Renkli tasarımlar sadece gelinler ya da davetliler için uygun diye mi düşünüyorsunuz? Her ne kadar damatlar için klasiklik önemli olsa da son dönemlerde renkli ve canlı modeller oldukça ön planda. Yeşil damatlık modelleri de bu seçenekler arasında yer alıyor. Özellikle koyu tonlardaki yeşil damatlık modelleri ile yaza ya da konsepte uygun bir takıma sahip olabilirsiniz.

GELİNLİK

Sana Uygun Gelinlik Modelini Bulalım!

Düğününde nasıl bir gelinlik giyeceksin? Geleneksel bir gelin misin yoksa modern bir gelin mi? Testi çöz ve sana en yakışacak gelinliği söyleyelim.

BALAYI

Bize Düğününden Bahset Sana En Uygun Balayını Planlayalım!

Sen sadece arkana yaslanıp bize hayalindeki düğününden söz et, biz de sana en uygun balayını söyleyelim.

KINA GECESİ

Kına Temana Birlikte Karar Verelim!

Kına gecenin teması nasıl olmalı? Testi hemen çöz ve sana en uygun kına konseptini öğren!

EV DEKORASYONU

Düğünü Tasarla Sana En Uygun Ev Dekorasyon Stilini Söyleyelim!

Düğün tercihlerine göre sana en uygun dekorasyon stilini söylüyoruz. Hemen testi çöz ve dekorasyon tarzını beraber keşfedelim.

DÜĞÜN

Düğün Konseptin Ne Olmalı?

Düğününü nasıl bir konseptte planlamak istersin? Seni en iyi yansıtacak düğün konseptini keşfetmek için hemen testi çöz.

SAÇ MODELİ

Düğününde Yapman Gereken Saç Modelini Söylüyoruz!

En özel gününde mükemmel görünmek için nasıl bir saç modeli tercih etmelisin? Testi çöz ve sana en yakışacak saç modelini beraber keşfedelim!

Yeşil Damatlık Modelleri

Yeşil damatlık modelleri güzel havalarda erkeğe farklı bir bakış açısı sunuyor. Damatlık modellerinde yer alan sadece belli parçalarda ya da bütün takımda yeşil rengi kullanabilirsiniz. Alışılmışın dışında bir damatlık rengi olmasına rağmen, çok şık bir hava kattığını söylemekte fayda var.

Yeşil Damatlık Modelleri

Yeşil Damatlık Modelleri Şık ve Asil Erkeklerin Tercihi

Damatlık dendiğinde, takımın en önemli parçalarından biri ceket. Farklılık yaratmak için uygun olan ceketlerde yeşil rengi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Özellikle beyaz gömlek üzerine haki yeşil, açık yeşil ya da koyu yeşil seçenekleri yerleştirmek mümkün. Aynı zamanda ceketi beyaz tercih edip yeşil çizgilerle ya da yeşil detaylarla farklı bir hava yaratabilirsiniz. Yeşil detayı çok küçük kullanmak istiyorsanız da mendilinizi ve pantolonunuzu bu renkte tamamlamak iyi bir seçenek olacaktır.

Yeşil Damatlık Modelleri

Son dönemlerde yeşil rengin tercih edildiği parçalardan biri de yelekler. Özellikle salon düğünlerinin vazgeçilmezi yelekler, farklı renkler için kapı açıyor. Yeşil de bu noktada en çok tercih noktası oluyor. Damatların ciddi havasından ödün vermeden renk katabildikleri yeşil rengin haki tonu sayesinde, uyumlu bir hava yaratabilirsiniz. Kır düğünü planınız varsa da direkt hakinin açık tonlarındaki renklerini tercih ederek, havaya uygun bir moda bürünebilirsiniz.

Yeşil Damatlık Modelleri

Yeşil rengin damatlıktaki kullanım alanlarından biri de gömlekler oluyor. Uzun vadede beyaz ya da siyah gömlek tercih edilse de artık yeşil tonları da ağır basmakta. Çok renkli gözükmek istemeyen damatlar yine haki tonlarını gömlekte tercih ediyor. konsepte göre açık yeşil tonlar da gömleklerde kullanıma uygun hale geliyor. Beyaz ceket ile kombinlenerek sunulan yeşil damatlık modelleri ile farklı bir havaya bürünmeniz mümkün olacaktır.

Yeşil Damatlık Modelleri

Farkınızı Ortaya Koyun

Çok popüler olmadığı için yeşil damatlık modellerini nerde bulacağım diye düşünmenize gerek yok. Birbirinden farklı markaların 2019 damatlık modelleri arasında yeşil tonlarının ağırlıkta olduğu takımlar sergileniyor. Özellikle farklı takımlardan seçerek kombinlenen yeşil damatlık modelleri ile kendi tasarımınızı kendiniz yapabilirsiniz.

Yeşil Damatlık Modelleri

Bu aşamada fiyat aralıklarının farklılık gösterdiğini de söylemek gerekiyor. Kiğılı, Ramsey, Damat, Pierre Cardin, Karaca gibi büyük markalarda yeşil damatlık modelleri için birçok seçenek bulabilirsiniz. Aynı zamanda internet siteleri de oldukça uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır.

Yeşil Damatlık Modelleri

İlerleyen yıllarda daha da ön plana çıkması beklenen canlı renklerde en önemli seçenek yeşil olacak. Birbirinden farklı tonları sayesinde geniş bir skala sunan yeşil damatlık modelleri ile düğün gecenize farklı bir hava katabilirsiniz. Uzun vadede değerlendirmek açısıdnan da yeşil rengin gömleklerde kullanılması gerekiyor. Gecenin uzunluğunda, ceketin kenara fırlatılmasının ardından yeşil gömlek sayesinde istediğiniz gibi bir havaya bürünebilirsiniz. Standartların dışına çıkan farklı bir damat adayı olmak isterseniz de Farklı ve Değişik Damatlık Modelleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yeşil Damatlık Modelleri

Yeşil damatlık modelleri için internetten alışveriş yaparken biraz dikkatli olmakta fayda var. Risk alınması gereken bir renk olduğu için fotoğrafa aldanmamak gerekiyor. Mutlaka mağazaların kataloglarından inceleme yapmanız gerekiyor. Özellikle açık tonlarda yeşil damatlık tercih edecekseniz, mutlaka üzerinizde denemeniz gerekiyor. Sonrasında da uygun fiyatlarla internet üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Seçiminizi tamamladıktan sonra bu asilliğe yaraşır bir düğün mekanı seçmek istiyorsanız otelde düğün mekanlarımızı incelemeye koyulabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız;

1- Damatlık Frak Modelleri

2- 2019 Siyah Damatlık Modelleri

insert-2

Kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor?

Buradan şehrinizin en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarını inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Anında Teklif Al

Gökçe Türkmen

Yanıtla