Yaz aylarının vazgeçilmezi olan kır düğünleri İstanbullu çiftler tarafından büyük ilgi görüyor. “İstanbul’da kır düğünü yapmak istiyorum ama daha mekana karar vermedim” diyorsan, seni böyle alalım. Öncelikle İstanbul’un en güzel kır düğünü alternatiflerinin Avrupa Yakası’nda bulunduğunu belirtmek istiyoruz. ? Düğün yeri seçimini kolaylaştırmak için Avrupa Yakası kır düğünü mekanları ve fiyatları incelememizi de seninle paylaşıyoruz.

Avrupa Yakası’nda kır düğünü deyince akla gelen ilçelerden olan Avcılar, Sarıyer, Silivri, Beşiktaş ve daha fazlasını da senin için araştırdık. Avrupa Yakası’nın en iyi kır düğünü mekanları, indirimli fiyatları ve güncel kampanyaları ile birlikte aşağıda seni bekliyor. Eğer hazırsan Avrupa Yakası düğün mekanlarını incelemeye Avcılar mevkii ile başlayalım.

Avcılar Kır Düğünü Mekanları

Avrupa Yakası kır düğünü mekanları içerisindeki en iyi kır bahçeleri hangi ilçede hizmet veriyor? diye merak ediyorsan, seni Avcılar ilçesi ile tanıştırmak istiyoruz. ? Çünkü Avcılar kır düğünü mekanları; lezzetli menüleri, ilgili personel kadrosu ve uygun fiyatları ile çiftlerden tam not alıyor. Avcılar kır düğünü mekanlarını inceliyorsan; Baler Garden Wedding House ve Anatolia Davet Alanı’na bakmadan geçmemeni öneriyoruz. ?

“Hem uygun fiyatlı hem de göz alıcı olsun” diyenlerdensen, doğru adrestesin. Avcılar’da kır düğünü fiyatları yaklaşık olarak 45 TL’den başlıyor. Şunu belirmek isteriz ki; davetli sayısı, menü tercihi ve düğün tarihi gibi faktörler fiyatlar üzerinde oldukça etkili. Hadi Avcılar kır düğünü mekanlarını birlikte inceleyelim. ?

Baler Garden Wedding House


Avrupa Yakası’ndaki en iyi kır düğünü mekanları önerilerimizin ilk durağı Baler Garden Wedding House oluyor. Denize nazır konumu ve göz alıcı dizaynı ile İstanbullu çiftlerin kalbini çalıyor diyebiliriz. ❤ Avcılar kır düğünü mekanı fiyatları ise, kişi başı 50 TL’den başlıyor.

? Baler Garden Wedding House açık adresi ise şöyledir: Ambarlı, Tesisler Yolu Cd. No:9, 34315 Avcılar/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 100 TL 150 TL
Kokteyl 50 TL 80 TL

Ücretsiz Teklif Al

Atapark Life


Bütçe dostu fiyatlar karşılığında denize sıfır bir kır bahçesinde evlenme fikri seni de cezbetti değil mi? “Elbette!” ? dediğini duyar gibiyiz. Öyle ise, Atapark Life mutlaka tercih listende yer almalı. Kişi başı 77 TL’den başlayan uygun fiyatlarla düğününü organize edebilirsin. ?

? “Atapark Life’ye nasıl gideceğim?” dersen, işte sana açık adresi: Ambarlı, Tesisler Yolu Cd. No:7, 34315 Avcılar/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 108 TL 108 TL
Kokteyl 77 TL 77 TL

Ücretsiz Teklif Al

Anatolia Davet Alanı


Avcılar kır düğünü mekanları turumuzu Anatolia Davet Alanı ile noktalıyoruz. Denizin uçsuz güzelliğini çiçek detayları ile taçlandıran Avrupa Yakası kır düğünü mekanında, 550 kişilik davetli listesi oluşturabilirsin. 45 TL’den başlayan cep yakmayan fiyatlarla hayallerini gerçeğe dönüştürebilecek doğru adrestesin!

? Anatolia Davet Alanı açık adresi şu şekildedir: Merkez Mahallesi Bağcılar Caddesi, 662. Sk 6 – B, 34200 Bağcılar.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 70 TL 110 TL
Kokteyl 45 TL 70 TL

Ücretsiz Teklif Al

Avcılar kır düğünü mekanlarını incelemek için buraya! ?

Sarıyer Kır Düğünü Mekanları

Avrupa Yakası’ndaki en iyi kır düğünü mekanları denince akla gelenlerden biride şüphesiz Sarıyer ilçesidir. Sarıyer kır düğünü mekanları; mekan süslemesinden tut da catering hizmetlerine kadar her alanda büyük beğeni topluyor. ? Sarıyer’in en güzel kır düğünü mekanlarından olan Spicy İstinye, İstanbullu çiftlerin ilk tercih ettikleri arasında yer alıyor.

Sarıyer ilçesinde hem cebine hem de zevkine en uygun kır bahçesini rahatlıkla bulabilirsin. ? Peki “Sarıyer’de kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?” Sarıyer kır düğünü mekanları fiyatları, ortalama 50 TL ile 200 TL aralığında bir skalada belirleniyor. Seni daha fazla heyecanlandırmadan Sarıyer kır düğünü mekanlarına bir göz atalım. ?

TED Golden Chef

Ted Golden Chef’i 360 derece sanal tur ile keşfet ?

Avrupa Yakası’ndaki en iyi kır düğünü mekanları incelememizde kır bahçesi ve havuz başı konsepti ile dikkat çeken bir mekan önermeye geldik: TED Golden Chef. 600 kişiye kadar davetli çağırabileceğin kır bahçesinde beyaz rengin uyumu da görülmeye değer.

? “TED Golden Chef acaba nerede?” diye merak ediyorsan, açık adresini de seninle paylaşıyoruz: Tarabya, Tarabya Bayırı Cad. Ted Spor Kulübü No: 68, 34457 Sarıyer/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 80 TL 100 TL
Kokteyl 50 TL 80 TL

Ücretsiz Teklif Al

Spicy İstinye

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Avrupa Yakası kır düğünü mekanlarını araştırdıysan açık alanı ile tam not alan Spicy İstinye‘yi duymuş olabilirsin. Kır düğünü mekanı, 250 araç kapasiteli geniş otoparkı ile seni ve davetlilerini konforla buluşturuyor. ? Beyaz tonlarının çiçek detayları ile birlikte kullanıldığı Spicy İstinye’de şık bir kır düğününe hazır ol.

? Spicy İstinye açık adresi şöyledir: İstinye, Poligon Cd. No:1, 34460, 34460 Sarıyer/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 150 TL 200 TL
Kokteyl 100 TL 150 TL

Ücretsiz Teklif Al

Villa Ozan Bosphorus

Villa Ozan Bosphorus’u 360 derece sanal tur ile keşfet ?

En uygun fiyatlı Avrupa Yakası kır düğünü mekanlarından birisi olan Villa Ozan Bosphorus ile devam ediyoruz. Sarkıt aydınlatmaların kullanıldığı kır bahçesinde beyaz ve mor tonlarının uyumuna hayran kalacaksın. ? Doğa ve deniz manzarası ile büyüleyen Villa Ozan Bosphorus‘u tercih listene eklemeni öneriyoruz! ?

? Villa Ozan Bosphorus adresi şöyledir: Maden, Boğazkent Cd No.32, 34450 Sarıyer/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 100 TL
Kokteyl 40 TL 60 TL

Ücretsiz Teklif Al

Daha fazla Sarıyer kır bahçesi incelemek istersen tek tık yeterli! ?

Beylikdüzü Kır Düğünü Mekanları

Avrupa Yakası’ndaki en iyi kır düğünü mekanları listemizde şimdi sırada Beylikdüzü ilçesi var. Zengin içerikli menüleri ve her bütçeye uygun fiyat alternatifleri ile Beylikdüzü kır düğünü mekanları sıkça tercih ediliyor. ? En güzel Beylikdüzü kır düğünü mekanları arasında sayılan Villa Park İstanbul ve Ata Garden tüm ihtişamıyla seni bekliyor.

“Beylikdüzü’nde kır düğünü yapmanın ortalama maliyeti nedir?” dersen, 50 TL’den başlayan fiyatlarla karşılaşacağını belirtmek isteriz. İlave hizmet talebi, davet düzeni ve konuk sayısı da ortalama fiyatları etkileyebiliyor. Eğer hazırsan Beylikdüzü kır bahçelerine birlikte bakalım. ?

Ata Garden

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

“Doğanın kalbinde bir düğün istiyorum” diyen İstanbullu çiftlere müjdemiz var. Ata Garden, doğa ile iç içe konumu ve rüya gibi deniz manzarası ile sana istediklerini sunmaya hazır. Beyaz ve krem tonları ile donatılan Avrupa Yakası kır düğünü mekanı, 50 TL’den başlayan fiyatları ile şaşırtıyor.

? “Ata Garden’e nasıl gidilir?” diye endişe etmene hiç gerek yok. ? İşte sana açık adresi: Sahil, Marmara Caddesi, Ali Şir Nevai Sk. N:3, 34524 Beylikdüzü/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 80 TL 100 TL
Kokteyl 50 TL 55 TL

Ücretsiz Teklif Al

Deniz Bahçe Jardin De Mer


Beylikdüzü kır düğünü mekanları incelememizin şimdiki adresi Deniz Bahçe Jardin De Mer. Engelli girişinden gelin yoluna kadar her detayın düşünüldüğü Deniz Bahçe Jardin De Mer, unutulmaz bir düğün deneyimi yaşatıyor. ? Geniş pistinde sevdiklerinle doyasıya eğlence seni bekliyor.

? Deniz Bahçe Jardin De Mer adresi şu şekildedir: Sahil, Aktoprak Cd. No: 26/1, 34520 Beylikdüzü/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 80 TL 108 TL
Kokteyl 50 TL 77 TL

Ücretsiz Teklif Al

Villa Park İstanbul

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Avrupa Yakası kır düğünü mekanları içerisinde hem yaz hem de kış mevsimlerinin gözdesi olabilecek bir mekan önerisi ile geldik. ? Villa Park İstanbul, açılıp kapanabilen tavanı sayesinde her mevsimde düğünlere kapılarını açıyor.

? Villa Park İstanbul açık adresi: Gürpınar, Dalyan Cd. No:61/1, 34528 Beylikdüzü/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 80 TL 100 TL
Kokteyl 50 TL 80 TL

Ücretsiz Teklif Al

Birbirinden güzel Beylikdüzü kır düğünü mekanları burada! 

Büyükçekmece Kır Düğünü Mekanları

Şimdiye kadar önerdiğimiz kır bahçelerinde ilgini çeken olmadı mı? Eğer cevabın evet ise, Büyükçekmece kır düğünü mekanlarına bir şans vermelisin. “Neden Büyükçekmece?” diye merak ediyorsan, en uygun fiyatlar ve geniş kapasite seni bekliyor diyebiliriz. ? Özellikle Oba My Club ve Otantik Garden tercih listene eklemeni önerdiğimiz mekanlar arasında yerini alıyor.

Büyükçekmece kır düğünü mekanları fiyatları, yaklaşık olarak 30 TL ile 100 TL aralığında karşımıza çıkıyor. Mekanların fiyatlarının belirlenmesinde en büyük etken ise, menü seçimi. Düğün yeri seçimini kolaylaştırmak için Büyükçekmece kır düğünü mekanlarını aşağıda inceledik. ?

World Point Yaşam Merkezi

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Büyükçekmece ilçesinin en şık kır düğünü mekanlarından olan World Point Yaşam Merkezi çiftlerin en mutlu anlarına şahitlik ediyor. Kır bahçesi, açık salon ve kapalı alan alternatifi sunarak İstanbullu çiftleri memnun ediyor. Çiçeklerle donatılmış göz alıcı gazebosu da cabası! ?

? “World Point Yaşam Merkezi’ne nasıl gidilir?” diye merak edenler için işte açık adresi: Pınartepe, NO1/C NO 3, Akyurt Cd., 34500 Büyükçekmece/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 80 TL 100 TL
Kokteyl 80 TL 100 TL

Ücretsiz Teklif Al

Oba My Club

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Büyükçekmece’de kır düğünü mekanı arıyorsan, Oba My Club tam senlik! Ayna detaylı suplaları ve çiçek aranjmanları ile göz alıcı bir atmosfer seni bekliyor diyebiliriz. ? “Düğünüm havuz başında olsun” dersen de, Oba My Club havuz başı konsepti de hazırlayabiliyor. ⛲

? Oba My Club adresi ise şu şekildedir: Mimaroba, Sinanoba Mah, Kurucu Sk. no 1, 34535 Büyükçekmece.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 30 TL 50 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Ücretsiz Teklif Al

Otantik Garden

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Samimi sohbetlerin edileceği kır bahçelerini beğeniyorsan tam sana göre bir mekan ile geldik: Otantik Garden. ❤ Hem açık hava hem de kapalı alan seçeneği ile de kafa karışıklığını önlüyor. 50 araç kapasiteli otoparkı da çiftler ve davetliler için düşünen Otantik Garden, senin de tercihin olmalı!

? Avrupa Yakası düğün mekanlarından olan Otantik Garden adresi: Batıköy Mahallesi, Evren 1 Sk No:4, 34535 Büyükçekmece/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 80 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Ücretsiz Teklif Al

Büyükçekmece’deki tüm kır düğünü mekanlarını incelemek istersen, bir tık uzağında! ?

Silivri Kır Düğünü Mekanları

Avrupa Yakası’ndaki en iyi kır düğünü mekanları incelememizde sıra Silivri mevkiine geldi. Silivri ilçesinde ister tarihi mekan istersen de zarif bir kır bahçesi bulabilirsin. Silivri kır düğünü mekanları; yemekli, yemeksiz ve kokteylli düzende davetlere ev sahipliği yapıyor. ? Hotel Selimpaşa Konağı, Silivri’de kır düğünü mekanı arayanların ilk tercihlerinden.

Silivri kır düğünü mekanlarından biraz bahsettikten sonra fiyatlarını merak ettiğini tahmin edebiliyoruz. Silivri’de kır düğünü fiyatları 50 TL’den başlayarak 300 TL’ye kadar yükselebiliyor. Mekan konumu, menü seçimi ve davet tarihi gibi etmenlerin ortalama fiyatları değiştirebileceğini belirtmek isteriz. Silivri kır düğünü mekanlarına hadi yakından bakalım: ?

Hotel Selimpaşa Konağı

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

“Tarihin görkemli atmosferi en mutlu günüme eşlik etsin” diyenlerden misin? Cevabın “evet” ise, seni Hotel Selimpaşa Konağı ile tanıştıralım. Çiçek detayları süslenmiş gelin yolunda sevdiğin kişi ile yürümeye hazır ol. 75 TL’den başlayan fiyatlarla yemeksiz düğün yapabileceğin Hotel Selimpaşa Konağı seni ve davetlilerini bekliyor. ?

? Hotel Selimpaşa Konağı’na gitmek için bu adresi kullanabilirsin: Selimpaşa Merkez, 3062. Sk. No:15, 34590 Silivri/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 140 TL 165 TL
Kokteyl 110 TL 130 TL

Ücretsiz Teklif Al

Garden Silivri

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Avrupa Yakası düğün salonları içerisinde kır düğünü konseptini en iyi yansıtan mekanlardan birisini şimdi önereceğiz: Garden Silivri. Üstelik mekan şehrin gürültüsünden uzakta, sakin bir ortam hazırlıyor diyebiliriz. Garden Silivri’de yemekli ve kokteylli düzende davet verebilirsin.

? Garden Silivri açık adresi: Selimpasa Mah. 2087 Sk E5 Üzeri No: 12, 34590 Silivri/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 80 TL 100 TL
Kokteyl 50 TL 80 TL

Ücretsiz Teklif Al

Grandmas Wonderland

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

“Bir kere evleniyorum her şey lüks ve gösterişli olsun” dersen, tam sana göre bir mekandan bahsedeceğiz. Grandmas Wonderland, şehir ve doğa manzarası eşliğinde uzun masalar kuruyor. ❤ Çiçek aranjmanları ile süslenen mekanda, sarkıt aydınlatmalar da ayrı bir hava katıyor.

? Grandmas Wonderland adresi: Oren Ciftlik Evleri, Yenimahalle, Akoren Caddesi, No:114 Silivri, 34570 Gazitepekoy.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 180 TL 270 TL
Kokteyl 100 TL 180 TL

Ücretsiz Teklif Al

En şık Silivri kır düğünü mekanlarını buradan inceleyebilirsin. ?

Küçükçekmece Kır Düğünü Mekanları

Avrupa Yakası kır düğünü mekanları önerilerimize Küçükçekmece mevkii ile devam ediyoruz. Denizin rüya gibi manzarası ya da sade bir kır bahçesi… Her zevke ve her cebe uygun alternatifler Küçükçekmece’de seni bekliyor. ❤ Revan Garden Davet ve Sohbet Garden, en güzel Küçükçekmece kır düğünü mekanları listesinde üst sıralarda yer alıyor.

Küçükçekmece kır düğünü mekanlarında yok yok desek yeridir. Eğlence istiyorsan, DJ ve orkestra temini; en mutlu anlarını ölümsüzleştirmek istiyorsan da fotoğraf çekim hizmeti veriyor. Sen yeter ki iste! ? Küçükçekmece’de kır düğünü fiyatları, 50 TL ile 200 TL aralığında seyrediyor. Mekanları yakından incelemeye ne dersin?

Revan Garden Davet

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Küçükçekmece kır düğünü mekanlarını incelemeye seni kırmızı halılar ile karşılayan Revan Garden Davet ile başlıyoruz. Açık ve kapalı davet alanları ile bulunduğu bölgede adeta inci gibi parlıyor. Avrupa Yakası düğün mekanı, uygun fiyatları ile de seni kendine çekecek. ?

? Revan Garden Davet açık adresi ise şöyledir: Cihangir, D-100 Güney Yan Yolu No:3, 34315 Beylikdüzü Osb/Küçükçekmece/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 80 TL 100 TL
Kokteyl 50 TL 80 TL

Ücretsiz Teklif Al

İpek Wedding Garden


Şimdi sırada tüm ihtişamıyla Avrupa Yakası düğün mekanları içerisinde öne çıkan İpek Wedding Garden var. Görkemli avizeleri, çiçek detayları ve renkli süslemeleri ile düğününe yakışacak bir mekan olduğunu belirtmek isteriz. ?

? İpek Wedding Garden adresi ise şu şekilde: Fatih 830 Yanyol Caddesi No: 2/2, D:A1, 34290 Küçükçekmece/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 100 TL 160 TL

Ücretsiz Teklif Al

Sohbet Garden

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Sade ama bir o kadar da zarif bir kır bahçesi mi arıyorsun? Evet yanıtını verdiysen, sana Sohbet Garden’den bahsetmek istiyoruz. Sohbet Garden, kişisel tercihlere verdiği önemle tanınıyor. Çünkü kır bahçesi sana ve davetlilerine vejetaryen ve çocuk menüsü hazırlayabiliyor.

? Sohbet Garden açık adresini de seninle paylaşıyoruz: Fatih, Kızılırmak Sk. no.3, 34290 Küçükçekmece/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 100 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Ücretsiz Teklif Al

“Küçükçekmece’deki kır düğünü mekanlarının tamamını incelemek istiyorum” diyen çiftlerimiz buraya! ??

Arnavutköy Kır Düğünü Mekanları

Avrupa Yakası düğün mekanları içerisinde yeşilin ve doğanın merkezinde bir yer mi arıyorsun? Hem içine sinen hem de cebine uygun mekanı Arnavutköy ilçesinde bulacağını düşünüyoruz. Arnavutköy kır düğünü mekanları hizmet kalitesi ve deneyimli personelleri ile İstanbullu çiftleri mutlu ediyor. ?

Sonsuz mutluluğa adımını attığın en mutlu günün için Durusu Club Hotel’i tercih listene eklemeni tavsiye ediyoruz. ❤ Arnavutköy’de kokteylli kır düğünü fiyatları, kişi başı 10 TL’den başlıyor. En özel anlarını güzel bir yemekle taçlandırmayı düşünürsen de fiyatlar, 80 TL’ye kadar çıkıyor. Sen de hazırsan mekanlara bir de yakından bakalım.

Boğazköy Aden Tesisleri

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Sade ve butik bir düğün hayalin varsa, Boğazköy Aden Tesisleri imdadına yetişiyor diyebiliriz. Eflatun ve beyaz tonlarının göz kamaştırdığı sosyal tesis, açık hava ve kapalı salon alternatifi sunuyor. Yaklaşık 200 davetlini ağırlayabileceğin Avrupa Yakası düğün mekanı, yemekli organizasyonlara kapılarını açıyor.

? Boğazköy Aden Tesisleri adresi ise şöyle: Boğazköy İstiklal, Arnavutköy Habibler Yolu No:1266, 34275 Arnavutköy/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 30 TL 50 TL

Ücretsiz Teklif Al

Durusu Club Hotel

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Arnavutköy kır düğünü mekanlarında şimdiki durağımız Durusu Club Hotel. Düğün oteli, yemyeşil bir orman içerisinde doğa ile baş başa bir gün geçirmeni sağlıyor. Üstelik yeşilin ve beyazın uyumu da göz kamaştırıyor. ? 100 araç kapasiteli otopark imkanı da sunan Durusu Club Hotel’in fiyatları da oldukça uygun.

? Durusu Club Hotel açık adresi ise şöyledir: Boyalık, Durusu Park Cd. No:46, 34277 Arnavutköy/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 80 TL 100 TL
Kokteyl 80 TL 100 TL

Ücretsiz Teklif Al

Bahçeköy Kır Düğünü

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Yeşilin her tonunun bulunduğu doğa manzarası en mutlu gününe şahitlik etsin ister miydin? ? Cevabı “evet” olan İstanbullu çiftlerimize Bahçeköy Kır Düğünü mekanından bahsetmek istiyoruz. Avrupa Yakası kır düğünü mekanları içerisinde de oldukça geniş kapasitesi ile yıldız gibi parlıyor. ?

Bahçeköy Kır Düğünü açık adresi: Bahçeköy Mevkii, Adnan Menderes Caddesi, No:6, Sarıyer / İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 80 TL
Kokteyl 50 TL 50 TL

Ücretsiz Teklif Al

Daha fazla Arnavutköy kır düğünü mekanı için tek tık yeterli! ?

Çatalca Kır Düğünü Mekanları

“Evleneceğim yer denize karşı olsun ama bütçemi de zorlamasın” dersen, doğru yere geldiğin müjdesini verelim. ? Çatalca kır düğünü mekanları sana istediklerini sunmayı vadediyor. Üstelik fiyatları ile de seni ve eşini zorlamıyor. ? Özellikle Flamingo Kır Düğünü mekanı cazip fırsatları ile gönlünde taht kuracak. Bizden söylemesi! ❤

Çatalca’da kır düğünü fiyatları 30 TL ile 150 TL aralığında yer alıyor. Menü tercihinin ve düğün tarihinin fiyatları belirleyici bir rolü olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Mekanları ne kadar merak ettiğini tahmin edebiliyoruz. Hadi o zaman mekanları yakından inceleyelim. ?

Peçka Mangalbaşı Kır Restaurant


Çatalca’da düğün yapmak için kır bahçesi arıyorsan ve rahatıma düşkünüm diyorsan, Peçka Mangalbaşı Kır Restaurant tam senlik! Kapalı salonunda daha çok butik davet verilebilen Peçka Mangalbaşı Kır Restaurant, açık hava da 750 kişiyi ağırlıyor.

? Avrupa Yakası kır düğünü mekanlarından olan Peçka Mangalbaşı Kır Restaurant adresi: Kaleiçi, 34540 Çatalca/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 80 TL 100 TL
Kokteyl 50 TL 80 TL

Ücretsiz Teklif Al

Flamingo Kır Düğünü

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Çatalca kır düğünü mekanları incelememizde sona gelirken, doğa ve hayvan dostu çiftlerimize bir sürprizimiz var. Farklı canlıları bir arada görebileceğin Flamingo Kır Düğünü mekanı özellikle minik davetlilerimizin kalbini kazanıyor. ❤ Göl manzarası eşliğinde davet verebileceğin Flamingo Kır Düğünü mekanını mutlaka değerlendirmeni öneriyoruz. ?

? Flamingo Kır Düğünü adresi: Gökçeali, Cevizlik Sk No:43, 34540 Çatalca/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 50 TL 100 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Ücretsiz Teklif Al

Çakıl Sofrası

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Çatalca’daki kır düğünü mekanlarını incelemeyi Çakıl Sofrası ile sonlandırıyoruz. Burada mekan süslemesinden organizasyon sorumlusuna, engelli girişinden fotoğraf ve video çekimine kadar da her şeyi bulabilirsin. ? Geniş kapasitesi ve bütçe dostu fiyatları da cabası!

? Peki “Çakıl Sofrası’na nasıl gidilir?” İşte açık adresi: Çakıl Mahallesi Catalca Caddesi No:71, 34600 Çatalca/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 30 TL 50 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Çatalca’daki diğer kır düğünü mekanlarını incelemek istersen, bir tık uzağında! ?

Eyüp Kır Düğünü Mekanları

Avrupa Yakası’ndaki en iyi kır düğünü mekanları turumuzda sıradaki ilçemiz Eyüp oluyor. ? Eyüp kır düğünü mekanları genel itibariyle orman içerisinde konumlanıyor. Bu yüzden de sana ve davetlilerine temiz havada eğlence fırsatı sunuyor. Bize soracak olursan Spicy Orman Evi ve Kemer Country Club’a göz atmadan karar vermemelisin. ?

“Eyüp’te kır düğünü yapmanın maliyeti nedir?” dersen, bu sorunun yanıtı menü seçimi, konuk sayısı, ek hizmet talebi gibi etmenlere bağlı değişebilir. Kokteylli kır düğünü fiyatları, 100 TL ile 400 TL aralığında belirleniyor. Yemekli bir davet düşünürsen de fiyatlar, 150 TL ile 500 TL aralığında seyrediyor. Seni daha da heyecanlandırmadan mekanları incelemeye başlayalım.

Spicy Orman Evi


Eyüp ilçesinin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarından olan Spicy Orman Evi, incelememizin ilk durağı oluyor. Yaprak ve çiçek detayları ile süslenmiş gelin tagı, gelin adaylarından tam not alıyor diyebiliriz. ? Servis hizmeti ve eğlencenin gece saat 24:00’a kadar devam ettiğini de belirtmek isteriz.

Spicy Orman Evi adresi ise şöyle: Mithatpaşa, 34075 Eyüpsultan/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 150 TL 200 TL
Kokteyl 100 TL 150 TL

Ücretsiz Teklif Al

Mimoza Bahçe

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Geniş pistinde kurtlarını dökebileceğin bir mekan önermeye geldik. Ayrıca Eyüp kır düğünü mekanları arasında da en iyilerden birisi. Toz pembe ve beyaz renklerinin hakim olduğu Mimoza Bahçe, hem açık salon hem de kapalı alanda 500 kişiye ev sahipliği yapıyor.

? Mimoza Bahçe adresi ise şöyle: Mimarsinan, Çatalçiftlik Sk. no:1, 34000 Eyüpsultan/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 150 TL 160 TL
Kokteyl 90 TL 100 TL

Ücretsiz Teklif Al

Kemer Country Club

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Tercihini sadelik ve zariflikten yana kullanan İstanbullu çiftlerimiz buraya! ? Beyaz sandalyeler üzerine çiçek detaylarının kondurulduğu Kemer Country Club, gelin tagı ile de oldukça şık bir görünüme sahip. 250 araç kapasiteli otopark olanağı da sunan Avrupa Yakası düğün mekanında, davetlilerine konforlu bir gün yaşatabilirsin.

? Kemer Country Club’a gitmek istersen işte açık adresi: Eyüp Merkez, Atlı Spor Cad. Hayat Binası No:7, 34077 Eyüpsultan/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 400 TL 500 TL
Kokteyl 300 TL 400 TL

Ücretsiz Teklif Al

En güzel Eyüp kır düğünü mekanları burada! ?

Beşiktaş Kır Düğünü & Deniz Manzaralı Düğün Yerleri

“Bir kere evleniyorum her şeyin en iyisi olsun!” diyorsan, Beşiktaş mevkii tam sana göre! Çünkü lüks ve gösterişi seven çiftlerimiz de ilk burayı tercih ediyor. İhtişamlı süslemeler, enfes menüler ve daha nicesi Beşiktaş kır düğünü mekanlarında bulunuyor. En bilindik Avrupa Yakası düğün mekanlarından olan Çırağan Sarayı’da tüm görkemiyle seni ve davetlilerini ağırlamayı bekliyor. ❤

Beşiktaş’ta kır düğünü fiyatları, kokteylli düzende 200 TL’den; yemekli organizasyonlarda ise, 300 TL’den başlıyor. Ortalama fiyatların menü içeriğine, davet tarihine ve ilave hizmet talebine bağlı olarak değiştiği de bilinmelidir. ? Hepsi birbirinden güzel Beşiktaş kır düğünü & deniz manzaralı düğün yerlerini incelemeye başlayalım. ?

Swissôtel The Bosphorus

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Beşiktaş kır düğünü mekanları arasında tarihi mekan özelliği ile ön plana çıkan Swissôtel The Bosphorus’a bir de yakından bakalım. ? Beyaz ve yeşil tonlarının ahengine gelin tagının güzelliği de eklenince şahane bir ortam yaratılıyor diyebiliriz. ??

Swissôtel The Bosphorus adresi: Vişnezade, Acısu Sokaği NO 19, 34357 Beşiktaş/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 300 TL 400 TL
Kokteyl 200 TL 300 TL

Ücretsiz Teklif Al

Radisson Blu Bosphorus Hotel

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Beşiktaş’taki deniz manzaralı düğün yerlerini araştırıyorsan, Radisson Blu Bosphorus Hotel ismini daha önce duymuş olabilirsin. Gösterişli çiçek aranjmanlarının beyaz tonlarıyla buluştuğu düğün oteli, denizi adeta ayaklarına seriyor. Boğazda düğün yapmanın keyfi de bir başkadır diye düşünüyoruz. ❤

Radisson Blu Bosphorus Hotel‘in açık adresi şöyle: Ortaköy, Çırağan Cd. No:46, 34349 Beşiktaş/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 550 TL 550 TL
Kokteyl 550 TL 550 TL

Ücretsiz Teklif Al

Çırağan Sarayı


Bu gecenin sultanı olan gelinlerimizin kalbini çalacak bir mekan önerisi ile geldiğimizin müjdesini vermek istiyoruz. ? En gözde Beşiktaş düğün yerlerinden birisi olan Çırağan Sarayı, açık hava ve kapalı salon alternatifi sunuyor. 2500 kişiye kadar davetli çağırabileceğin Çırağan Sarayı’nda 500 araçlık otopark imkanı da bulunuyor.

? Lüks ve gösteriş sevenlerin ilk adresi olan Çırağan Sarayı’nın adresi şöyledir: Yıldız, Çırağan Cd. No:32, 34349 Beşiktaş/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 700 TL 800 TL
Kokteyl 600 TL 700 TL

Ücretsiz Teklif Al

Birbirinden güzel Beşiktaş kır düğünü mekanları seni bekliyor! ?

Aradığını bulamadın mı?: Avrupa Yakası’ndaki tüm kır düğünü mekanları burada.

Avrupa Yakası Düğün Salonları

“Kır düğünü hiç benlik değil, ben salon düğünü istiyorum” diyorsan, içeriğimizin devamı seni fazlaca ilgilendiriyor. İstanbul, Avrupa Yakası salon düğünü ile evlenmek isteyen çiftlerin uğrak noktası! Çünkü çiftlerin hem ceplerine hem de zevklerine hitap ediyor. ? Ser Düğün & Davet, en uygun fiyatlı Avrupa Yakası düğün salonları arasında yerini alıyor.

Avrupa Yakası düğün salonları fiyatları, yemekli ve kokteylli düzende farklılık gösteriyor. Tek tek ele alacak olursak; kokteylli düğün fiyatları 10 TL’den başlıyor iken; yemekli düzende fiyatlar, 30 TL’den başlıyor. Avrupa Yakası düğün salonları içerisinde bize göre en iyi olabilecek mekanları incelemeye başlıyoruz. Hazır mısın?

Salon Gonca Teras

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Avrupa Yakası düğün salonları incelememizin ilk adresi Salon Gonca Teras oluyor. Salonda yalnızca düğün değil; kına gecesi, nişan ve söz merasimi, sünnet düğünü ve doğum günü de organize edebilirsin. ?? Merkezi konumu sayesinde rahatlıkla ulaşabileceğin Salon Gonca Teras, uygun fiyatları ile de yüzleri güldürüyor. ?

? Salon Gonca Teras şurada: Merkez Mahallesi Ayazma Caddesi Demet İş Merkezi, D:No:55 Kat:5, 34406 Kâğıthane/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 40 TL 60 TL
Kokteyl 20 TL 40 TL

Ücretsiz Teklif Al

Ser Düğün & Davet


Avrupa Yakası düğün salonları arasında en uygun fiyatlı olan Ser Düğün & Davet ile yola devam ediyoruz. Krem ve altın sarısı ile donatılan düğün salonu, gösterişli şamdanlar ve avize detayları ile göz kamaştırıyor. ? 10 TL’den başlayan oldukça uygun fiyatlarla yemeksiz davet verebilirsin.

? “Ser Düğün & Davet’ nasıl gideceğim” diye merak ediyorsan, adresi şöyle: Cumhuriyet, Cebeci Cd. No: 189, 34265 Sultangazi/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 15 TL 30 TL
Kokteyl 10 TL 15 TL

Ücretsiz Teklif Al

Alvina Davet ve Balo Salonu

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

En iyi Avrupa Yakası düğün salonları listesinde üst sıralarda yerini alan Alvina Davet ve Balo Salonu detayları ile devam ediyoruz. Kapalı salonunda 750 kişiyi ağırlayabilen düğün salonunda, 75 araçlık otopark bile düşünülüyor. Terası bulunan düğün salonunda, şehir manzarasının tadını çıkarabilirsin.

? Alvina Davet ve Balo Salonu adresi ise şöyle: Terazidere, Güneş Cd. No:1, 34035, 34035 Bayrampaşa/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 30 TL 50 TL
Kokteyl 30 TL 50 TL

Ücretsiz Teklif Al

Avrupa Yakası’ndaki en güzel düğün salonlarını incelemek isteyen çiftlerimizi buraya davet ediyoruz. ??

Avrupa Yakası Teknede Düğün

“Deniz manzarasına karşı olmak bana yetmez ben denizde olmalıyım!” dersen, sana tekne düğününü tavsiye ediyoruz. ? İstanbul’da tekne düğünü deyince tabi ki aklımıza Avrupa Yakası geliyor. Avrupa Yakası teknede düğün mekanları arasında Sude Tekne Turu Organizasyon oldukça ünlü. ?

Avrupa Yakası’nda tekne düğünü fiyatları, menü tercihine bağlı olarak değişiyor. Kokteylli bir teknede düğün fiyatı, 50 TL ile 100 TL bandında belirleniyor. Tekne düğününde sevdiklerinle güzel bir yemek yemek istersen de fiyatlar, 150 TL’ye kadar çıkıyor. ? Denizin ve boğazın en güzel anlarına tanıklık edeceği teknede düğün mekanlarını incelemeye başlıyoruz.

Seyri Payitaht Gemileri


Avrupa Yakası teknede düğün mekanlarını detaylandırmaya Seyri Payitaht Gemileri ile başlıyoruz. Butik davetler için ideal olan teknede, DJ ve orkestra ile keyifli saatler seni bekliyor. ? Düğünlerin dışında; kına gecesi, nişan merasimi ve sünnet düğünü de bu şık mekanda organize edilebiliyor.

Seyri Payitaht Gemileri adresi: İstanbul Ticaret Odası arkası, Fatih Sahili, Eminönü/İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 100 TL 130 TL
Kokteyl 50 TL 80 TL

Ücretsiz Teklif Al

Tekne Turunuz @JoyOrganizasyon

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Avrupa Yakası teknede düğün mekanları incelememizin şimdiki durağı Tekne Turunuz @JoyOrganizasyon oluyor. Hem açık hava hem de kapalı alan alternatifi sunuyor. “Gün boyu teknede olacağım aracım acaba güvende olacak mı?” diye endişelenmene hiç gerek yok. ? Çünkü Tekne Turunuz @JoyOrganizasyon, 100 araç kapasiteli otopark imkanı sunuyor.

? Tekne Turunuz @JoyOrganizasyon adresi: Ortaköy, Mecidiye Mah. Dereboyu Cad, Hülya Sk. NO: 2A, 34347 Beşiktaş / İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 100 TL 150 TL
Kokteyl 100 TL 100 TL

Ücretsiz Teklif Al

Sude Tekne Turu Organizasyon

Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları Fiyatları, Düğün Salonları, Otelde Düğün

Boğazda düğün yapmaya karar verdin fakat aradığın tekneyi henüz bulamadın mı? Cevabın “evet” ise, sana hem şık hem de uygun fiyatlı bir önerimiz olacak: Sude Tekne Turu Organizasyon. DJ ve orkestra temin eden teknede düğün mekanında, hem manzaranın hem de eğlencenin tadını çıkarmaya hazır ol. ?

? Sude Tekne Turu Organizasyon’a bu adresi kullanarak gidebilirsin: Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Bildik Sokak Numara 36 Daire 1 Sarıyer / İstanbul.

Konsept Hafta İçi Hafta Sonu
Yemekli 100 TL 150 TL
Kokteyl 50 TL 80 TL

Ücretsiz Teklif Al

En güzel Avrupa Yakası teknede düğün mekanları burada seni bekliyor. ???

Avrupa Yakası’ndaki en iyi kır düğünü mekanlarını incelediğimiz içeriğimizin sonuna gelmiş bulunuyoruz. İçeriğimizde Avrupa Yakası’ndaki teknede düğün mekanları ve düğün salonlarını da seninle paylaştık. ? Unutmadan söyleyelim, beğendiğin mekanlardan fiyat teklif alarak sunulan fırsatlardan yararlanabilirsin! Bir ömür mutluluklar diliyoruz. ❤??

Yanıtla