Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Zirve Fotoğrafçılık Hakkında

2004 yılından itibaren Çankaya ilçesindeki stüdyosunda çalışmalarını sürdüren ve Ankara düğün fotoğrafçısı alanında hizmet veren Zirve Fotoğrafçılık, profesyonelliğini yansıtmaktan kaçınmıyor. Yaptığı çalışmalarla dış çekim alanında da başarısını kanıtlayan düğün fotoğrafçısı, ülkenin her noktasına dış çekim hizmetini taşıyor. 2004 yılında yılın en iyi fotoğrafçısı, 2012 yılında ise yılın kalite fotoğrafçısı olarak ödüle layık görülmüştür. Ödüllü, deneyimli ve profesyonel bir ekip tarafından uygun paket fiyatları ile düğününüzün her anını ölümsüzleştirmek de her evli çift gibi sizin de hakkınız.

Sunulan Olanaklar

Mevcut konumunda yıllardır çalışmalarına devam eden ve ekip gücünü her açıdan yaşatan Zirve Fotoğrafçılık, stüdyo çekimlerinde de dış çekimlerde olduğu gibi özgün yaratımlarda bulunuyor. Farklı dekorasyonlar ve tema seçenekleriyle yaratıcı karelerin altına imzasını atıyor. Sadece Ankara’da evlenecek çiftlerin değil Türkiye’de ve dünyanın birçok şehrinde evlenmeyi düşünün çiftlerin de düğün fotoğrafçısı kimliğini taşıyor.

Nerede, hangi şehirde olursanız olun tüm ekip sizin olduğunuz şehre gelerek en güzel, en mutlu gününüzü ölümsüzleştirecek çekimler yapıyorlar. Çekim sonrasında orijinal fotoğrafların teslimini de 2 hafta sonra sizlere iletiyorlar.

Zirve Fotoğrafçılık Çankaya Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Standart bir düğün veya nişan çekimi fiyatları minimum 1.000 TL’den başlıyor. Zirve düğün fotoğrafçısı olarak sunduğu hizmetlerde, her şey dahil düğün paketi fiyatları için 2.000 TL’den başlayan imkanlarla karşınıza çıkıyor. Fotoğrafçı ile düzenleyeceğiniz organizasyon ve talep edeceğiniz çekimlere göre net bir fiyat anlaşması sağlayabilmek için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonunu kullanabilirsiniz.

Yapılan Çekimler

Düğün anında çekilen fotoğraflardan oluşan basılı bir albüm oluşturmanın haricinde düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayesi hazırlıkları da Zirve Fotoğrafçılık tarafından yapılıyor. Bunların yanı sıra yakınlarınıza düğününüzü özgün bir hamle ile duyurabileceğiniz save the date çekimleri de gerçekleştirilebiliyor. Düğün sonrasında istediğiniz ve düğün fotoğrafçısı ile anlaşma sağladığınız yerlerde çekilecek trashday çekimleri ile bu özel gününüzle ilgili olabildiğince anıya sahip olabiliyorsunuz.

Düğün fotoğrafçılığı haricinde doğum fotoğrafçılığı, mezuniyet fotoğrafçılığı ve sünnet düğünü fotoğrafçılığı hizmetleri de veriliyor.

Nerede?

Zirve Fotoğrafçılık tam olarak Cebeci Mahallesi, Cemal Gürsel Caddesi, Evren Sk. No:31/A, 06590 Çankaya/Ankara lokasyonunda konumlanıyor. Özel aracınız varsa bu şekilde gidebileceğiniz düğün fotoğrafçısı stüdyosuna, şehir içinde aktif bir şekilde hizmet veren ulaşım araçlarıyla da varılabiliyor.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara başta olmak üzere Türkiye'nin her şehrine ve yurt dışından birçok noktaya hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, katalog çekimi, konsept çekim, doğum fotoğrafçılığı, mezuniyet çekimi, sünnet düğünü çekimi.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün klibi, düğün hikayesi hazırlama.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Basılı düğün albümü, düğün fotoğrafları çekimi ve orijinal kopya teslimi.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Stüdyo veya dış çekim hizmeti, ekip temini.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Stüdyo veya dış çekimlerde gereken durumlarda farklı konseptlerde ve dekorlar eşliğinde çekim yapılabiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 hafta sonra orijinal fotoğraf teslimi yapılıyor.

Zirve Fotoğrafçılık düğün fiyatları ne kadar?

Zirve Fotoğrafçılık düğün fiyatları Zirve Fotoğrafçılık düğün fiyatları Zirve Fotoğrafçılık organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Zirve Fotoğrafçılık Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Zirve Fotoğrafçılık

Yorum yaz