Düğünbuketi.com web sitesini kullanarak aşağıdaki Düğünbuketi.com ve beraber çalıştığı şirketlerin kurallarını kabul etmiş sayılmaktasınız.

Kurallar ve Bilmeniz Gerekenler

İşbu belgede geçen ‘kullanıcı’ kelimesi siteyi gezen faydalanan kişileri anlatacaktır. İşbu belgede geçen Firma Tanıtım Sayfası ve bannerı yayınlanan firmalar ‘reklamveren’ olarak anılacaktır. İşbu belgede geçen ‘ilan’ kelimesi Düğünbuketi.com web sitesi içerisinde firmayı tanıtan sayfayı ve bannerı anlatacaktır. ‘Moderasyon’; reklamverenlerin ‘İlan’ vermek için beyan ettikleri firma bilgilerinin doğruluğunun, Düğünbuketi.com Müşteri Hizmetleri tarafından kontrol edildiği süreçtir.

Firma tanıtım sayfalarında yer alan bilgiler , fotoğraflar, iletişim ve detay bilgileri tamamen reklamveren sorumluluğundadır. Her reklamveren yapılan reklam anlaşması gereği verdiği bilgilerin doğruluğunu ve orijinalliğini baştan kabul eder.

Firma tanıtım sayfalarında yer alan Bilgi İstek Formları otomatik olarak reklamveren firmanın aktif mail adresine yönlendirilir. Düğünbuketi.com kullanıcı ve reklamveren arasında sadece adı geçen reklamı yayınlayarak aracıdır. İstenen ve gönderilen teklifler, verilen taahhüdler, yapılan sözleşmelerde Düğünbuketi.com’un bir hükmü yoktur.

Düğünbuketi.com sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme ve kullanıcılarına sitesi hakkında bilgilendirme e-mail gönderme hakkına sahiptir.

Düğünbuketi.com içeriğinde bulunan yazılar kaynak belirtilmeden alıntı yapılamaz. Düğünbuketi.com konuk yazarları verdikleri bilgilerden sorumludur ve Düğünbuketi.com yayıncı olarak verilen bilgiyi aynen yayınlamakla yükümlüdür.

Düğünbuketi.com web sitesini kullanırken doğan hatalar fonksiyonel bozuklulardan dolayı Düğünbuketi.com sorumlu tutulamaz bu kullanıcının kendi riskidir. Düğünbuketi.com serverlarından ya da kullanıcılarından size virüs bulaşması, bilgisayarınızda hata oluşması da kullanıcıların kullanım riskidir. Düğünbuketi.com sitede oluşacak hataların düzeltilip düzeltilmeme hakkını elinde tutar. Sitede kullanılan içerik ve fotograflar Düğünbuketi.com izni olmadan alınamaz ve kullanılamaz. Düğünbuketi.com fotoğrafları ve içeriği değiştirme hakkını elinde tutar. Düğünbuketi.com sitede bulunan fiyatların ve bilgilerin doğru ve tam olmamasından kaynaklanan problemlerden sorumlu değildir.

Düğünbuketi.com servisleri var olduğu şekilde hizmetinize sunulmaktadır ve hiçbir garantisi ya da sorumluluğu yoktur. Hiçbir sayfanın ya da programın ya da appletlerin çalışmamasında Düğünbuketi.com sorumlu tutulamaz ve bu konuda sorumluluk beklenemez.

Düğünbuketi.com servislerine üye olduğunuzda ve/veya Düğünbuketi.com’da bulunan tanıtım sayfaları üzerinden reklamverenlerden fiyat teklifi istemek için doldurduğunuz formda kullanacağınız e-mail ve/veya telefon numarası vasıtasıyla kampanya ve özel indirim haberlerini ve Düğünbuketi.com’un hizmetlerini anlatan e-posta ve/veya SMS alacağınızı kabul etmiş olursunuz. İstediğiniz zaman bu gönderim listelerinden direkt çıkabilirsiniz.

Fiyat teklifi formunu dolduran kullanıcılar, fiyat teklifi istedikleri reklamveren ile iletişim bilgilerinin paylaşılmasını kabul ederler.

Düğünbuketi.com Müşteri Hizmetleri, üye ve/veya teklif formunda paylaşmış olduğunuz telefon numarasından size ulaşarak Düğünbuketi.com servislerini aktarabilir ve/veya reklamverenlerin hizmet kalitesini sorgulayan anketler düzenleyebilir.

Düğünbuketi.com içerisinde yer alan ‘İlan’ içeriklerinin tamamı reklamverenler tarafından sağlanır. Bu içeriklerden doğacak tüm cezai ve hukuki yaptırımların sorumluluğu reklamverenlere aittir.

 

Güncelleme: 01.01.2020