Zümray Düğün Salonu

Fatih’in en güzel salonları arasında yer alan Zümray Düğün Salonu’muzda dünya evine girmek ister misiniz? Şık ve zarif bir salona sahip Zümray Düğün Salonu, tüm davet ve organizasyonlarınıza memnuniyetle kucak açıyor!

Zümray Düğün Salonu’nda her türlü düğün, kına, nişan, doğum günü partisi, iftar yemeği, kutlamalar ve yemekli- yemeksiz bütün organizasyonlarınızı yapmak için sizleri bekliyoruz!

Zümray Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Verebiliyor?

Uzun yıllardan beridir müşterilerine kaliteli bir hizmet sunan Zümray Düğün, hizmet kalitesini müşterileri ile birlikte daha da ileriye taşımaya devam etmektedir. Teknolojik altyapısı ile birlikte hizmet anlayışında fark yaratan, sektörün ileri mekanlarından biri olan Zümray Düğün 500 kişilik kapasitesi ile birlikte müşterilerine hizmet vermektedir.

Zümray Düğün Nerededir? Zümray Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Zümray Düğün İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunmaktadır. Fatih merkezi bir ilçe olduğu için pek çok noktadan direkt olarak Zümray Düğün Salonu’na gidebilirsiniz. Ancak varacağınız süre trafiğin yoğunluk ve seçtiğiniz güzergaha göre değişkenlik gösterebilmektedir. Düğün salonumuza ait özel bir otoparkımız olduğundan siz ve düğününüze özel araçlarıyla gelen konuklarınız park sorunu yaşamadan stressiz bir geceye başlangıç yapacaklardır.

Bir Düğün Salonu’ndan Daha Fazlasını Sizlere Sunabiliriz!

Zümray Düğün, sünnet, düğün, nişan ve kına gibi çeşitli organizasyonlarınızda her zaman müşteri memnuniyetini ön plana tutarak kaliteli bir hizmet vermektedir. Siz istediğiniz organizasyonu bize anlatıyorsunuz, biz de sizin hayalinizdekileri profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Sizlere her zaman en kaliteli hizmeti vereceğimizin altını çizmekteyiz. Verdiğimiz hizmetler profesyonelliğimiz ile doğru orantıdadır. Sizlere yemek, vale, ışık, engelli girişi, sahne, ses gibi çeşitli hizmetler sunmaktayız. Bunun dışında aynı anda birden fazla düğün ağırlayabileceğimizin altını çizmek istiyoruz. İsterseniz menülerde değişiklik imkanını da sizlere sunmaktayız.

Zümray Düğün Salonu’nda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

İhtişamlı bir organizasyonun bütün sırlarını biliyoruz! Günlerce konuşulacak düğününüze ev sahipliği yapacak olmanın heyecanını Zümray Düğün Salonu olarak şimdiden yaşıyoruz!

Zümray Düğün alanında profesyonel ekip arkadaşları ile birlikte çalışmaktayız. Bu sebeple de pek çok organizasyona da ev sahipliği yapmaktayız.

 • Kına Merasimleri
 • Yemekli Davetler
 • Konserler
 • Nişan Töreni
 • Düğün Organizasyonları
 • Söz Töreni
 • Mezuniyet Töreni
 • Toplantılar
 • Sünnet gibi, çeşitli organizasyonlarda sizlere profesyonel hizmet vermektedir. Bunun dışında seçtiğiniz organizasyonlarda sizlere ek hizmetlerde sunmaktayız.

Düğününüz İçin Uzmanlarla Çalışın, Hayalleriniz Suya Düşmesin!

Uzmanlarımız ile birlikte çeşitli organizasyonlarınız için farklı planlamalar yapabilirsiniz. Kına gecesi konsepti ayrı düğün konseptinizi ayrı seçebilir, renkten süslemeye kadar her detayı kendi zevkinize göre değiştirebilirsiniz!

Sizlere yemekli ve yemeksiz olan seçenekler sunulacak, dilediğiniz menüyü seçebilme imkanı tarafımızdan garanti edilmektedir. Yemekli organizasyonlarımızda isterseniz menüleri tadabilir, oluşturabilir ve hatta değiştirebilirsiniz. Zümray Düğün Salonu’nda daha önce yapılmış tüm organizasyonlar için videoları izleyebilir, yorumlarını dilerseniz okuyabilirsiniz. En güzel günlerinizde sizleri ve değerli misafirlerinizi ağırlamak bizler için bir zevktir.

Sırala

 1. Avatar
  Hatice&Metin
  Puan

  Dekorunu ve ferahlığını beğenerek seçtiğimiz Zümray Düğün Salonunu seçmekte ne kadar haklı olduğumuzu düğün günümüzde anladık. Son derece özenli ve karınca gibi çalışanları, lezzetli yemekleri ve masa süslemesi ile bizden tam not aldı.

 2. Avatar
  Mertcan
  Puan

  Tek problem araçla gelen misafirlerimiz giriş yapılacak sokakların dar olmasından dolayı park sorunu yaşamaları oldu ama orkestra ilgi ve alakanın gösterilmesi mükemmeldi.

Yorum yaz