Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
1000
Min
1500
Max
Kır Bahçesi Alanı
1000
Min
1500
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Cam tavan
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Kır bahçesi
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir dışında
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
After party alanı

Zümbül Çiftliği Hakkında

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde yer alan Zümbül Çiftliği şehrin gürültüsünden uzak, ormanın içinde, kuş sesleri eşliğinde gerçek bir kır düğünü yapmak isteyen çiftleri bekliyor. Yıllarca hatırlanacak ve dilden dile konuşulacak bir düğün imkanı sunan Zümbül Çiftliği çiftlere şık bir süsleme, vale, organizasyon sorumlusu ve lezzetli yemek hizmeti sunuyor. Tesisin fiyatları hafta içi hafta sonu tercihi ve yemek ya da kokteyl seçeneklerine göre değişiyor. Şık mekanın fiyatları kişi başı ortalama 50 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Açık ve kapalı alanlara sahip nehir manzaralı tesis, şehrin gürültüsünden uzak bir kır düğünü yapmak isteyen çiftlerin dikkatini çekiyor. 1500 kişi kapasiteli tesis açık alanında misafirlerine çim alan ve bahçe imkanı sunarken kapalı alanında ise yüksek tavan, cam tavan ve ahşap görünümlü dekorasyonuyla sıcak bir hava sunuyor.

Zümbül Çiftliği Bursa Kır Düğünü Fiyatları

Şehrin gürültüsünden uzak, ormanın içinde kır düğünü imkanı sunan tesisin fiyatları davet gününe, alınan hizmetlere ve kişi sayısına göre değişiklik gösterebiliyor. Zümbül Çiftliği’nde kır düğünü fiyatları tercihlere kişi başı ortalama 50 TL'den başlıyor.

Detaylı fiyat bilgilerine ulaşabilmek ve tesisin müsaitlik durumunu öğrenebilmek için ‘Ücretsiz Teklif Al’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Olanakları

Zümbül Çiftliği açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü ve kır düğünü organizasyonları için hizmet sunuyor. Zengin yemek menüsüyle de bilinen tesis menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı ile beğeni topluyor.

Her misafirin memnuniyeti düşünülerek hazırlanan menülerde vejetaryen, vegan menü ve çocuk menüsü de bulunuyor. Düğünün gösterişini belli eden en önemli özelliklerden biri olan süslemeler için ise titizlikle çalışılıyor. Kır düğünü konseptine uygun olarak beyaz renginin ağırlıklı kullanıldığı, süslemelere uygun olarak masalarda gümüş suplalar ve dantel desenli beyaz masa üstü aydınlatmalar eşlik ediyor.

Işık ses ve sahne hizmetleriyle dilediğiniz ambiyansı yakalayabildiğiniz ve gönlünüzde eğlenebildiğiniz bu özel günde birçok çift yakın dostlarıyla ayrı bir kutlama yapmak istiyor. Tesis bu istekleri göz önüne alarak after party olanağı da sunuyor. Doğa dostu tesis havai fişek ve benzeri ürünlerin kullanılmasını doğanın zarar görmemesi için izin vermiyor.

Nerededir?

Mekan Keles Yolu Doğancı Mevki No: 44 Osmangazi Bursa adresinde hizmet veriyor. Zümbül Çiftliği Doğancı kavşağının 500 metre ilerisinde yer alıyor. Toplu taşıma veya özel araçlarınızla kolayca ulaşabilirsiniz.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı, dj ve müzik grubu hizmeti dışarıdan sağlanıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü ve kır düğünü organizasyonları için hizmet sunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Vale, organizasyon sorumlusu, yemek, mekan ve masa süslemesi hizmeti sunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel menü ve vegan menü hizmeti sunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik ve servis saat 24.00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kır düğünü konseptine uygun olarak beyaz süslemeler kullanılıyor.

Zümbül Çiftliği düğün fiyatları ne kadar?

Zümbül Çiftliği düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Zümbül Çiftliği düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Zümbül Çiftliği Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Zümbül Çiftliği açık alan kapasitesi 1000 - 1500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir,

Yorum yaz