Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
150 ₺
Her Şey Dahil Paket
450 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
400
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Engelliye uygun giriş
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Isıtma sistemleri
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme

Zeytinburnu Evlendirme Dairesi

Zeytinburnu ilçesinde ikamet eden ve evlenmeyi düşünen çiftler için Kazlıçeşme Kültür Merkezi adıyla da bilinen Zeytinburnu Evlendirme Dairesi oldukça ideal oluyor. Burada düzenlemeyi düşündüğünüz nikah organizasyonu için bilmeniz gerekenleri, salon özelliklerini, imkanları ve gerekli belgeleri sizler için bir araya getirdik. Kolay bir şekilde tamamlayacağınız süreç sonrasında hayatınız boyunca unutamayacağınız bir nikah töreni yaşayacaksınız. İki farklı nikah salonu sunan ve özellikleri farklılaşan Zeytinburnu Nikah Dairesi için kiralama fiyatları 250 TL ile 400 TL arasında değişiyor.

Gerekli Belgeler ve Evraklar

Zeytinburnu Evlendirme Dairesi bünyesinde yer alan salonlardan birinde nikahınızı kıymak istiyorsanız bir takım belgeleri eksiksiz bir şekilde teslim etmiş olmanız gerekiyor. Bunların başında nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi yer alıyor. 4 afet vesikalık fotoğraf, aile hekimi veya hastaneden aldığını sağlık raporu da evraklar içerisinde yer alıyor.

Eğer yabancı uyrukluysanız bekarlık belgesi, doğum belgesi ve pasaport tercümesine ihtiyaç duyuluyor. İstanbul içerisindeki konsolosluktan evlenme ehliyeti de alındığı zaman başvuru kabul işlemleri gerçekleştirilmiş oluyor.

Salon Özellikleri

Zeytinburnu Evlendirme Dairesi iki farklı nikah salonu ile davetlileri ve çiftleri ağırlıyor. Bunlar Karadeniz Salonu ve Akdeniz Salonu isimleriyle anılıyorlar. Dekor olarak birbirlerine yakın şıklıklara sahip olan salonlar, kapasite olarak birbirlerinden ayrılıyorlar. Akdeniz Salonu 300-400 kişilik bir alan sunuyor. Karadeniz Salonu ise 190 ve 150 kişilik bir kapasiteye sahip oluyor.

Salonların yüksek tavanlı ve ahşap temelli bir dekorasyona sahip olması etkileyici bir görünüm oluşturuyor. Salonun her noktasından rahat bir şekilde görünen nikah masası, ışıklandırma aracılığı ile aydınlatılıyor. Bunların yanı sıra gelin ve damat için oda veriliyor. Siz keyifli bir şekilde odalarınızda hazırlanırken, nikah masanız da beyaz tül ve çiçekler ile süslenmiş oluyor.

Zeytinburnu Evlendirme Dairesi Nikah Fiyatları

İzin belgesi ile hafta içi nikah töreni gerçekleştirecek olan çiftler için salon kiralama fiyatları 150 TL oluyor. Karadeniz Salonu olarak geçerli olan bu fiyat hafta sonu 450 TL olarak belirleniyor. Hafta sonu nikah salonu kiralama fiyatları da Akdeniz Salonu için 400 TL Karadeniz Salonu için 250 TL oluyor.

Akdeniz Salonu olarak adlandırılan nikah salonunda kokteylli nikah gerçekleştirmek isterseniz de ücretleri 2.000 TL’ye kadar artabiliyor. Detaylı fiyat bilgisi için başvuru ve randevu işlemlerini başlatmanızı öneririz.

Nerede?

Şehir içi belediye otobüsleri rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz Zeytinburnu Evlendirme Dairesi tren, metro ve Marmaray hatları ile de ulaşılabilen bir yerde konumlanıyor. Kazlıçeşme Kültür Merkezi ismiyle de bilinen Zeytinburnu Nikah Dairesi için açık adres şu şekildedir: Kazlıçeşme Mahallesi, Abay Caddesi, No: 165 Zeytinburnu / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan tercih ettiğiniz fotoğrafçı ile çalışabilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Evlilik cüzdan nikah salonu kiralama ve nikah hizmetleri bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Belediyenin anlaşmalı fotoğrafçı hizmeti bulunuyor.

Zeytinburnu Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ne kadar?

Zeytinburnu Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Zeytinburnu Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Zeytinburnu Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ise 150 - 450 TL arasında değişmektedir.

Zeytinburnu Evlendirme Dairesi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Zeytinburnu Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir,

Yorum yaz