Gelin adaylarının favorilerinden olan güpürlü gelinlik modelleri arasından bu senenin en trend modellerine bakacağız. Yaz yaklaştıkça gelinlik bulma telaşı da arttı. Fakat merak etmeyin her zamanın en çok tercih edilen ve her zamana uyan, güpür gelinlik modellerini bu başlık altında topluyoruz. 2019’in güpürlü gelinlik modelleri arasında en şık olanları gösterip, önerilerde bulunacağız. Bunlardan bazıları fransız güpürü gelinlik, güpürlü prenses gelinlik ve a kesim güpür gelinlik modelleri olacak. Güpür gelinlik çeşitleri, bütün zerafet ve çekicilikleriyle karşınızda.

Gelinlik ve Moda Evlerini Keşfetmek İçin Tıklayın

pinar-bent-gupurlu-gelinlik (2)
Gelinliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

A Kesim Güpür Gelinlik

pinar-bent-gupurlu-gelinlik (1)
Gelinliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

A kesim güpür gelinlik seçerken dikkat etmeniz gereken şeylerden biri de vücut tipiniz. A kesim gelinlikler; vücudunun üst bedeni, alt bedenine göre daha ince kadınların rahatlıkla tercih edebilecekleri modellerden biri. Bu gelinlik modeli göğüsten yere kadar kat kat işlenmiş güpür kumaştan oluşuyor. Casual yani daha gündelik bir gelinlik fakat tarz ve şık görünümünden ödün vermiyor. Yalnız ufak bir uyarıda bulunalım, özellikle güpür kumaşlı ve kat kat bir gelinlik seçecekseniz bir beden büyük görünebileceğinizi aklınızda bulundurun. Tabi ki bu bütün güpürlü gelinlikler bir beden büyük gösterir demek değil. Bu gelinliğin kat kat olması ve güpürün de biraz kalın bir kumaş olmasından dolayı daha kabarık durmasından kaynaklanıyor.

Kolları Güpürlü Gelinlik

Güpürlü Gelinlik Modelleri

Kır düğününe ancak bu kadar yakışabilecek başka bir kolları güpürlü gelinlik daha düşünemiyoruz. Hem rahat hem de farklı bir gelinlik modeli arıyorsanız, eminiz ki dikkatinizi çekmiştir. Boyundan bağlamalı, omuzları ön plana çıkaran bu model omuzlarınız daha geniş görünmesini sağlar. 2019’de güpürlü gelinlik modelleri arasında dikkat çeken parçalardan biri de, kolları çıkartılabilen bu güpürlü gelinlik oldu.

Fransız Güpürlü Tesettür Gelinlik Modelleri

Güpürlü Gelinlik Modelleri

Fransız güpürlü tesettür gelinlik modelleri, tesettür gelinlikler arasında en çok dikkat çeken ve tercih edilenlerden. Gösterişli bir gelinlik istiyorsanız güpürün üstüne işlenen parlak taşlar veya boncuklar sayesinde, istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz. Fransız güpürü gelinlik hem geleneksel olma hem de moderne uyarlanabilme avantajıyla gelin adaylarının dikkatini çekiyor.

Güpür Balık Model Gelinlik

Güpürlü Gelinlik Modelleri

Balık model gelinlikler dize kadar dar gelip, dizden bollaşan formdadırlar. Bu model ortaya çıktığından beri hep göz önünde ve 2019’in de en trend güpür gelinlik modelleri arasında. Eğer güpür balık model gelinlik tercih edecekseniz; güpür çok yoğun bir kumaş olduğu için yukarıdaki modelde olduğu gibi eteğe dizden bir yırtmaç verdirerek, bu yoğunluğu nötrleyebilirsiniz. Fileli bir şapkayla da nostaljik bir hava katabilirsiniz.

Güpür Dantel Gelinlik

Güpürlü Gelinlik Modelleri

Güpür dantel gelinlik; naif ve zarif görünümüyle dikkat çekiyor. Naif bir dantel türü olan güpürün dantelden farkı, biraz daha kalın ve belirgin desenlere sahip bir kumaş olmasıdır. Kalın olduğu için sonbahar ve kış aylarında kullanımı daha uygun olabileceği gibi güpürün işlendiği kumaşın inceliğine göre yaz aylarında da rahatlıkla kullanılabilir.

Uzun Kollu Güpürlü Gelinlik

Güpürlü Gelinlik Modelleri

Bu sene İspanyol kol kıyafetler çok modaydı ve tabi ki gelinliklere de yansıdı. Bu uzun kollu güpürlü gelinlikte en dikkat çeken detaylardan biri de İspanyol kolları. Geniş v yakası ve de ispanyol ve fransız dantelinin mükemmel uyumu ile eşsiz bir görünüme kavuşmak istiyorsanız, bu fransaız güpürü gelinlik tam size göre.

Güpürlü Kabarık Gelinlik Modelleri

Güpürlü Gelinlik Modelleri

Güpürlü kabarık gelinlik modelleri deyince ilk akla güpürlü prenses gelinlikler geliyor. Romantik, her mevsime ve her mekana uygun güpürlü prenses gelinlikleri çok seviyoruz.

Güpürlü prenses gelinlik modelleri etek kısımları kabarık ve bol olduğu için neredeyse bütün vücut tiplerine uygun. Güpürlü prenses gelinlikler, büyük bedenlerin bile rahatlıkla giyebilecekleri modellerden oluyor.

Komple Güpür Gelinlik

Güpürlü Gelinlik Modelleri

2019 güpür gelinlik modelleri arasında en beğenilenlerden biri komple güpür gelinlikler oldu. Etek kısmı çok uzun olmadığı için kır düğünlerinde rahatça kullanılabilecek bir model. Ayrıca havuz başı ve nikah içinde oldukça uygun. Çiçek desenli bir güpür gelinlik olması da baharın cıvıl cıvıl havasını yansıtıyor.

Dantel Güpür Gelinlik

Güpürlü Gelinlik Modelleri

Asil bir gelinlik arıyorsanız bu yüksek yaka, dantel güpür gelinlik tam size göre. Sırttaki düğme detayları da nostaljik bir şıklık katıyor. Bu tarz bir güpür gelinlik seçiminde saçınızı toplarsanız, kalabalık ve karışık bir görünüm yerine daha sade ve şık görünürsünüz.

Fransız Güpürlü Balık Gelinlik

Güpürlü Gelinlik Modelleri

Bu fransız güpürlü balık gelinlik iki renk farklı tür kumaşlardan oluşuyor. Kalın saten bir kumaş üzerine beyaz renkli güpürlerden bir araya geliyor. Aralardaki inci detaylarıyla birlikte gelinliğe daha geleneksel ve mütevazi bir hava katıyor. Balık modelin kum saati vücut tipine sahip hanımlara daha uygun olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Fransız Güpür Dantel Gelinlik

Güpürlü Gelinlik Modelleri

Fransız güpür dantel gelinlikler gelin adaylarının en çok beğendiği her döneme uyan modellerdir. Düşük omuzlu, a kesim fransız güpürü gelinlik sizin favorilerinizden biri olabilir. Düğün gecenizde oldukça şık ve elegant görünmek istiyorsanız, uzun kollu olmasa bile düşük omuzlu modellere bir bakın deriz.

Güpür Askılı Gelinlik Modelleri

Güpürlü Gelinlik Modelleri

Güpür, detaylara da çok yakışan bir kumaş türü. Yukarıdaki gelinlikte de olduğu gibi güpür askılı gelinlik modelleri fazlasıyla göz alıcı. Gelinliğin her yerine veya belli yerlerine güpür işletebileceğiniz gibi sadece güpürden oluşan detaylarda ekletebilirsiniz.

Güpür Detaylı Gelinlikler

Güpürlü Gelinlik Modelleri

Gelinliğin her yerini güpür yapmak yerine duvak, omuz askıları, kollar veya sadece göğüs bölgesi gibi belirli yerlerde kullanarak güpür detaylı gelinlikler de seçebilirsiniz. Güpür, olduğunuzdan biraz daha kalın gösteren bir kumaş olduğu için özellikle zayıf olan veya belirginleştirmek istediğiniz bölgelere işletebilirsiniz.

Güpürlü Askılı Gelinlik Modelleri

Güpürlü Gelinlik Modelleri

Farklı ve daha kır düğününe uygun bir model istiyorsanız da güpürlü askılı gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz. Omuzdan sarkan güpürlü detaylar farklı bir hava katıyor. Fransız güpürü gelinlik modellerinin yarattığı şıklığı da arttırıyor. Bu modelde saçınızı toplatmak veya açık, hafif dalgalı bir saç yaptırmak size kalmış. İkisinin de bu gelinliğe uyacağına emin olabilirsiniz.

İtalyan Güpürlü Gelinlik Modelleri

Güpürlü Gelinlik Modelleri

İtalyan güpürü aynı desenin belirli aralıklarla, daha belirgin şekilde görüldüğü bir güpür türüdür. İtalyan güpürlü gelinlik modellerinde genellikle çiçek gibi daha büyük ama aynı desenin kapladığı güpürler kullanılır. Özellikle resimdeki gibi bir dantel istiyorsanız, tasarımcınızdan İtalyan danteli kullanmasını isteyebilirsiniz.

Kayık Yaka Güpürlü Gelinlik Modelleri

Güpürlü Gelinlik Modelleri

Kayık yaka, omuzları dar olan kadınların omuzlarını daha geniş gösterebilen bir yaka çeşididir. Kayık yakanın zaten var olan zarif görünümünü yükseltmek için kayık yaka güpürlü gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Fransız Güpürlü Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Güpürlü Gelinlik Modelleri

Şimdi hanımların en çok merak ettikleri konuya geldik. Güpürlü gelinlikleri hepimiz çok beğeniyoruz ve fransız güpürlü gelinlik modelleri ve fiyatlarını da haliyle merak ediyoruz. Güpür pahalı bir kumaş olmasının yanı sıra semtlerdeki moda evlerine ve kumaşın kalitesine göre fiyatlar değişebiliyor. Yani her bütçeye uygun fransız güpürü gelinlik bulmak mümkün.

Güpürlü Gelinlik Modelleri

Güpürlü birçok modeli sizin için seçtik, değerlendirdik. Vücut tipine uygunluğu ve saç modelleriyle ilgili küçük tüyolar verdik. Peki 2019 güpür gelinlik modelleri arasında sizin en favori gelinliğiniz hangisi oldu? Bu tarzda güpürlü romantik gelinlik modellerini beğeniyorsanız sizleri Romantik ve Helenistik Gelinlik Modelleri sayfamıza da bekliyoruz…

Nil Güllü

Yanıtla