Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday

Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları

Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları, İzmir ilinin en ünlü düğün fotoğrafçıları arasında öne çıkıyor. Yılların verdiği tecrübe ile çiftlerin en mutlu anlarını ölümsüzleştiren ekip cazip düğün fiyatları ile de beğeni topluyor. 1500 TL'den başlayan dış çekim fiyatları sunan firmayla ilgili detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Hizmetleri

Zümrüt Fotoğrafçılık, düğün çekimi paketleri ile çiftlere oldukça geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Firmanın sunduğu hizmetler arasında stüdyo çekimi öne çıkıyor. Özellikle klasik düğün fotoğraflarından hoşlanan çiftler için stüdyo çekimi yapan Zümrüt, birbirinden güzel arka planlarla fotoğraf düzenlemeleri yapabiliyor.

Dış çekim planlayan çiftler için ise son teknoloji ekipmanları ile hizmet veriyor. Seçtiğiniz dış çekim mekanı neresi olursa olsun Zümrüt Fotoğrafçılık ekibi yanınızda oluyor. Çekim mekanına karar veremeyen çiftler için ise danışmanlık hizmetleri bulunuyor. Dış çekim pozları konusunda kararsız kalan çiftlerdenseniz bu deneyimli ekibin önerilerine kulak vermenizi öneririz!

İzmir'in en en ünlü düğün fotoğrafçısı Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları; düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeseli gibi hizmetler de sunuyor. Düğün gününüzü başından sonuna kadar kaydeden ekip, birbirinden güzel montajlar ile sizlere benzersiz klipler hazırlıyor. Ayrıca save the date ve trashday gibi konsept çekim türlerini de başarıyla uygulayabiliyor.

Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları İzmir Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Deneyimli fotoğraf ekibi, kaliteli hizmetine ek olarak sunduğu uygun fiyatları ile de öne çıkıyor. Firma ile yapacağınız çekimlerin fiyatları 1500 TL'den başlıyor. Her şey dahil paket tercih eden çiftler için ise 2000 TL'den başlayan seçenekler sunuluyor.

Olanakları

Zümrüt Fotoğrafçılık, konsept çekim olanağı ile tercih edilirliğini arttıyor. Kişiye özel çekim konsepti hazırlayabilen ekip, çekimlerden sonra orijinallerin teslimini de sağlıyor. Çekimlere özel albüm hazırlayabilen firma, albümün renk ve model seçimini de size bırakıyor. Dilerseniz seçtiğiniz bir fotoğrafı büyük boyutlarda basabilen Zümrüt, poster ve afiş olarak da baskı uygulayabiliyor.

Çekim gününüzden yaklaşık 1 hafta önce ekip ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Çekimler yapıldıktan sonra ürün teslimleri 7 iş günü içerisinde yapılabiliyor.

Nerededir?

Ülkemizin pek çok yerinde şubeleri bulunan Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları'nın İzmir'in Karşıyaka ilçesindeki şubesine ulaşım oldukça kolay. Girne Bulvarı üzerinde yer alan stüdyoya İzban hattını kullanıp Nergiz durağında inerek ulaşabilirsiniz. Karşıyaka Adliyesi'ne de oldukça yakın bir konumda bulunan firmanın açık adresi şöyle;

Bahriye Üçok, Girne Blv No:168/B, 35580 Karşıyaka / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ve çevresinde hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Trashday, save the date, düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli ve nişan çekimi gibi hizmetler yer alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim, düğün çekimi, orijinallerin teslimi, albüm ve düzenleme hizmetleri bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

7 iş günü içerisinde teslim edilir.

Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları düğün fiyatları ne kadar?

Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları düğün fiyatları Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları düğün fiyatları Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Çok yoğun çalıştıkları için bir buçuk ay öncesinden randevu ayarladık gerçekten çok yoğunlar ve çekim sonrası neden bu kadar yoğun olduklarını anladım. Size uyan bir ekip ne istiyorsanız onu yapıyorlar .Keyifli bir gün geçirdik bol bol fotoğraflarımız oldu . Düğündeki çekimlerden çok farklı pozlar oluyor dış çekimi mutlaka düşünün bu anları ölümsüzleştirin. Yakın arkadaşlarımızın da katılımıyla çok daha eğlenceli geçti biz çok keyif alarak gerçekleştirdik.

  2. Puan

    Düğün öncesi save the date konsepti için düğün sonrası da düğün fotoğrafçı çekimi için anlaştık. Ekip çok enerjikti ve 5 dakika yerinde duramadılar birlikte yemekler yedik çok sıcak insanlardı yağmurda bile çalışıp bizi yine ıslattırmadılar gerçekten çok mutluyum

Yorum yaz