Ziyade Fasıl

Şöyle gönlünüzce bir gün boyunca eğlenip müzik keyfi yapmak istediğinizi hisseder gibiyiz! İstanbul denilir de akla eğlence, müzik, dans gelmez mi? Eğlencenin, müziğin ve dans etmenin coşkunluğunun zirvede olduğu noktadasınız. Ziyade Fasıl Restaurant beklediğinizden daha da çok sizi mutlu edecek bütün gününüzü şenlendirecek bir mekândır.  Siz değerli halkımızı en iyi bizler anlıyor ve hayatınıza renk katmaya geliyoruz. Kendiniz bir anda dans şovları arasında karnaval havasında hissedeceksiniz. Bir yandan yiyip içerken diğer yandan da gönlünüzce dans edip, bağıra çağıra şarkı söyleyeceğiniz, stres atacağınız muhteşem bir ortam olacak. Bir yandan duygusal anlar yaşattıran şarkılarımız bir yandan da eğlendirecek sizleri. Tanınmış önemli sanatçılarımızın da gözde mekânı olan restoranımız gönlünüzde taht kuruyor. Tüm çalışanların ve profesyonel ekibimizin çabaları sonucu her seferinde sizlere yeni konseptlerle hizmet sunulmaktadır. Bir fasıl restoranında yemenin içmenin ve canlı müziğin keyfi hiç bu kadar güzel olmamıştı, dedirtecek nitelikte bir işletme olmanın ayrıca mutluluğunu yaşıyoruz.

Ziyade Fasıl Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Kadıköy’ün uzun yıllardır bünyesinde barındırdığı mekânımız yaklaşık 100 kişilik alan kapasitesi olup, ful bar alanı, Wifi, canlı müzik, fasıl hizmetlerine de sahiptir. Dileyen misafirlerimiz için özel konuklarınıza sürpriz yapmak istiyorsanız en güzel loca imkânını sizlere sunabilmekteyiz. Sizin ve değerli misafirlerinizin mutluluğunu iki katına çıkarmak ve sizleri özel hissettirmek bizim işimiz. Kalabalık misafirleriniz gelecek olduğu takdirde masa düzenlerimizi ona göre ayarlayıp sizlere en güzel geceyi yaşatma fırsatı sunuyoruz.

Ziyade Fasıl Nerededir? Nasıl Gidilebilir?

Siz değerli konuklarımızı hayatın bambaşka güzel yönüyle tanıştıracak bir adresimiz var. O mekân, Bostancı Mahallesi, Yazmacı Tahir Sokak, No 22, Kadıköy, İstanbul’dadır. Sizleri ulaşımda zorlamayacak bir mekân seçip tüm toplu taşıma araçlarıyla gelebilmenizi sağladık. Restoranımıza otobüsle gelecek olan misafirlerimiz, 130A, 19D, 14, 17, 320A, KM29, 17S, 16 nolu hatlarımız birçok semtten geçerek sizleri Kadıköy’deki bulunan mekânımıza ulaştıracaktır. Eğer metro ile gelecek olursanız, Kartal durağından M4 hattını kullanarak gelebilirsiniz. Dolmuşla gelecek olan misafirlerimiz ise Bostancı, Kartal, Pendik, Taksim istikametinden binerek salonumuza rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Yolculuğunuz toplamda 30-40 dakika sürecek ve İstanbul’un en tarihi bölgesine sahip olan bir yeri geze geze gelmenin keyfini yaşayacaksınız.

Ziyade Fasıl ’da Hangi Organizasyonlar Düzenlenir?

Ee fasıl denir de akla organizasyon düzenlemek gelmez mi? Tabi ki siz değerli konuklarımıza özel yemekleriniz, iş toplantılarınız, özel misafirlerinizi ağırlayacağınız loca, küçük çapta bir doğum günü organizasyonu düşünüyorsanız, fasıl, canlı müzik vb. saymakla bitmeyen aktivite imkânları sunuyoruz sizlere. Bir yandan misafirlerinizle sohbet edecek bir yandan da yiyip içeceğiniz loş bir ortam sunmaktayız. Şarkılar dinleyip stres atacağınız bu günü asla unutamayacaksınız. Rezervasyon yaptırmayı ve sizler için en güzel masamızı ayırtmayı unutmayın.

 

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Bu kadar eğlenebileceğimiz başka bir mekan bulabilir miydik bilmiyorum. Her şeyden sonuna kadar çok memnun ayrıldık. Yemekleri muhteşemdi, salonun ambiyansı da çok hoştu. Her anlamda doyurucu, güzel bir mekan.

  2. Puan

    Biz burada eğlenemke amacıyla az kişiye bir organizasyon gerçekleştirdik 60 davetlimiz vardı. Yemekli oldu ve yemekler enfesti, çok memnun kaldık. Görsel olarak da harika bir mekandı. Ferah salonu sayesinde doyasıya eğlendik. Davetlilerimiz de ulaşımda oldukça rahat ettiler, kesinlikle öneririm.

Yorum yaz