konseptine özel neler var onlara da bakalım:

Gelin Nişan Bohçası

Nişan Bohçası

Gelin nişan bohçası içindekiler şimdiye kadar yazımızda sıraladıklarımızın gelin adaylarına özgü olanları elbette. Yine damat için olanlarda dediğimiz gibi buraya da giysilerden kişisel bakım ürünleri ve küçük elektronik eşyalarına kadar, fiyatlarına ve bütçenize bağlı olarak size özgü ya da el yapımı her şey dahil edilebilir. Gelin nişan bohçası içindekiler kadar (gelin nişan bohçasında neler olur kısmı kadar) nişan bohçası süsleme de burada önemli oluyor. Eklemekte fayda var. Gelin nişan bohçası süsleme önerisi ve yapımı için de pek çok örneği sizinle paylaşacağız meraklanmayın.

Nişan Bohçası

Gelin nişan bohçası içindekilerden fiyatlarını en dikkatli inceleyecekleriniz büyük ihtimalle gecelik ve kozmetik malzemeler ile nişan bohçası makyaj seti olacaktır. Fiyatları belli bir aralıkta tutarak nişan bohçası yapımı gerçekleştirmek için nişan bohçası listesi ve içindekiler konusunda titiz davranmalısınız. Nişan bohçası listesi içinden vazgeçilmez olanları yaklaşık fiyatları ile belirleyip bütçenizi ona göre ayarlayabilirsiniz. Pahalı ekleri ise buna göre buraya ilave edebilirsiniz.

Nişan Bohçası

Gelin nişan bohçası listesinde düşününce erkek nişan bohçası içindekiler kıyaslandığında artı olarak yüzükler de bulunabiliyor. Yine fiyatları oldukça kökten etkileyebilen bu gelin bohçası farkı nişan bohçasında olması gerekenler tartışmasını da beraberinde getirmiş. Gelin nişan bohçasında olması gerekenler arasında tek taş yüzükler her zaman bulunmasa da buraya eklenebilir. Bu durumda örnekleri inceleyip, söz bohçası ve nişan bohçası farkı ile nişan bohçasında neler olur ve kıza ne alınır diye biraz araştırma yaparak ardından kendiniz karar verebilirsiniz.

Nişan Bohçası

Gelin nişan bohçası dendiğinde erkek için olanlardan farklı şekilde süsleme yapımı da önemli diye belirtmiştik. Erkek nişan bohçasında neler olur ve fiyatları nelerdir konusundan farklı olarak süsleme de gelin bohçaları fiyatları için fark oluşturan bir diğer ayrıntı. Gelin için süsleme yaparken ne seçenekler var ve nasıl orijinallik yakalayabilirsiniz? Nişan bohçası süsleme için bilmeniz gerekenler:

Nişan Bohçası Yapımı

Nişan Bohçası

Süsleme önerisi ve yapımı karşımıza çıktığında bunların zor olduğunu düşünebiliriz. Ama moral bozmaya gerek yok basit nişan bohçası süsleme önerisi ve yapımı fikirleri de internette bulunuyor. Sizler için en şık ve pratik fikirleri derledik. Bize göre nişan bohçası içindekiler kadar nişan bohçası süsleme seçenekleri ile yani nasıl göründüğüyle de aslında erkek kadın demeden hem gelin hem damat adaylarını etkiliyor. İşte nişan bohçası süsleme önerisi yapımı o yüzden en az nişan bohçasında neler olur sorusu, nişan bohçası listesi ve içindekiler kadar önemli.

Nişan Bohçası

Unutmayın ki nişan bohçası süsleme önerisi ve yapımı henüz nişan bohçası içindekiler görülmeden çiftlerin karşısına çıkan ilk şey. Yani ilk görüşte aşk için etkili bir nişan bohçası süsleme şart. Aslında nişan bohçasında neler olur diye çokça kafa yorulurken dış görünüşe azıcık dikkat etmek sanki gözden kaçmamalı. Çokça yapılan hatalardan biri olduğu için nişan bohçası süsleme önemlidir diye altını çizmekte fayda var.

Nişan Bohçası

Yenilik Önerileri Arıyorsanız

Elbette nişan bohçası içindekiler ile yeniliklere açık bir konu. Kadife, penye, yapma çiçekler ile şık tasarımlar her iki cinsiyetten evlilik hayali kuran kişilere hitap ediyor. Yeni nesil şık kıyafet ve iç çamaşırı tasarımları elbette bohçadan çıkmasını en çok isteyeceğini şeyler. Güzel kokan ve şımartan her şeye burada yer var. Sepete uygulanan lüks eşyalara rastladıkça bu konseptin yaygınlaştığına karar verdik.

Nişan Bohçası

Bu nedenle nişan bohçası önerisi kısmında mutlaka sepet modern seçenekler arasında başköşede bulunuyor. Bu alçak gönüllü materyal bohça kavramını hem eskiye bağlı tutuyor hem de daha sonra kullanılabilir bir paketleme sağlıyor. Yeni neslin çevreci tutkularına uygun davranıp tam puan alabilirsiniz. Bu da büyük bir ipucu.

Nişan Bohçası

Bir yandan nişan bohçası içindekiler sayesinde modernleşirken sunum gittikçe önem kazanıyor. Hemen her sektörde ve düğün organizasyonunun her alanında karşımıza çıkan sunum tutkusu burada da sınır tanımıyor. Çiçeklere gömülü hediyeliklerle şımartılan siz olmak istemez miydiniz? Özellikle geleneklere bağlı doğulu modern toplumlarda şıklık yarışına dönüşen bir uygulama durumunda düğün bohçası…

Nişan Bohçası

Durum bu olunca modern malzemeler ile uygulamalar şaşırtıcı derecede estetik sonuçlarla karşımıza çıkıyor. Saten ve pamuklu kumaşlarla hediyelik kaplamanın bir sanat haline geldiği aşikar. Bu tasarımlar düğün hediyeliklerini de sarmış durumda. Diğer yandan Uzak Doğu’nun mucizevi katlama sanatları geleneksel kumaşlarıyla buluşup bu alana misafir oluyor.

Modern Fikirler: Cam Fanus Sunumu ve Diğerleri

Nişan Bohçası

Şayet nişan bohçası önerisi ve en moda bohça fikirleri, popüler bohça modelleri hakkında bize ipucu veren bir başka örnek de herbaryum – akvaryum modeli yeni nesil uygulamalar. En başta da yer verdiğimiz modern modelleri ve en güzel bohça önerisi olarak seçtiklerimizi bu tasarımdan sayabilirsiniz. Popülerliği tartışmasız olan herbaryum ve malzemelerinin de etkisi var. Burada modern bir sunum isteyenler gözlerine inanamayacak.

Nişan Bohçası

Minyatür bahçe modelleri ile tasarlanan gelin bohçası ve nişan bohçası önerisi hakikaten oldukça frapan. Dikkat çekici ve şık tasarımlar nişan bohçasında olması gerekenler için de en pahalı seçimlerle birleşiyor… Nötr renkler ve siyah – beyaz tasarımlar sıkla tercih edilmiş. Ayna uygulaması da çok yaygın…

Nişan Bohçası

Bu bohça modelleri hem damat hem de gelin adaylarına uygun. Buradan da yeni nesil ve modern bir uygulama olduğu belli oluyor. Bu tip nişan bohçası önerisi ve tasarımları batı kültüründen alınan güzel konseptleri uygulamadaki güzelliği sunuyor. Düğün konseptinize ve özel günlerinize de modern bir hava katacak.

Nişan Bohçası

Hediyelik önerisi gibi nişan bohçasında olması gerekenler önerisi de belki artık kişiselleşmesi gereken bir konu. Eğer bohça hazırlayacağınız eş bir kahve tutkunu ise, çok sevdiği bir film veya dizi varsa, takım taraftarı olarak çok belirgin bir sevgi besliyorsa bunlar büyük ipuçları. Sevilen şeyler, markalar, konseptler bize kalırsa nişan bohçası içindekiler ile aynı olmalı. Karşınızdakinin hep isteyip sahip olamadığı pahalı birkaç hediyeyi ona vermek için müthiş bir fırsat değil mi?

Nişan Bohçası

Süsleme denince fiyatları bir kenara bırakmalı çünkü her bütçeye göre malzeme var. Nişan bohçası listesi içinde veya nişan bohçası süsleme modelleri arasında bulamayacağınız süsleme şekillerini sizler için internetten seçtiğimiz örneklerde beğeninize sunuyoruz. Gördüğünüz gibi tüllerden yapma çiçeklere hatta canlı çiçeklere kadar enfes tasarımlar söz konusu.

Nişan Bohçası

Biraz eksik görünen damat bohçası önerisi için de aslında nişan bohçasında olması gerekenler listelerini bir kenara bırakmak mümkün. Dilerseniz erkek hediyelik eşya seçenekleri arasından gözünüze çarpan esprili ve şık şeyleri bir araya getirebilir ve geleneksellikten uzaklaşabilirsiniz. Modern bir karma sağlamak için kişinin sevdiği konseptleri de düşünerek alışveriş etmek harika sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır!

Nişan Bohçası

Lüks Nişan Bohçası Fikirleri

Eğer nişan bohçası listesi bildik şeylerden oluşmasın derseniz, uzayıp giden bayat listelerden bıktıysanız modern uygulamalara yönelebilirsiniz. Bu tip nişan bohçasında olması gerekenler de adeta damat ve gelin için sürpriz olacak az sayıda lüks eşyadan oluşuyor. Kişisel hobilere ve beğenilere hitap etmek önemli… Yani nişan bohçasında olması gerekenler şu veya budur gibi klasik önerileri geçebilirsiniz.

Nişan Bohçası

Genel kanıya göre de erkek ya da damat için, bir de kayınvalideye nişan bohçası seçmek daha zor diye bir inanış var. Aslında belli kuralları izledikten sonra sorun olma ihtimali yok. Sizin için ayırdığımız şık seçeneklerden birkaçını seçin. Bu seçenekler üzerinden gidip benzer bir tasarım yakalamaya çalışabilirsiniz.

Nişan Bohçası

Düğün setlerinde karşımıza çıkan, terlik, havlu, çanta, takı, çikolata gibi pek çok şeyi bir arada bulunduran şık bir tasarım yapmak o kadar da zor değil. Çok çeşitli yerlerden alınmış lüks parçaları bir araya getirerek sıra dışı bir nişan bohçası yapmak mümkün. Dilerseniz tasarım ve sunumla bir araya getirip hoş bir atmosfer yaratabilirsiniz. Kişiye kendini özel hissettirme amacına ulaşacağı garantili!

Nişan Bohçası

Gördüğünüz gibi nişan bohçası süsleme önerisi yapımı ile nişan bohçasında olması gerekenler birbirine bağlı. Basit ve fiyatları açısından zorlamayan hazır seçenekler ya da kişisel dokunuşlar buradaki iki anahtar konsept. Hazır malzemeler nişan bohçası süsleme için hem de erkek ve kadın nişan bohçasında neler olur sorusu için kolay yanıtlar sağlıyor.

Nişan Bohçası

Artık gelin ve damat nişan bohçası listesi ya da modelleri aslında birbirinden bağımsız konular olarak görülmüyor. Bu yüzden modern nişan bohçası modelleri arasında herkesin bildiği temel ihtiyaçlar ve zevkli bir paketleme göze çarpıyor. Belirli liste eşyaları ile hazır nişan bohçası fikirleri birleşiyor. Kişisel sunum ve ihtiyaç elementlerinin eklenmesiyle güzel örnekler karşımıza çıkıyor.

Nişan Bohçası Süsleme İpuçları

Nişan Bohçası

Biliyorsunuz nişan bohçası süsleme önerisi ve yapımı hakkındaki örneklerde nişan bohçasında olması gerekenler ile nişan bohçası listesi ve süsleme konusunu karşılaştırırken nişan bohçası içindekiler kadar nişan bohçası süsleme de hem kadın hem erkek açısından önemli demiştik. Fakat nişan bohçasında neler olur ve fiyatları nasıl etkiler bu nişan bohçası listesi diye düşünürken nişan bohçası nasıl süslenir sorusu bazen dikkatlerden kaçabiliyor. İşte nişan bohçası süsleme önerisi ve değişik bohça modelleri yapımı çerçevesinde en havalı seçenekler:

Nişan Bohçası

Örneklerde de gördüğünüz gibi nişan bohçası süsleme malzemeleri tamamen sizlere kalmış. Aynı nişan bohçası nasıl hazırlanır, dilediğiniz gibi fikrinde olduğu gibi kuru çiçeklerden kıymetli kumaşlara her şeyi süsleme malzemesi yapmanız özgürlükler dahilinde. Çiftin beğenisini de düşünerek bunun altından kolayca kalkabilirsiniz. Yaratıcı fikirler bohçayı elbette güzelleştirecektir.

Nişan Bohçası

Gördüğünüz gibi modern nişan bohçası modelleri arasında nişan bohçası hazırlama ipuçlarından bulabileceğiniz pek çok şık tasarım var. Eskiden tercih edilen popüler iğne oyası nişan bohçası modelleri ve dantel nişan bohçası örnekleri yerini birazcık daha modern ve frapan seçeneklere bırakmakta…

Nişan Bohçası

Şimdi nişan bohçası nasıl yapılır diye birbirinden, blog ve dergilerden, ünlülerin hayatından esinlenen tasarımlar ön planda. Mesela nişan bohçası makyaj seti ya da nişan bohçası valiz uygulaması modelleri (bunlara benzer internet örnekleri) geleneksel olmasa da geleneksel seçimlerin yerini almaya aday.

Nişan Bohçası

Durum böyleyken söz bohçası ve nişan bohçası farkı ya da nişan bohçasında neler olur, kıza ne alınır, nişan bohçası seti neleri içerir soruları yerini kişisel tercihlere bırakıyor. Yani karşınızdakine nitelikli bir hediye seti ile jest yapmanız artık yeterli. Bu durum mesela kayınvalideye nişan bohçası hazırlanırken de geçerli. Artık nişan bohçası nasıl süslenir sorusu sanki daha önem kazanmış gibi duruyor.

Geleneksel ve Modern Dokunuşların Birleşimi

Nişan Bohçası

Bunlar modern nişan bohçası modelleri hakkında ve nişan bohçası hazırlama hakkında en çok bilmeniz gerekenler. İsterseniz iğne oyası nişan bohçası modelleri daha ziyade dantel nişan bohçası örnekleri ile en modern nişan bohçası nasıl yapılır bunu da deneyebilirsiniz. Bize göre hazır nişan bohçası satın almaktansa elinizdeki ilginç materyaller ile bir nişan bohçası makyaj seti ve nişan bohçası valiz birleşimini süslemelerle güzelleştirmek daha heyecan verici. Bu arada nişan tepsinizi hala seçmediyseniz, tüm nişan tepsisi modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Nişan Bohçası

Eğer yaratıcı fikirlere ihtiyacınız varsa size uzak kültürlerde düğün hediyeliklerinin nasıl yapıldığına bakabilirsiniz. Burada uzak doğuda şıklık arayışınızı doyuracak tatlı seçenekler karşınıza çıkacak mesela. Tropik çiçekler ve pastel renkler sunum önerilerinde 2018 modasını kasıp kavuruyor. 2018 için çok trend kumaş kaplanmış hediyelikler tam da düğün bohçalarına yaraşır bir güzellikle karşınızda:

Nişan Bohçası

Online nasıl yapılır adımlarını da uygulayabileceğiniz paketleme önerileri nişan bohçası tasarımı için size kılavuzluk edecek. Mumlu kumaşlar ve tabii ki yapma çiçekler – kumaş da kağıt da kullanılıyor – sepetler ve pastel renkler çok moda… Zarafet katarak kişiye özel bir dokunuş için tek renk kurdele yerine bir rengin tonlarını denemelisiniz.

Nişan Bohçası

Koyu renk saten uygulama seçenekleriyle yapılışı çok kolay nişan bohçası örnekleri profesyonel görünümleriyle göz kamaştırıyor. Lacivert ve bordo kullanırsanız açık renkli aksesuarlar, taşlı detaylar ve bol kullanılan kumaşın bereketi setinizi iyice güzelleştirecek. Klasik ve eski tip hediyeler seçtiyseniz, vintage fikirler barındıran bir düzenleme arıyorsanız bu seçenek size uygun. Üstelik ucuz halledilebilecek, kumaşçılardan alınana malzemelerle hemen ortaya çıkarabileceğiniz bir tasarımı da var.

Nişan Bohçası

Biraz daha geçmişten gelen bir görünüm peşinde misiniz? O halde dantel ve eski kumaşlar bulmalısınız. Ya tozlu sandıkları karışmalısınız ki gerçek eski kumaşlardan kurdele veya not etiketleri çıkarabilesiniz, ya da eski görünümlü malzemeler almalısınız. Eski görünümlü şeyler satın alırken ikinci el dükkanlarına bakın. Ancak tek dikkat etmeniz gereken eski zaman ait bir şeyler bulmak adına “eskimiş” görünen şeyler almamak.

Nişan Bohçası

Kokulu Taş ve Sabunlarla Keyiflenen Bohçalar

Nişan Bohçası

Kadın, erkek, anne veya baba fark etmeden gözünüz kapalı bohçaya ekleyebileceğiniz muhteşem kokan kişiye özel tasarımlar gözünüzden kaçmasın. Sevginizi belli etmek için, tertemiz bir başlangıç için, bin türlü baharatla zenginleştirilmiş, rengarenk seçenekleri hem bohçayı süsleyen hem de enfes aromalar saçan eklemeler olarak kullanabilirsiniz. Şifalı sabunları, cilde dost ve hassas hediyeler olarak nişan bohçalarına serpiştirin.

Nişan Bohçası

Mavi, pembe, bronz, kutulu ve kurdeleli çok şeker tasarımlar evlilik hazırlığındaki çiftlerin hoşuna gidiyor. Dünyada esen doğal sabun rüzgarıyla katı sabun yeniden moda oldu. Kişisel bakımın ve şifanın yeniden parlayan yüzü. Siz de nişan bohçasına geleneksel bir dokunuş hem de trendlere uygun bir soluk katabilirsiniz.

Nişan Bohçası

İçerisinde yapraklar, tarçın çubukları, şifalı otlar ve türlü baharat bulunabilen bu renkli sabunlar küçük dükkanlarda bulunabiliyor. Dekoratif kağıt ya da kuru çiçeklerle ambalajlayarak set bohçanızı renklendirebilirsiniz. Hoş kokusu ve görsel gücüyle bambaşka bir hava katacaklarına şüphe yok. Bu güzelliğe dilerseniz kumaş kurdeleler de uygulamanız mümkün.

Nişan Bohçası

Sepete veya kutuya yerleştireceğiniz sabunları diğer malzemelerle takım olarak göstermek isterseniz çok basit bir yöntemle aynı materyalden hepsine etiket yapabilirsiniz. Bu şekilde tamamlayıcı bir şıklık sağlamış olacaksınız. Gelin ve damat adayı minik otantik şeyleri seven biriyse onu şaşırtacağınız hem de sevindireceğiniz ortada. Aktarlarda, marketlerde, dükkanlarda çokça çeşidini bulabilir ve şifasını sevdiklerinizle paylaşıp onlara hoş kokulu ve sağlıklı bir armağan daha verebilirsiniz.

Nişan Bohçası

Bohça geleneğinin eski haline de uygun bir element olarak bunu eklemenizi tavsiye etmekteyiz. Yapay çiçekler, havalı giysiler ya da şık kumaşlar arasında bu hoş ve doğal koku dengeleyici unsur olacaktır. Güzellik sırlarında yerel olarak bir yıldız sayılan bitkisel sabunlar yeniden yükselişe geçtiği için en moda seçenekler arasında, minik hediyeliklerden sayılıyor.

Son Dokunuşlarla Kişiselleştirme

Nişan Bohçası

Her şey tamam ve sıra nişan için hazırlanan bohçanın sahibini bulmasına geldi. Bundan hemen önce vereceğiniz hediyenin sıradan olmamasını kontrol etmenizi öneririz. Kişinin baş harfinin olduğu otantik bir etiket, minik bir not, kocaman bir kurdele veya iri organze bir yapma çiçek, sepet ya da bohçayı kaplayan kumaş bir aksesuar, keçe çiçekler, son dokunuşla hediyeyi bambaşka kılabilir. İçinize sinmeyen bir eşya sepetteyse bunu yeniden düşünün. Hata yapmamak için eşyaların kişinin özelliklerine, bedenine, beğenilerine uygun olduğundan emin olun.

Nişan Bohçası

Güzel bir başlangıç yapmak isterken yanlış anlaşılmak istemezsiniz değil mi? Eş adaylarından onay almak, kendinize hediye edilmesinden hoşlanmayacağınız şeyleri içeriğe eklememek iyi önlemler olabilir. Pozitif düşünün ve olumlu yaklaşın. Artık hazırsınız! Hediyeniz de sahibine ulaşmaya hazır.

Nişan Bohçası

Sevgiyle hazırladığınız bu güzel kutlama paketinin onu çok mutlu edeceğine şüphe yok. Dostluğun ve birlikteliğin ilerlemesi dileklerinize odaklanın. Hediye vermek neredeyse tüm kültürlerde ruha iyi gelen bir şey… Karşınızdaki kişiyi düşünerek, mutlu etmeye çabalayarak güzel bir adım attınız. Bu gelenek tüm bunların mirasını taşımakta.

Nişan Bohçası

Sizinle güzelleşecek bir ilişkiye adım atan yeni ailenizin ilk ilmeği olacak bu günlerden güzel hatıralar kalması için nişanlık bohça fikirlerinin size yardım etmesi dileğimizle. Nişan bohçalarınızı hazırladıktan sonra nişan masası süsleme işlemine koyulabilirsiniz. Lütfen deneyip memnun kaldığınız veya merak ettiğiniz her şeyi yorumlarda bizimle paylaşın!

Yanıtla