Daha şık bir görünüme kavuşmak için abiye elbise arayışında olan genç bir birey iseniz, genç abiye modelleri içerisinde yer alan birbirinden farklı modelleri inceleyerek aradığınız elbiseyi bulabilmeniz mümkün oluyor.

DÜĞÜN PASTASI

Hangi Düğün Pastası Sana Göre?

Verdiğin yanıtlara göre sana en uygun düğün pastasını seçiyoruz. Hemen testi çöz ve düğün pastanı beraber keşfedelim!

MAKYAJ

Gelin Makyajın Nasıl Olmalı?

Verdiğin yanıtlara göre en mutlu günün için makyajının nasıl olması gerektiğine karar veriyoruz!

ARABA

Düğün Arabanı Tahmin Ediyoruz!

Düğün günün için araba seçimi de oldukça önem taşır. Testi çöz, düğün arabanı belirlemede sana yardımcı olalım.

ÇİÇEK

Gelin çiçeğin nasıl olmalı?

En güzel gününde seni temsil edecek çiçeği merak mı ediyorsun? Testi çöz ve sana en uygun gelin çiçeğini söyleyelim!

MÜZİK

Düğün Giriş Müziğin Ne Olmalı?

Verdiğin yanıtlara göre düğün giriş müziğini buluyoruz. Testi çöz ve düğün giriş müziğini beraber keşfedelim!

GELİNLİK

Düğününde Ne Tarz Bir Gelinlik Giymelisin?

Seçimlerine göre sana en uygun gelinlik tarzını söylüyoruz. Testi çöz ve gelinliğini belirlemede sana yardımcı olalım.

NİŞAN

Seçimlerine Göre Nişan Elbiseni Söylüyoruz!

Nişanında şıklığını yansıtacak abiye modeli hangisi? Hemen testi çöz ve sana en uygun abiye modelini öğren.

KINA

Senin Ağlama Garantili Kına Müziğin Hangisi?

Verdiğin yanıtlara göre kına gecende ağlama garantili şarkını buluyoruz.

BALAYI

Sana En Uygun Yurtiçi Balayı Lokasyonu Neresi?

Verdiğin yanıtlara göre sana en uygun balayı lokasyonunu buluyoruz.

GELİNLİK

Sana Uygun Gelinlik Modelini Bulalım!

Düğününde nasıl bir gelinlik giyeceksin? Geleneksel bir gelin misin yoksa modern bir gelin mi? Testi çöz ve sana en yakışacak gelinliği söyleyelim.

BALAYI

Bize Düğününden Bahset Sana En Uygun Balayını Planlayalım!

Sen sadece arkana yaslanıp bize hayalindeki düğününden söz et, biz de sana en uygun balayını söyleyelim.

KINA GECESİ

Kına Temana Birlikte Karar Verelim!

Kına gecenin teması nasıl olmalı? Testi hemen çöz ve sana en uygun kına konseptini öğren!

EV DEKORASYONU

Düğünü Tasarla Sana En Uygun Ev Dekorasyon Stilini Söyleyelim!

Düğün tercihlerine göre sana en uygun dekorasyon stilini söylüyoruz. Hemen testi çöz ve dekorasyon tarzını beraber keşfedelim.

DÜĞÜN

Düğün Konseptin Ne Olmalı?

Düğününü nasıl bir konseptte planlamak istersin? Seni en iyi yansıtacak düğün konseptini keşfetmek için hemen testi çöz.

SAÇ MODELİ

Düğününde Yapman Gereken Saç Modelini Söylüyoruz!

En özel gününde mükemmel görünmek için nasıl bir saç modeli tercih etmelisin? Testi çöz ve sana en yakışacak saç modelini beraber keşfedelim!

Genç Abiye Modelleri

Abiye modeldeki elbiseleri uzun veya kısa boy olarak seçebileceğiniz gibi kumaş türlerini de dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Büyük beden, kapalı ve tesettür, vintage, son moda trend olarak tercih edebileceğiniz hepsi birbirinden güzel olan genç abiye model elbiseler, her bedene ve zevke uygun olarak tasarlanıyor. İnce ve zarif detaylarla üretilen genç abiye modelleri içerisinden zevkinize uygun olarak seçeceğiniz elbiseniz ile hayran dolu bakışları üzerinizde toplamaya hazır olun.

Genç Abiye Modelleri

İster mezuniyetinizde ister bir baloda, isterseniz de nişan veya düğün gibi özel bir günde rahatlıkla ve büyük bir şıklıkla giyebileceğiniz genç abiye modelleri içerisindeki elbiseler, dantelli ya da boncuk işlemeli olarak siz gençler için oldukça fazla alternatifler sağlıyor.

Abiye Modellerini Keşfetmek İçin Tıklayın

Genç Abiye Modelleri

Hazır çeyiz listesi mi arıyorsun?

350'den fazla yeni ürün önerisiyle Çeyiz Listem uygulamasında aradığın her şeyi bulabilirsin.

Katılacağınız herhangi bir organizasyonda; kendinizden bir parça olarak büyük bir gururla taşıyacağınız elbisenizi vücut hatlarınıza ve yaşınıza uygun olarak tercih etmeniz; sizi daha ihtişamlı bir görünüme kavuşturarak çok daha ilgi çekici bir hale getiriyor. Bunun için tek yapmanız gereken şey; genç abiye modelleri içerisinde yer alan elbiselerden kendinize en uygun olanı seçmek ve o özel gününüz tadını çıkarmak oluyor.

Genç Abiye Modelleri

Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

Genç Abiye Modelleri

Birbirinden değişik güzellikteki ve renklerdeki genç abiye modelleri ve fiyatları içerisinde bulunan harika elbiseler herkesin bütçesine uygun olarak tercih edebileceği geniş ürün seçenekleri ile sizlere çeşitlilik imkânı sağlıyor. Tercihinizi uzun bir abiye elbiseden yana kullanmak istiyor ve biraz da gösterişli ve kabarık bir abiye elbise giymek istiyorsanız, kendinizi tül kumaşın muhteşem kabarıklığına bırakabilirsiniz.

Genç Abiye Modelleri

Alt kısmını çok kabarık ya da orta derece kabarık olarak tercih edebileceğiniz abiye elbisenizi; üst kısmını taşlarla süslenmiş olarak seçerek daha gösterişli bir görünüme kavuşmanız mümkün oluyor. Straplez ya da kol uzunluğunu omzunuzun genişliğine göre tercih edeceğiniz genç abiye modelleri; birbirinden farklı renk seçenekleri ile gençlere uygun olarak tasarlanıyor.

Genç Abiye Modelleri

Hazır çeyiz listesi mi arıyorsun?

350'den fazla yeni ürün önerisiyle Çeyiz Listem uygulamasında aradığın her şeyi bulabilirsin.

Tercihinizi kabarık olmayan düz ve sade bir elbiseden yana kullanmak istiyor ve bu abiye elbiseniz ile oldukça şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız abiye elbise modelleri ve fiyatları içerisinde bulunan saten uzun elbiseler hem uygun fiyatları hem de harika bir görünüme sahip olmaları açısından tam size göre.

Genç Abiye Modelleri

Saten kumaşın şık ve asil yapısı sayesinde mükemmel bir yapıya bürünmenizi sağlayan uzun abiye elbisenizi yırtmaçlı olarak da tercih edebilmeniz mümkün oluyor. Yırtmaç boyunu, boyunuzun uzunluğuna göre dengeleyebileceğiniz elbisenizi ip askılı ya da yarım kollu olarak da tercih edebilirsiniz. Uygun takı ve ayakkabı ile oldukça ihtişamlı bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak olan saten genç abiye modelleri Defacto markası içerisinde yer alan elbiseler arasından seçebilirsiniz.

Şık ve Enerjik

Genç Abiye Modelleri

Abiye elbisenizin biraz daha özgün ve farklı olmasını istiyorsanız iki parça olarak tercih edeceğiniz abiye elbise modelleri ve fiyatları ile de uygun olan bu modeldeki elbiselerden zevkinize en uygun olan rengi seçerek, farklı bir görünüm kazanmanız mümkün oluyor.

Genç Abiye Modelleri

Gece elbiseleri ve nişanlık elbiseler içerisinde oldukça fazla tercih edilen iki parçalı abiye elbiseler, klasik elbiselerin alışılmış kalıbını yıkarak daha havalı bir elbiseye kavuşmanızı sağlıyor. Çiçek desenli ya da düz olarak seçebileceğiniz kumaş türleri ile sizlere çeşitlilik sağlayan balık kesim abiye elbisenizi üst kısmına ilave olarak tül kumaş ile tasarlanan boncuklu modeliyle kombinleyerek daha farklı ve özgün bir abiye elbiseye kavuşabilirsiniz.

Tercihinizi kısa bir abiye elbiseden yana kullanmak istiyorsanız son moda trendler içerisinde yer alan zümrüt yeşili tonlarındaki tül ve taşlarla kombinlenen elbiseleri tercih edebilirsiniz. Üst kısmının tül üzerine oldukça şık zümrüt görünümlü taşlarla süslendiği bu modeldeki abiye elbiselerin alt kısmı ise tamamen tül kumaştan oluşuyor.

Genç Abiye Modelleri

Sırt dekoltesi ya da göbek dekoltesi olarak farklı bölgelerde tercih edeceğiniz dekolteler sayesinde daha zarif bir görünüme kavuşmanız mümkün oluyor. Önü kısa arkası uzun olarak da seçebileceğiniz tül abiye elbiseler, katılacağınız o özel gününüzde sizlerin daha şık ve daha güzel görünmenizi sağlayarak kendinizi çok daha iyi ve özel hissetmenizi sağlıyor.

Zarif ve Şık

Genç Abiye Modelleri

Abiye elbise modelleri ve fiyatları içerisinde bulunan kısa modeldeki cüzdan dostu abiye elbiseler, her bedene ve her boya uygun olarak gençler için özenle tasarlanıyor. Tütü kumaşın canlılığını kısa abiye elbisenize uyarlamak isteyen birisi iseniz, lila renginin tatlığı ile tütü kumaşı bütünleştiren elbiseleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz, giyeceğiniz kısa abiye elbisenizin üstüne ek olarak boncuklarla süslenen modeldeki bluzları tercih ederek daha hareketli bir elbiseye kavuşabilirsiniz. Böylelikle daha zengin görümlü bir elbiseye kavuşarak farklılık yaratabilmeniz mümkün oluyor.

Tercihinizi sade ama ihtişamlı bir elbiseden yana kullanmak istiyorsanız, siyah renginin asaletini üzerinizde büyük bir gururla taşıyacağınız kısa abiye elbiseler sizin için oldukça ideal. Duru güzelliğinizi ön plana çıkartmanızı sağlayan siyah abiye elbisenizin kumaşını ipek, saten gibi farklı türlerdeki kumaşlardan seçebilmeniz mümkün oluyor. Diz üstü ya da daha mini olarak tercih edeceğiniz kısa abiye elbisenizi straplez ya da yarım kollu olarak zevkinize göre belirleyebilirsiniz. Eğer biraz daha dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız, düşük kollu modeldeki elbiseleri tercih ederek v model bir abiye elbiseye sahip olabilirsiniz.

2019 Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri

Genç Abiye Modelleri

İki parçalı elbiseler giymeyi tercih eden birisi iseniz, 2019 büyük beden abiye elbise modelleri içerisinde bulunan birbirinden tatlı ve güzel elbiselerden zevkinize uygun olanını seçerek iltifat dolu övgülere sebep olabilirsiniz. İki parçalı elbisenin rahat hareket imkanına sahip olması sayesinde özgürce hareket ederek, kendinizi kısıtlamadan özel gününüzde istediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Üst kısmının dantelden oluştuğu modeller sizlere çok daha güzel bir görünüm kazandırarak şıklığınızı arttırmanıza sebep oluyor. 2019 büyük beden abiye elbiseleri içerisinde bulunan alt kısmının volanlı olan modellerini dilerseniz yırtmaçlı olarak tercih edebilirsiniz.

Genç Abiye Modelleri

Tercihinizi düz ve kısa bir elbiseden yana kullanmak istiyorsanız, 2019 büyük beden abiye elbise modellerinin esnek kumaşa sahip olan elbiselerinden birisini seçerek, elbisenizin vücut hatlarını sarmasına izin verebilir böylelikle kalıp gibi durmayan bir elbiseye sahip olabilirsiniz. Esnek kumaştan üretilen elbiseler sizlere rahat hareket edebilme imkânı sağlayarak, hareketlerinizi kısıtlamamanıza engel oluyor.

Genç Abiye Modelleri

2019 büyük beden abiye elbise modelleri içerisinde yer alan siyah renk elbiselerin asilliğini vücudunuzla bütünleştirerek gününüzün yıldızı siz olabilirsiniz. Elbisenize biraz daha özgünlük ve canlılık getirmek için, boncukla ya da tülle süslenen modellerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle sade ama şık bir görünüme kavuşarak berrak güzelliğinizi ön plana çıkartabilirsiniz.

Gençler İçin En Güzel Abiye Modelleri

Genç Abiye Modelleri

Genç abiye modelleri içerisinde yer alan birbirinden özgün ve değişik abiye elbiseler, yaşınıza uygun olarak siz gençlerin çok daha güzel ve zarif görünmesine katkı sağlıyor. Kelebek ve çiçek motiflerini seven birisi iseniz eğer, tütü kumaş üzerine işlenen kelebek ve çiçek motifli elbiseler tam size göre.

Genç Abiye Modelleri

Genç abiye modelleri ve fiyatları açısından sizlere çok cazip ve uygun imkanlar sağlayan bu modeldeki elbiseler, duru güzelliğinizle bütünleşerek en güzel abiye elbiseyi üzerinizde taşımanızı sağlıyor. Uzun boy olarak tercih edeceğiniz tütü elbisenizin üst kısmını dilerseniz dantel kumaş olarak tercih edebilir, dilerseniz de taşlı olarak seçebilirsiniz.

Genç Abiye Modelleri

Tercihinizi kısa bir elbiseden yana kullanmak mı istiyorsunuz? Genç abiye modelleri arasında son moda trendler içerisinde en çok tercih edilen beyaz üzerine çiçek motif işlemeli abiye elbiseleri seçebilirsiniz. Göğüs kesiminin kalp şeklinde olduğu bu modeldeki elbiseler sizlere çok daha tatlı bir görünüm kazandırarak güzelliğinizi ön plana çıkartıyor.

Genç Abiye Modelleri

Tülden oluşan kollu elbiseleri seçebileceğiniz gibi, elbisenizi tül olmadan straplez olarak da tercih edebilmeniz mümkün. Üst kısmının vücudu saran, alt kısmının ise kabarık olduğu modeldeki elbiseler sizleri prenses gibi gösterebilir. Klasik ve modern özellikleri üzerinizde bütünleştirebilirsiniz. Belinize bir kurdele takarak, elbisenizin çiçeklerini kombinleyebilirsiniz. Böylece daha canlı bir etki yaratabilirsiniz.

Balo Prensesi

Genç Abiye Modelleri

Daha özgün ve daha iddialı bir elbise arayışında mısınız? Genç abiye modelleri içerisinde bulunan, tül üzerine dantel çiçek işlemeli modellerini tercih edebilirsiniz. Çok daha güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz. Elbisenizi askılı ya da kolsuz olarak tercih edebilirsiniz. Genç abiye modelindeki elbisenizin bel kısmının taşlar ve boncuklar daha ihtişamlı görünmenizi sağlayabilir.

Hazır çeyiz listesi mi arıyorsun?

350'den fazla yeni ürün önerisiyle Çeyiz Listem uygulamasında aradığın her şeyi bulabilirsin.

Ayrıca sizi daha zarif gösterecek abiye modelleri için herkes buraya… Zarif Görünmek İsteyenlere Kuyruklu Abiye ve Nişanlık Modelleri sayfamızdan tüyoları öğrenebilir, modelleri inceleyebilirsiniz.

Genç Abiye Modelleri

Kısa ve volanlı olarak seçebileceğiniz bu modeldeki elbiseler; çiçek motiflerini beyaz tül üzerinde harmanlayarak çok daha özgün ve şık bir abiye elbiseye sahip olmanızı amaçlıyor. Göğüs dekolteli ve sırt dekolteli olarak tercih edebileceğiniz abiye elbisenizin dekolte boyutunu kendi zevkinize göre ayarlayabilmeniz mümkün oluyor.

Kapalı ve Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Genç Abiye Modelleri

Sade ve düz bir abiye elbise arayışında mısınız? Kapalı ve tesettür abiye elbise modelleri içerisinde bulunan birbirinden farklı renklerdeki abiye elbiseleri inceleyebilirsiniz. Bedeninize ve zevkinize en uygun olan abiye elbisenizi bulabilirsiniz. Üst kısmının vücuda oturan alt kısmının ise pileli bir şekilde volanlı olarak uzayan modellerini tercih edebilirsiniz. Doğal ama duru bir güzelliğe sahip olabilirsiniz.

Genç Abiye Modelleri

Eşarbınızı kapalı ve tesettür abiye elbise modelleri arasından seçeceğiniz elbisenizin rengine uygun olarak kombinleyerek daha canlı bir görünüm kazanabilirsiniz. Böylelikle hem daha renkli hem de daha hareketli bir yapı kazanan abiye elbiseniz daha dikkat çekici oluyor. Farklı takılarak kullanarak kapalı ve tesettür abiye elbisenizi kendi tarzınıza göre tasarlayabilirsiniz.

Genç Abiye Modelleri

Kapalı ve tesettür abiye elbise modelleri içerisinde bulunan daha şık ve pastel tonlarındaki elbiseleri tercih edebilirsiniz. İpek ya da saten kumaştan oluşan abiye elbiseler tam size göre. Vücut hatlarınızı tam sarmadan, size rahat hareket edebilme imkanı sağlıyor. Bu modeldeki abiye elbiseler, gün içerisinde bunalmadan ve kendinizi kısıtlamadan özgürce hareket edebilmenize yardımcı oluyor.

Şık ve Spor

Genç Abiye Modelleri

Üst kısmını dantelli ya da boncuklu olarak seçebileceğiniz abiye elbisenizi tozlu markası içerisinde bulunan modelleri arasından tercih edebilirsiniz. Kapalı ve tesettür abiye elbise modelleri içerisinde bulunan bel ve kol bileğinde yoğun olarak kullanılan çiçek motifli abiye elbiseleri seçebilirsiniz. Sizlerin hem zevkine hem de gözüne hitap ederek, sizlerin çok daha güzel ve harika bir yapıya bürünmenizi sağlıyor.

Genç Abiye Modelleri

Daha hareketli ve daha gösterişli kapalı ve tesettür bir abiye elbise arayışında mısınız? Tül ya da saten kumaşlı elbiseleri tercih edebilirsiniz. Bu elbiselerin üst kısmı çiçek motifleriyle süsleniyor. Bu tarz elbiseler, oldukça kaliteli kumaşlarla tasarlanması sonucu sizleri çok daha ilgi çekici bir görünüme kavuşturuyor. Elbisenin kollarının da motiflerle süslendiği bu tarzdaki abiye elbiseleri tercih edebilirsiniz. Gün içerisinde iltifat dolu bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz.

 

insert-2

Kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Buradan şehrinizin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Anında Teklif Al

Burçin Fatma Hazar

Yanıtla