Gelinliğiniz, davetiyeler, davetliler, düğün mekanı, kına organizasyonu, ev ve eşya seçimi, çeyiz alışverişi hepsi tamam, peki ya gelin arabası seçimi? Hayalinizdeki düğün konseptine yakışacak, fotoğraflarınıza anlam katacak, en önemlisi de düğün gününüzde ulaşımınız için mutlaka ayarlanması gereken bir ihtiyaçtır. Üstelik düğün konvoyunuza modeliyle, rengiyle ve süsleme detaylarıyla coşku katacak bir ayrıntıdır. Sitemizde gelin arabası kiralama hizmeti veren firmaları bulabilir, ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak fiyatları ve sağladığı hizmetleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Birbirinden Şık Birbirinden Lüks: Gelin Arabası Modelleri

Düğün kültürümüzün belki de en coşkulu kutlamalarından biridir gelin alayları. Gelin alaylarının coşkusu da gelin ve damadın zevkine ve düğün konseptine özel olarak seçilmiş bir gelin arabası süsleme ayrıntılarından gelir. Muhteşem bir düğün konvoyu için hayalini kurduğunuz gelin arabası ile gezmek düğün gününüze tatlı bir heyecan katarken, düğün fotoğraflarınıza da çok hoş bir detay katacaktır. Üstelik ulaşım ve düğün konvoyu için de olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyaçtan dolayıdır ki artık birçok düğün organizasyon firması gelin arabası kiralama firmaları ile birlikte çalışmaktadır.

Gelin Arabası Firmalarını İnceleyin

Tatlı bir vosvos, upuzun bir limuzin, üstü açık klasik eski model bir araba ya da son model Range Rover, BMW, Mercedes… Hayalinizdeki gelin arabası modeli hangisi? Peki ya düğün konseptiniz nasıl bir tarzda şekilleniyor? Düğün fotoğrafları albümünüzü dış çekim olarak mı yaptırmayı planlıyorsunuz? Düğün saatinizden önce şehirde sevdiklerinizle birlikte düğün konvoyu yapacak mısınız? Bu ve bunlar gibi sorulara kendi içinizde yanıt vererek ihtiyaçlarınızı ve hayalinizi belirleyip, gelin arabası modelinize kolayca karar verebilirsiniz. Ayrıca sizin için hazırladığımız düğün organizasyon ve gelin arabası kiralama firmaları listemizi inceleyebilir, detaylı hizmetleri ve fiyat bilgileri için bizimle bir telefon aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.

Düğün gününüze katılacak olan tüm dost ve akrabalarınızla birlikte düğün konvoyu düzenlemeyi düşünüyorsanız, gelin arabanızı karakteristik modellerden seçmeniz güzel bir ayrıntı olacaktır. Gelin arabası kiralama hizmeti veren galerilerde mutlaka zevkinize ve taleplerinize uygun bir araç bulabilirsiniz. Örneğin süsleme detayları düğün konseptinize uygun vintage bir araba, konvoyunuzu adeta bir karnavala dönüştürecektir. Ya da son model bir jeep ya da Vito, hem görenleri kendisine hayran bırakacak hem de konforlu bir gün geçirmenizi sağlayacaktır.

Klasik Düğün Arabası Modelleri

Vintage araba modellerini kim sevmez ki öyle değil mi? Üstelik düğün konvoylarında yollarda bir bakanın tekrar tekrar dönüp hayranlıkla baktığı; adeta geçmişten günümüze gelmiş müthiş bir ayrıntıdır bu arabalar. Hele bir de klasik eski model arabaların konsepte uygun süslemeleri ve capcanlı renklerini düşünürsek, düğünü adeta bambaşka bir boyuta taşıdığını söyleyebiliriz. Eğer siz de müstakbel eşinizle eski model arabalara hayransanız, gelin arabası ve düğün konvoyunuz için bu tarz arabalardan yana tercihinizi kullanabilirsiniz.  Ayrıca bu klasik arabaların düğün fotoğraflarınız için de oldukça romantik bir detay sağlayacağının altını çizelim.

Gelin arabası kiralama şirketlerinde çok farklı yıllara ait bakımlı ve artık klasikleşmiş araçları uygun fiyatları ile bulabilmeniz mümkün. Araba kiralama firmalarında bulunabilecek ve gelin arabası olarak en çok tercih edilen en güzel araba modellerini şöyle sıralayabiliriz: Vosvos adıyla bilinen Volkswagen’in sevimli Beetle modeli, Cadillac Eldorado, 1950’lerin üstü açık Chevrolet Corvette’si, eski model Mercedesler, Chevy Bel Air Coupe, ya da 1960’ların gözdesi Chevrolet modelleri. Eğer ki klasik model arabalara ilginiz varsa ve düğün gününüze böyle bir nostalji yaşamak isterseniz, hemen sayfamızda bulunan klasik araba kiralayan firmaları inceleyip, fiyatları için bizimle bir telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Düğün konvoyunuzda gelin arabası için kullanmayı düşündüğünüz klasik eski model arabaları çevrenizden bulabileceğiniz gibi gelin arabası için kiralama yapan firmalardan da sağlayabilirsiniz. Üstelik bu firmaların protföylerinde bulunan belki de aklınıza gelmeyecek sayı ve modelde arabalar vardır. Bu geniş skaladan siz de hayalini kurduğunuz gelin konvoyunu adeta bir masala dönüştürebilme potansiyeli taşıyan aracı bulabilirsiniz. Eski model klasik arabaları düğünler için kiralayan şirketler, bu araçlara bir bebek gibi bakar ve aslına sağdık kalarak gerektiğinde modifiye işlemlerine başvururlar. Bu nedenle kiraladığınız araç görünüm olarak gıcır gıcır, motor ve çalışma kapasitesi olarak da sağlamdır. Dolayısıyla düğün gününüzde yolda kalma riskiniz neredeyse sıfır olduğundan size klasik arabada seyir halinde olmanın keyfini doyasıya çıkarmak kalır.

Lüks Model Gelin Arabası Modelleri ve Kiralama Firmaları

Gelin arabası tercihinizi klasik eski modellerden yana kullanmak istemezseniz, araba kiralama firmalarında bulunan süper lüks ve konforlu arabalara da bir göz atın deriz. BMW, Bugatti, Mercedes, Bentley, Rolls Royce, Ferrari, Lamborghini, Porsche, Aston Martin, Maserati, Lotus, McLaren, Pagani… İşte düğün gününüze lüksün hazzını dahil edebileceğiniz ve düğün organizasyonları için araç kiralayan galerilerden bulabileceğiniz klasik ve lüks model arabalar. Bu ve bunlar gibi lüks kategorideki arabaların üstü açık ya da kapalı, jeep, sedan veya spor tarzda birçok farklı modeline ulaşabilmeniz mümkün.

Düğün organizasyonları için lüks araba kiralama firmaları, kiraladıkları araçları şoförlü olarak da sunabilmektedir. Dilerseniz seçtiğiniz aracın yanında gelin arabanız için şoför de talep edebilir, düğün gününüzde günün başlangıcından sonuna dek bu hizmeti alabilirsiniz. Lüks kiralık arabaların fiyatları, şoförlü olup olmamasında göre değişmektedir. Düğün gününüzde şoför hizmeti veren firmaları bize bir telefon ile ulaşarak öğrenebilir, hizmetleri hakkında ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Biraz Çılgınlık Herkese İyi Gelebilir: Farklı Gelin Arabası Modelleri

Müstakbel eşiniz ve siz, hayatı küçük çılgınlıklar yaparak yaşamayı seven bir çiftseniz, gelin arabası seçiminizde de bu yönünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. Böylece davetlilerinizi evlilik kutlamanızda da şaşırtarak mutlu edebilir, kendiniz için de ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir anıya imza atabilirsiniz. Tatlı bir vosvos, vintage bir Cadillac ya da son model bir Maserati, düğününüze bir anda farklılık katabilecek potansiyeli taşıyan klasiklerdir. Ama gelin hayallerinizi biraz daha genişletelim ve ilginç önerilerin üzerinde duralım. Üstelik kim demiş düğün mekanına gitmek için tek seçeneğinizin araba kiralamak olduğunu!

Düğün mekanınızın imkanlarını göz önünde bulundurarak düğüne katılmak için farklı bir yöntem düşünebilirsiniz. Mesela helikopterle mekana iniş yapmaya ne dersiniz? Eğer ki kutlama alanınız helikopter inişi için uygunsa bu seçenek inanın herkesi şaşırtacaktır. Peki Vespa motor ile düğün konvoyunun başını çekmek nasıl bir fikir? Ya da uzun yol motorlarından yapacağınız bir tercihle? Eşiniz ya da siz motor kullanma ehliyetine sahipseniz, bunu da bir düşünün deriz.

Düğününüz deniz kıyısı bir kır düğünü alanında organize edildiyse, yat ya da tekne kullanarak deniz yoluyla ulaşım sağlamak, kutlamanız için büyüleyici bir giriş sağlayabilir. Ya da çift olarak tam anlamıyla bir bisiklet tutkunuysanız, bisikletli bir düğün konvoyu da oldukça romantik bir seçenek olacaktır sizin için. Elbette düğün gününüzde bisiklet ve motor kullanmayı planlıyorsanız gelinliğinizin bu araçları kullanmanıza engel olmayacak bir tasarıma sahip olması gerektiğini baştan belirtelim.

Düğün organizasyonlarının git gide çeşitlenmesi sayesinde, gelin arabası hizmeti sunan galeriler de seçeneklerini oldukça genişletmiş vaziyette. Gelin arabası kiralama şirketlerinde klasikten spora, eski modellerden günümüzün en çok tercih edilenlerine kadar aklınıza gelebilecek tüm araba modellerini temin edebilirsiniz. Ayrıca araba modellerinin yanı sıra helikopter, yat, tekne, motor gibi alışılmışın dışındaki araç seçeneklerini de bulabilmeniz mümkün. Üstelik bu firmalardan özel şoför, kaptan ve pilot desteği de sağlanabilmektedir.

Seçiminizde farkınızı yansıtmak isterseniz, zengin seçenekler sunan gelin arabası kiralama firmalarına sitemizde oluşturduğumuz listelerden ulaşabilirsiniz. Gelin arabası, tekne, helikopter, motor kiralama fiyatları ve hizmet detayları için bizimle bir telefon aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Gelin Arabası Modeli Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Ayrıntılar

Doğru bir gelin arabası seçimiyle, daha düğününüz başlamadan, davetlilerinize düğününüzün nasıl geçeceği hakkında sinyaller vererek etkileyebilirsiniz. Coşkulu bir düğün alayı konvoyunun en başında giden düğün konseptinize uygun bir gelin arabası, tüm bakışları üzerinize çekecektir. Bu nedenle her ayrıntısını bin bir titizlikle hazırladığınız hayatınızın bu en özel gününde, araba seçiminizle de fark yaratmanız güzel bir detay olacaktır.

Gelin arabanızı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, seçiminizin düğün konseptinize uygun olmasıdır. Elbette düğün konsepti dediğimize birçok şeyden bahsetmemiz mümkün. Düğün mekanı, mekanın lüks ya da orta segmentte bir yer olması, fotoğrafları, gelinlik damatlık seçimi, kutlamanızın kokteyl ya da yemekli olması... Listeyi uzatmak mümkün. Tüm bunları bir arada düşündüğünüzde, sizin için en uygun gelin arabasını kolaylıkla seçebilirsiniz.

Örneğin, düğününüz lüks bir otelin balo salonunda olacaksa, simokin giymiş bir şoförün kullandığı bir limuzin tercih edebilirsiniz. Böylece düğün mekanınıza adeta masallardaki gibi bir giriş yapabilirsiniz. Gelinlik ve damatlık seçiminiz retro tarza sahipse eski model bir vosvos ya da chevrolet sizin için doğru bir seçim olacaktır. Fotoğraflarınız için açık havada bir çekim düşünüyorsanız, resimlerinize karakter katacak artık klasikleşmiş ve herkesin hayran olduğu arabalar tam sizin için diyebiliriz.

Son zamanlarda düğün organizasyonları yapan firmaların yaygınlaşması sayesinde, araba kiralama galerileri de ülkemizin neredeyse her yerinde geniş portföyleri ile hizmet vermeye başlamış durumda.

Gelin arabası seçerken kiralama ve hizmet fiyatları elbette ki dikkat edilmesi gereken bir diğer noktadır. Düğün masrafları zaten oldukça yüklüyken, tam bu esnada sürpriz ödemeler ile karşılaşmamak için araç kiralama firmanız ile detayları incelikli bir şekilde konuşmanızda fayda vardır. Aracın modeli, ne kadar süreyle sizde kalacağı, şoför isteyip istememeniz fiyatları belirleyecek esas kriterlerdir. Ayrıca araç içerisinde gelin ve damada özel yiyecek ve içecek ikramlarının olup olmaması da kiralık araba hizmetinizin fiyatlarını belirleyecek önemli bir etmendir.

Gelin arabasının düğününüze özel hazırlanması da önemlidir. Kiralama hizmeti veren firmanıza karar verdikten sonra, yetkililere yıkama, süsleme, konseptinize uygun aksesuarlar ekleme gibi olanaklarının bulunup bulunmadığını mutlaka sormalısınız. Kimi araç kiralama firmalarının süsleme yapacak anlaşmalı çiçekçileri varken kimilerinin yoktur. Eğer, süsleme için özel bir yerle çalışmayı düşünmüyorsanız, tercihinizi gelin arabası kiralama paketinin içerisinde çiçek ve süsleme hizmetleri de sunan firmalardan yana kullanmanız avantajınıza olacaktır. Üstelik bu gibi firmalar, süs ve çiçek aranjmanı seçimini tamamıyla size bırakmaktadır.

Aman Dikkat Organizasyonunuz Aksamasın!

Düğün hazırlıklarınızın tıkır tıkır işlemesi ve organizasyonunuzun eksiksiz ve kusursuz bir şekilde tamamlanması için zaman planlamasını doğru yapmanız gerekmektedir. Ayrıca hayatınızda bir defa yaşayacağınız bu günde her şeyin tam da hayallerinizdeki gibi olması oldukça önemlidir. Gelin arabası seçimi da düğünün gününüz için asla atlanmaması gereken bir detaydır. Hele hele bir araç kirala firması ile çalışmayı düşünüyorsanız…

Tahmin edebileceğiniz gibi düğün organizasyonları ve gelin arabası kiralama hizmetleri sunan firmaların takvimleri oldukça yoğundur. Bu yoğunluğun içinde kendi düğününüz için bir yer bulmak ve profesyonel hizmet almak için, mümkün olduğunca elinizi çabuk tutmanız gerekmektedir. Düğün tarihiniz belli olur olmaz ya da düğününüze en geç iki ay kala firmanıza araç kiralamak istediğiniz tarihi ve satın almayı düşündüğünüz hizmetleri bildirmeniz önemlidir. Gelin arabası kiralama firmaları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Bunun yanında, bize bir telefonla ulaşarak gelin arabası organizasyonunuzu hemen planlayabilirsiniz.

Gelin Arabası Kiralama Firmalarının Sağladığı Olanaklar

Düğününüz için bir gelin arabası kiralama firması ile işbirliği yapmak, düğün telaşınızı oldukça hafifletecek ve birçok açıdan size avantaj sağlayacaktır. Özellikle özel şoföre sahip bir araba kiraladığınızda, şehrin trafiğinin stresini çekmeden, lüks ve konforlu bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca aracınızın içerisinde bulunan yiyecek ve içecek ikramları sayesinde, stresinizi hafifletebilir, konvoyunuzun coşkusunu doyasıya çıkarabilir ve düğününüze eğlenmeye odaklanmış, rahatlamış bir zihinle ulaşabilirsiniz. Zira hayatınızın bu en özel gününün tadını hiçbir şey kaçıramamalı, öyle değil mi?

Gelin arabası seçimi, çok tatlı bir heyecandır. Bu heyecanı isterseniz yakın bir arkadaşınızın ya da akrabanızın arabasını düğün konseptinize uygun olarak süsleterek kullanabilirsiniz. Ama gelin arabası kiralama şirketleri, geniş model seçeneği, şoför hizmeti olanağı, VIP servis hizmetleri de sunarak düğününüzün tam da hayalinizdeki gibi geçmesini sağlar. Bu hizmetler düğün telaşı sırasında işlerinizi oldukça kolaylaştıracak avantajlardır.

Düğün organizasyonları için araba kiralama firmaları, seçiminiz ister lüks olsun ister eski model, kiraladıkları araçları şoförlü olarak da sunabilmektedir. Eğer, şehir dışından ya da yaşadığınız kentin farklı bölgelerinden düğününüze katılım sağlayacak kalabalık davetlileriniz varsa, onlar için şoförlü servis tutmayı düşünebilirsiniz. Özellikle kutlama ve düğün organizasyonlarına özel hizmet veren araç kiralama şirketlerinin, konforlu minibüs ve otobüsler ile servis imkanı da bulunmaktadır. Gelin arabanızı kiralarken davetlilerinizin rahatlığı için, firmanızın özel servis olanaklarından faydalanabilir, düğün öncesi ve sonrasında misafirlerinizi konforlu bir şekilde ağırlayabilirsiniz. Düğünler için servis hizmeti sunan araç kiralama şirketleri için bizimle bir telefonla iletişim kurabilirsiniz.

Gelin arabası kiralama şirketlerinin hizmetleri elbette yalnızca evlilik kutlamaları ile sınırlı değildir. Kına, nişan, sünnet düğünü, after parti, kurumsal etkinlik, çeşitli amaçlardaki geziler için de konforlu araçları ve özel şoförleriyle yanınızdadır. Bize bir telefon ile ulaşarak gelin arabası kiralama firmalarının sağladığı olanakları detaylıca öğrenebilirsiniz. Ayrıca fiyatları için hemen sayfamızdaki “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Düğün için Araç Kiralayan Firmalarda En Çok Tercih Edilen Araba Renkleri

Gelin arabalarının süslemesi ve modeli kadar renkleri de çok önemlidir. Düğün detaylarınızı kiraladığınız arabanıza da yansıtmak için bakımlı, temiz ve zevkinize uygun renge sahip bir araba seçmenizi öneririz. Seçeceğiniz renk alternatifleri arasında kaybolmamanız için ise birkaç kriter bulunmaktadır. Fotoğraflarınız, kutlama konseptiniz ve arabanın modelini en güzel ortaya çıkaran renk bu kriterlerin başında gelmektedir.

Örneğin romantik bir video ve fotoğraf çekimi düşünüyorsanız, gelin arabanız için uçuk pembe, gök mavisi ya da capcanlı bir kırmızı çok doğru bir seçim olacaktır. Lüks araba kiralama fikriniz varsa, parlak ya da mat cilalı füme, siyah ya da gece mavisi tonları, arabanın şıklığını ön plana çıkaracaktır. Kır düğünü planlıyorsanız arabanızın bebek mavisi, buğday sarısı, krem ya da beyaz tonlarında olması, konseptinizi tamamlayacaktır. Retro konseptli bir düğün için ise mint yeşili, turuncu, lila gibi vintage ve pastel renge sahip arabalardan yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

Gelin Arabası Süsleme Önerileri

Araba süslemeleri kullanılan aksesuarlardan aydınlatmalara, çiçeklerinden tercih edilen renklere kadar çok fazla çeşitlilik göstermektedir. Hem kendi zevkinizi yansıtmak hem de düğün konseptinizi tamamlamak için gelin arabası olarak seçtiğiniz aracın süslemelerine özen göstermeniz gerekmektedir. Bu süslemelerin dayanıklı, kaliteli ve arabanın rengiyle modeline uygun olması önemlidir.

Gelin arabası süsleme tercihinizi bol detaylı ve adeta bir renk cümbüşünden yana kullanabileceğiniz gibi, sade tasarım çiçek aranjmanlarından yana da kullanabilirsiniz. Gelinlikli bebek, arabaya boydan boya geçirilen şerit ya da tüller, renkli isimlikler ve esprili sözlerin bulunduğu banner seçenekleri de farklı süsleme alternatiflerindendir. Ayrıca tabanı led aydınlatmalı, kaliteli ses sistemlerine sahip olan araçlar, düğün konvoyunuza coşku katacak farklı ve hoş bir tercih olabilir. Gelin arabası süsleme fiyatlarını öğrenmek için hemen sayfamızda bulunan “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayın.

Gelin arabası süslemelerinin bir diğer detayı da yan aynalara asılan havlulardır. Düğün konvoyuna katılan arabaların sahiplerine hediye edilen bu havlular, düğün geleneğimizin vazgeçilmez alışkanlıklarından biridir. Arabalar için hazırlanan bu hediyelikler, düğün sahipleri tarafından genellikle el işi dantel ve işlemelerle bezenmiş olarak yapılmakta ya da özel olarak yaptırılmaktadır. Düğün hediyelikleri olacak olan bu havluların işleme ve renklerini süsleme ve konseptinize uyumlu seçmeniz, gelin arabanızın görünümü açısından bir bütünlük sağlayacaktır.

Gelin arabası süslemeleri için düğün organizasyonunuzu yapan firmadan ya da aracınızı kiraladığınız şirketten yardım alabilirsiniz. Sizi doğru anlayan, işini profesyonel olarak yapan firmalar, süsleme seçenekleri hakkında deneyimleri ışığında çok fazla öneri de sunacaktır. Dilerseniz size sunulan bu önerilerden faydalanabilir dilerseniz de hayalini kurduğunuz gelin arabası tasarımı için galerinizden taleplerde bulunabilirsiniz. Karar verebilmek ve alternatif etkinlik fikirlerini incelemek için sitemizde bulunan düğün hazırlıkları ve organizasyon konseptleri hakkındaki yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Gelin Arabası Kiralama Fiyatlarını Belirleyen Belli Başlı Kıstaslar

Gelin arabası kiralama fiyatları çok farklı kriterlere göre belirlenebilmektedir. Seçtiğiniz arabanın modeli, firmadan özel taleplerinizin olup olmaması, süsleme ve şoför hizmeti bu kriterlerin başında sayılabilir. Ayrıca bulunduğunuz şehrin standartları da fiyatları belirleyen bir diğer önemli noktadır. Örneğin, İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde gelin arabası kiralama fiyatları Konya, Edirne, Bursa gibi çevre illere nazaran daha yüksek olabilir. Ancak her şehirde mutlaka uygun fiyatlara profesyonel hizmet sağlayan kiralık araba galerisi mutlaka vardır.

Kimi düğün organizasyon firmalarının gelin arabası kiralama hizmeti bulunmaktadır. Eğer ki düğün hazırlıklarınız için bir organizasyon planlama şirketi ile çalışıyorsanız, hizmet paketlerinin içerisinde bu hizmetlerinin bulunup bulunmadığını öğrenmeniz önemlidir. Kendi hizmet paketlerinde araç kiralama hizmeti olmayan organizasyon firmaları işbirliği halinde çalıştıkları galerileri de size önerebilir. Etkinlik planlama şirketinizin önerileri de seçenekleriniz arasında bulundurmak avantajınıza olacaktır.

Düğünler için araba kiralama hizmeti veren firmaların fiyatları ve hizmet seçeneklerini belirleyen kriterleri şöyle özetleyebiliriz:

  • Klasik eski model ya da lüks segmette model arabalar
  • Özel şoför
  • Gelin arabası süsleme imkanı
  • Düğüne katılacak davetlilerin ulaşımı için özel servis hizmeti
  • VIP araçlarda gelin ve damada özel yiyecek içecek ikramı

Bulunduğunuz şehirde düğün, kına, nişan, kurumsal etkinlik ve organizasyonlar için araç kiralama hizmeti veren firmaları ve hizmet detayları için bize telefonla ulaşabilirsiniz. Gelin arabası kirama fiyatlarını hızlıca öğrenmek ve aralarında karşılaştırma yapabilmek için “ücretsiz teklif al” butonumuza tıklayabilirsiniz.