Teknede Düğün: Denizin Masmavi Sularında Muhteşem bir Tekne Turunda “Bir Ömür Boyu Evet” Deme Ayrıcalığı!

Teknede Düğün Fiyatları

Düğününüzün size özel, herkesinkinden farklı, denizin ve şehrin keyfini çıkarabileceğiniz bir mekanda olmasına ne dersiniz? Yanıtınız, neden olmasın? ise size cazip bir önerimiz var: Teknede düğün organizasyonları! Bulunduğunuz şehir eğer ki deniz kenarında bir kıyı kenti olma özelliğindeyse, düğün, nişan, mezuniyet gibi etkinlik ve kutlamalarınızı teknede gerçekleştirmeniz mümkün. Üstelik fiyatları, hizmet olanakları ve taleplerinize göre değişse bile herhangi bir düğün salonu ile neredeyse aynı. Beş yıldızlı otel konforuna sahip olan bu düğün tekneleri, düğün gününüzü adeta bir masala dönüştürecek kusursuzluğa sahip. Sitemizde tekne düğünleri ve organizasyon alternatifleri hakkında sizler için detaylı bir dosya hazırladık. Siz de şehrinizde bulunan tekne ve tur şirketlerinin düğün organizasyonları için hazırladıkları kampanyaları sitemizden takip ederek, düğün eğlencenize tekne keyfini dahil edebilirsiniz.
Teknede Düğün Firmalarını İncele

Deniz ve Şehir Manzarasının Büyüleyici Güzelliği: Teknede Düğün

Son zamanlarda İstanbul, Antalya, İzmir, Mersin gibi denize kıyısı olan şehirlerde bulunan evlenecek çiftler, düğün eğlencelerini teknede gerçekleştiriyor. Neden mi? Teknede düğün, düğün gününüzü hem kendiniz hem de dost ve akrabalarınız için unutulmaz kılacak bir tercihtir de ondan. Şehrin büyüleyici manzarası eşliğinde yapılacak olan tekne seferi, düğün eğlenceniz için çok hoş bir ayrıntı katıyor.

Teknede gerçekleştirilen düğün organizasyonları, kokteyl ya da parti biçiminde planlanabildiği gibi yemekli olarak da gerçekleştirilebilmektedir. Üstelik profesyonel organizasyon ekibi ile çalışan ve yalnızca düğün organizasyonları için hizmet veren tekneler artık oldukça fazla. Esasında teknede düğün organizasyonu herhangi bir düğün organizasyonundan hazırlık ve planlama açısından pek de farklı sayılmadığından tedirgin olacağınız hiçbir şeyin olmadığını belirtelim. Siz de düğününüzü gerçekleştirmeyi planladığınız tekne ve organizasyon ekibinizi sitemizden seçebilirsiniz.  Ayrıca bizimle bir telefon ile iletişime geçerek masa ve mekan süslemesinden, düğünde ikram edileceklere, müziklerden düğün süresine gibi teknede düğün ayrıntılarını kolayca öğrenebilirsiniz. Dolayısıyla düğününüzü, tam da hayalinizdeki organizasyona dönüştürmek ve buna bir de tekne ve deniz keyfini eklemek oldukça cazip bir fikir, öyle değil mi

Teknede Düğün Organizasyonları ve Olanakları

Siz ve müstakbel eşiniz birer deniz tutkunuysanız, teknede düğün yapmak tam da size göre. Engin denizlere açılıp sadece sevdiklerinizle en özel anınızı romantik bir ayrıntıya dönüştürecek olan bu tercih, birçok olanağı içinde barındırıyor. Düğün organizasyonları için özel hizmet veren bu tekneler neredeyse beş yıldızlı bir otelin tüm imkanlarına sahip. Hem de deniz manzarası ve organizasyon boyunca gerçekleştirdiği tekne turu imkanıyla birlikte… Açık ve kapalı mekanları ayrı konseptlerde tasarlanmış olan düğün tekneleri, kalabalık ya da daha küçük çaplı etkinlikler için oldukça tercih edilesi niteliklere sahip. Üstelik profesyonel organizasyon ve hizmet kadrosu düğün gününüzün kusursuz geçmesi için yanınızda olacaktır. Türk ve dünya mutfağından özgün yiyecek, içecek, tatlı ve atıştırmalıkları bu teknelerin profesyonel aşçıları özenle ve taze olarak hazırlanmaktadır. Hazırlanan bu eşsiz lezzetler, düğün organizasyonunuz boyunca işinde uzman hizmet kadrosu tarafından kusursuzca servis edilmektedir.

Teknede iki yüz kişi ila yedi yüz elli kişilik kokteyl, after party ya da yemek konseptli bir düğün rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Düğününüzün konseptine uygun masa sandalye giydirmeleri ve süsleme hizmetleri mekanın size sunduğu imkanlar arasındadır. Ancak düğün teknenizin özel bir düzenlemesi olmasını isterseniz bunun için ayrı bir ödeme yapmanız gerekebilir. Havai fişek gösterisi, müzik, düğün ikramları, fotoğraf ve video çekimi hizmetlerinin düğün fiyatlarına genellikle dahil olduğu bu etkinlikler, düğün paketi kampanyaları olarak sunulmaktadır. Düğün için ihtiyacınız olan birçok hizmet bu sayede karşılanmış olacaktır. Ayrıca birçok tekne turu organizasyon şirketi, kendi seçeceğiniz etkinlik ekibinin de bu mekanları ve hizmetleri konseptinize uygun olarak düzenlemesine izin verebilmektedir.

Limandan Engin Mavilere Açılan Yolculuk: Tekne Düğünü Nerede Başlar Nerede Biter?

Teknede düğün organizasyonlarında, siz ve davetlileriniz keyifli bir tekne turu eşliğinde denizin ve şehrin tadını doyasıya çıkararak eğlenebilirsiniz. Genellikle düğün tekneniz sizi şehrin belirli liman merkezinden alır, organizasyon boyunca deniz üzerinde keyifli bir sefere çıkarır, etkinliğin sonunda yine aynı limana güvenle bırakır. Örneğin İstanbul tekne düğünü organizasyonları için belirlenmiş olan başlangıç ve bitiş noktaları, Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Üsküdar ve Beylerbeyi semtleridir. Bu semtlerden başlayan tekne seferiniz, düğününüzün coşku dolu eğlencesi eşliğinde boğazın derin ve etkileyici manzarasına eşlik eder. Aynı şekilde İzmir, Mersin ve Antalya tekne turu etkinlikleri şehrin yat limanından başlamakta ve yine yat limanında sona ermektedir.

Tekne seferlerinin belirlenmiş başlangıç ve bitiş noktalarında değişiklik yapmak isterseniz, birçok firmanın size bu olanağı sunabildiğini de belirtelim. Siz de hemen sitemizden hayalini kurduğunuz düğün organizasyonu için en uygun tekne düğünü firmalarını inceleyebilir, “fiyat teklifi al” sekmesine tıklayarak bir telefonla detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bir Kıyı Kentinde Düğünler Teknede Çok Daha Anlamlı ve Güzel

İstanbul’un tarihi dokusunu tekneden seyre dalıp en özel gününüzü boğazda sevdiklerinizle kutlamak tarif edilemez bir deneyimdir. Ya da Antalya’nın enfes doğası eşliğinde sevdiğiniz insana denizin ortasında “bir ömür boyu evet” demek. Veya İzmir’in muhteşem havasının tadını, tekne turu eşliğinde almak ve teknede eğlencenin doruklarına ulaşmak… Denize kıyısı olan şehirlerde tekne turu yaparak kentin eşsiz manzarasının tadını tertemiz deniz havasıyla almak oldukça etkileyici bir deneyim olacaktır. Şıkır şıkır dizayn edilmiş kusursuz bir teknede dost ve akrabalarınızla birlikte keyifli ikramlar eşliğinde düğün yapmak ise ayrıcalıktır.

Kıyı kentlerinde yaşayanlar tarafından teknede düğün organizasyonlarının oldukça fazla tercih edilmesi, birbirinden farklı fırsat ve kampanyaları beraberinde getirmiştir. Eğer siz de içinde deniz olan bir kentte yaşamanın ayrıcalığına sahipseniz ve deniz manzaralı bir düğünün hayalini kuruyorsanız teknede düğün kesinlikle aklınızda bulunması gereken bir alternatiftir. Hadi, durmayın, siz de sitemizden şehrinizde bulunan teknede düğün mekanlarını inceleyip tercihinizi yapın ve bizimle bir telefonla iletişime geçerek düğün eğlencenizi planlayın. Üstelik “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak teknede düğün organizasyonları hakkında cazip kampanya ve fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Zaman Dursun Hiç Akmasın İsteyeceksiniz: Teknede Düğün Süreleri

Tekne düğünleri genellikle iki saatlik olarak planlanmaktadır. Bu süre zarfında teknenin yemek ya da kokteyl mekanında sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlencenin tadını çıkarırken denizin ve şehrin güzelliğini seyre dalabilirsiniz. Deniz manzaralı bu muhteşem deneyimin iki saatten daha uzun sürmesini isterseniz bu da mümkün. Organizasyon firmasının ekstra hizmet fiyatları karşılandığında teknede düğün sürenizi uzatabilirsiniz. Dört saate kadar uzatılabilen bu düğünler gündüz ve akşam etkinlikleri olarak ikiye ayrılmaktadır. Gündüz düğünleri akşamüstü saat 18.00’ da sona ermekte ve başlangıç saati size bağlı olarak değişmektedir. Akşam düğünleri ise saat 19.00’ da başlayıp yine planladığınız süre boyunca deniz manzarası ve tekne turu eşliğinde devam etmektedir.

Bizimle bir telefonla iletişime geçerek teknede düğün organize eden şirketlerin kampanyaları ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Teknede Düğün Tercih Ederken Dikkat Etmeniz ve Aklınızda Bulunması Gerekenler

  • Nikah tarihinizi erkenden belirlerseniz, tekne düğünü planınızı daha rahat yapabilir ve erken rezervasyon fiyatları ile kampanyaları yakalayabilirsiniz.
  • Düğünde gerçekleştirmek istedikleriniz ve tekne olanaklarının düğününüzün konseptine uygun olması için tekne ekibi ile erkenden görüşmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.
  • Organizasyonunuzu gerçekleştireceğiniz teknenin açık ve kapalı alan olanaklarının bulunması, herhangi bir hava muhalefetinde etkinliğinizin duraksamadan devam edebilmesini sağlayacaktır.
  • Düğün tarihinizin hangi mevsim ve günün hangi saatinde olacağı, eğlencenizi düzenleyeceğiniz teknenin olanaklarıyla oldukça alakalıdır. Bu nedenle örneğin düğününüz sonbahar mevsiminde ise, yalnızca yaz aylarında tekne düğünü etkinlikleri yapan bir firma ile çalışmayı düşünmemelisiniz.
  • Düğününüzü teknede yaz aylarında gündüz vakti gerçekleştirecekseniz ve etkinlik teknenin açık alanında planlandıysa, güneş çarpması gibi riskleri göz önünde bulundurmalısınız. Düğün organizasyon ekibinizin bu gibi risklere karşı özel önlem almaları ve teknenin olanaklarını ona göre düzenlemelerini talep edebilirsiniz.
  • Teknede yapacağınız düğün kutlamalarını kokteyl, yemekli ya da after parti konseptinde hayata geçirebilirsiniz. Bunun için hayalinizdeki konsepti mutlaka tekne organizasyon ekibine bildirmelisiniz.
  • Hangi mevsimde olursa olsun davetlilerinizin yanlarında şal bulundurmalarını onlara önerebilirsiniz. Zira deniz havası hiç belli olmaz.
  • Düğün tarihinizi sonbahar ya da kış aylarında seçerseniz, teknede düğün organizasyonunuzu sezon dışı kampanyaları dahilinde çok daha uygun fiyatlara planlayabilirsiniz.
  • Bazı düğün tekneleri gelin – damat ve onların özel misafirleri için konaklama imkanı da sunabilmektedir. Bu sayede düğün organizasyonunuza tekne turunun yanı sıra teknede konaklama deneyimini de dahil edebilirsiniz.
  • 2018 yılına özel kampanyaları ve fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçerek bir telefonla detaylı bilgilere ulaşabilir ve teknede düğün planlamanızı hayata geçirebilirsiniz. Hiç beklemeden siz de hemen sitemizdeki bir çok düğün mekanı ve teknede düğün organizasyon firmasını incelemeye başlayıp değerlendirmeye alın ve bu ayrıcalığı kendinize tanıyın.

Teknede Gerçekleştirilebilecek Organizasyonlar Hayallerinizdeki Kadar Sınırsız

Son zamanlarda oldukça revaçta olan tekne organizasyonları, yapılan etkinliklere şehrin ışıkları eşliğinde denizde keyifli tekne turu imkânı sunarak ayrıcalıklı bir nitelik kazandırmaktadır. Bu deneyim, davetliler ve organizasyon sahibi için unutulmayacak bir anıya dönüşmektedir. Seçilen teknenin biçimine ve hava şartlarına göre dört mevsim rahatlıkla gerçekleştirilebilecek olan bu organizasyonları şehrin içinde adeta şehirden bir kaçış gibi düşünebilirsiniz. Günün her saatinde ayrı bir güzelliği olan tekne organizasyonlarını ister gündüz ister akşam ya da gece saatlerinde planlamak size kalmış.

Teknede Düğün Kampanyaları

Teknede düğün, nişan, kına, sünnet düğünü, mezuniyet balosu, kurumsal etkinlik veya aklınıza gelebilecek her türlü parti ve kutlama organizasyonları gerçekleştirmek mümkündür. Zengin menülü restoran imkanı bulunan bu teknelerde, kalabalık organizasyonların yanında daha küçük çaplı etkinlikler de düzenleyebilirsiniz. Beş yıldızlı otel konforu ve profesyonel hizmet kadrosu ile bu tekneler, örneğin sade bir akşam yemeğini, deniz manzarası, şehrin ışıkları ve tekne turuyla unutulmaz kılacak bir ayrıntıya sahip kılacaktır. Bu organizasyonları dilerseniz şık bir yemek dilerseniz de kokteyl eşliğinde beş yıldızlı otel konforu ve olanakları ile hayata geçirebilirsiniz. Üstelik gerçekleştireceğiniz eğlence ya da parti konseptine uygun olarak etkinlik için seçtiğiniz teknenin salon süslemelerini ve çalacak müzik ekibiyle çeşidini de seçebilirsiniz. Elbette tekne turu süresini ve davetlilerinize sunacağınız yiyecek içecek ikramlarınızı da…

Bunların yanında, havai fişek, yiyecek içecek ikramları, fotoğraf ve video çekimi de her türlü düğün ve etkinlik için paket olarak sunulmaktadır. Bu gibi kampanyaları ve tekne organizasyon şirketlerini sitemizden inceleyerek etkinliğiniz için en uygun olacak mekanları ve Premium ayrıcalıkları keşfedebilirsiniz.