Ülkemizde evlenmek isteyen bireylerin düğün hazırlıklarında en önemli konulardan birisi de alışverişte damatlık seçimi… Siyah damatlık modelleri daima ilk akla gelen şık seçenek. Risk almadan rahatça seçilebilecek siyah damatlık modelleri sandığınızdan daha çok çeşitle karşımıza çıkıyor. Siyah damatlıklar bu yıl yeni ve birbirinden şık tasarımlarıyla evlenecek çiftlerin gözlerini kamaştırmakta. Damat adayları bir sefere mahsus kullanacakları damatlıklarını seçmekte oldukça titiz davranmakta. Siyah beğeni garantili modellerde sizinle…

Damatlık Modelleri ve Fiyatlarını Keşfetmek İçin Tıklayın

Siyah Damatlık Modelleri

Damat adaylarının kendi tarzlarına uygun damatlıkları bulmaları 2019 sezonu ile oldukça kolay… Asil ve resmi bir renk olduğundan tüm imajınıza yetecek enerji siyahta bulunuyor. Bu sayede damatlar düğünlerinde rahat ve şık damatlıklar ile unutulmayan bir gün geçirebilecek. Her sezon olduğu gibi bu sezon da siyah damatlık modelleri, damat adaylarının en gözde tercihi oldu. 2019 sezonunda kravat yerine papyonun daha çok tercih edildiğini görmekteyiz. Takılması kolay ve kullanımı daha rahat olduğu için papyonlar bu yıl damatlıkların üzerinde vazgeçilmez olmuştur.

Siyah Damatlık Modelleri

2019 sezonunda tercih edilen modellerden birisi de kısa paça pantolonlar ve altına klasik ayakkabılar olmuştur. Damatlar, damatlıklarının pantolonlarını bilekten boy yaptırarak sezonun modasına uyum sağlamaktadırlar.

Siyah Damatlık Modelleri

Aynı zamanda yeni sezon modellerde kemer yerine bel detayı olarak kuşak takılmaktadır. 2019 sezonunda spor, klasik, keten gibi istediğiniz her türlü damatlık bulunmaktadır. Ünlülerin de tercih ettiği smokin damatlıklar bu sezon daha çok tercih edilmektedir.

Damatların En Çok Tercih Ettiği: Siyah Damatlık Modelleri

Siyah Damatlık Modelleri

Evlenmeye hazırlanan çift adayları tarafından düğün öncesi önemli bir konu olan damatlık seçme konusu 2019 yılında da siyah damatlık modellerinin tercih edilmesiyle sonuçlanmıştır. 2019 yılının en gözde damatlık modeli olarak siyah damatlık modelleri bilinmektedir. Evlenecek bireyler damatlık seçimi yaparken sade şık tasarımlı siyah smokin damatlık modelini tercih etmektedirler.

Siyah Damatlık Modelleri

Piyasada en çok satılan siyah damatlık modelleri yanında birden fazla şık tasarımlı damatlıklar da piyasaya sunulmaktadır. Siyah beyaz damatlık kombini de günümüzde sevilen bir model olmuştur. Birçok moda tasarımcısı yeni sezona borda siyah damatlığın çok güzel bir model olduğunu belirterek damat adaylarına bu modeli tavsiye etmektedir.

Tarzınızı Belirleyin

Siyah Damatlık Modelleri

Yeni evlenecek damat adaylarının damatlık almaya karar vermesinde en önemli konulardan birisi 2019 siyah damatlık modelleri ve fiyatlarıdır. Çoğu mağaza damatları düşünerek kampanyalar, indirimler yapmaktadır. 2019 yılı damatlık modelleri eski yıllara göre daha çok çeşit ve daha modern olarak tasarlanmıştır. Damatların kendilerine uygun tarzları bulması kolay bir durum haline gelmiştir.

Siyah Damatlık Modelleri

Resimde de gördüğümüz gibi 2019 yılında en çok tercih edilen modeller arasında yer alan bordo ceket siyah pantolon, siyah papyon ve beyaz gömlek modeli beğenilerek çoğu kişi tarafından tercih edilen bir damatlık modeli olmuştur. Damatlığın rahatlığı ve kalitesi insanları etkilemektedir. Bu damatlık modellerini Vakko damatlık, Kiğılı damatlık, Altınyıldız damatlık gibi mağazalardan edinebilirsiniz.

Siyah Damatlık Modelleri

2019 yılının bir diğer modeli ise beyaz ceket siyah pantolon modelidir. Siyah papyon takılarak kombin edilen bu damatlık 2019 yılının en çok tercih edilen siyah damatlık modelleri arasında yerini alıyor. Sadeliği ve şıklığı ile dikkatleri üzerine çeken bu siyah damatlık modelleri moda tasarımcıları tarafından da beğeni kazanmıştır. Kenan İmirzalıoğlu’nun da beğenmiş ve düğününde tercih etmiş olduğu bu kombin damatlığı pek çok markadan bulabilirsiniz. Kip damatlık, Jakamen, Sarar, Hatemoğlu markaları damatlıklarıyla öne çıkıyor. Süvari gibi damatlık üzerine satış yapan bütün bu online mağazalardan siyah damatlık modelleri, siyah beyaz takımlarla smokin ve diğer tüm aksesuarlara, beyaz damatlık ve ceketlere sahip olabilir, model ya da fiyat araştırması yapabilirsiniz.

Siyah Damatlık Modelleri

2019 yılının en beğenilen damatlık takımlarından olan bu siyah damatlık takımı; ceket içi yeleği, siyah papyon ve beyaz gömlekle birbirine muhteşem uyum sağlayan bir kombin. Bu klasiği Burak Özçivit’in de evlenirken giydiği damatlık modeli olarak herkes biliyor. Bu damatlık modeli birçok damat adayı tarafından tercih edilmekte ve beğeni kazanmakta… Altınyıldız, Kiğılı ve diğer damatlık satışı yapan mağazaların online satış kanalları ile dükkanlarında rahatlıkla bedeninize uygun olan modeli bulabilir, inceleyip satın alabilirsiniz. Üzerinize tam oturacak olan bu damatlık takım düğününüzde şık ve yakışıklı görünmenizde size yardımcı olacak.

Asil Şıklık

Siyah Damatlık Modelleri

2019 yılının en gözde ve en zarif damatlık modeli olan mavi ceket siyah pantolon modeli sezonun en gözde damatlıklarından biri… İçine beyaz gömlek ve siyah papyon ile kombin olan bu damatlık belindeki kuşak detayı ile ilgi çeken klasik ancak renkli bir model… Birçok damat adayı seçimini bu modelden yana yapmakta… Damat adaylarının düğündeki şıklığını hafızaya kazıyan bir model sayılan bu damatlığa Ramsey, Karaca, Pierre Cardin, DS Damat gibi damatlık mağazalarında rastlamanız mümkün. Çoğu mağaza kampanyalar yaparak evlenecek çiftlere destek olmakta. Damatları sevindiren bu kampanyalara satış mağazalarından sahip olabilirsiniz.

Siyah Damatlık Modelleri

2019 sezonunun bir diğer modası olan lacivert gömlek siyah pantolon modeli de damat adayları tarafından ilgisini ve beğenisini kazanmıştır. Sezonun iddialı modeli olan bu ürüne Network, Tween damatlık, KİP gibi mağazalardan sahip olabilirsiniz. Bedeninize uygun ürünü bulabilirsiniz. Sipariş kolaylığı ve hızlı teslimatı ile damatların işini kolaylaştırmaktadır.

Siyah Damatlık Modelleri

Sezonun gözde modellerinden olan siyah takım ve mavi iç yelek kombini de çok tercih edilen modeller arasında yerini alıyor. Şıklığı ve sadeliği ile gözleri üzerine çeken damatlık modeli damat adaylarının ilgisini çekmektedir ve bu model üzerine yoğun talep gelmektedir. Siz de düğününüzde rahat ve şık bir damatlık istiyorsanız Karaca damatlık, Altınyıldız damatlık, Kiğılı damatlık mağazalarını ziyaret ederek beğendiğiniz damatlığa sahip olabilirsiniz. Profesyonel hizmet kadrosu ile sizlere sıkıntısız bir alışveriş keyfi sunmaktadır.

Siyah Damatlık Modelleri

Sadeliği ve şıklığı ile damatların beğenisini kazanan kırmızı kravatlı siyah damatlık modelleri birçok damat tarafından tercih edilmekte… İçindeki beyaz gömleği ile sadeliğini koruyan bu damatlık modellerine online olarak da ulaşabilirsiniz.

Uyumlu Kombinler

Siyah Damatlık Modelleri

Sezonun renkli modellerinden olan grinin açık ve koyu tonları ile kombinlenen bu siyah damatlık modeli gözleri üzerine çekmektedir. Şıklığı ve canlılığı ile damatların ilgisini çekmekte başarılı olan bu damatlık modeline de istek ve talep yoğun olarak artış göstermektedir. Bu şık ve zarif damatlık modeline Karaca, D’S Damat, Hatemoğlu gibi damatlık satışı yapan mağazalardan alabilirsiniz.

Siyah Damatlık Modelleri

2019 sezonunun beğenilen ve tercih edilen damatlık modellerinden siyah renkli damatlıklar, renkli  papyon veya diğer aksesuarlarla tamamlanabilir. Bu gibi neşeli seçenekler damat adayları tarafından tercih edilebiliyor. Sade ve şık görünümüyle kumsal ve kır düğünleri için uygun seçenekler oluşturan bu stil size göre olabilir. Beden olarak üzerinize tam olacak değişik gömlek ve ceket seçenekleriyle de deneyebileceğiniz bu görünüm rahatlığı ile de siz damat adaylarını mutlu etmekte. Bu siyah damatlık modellerine ilgi damat adayları arasında giderek çoğalıyor.

Siyah Damatlık Modelleri

Sezonun yeni modelleri arasında yerini alan koyu gri damatlık ve siyah gömlek modeli sadeliği ve ağır duruşu ile çok güzel bir görünüm katmaktadır. Siyah klasik ayakkabı ile kombinlenen bu model, damat adaylarının en çok tercih ettiği modeller arasında yerini almıştır. Bu havalı damatlığın içinde kiraladığınız ve süslenen Bentley model gelin arabasında, müstakbel eşinizi almaya gittiğinizi hayal edin… Ne kadar cool değil mi? Sitemizde gelin arabası kiralayabileceğiniz bir sürü firma mevcut, bunun için sadece Gelin Arabası sayfamıza göz atmanız yeterli. Sonuçta düğününüz her şeyiyle kusursuz ve eksiksiz olmalı.

Siyah Damatlık Modelleri

Siyah damatlıklar ile maviyi birlikte kullanmak isteyen damat adayları için harika bir fırsat. Hem keskin siyahlardan vazgeçemem hem de tazelik ve ferahlık taşıyan mavilere varım derseniz… En yeni bu trendi damat adayları da gördüğünüz gibi şık kombinasyonlarla tercih etmekte. Bu modellere kendiniz katkıda bulunabileceğiniz gibi yine DS damatlık, Kiğılı, Ramsey gibi damatlık satışı yapan mağazalarda çeşitli parçalarda rastlayabilir, online olarak da satın alabilirsiniz. Yeni sezon modelleri bu sezon kampanyaya girerek yeni damat adaylarının damatlık alımında kolaylık sağlamakta.

En Güzel Tasarımlar

Yeni sezon ürünleri içerisinde kendisini ön planda gösteren damatlık fikirleri, evlenecek olan damat adaylarının en çok tercih ettiği modeller arasında yerini aldı. Bu modellere damatlar tarafından yoğun bir ilgi var. Sadeliği ve güzelliği ile gözleri üzerine çeken bir model ve renk… Yeni evlenecek adayların hayali olan bu damatlığı Altınyıldız, Vakko ve Beymen gibi büyük isimlerin vitrinlerinde görmeniz olası… Mağazalardan satın alabilir ya da online seçenekler arasında görebilirsiniz.

Siyah Damatlık Modelleri

Son yıllarda damatlıklarda farklı renk kullanımı yaygınlaşıp, alternatifler çoğalsa da hala siyah damatlık modelleri en vazgeçilmez olanı. Tamamen siyah bir damatlık takımı tercih edildiği gibi, siyah rengiyle kombinlenmiş damatlık takımları da sıkça tercih edilmekte. 2019’in en trend siyah damatlık modellerinden size biraz bahsettik. Peki siz bahsettiğimiz modeller içinden hangisini tercih ederdiniz? Sizce de siyah damatlık modelleri en gözde olan damatlık modeli mi? Dilerseniz yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Siyah damatlık modelleri genellikle kışın veya sonbahar aylarında tercih ediliyor olsa da, yazın da tercih edenler var… Ancak siz bir yaz düğünü yapacaksanız ve yazlık bir damatlık istiyorsanız, Yazlık Damatlık Modelleri sayfamıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz…

Ayrıca bakınız;

1- Damatlık Frak Modelleri

2- 2019 Yeşil Damatlık Modelleri

 

Enes Boz

Yanıtla