İzmir Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çocuk eğlence alanı
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir dışında
 • Yüksek tavan
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

Zeytin Garden Hakkında

Zeytin Garden, İzmir Kemalpaşa ilçesindeki kolay ulaşılabilir konumuyla eşsiz kır düğünü organizasyonlarının ev sahibi oluyor. Doğayla iç içe olan dekorasyonuyla öne çıkan mekan, hizmetleriyle gelin ve damat adaylarının yüzünü güldürüyor. Kokteyl ve yemekli düğünler için ideal olan mekanın fiyatları kişi başı 10 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Zeytin Garden Kemalpaşa, 750 kişilik kır bahçesi alanında ağaçlar altına kurulmuş dikdörtgen masaları ile hizmet veriyor. Bu masalar, uzun ince tasarımları sayesinde kalabalık gruplar için ideal oluyor. Dileyenler bu masaları ayırarak konuklarını daha küçük gruplar halinde oturtabiliyor. Tüm mekan, gelin ve damat adaylarının isteklerine göre dekore edilerek, farklı renklerde masa ve sandalye giydirme hizmeti veriyor.

Mekanda bulunan gelin yolu ve gelin tagı da bu konsepte uygun renkli tüller ve çiçeklerle süsleniyor. Konuklarınız araçlarını park etmekle vakit kaybetmesin diye kır düğünü alanında 250 araçlık bir otopark ve buna bağlı vale hizmeti sunuluyor. Özellikleri ile göz dolduran kır bahçesi, açılış, baby shower, mezuniyet, nişan, kına gibi organizasyonlar için de tercih ediliyor.

Olanakları

Zeytin Garden, eksiksiz bir kır düğünü için çok sayıda olanak sunuyor. Yemekli ve kokteyl kır düğünü hizmeti mekanın olanakları arasında yer alıyor. Dileyen eş adayları, düğün esnasında sunulacak menüleri önceden tadarak, üzerlerinde değişiklik yapabiliyor. Mekanın son derece önem verdiği bir diğer faktör de eğlence. Kır bahçesi, son model ses ve müzik sistemleri kullanmasının yanında müzik grubu temini de yapabiliyor.

Hayatının bu en önemli gününden anılar ile dönmek isteyenler mekanın fotoğrafçı hizmetinden de faydalanarak düğünlerini ölümsüzleştirebiliyor. Düğünü daha da zenginleştirmek için dileyenler dışarıdan bir organizasyon şirketi ile anlaşabiliyor.

Zeytin Garden Kır Düğünü Fiyatları

Kır düğünü fiyatları organizasyonun türüne göre değişiklik gönderiyor. Mekan, hafta içi kokteyl kır düğünleri için 10 TL, hafta sonu kokteyl kır düğünleri için ise 30 TL gibi bir fiyat belirliyor.

Kır bahçesinin yemekli fiyatları ise 50 TL ile 80 TL arasında değişiyor. Siz de hayallerinizdeki düğüne mekanın avantajlı seçenekleriyle kavuşmak için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Zeytin Garden, İzmir ili Kemalpaşa ilçesinde kolay ulaşılabilir bir konumda bulunuyor. Dileyenler İzmir merkezden 988 numaralı otobüsü kullanarak mekana ulaşabiliyor. Bu konuda özel araçlarından faydalanacaklar için ise mekanın açık adresi şöyle:

Çınarköy Mah., Ulucak kemalpaşa Cad. No:10 İzmir / Kemalpaşa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Mekan dışı organizasyon getirme seçeneği mevcuttur.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Orkestra ve müzik seçenekleri mevcuttur.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 00:00'da sona eriyor.

Zeytin Garden düğün fiyatları ne kadar?

Zeytin Garden düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Zeytin Garden düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Zeytin Garden Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Zeytin Garden açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  O kadar şirin ve keyifli bir mekanki… İsteklerimizin hiçbirini geri çevirmeden eksiksiz bir şekilde yerine getirdiler. Doğanın içerisinde huzurlu bir yer olması da büyük bir avantaj. Hizmetlerinde hiçbir aksama ve yavaşlık söz konusu değil. İhtiyaç duyduğunuz her an sorumlular sizinle ilgileniyor. Kır düğünü düşünenler Zeytin Garden’ı kesinlikle es geçmemeli

Yorum yaz