Zeytin Dalı Kır Düğün Salonu

Zeytin Dalı Kır Düğün Salonu sizi Çeşme’nin güzellikleri, sıcaklığı, uygun düğün fiyatları ve muhteşem tasarımları ile karşılıyor. Deniz bir yanınızda, doğa diğer yanınızda harika bir kuşatma altındasınız. Gelin ve damat adaylarının çok etkileyici bulduğu atmosferi ile Zeytin Dalı Kır Düğün Salonu popülerleşmeye ve gönüllerde taht kurmaya devam ediyor.

Eşinize ve size muhteşem düğün organizasyonu fikirleri sunan Zeytin Dalı Kır Düğün Salonu ile yapacağınız kır düğünlerinden dilerseniz beraber çalışırken dışarıdan da kendi seçtiğiniz ekipleri yardıma çağırabiliyorsunuz. Özellikleri isteklerinize uygun bir organizasyon firması ile çalışmayı isterseniz mekan buna uygun. Catering de getirme şansınız bulunmakta. Düğün fiyatı hesaplamaları yaparken misafirlerimize tanınan tüm bu esneklikleri de hesaba katmanız iyi olacak. Size tanınan özgürlükle hayalinizdeki düğün gerçekleşiyor.

Düğün Zeytin Dalı'nda

Fotoğraf konusunda mekan size önerilerde bulunuyor. Bunları da düşünmekte fayda var. Ayrıca aynı şekilde bir fotoğrafçı getirmeniz de olanaklar arasında. Seçtiğiniz menülerinizi tatmak elbette isteyeceksinizdir; üstüne üstlük değişiklik imkanınız da olacak. Tüm bu ayrıcalıklara ve esnekliklere sahip olabileceğiniz en güzel Çeşme düğün mekanı Zeytin Dalı Kır Düğün Salonu! Zeytin Dalı’nda kendi ekibinizle çalışmak isteseniz de istemeseniz de yerel olanaklar bir harika. Ve hayalinizdeki düğünü yapmaya fazlasıyla yetiyor.

Mekanın güzelliği sayesinde diğer tüm ayrıntıları unutacak ve bu bahçenin perisi gibi parlayacaksınız. Şehirden ulaşımı çok kolay bir konumda yer alıyoruz. Zeytin Dalı Kır Düğün Salonu, Musalla mahallesi Ovacik gişeler kavşağı - otoban alt yolu, 35930 Çeşme/ İzmir adresinde sizlerle buluşuyor.

Zeytin Dalı Kır Bahçesi sayesinde sadece düğünleriniz güler yüzlü ekibimizden ve bahçemizden faydalanmıyor. Aynı zamanda sizinle kına geceleri ve harika sünnet düğünleri yapabilmekteyiz. Davetlerinizden kurumsal yemeklerinize, miniklerin yaş günü partileri ve kutlamalara kadar her etkinliğe kapımız açık.

Zeytin Dalı Kır Düğün Salonu sayesinde hayalini kurduğunuz düğüne sahip olabilir, peri masalını andıran bir Çeşme düğünü ile hayatınızı sevdiğinizle birleştirebilirsiniz. Bu mutlu gününüzde tüm güzelliklerimizle yanınızda bulunmaktan keyif duyacağız. Harika süslemeler ve müziklerle sizin de en çok konuşulan davetleri verme zamanınız gelmedi mi? O halde bizi seçmelisiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Öylesine şahane bir düğünümüz oldu ki , hem organizasyon hem de hizmet ekibine çok çok teşekkür ederiz. Siz bizi mutlu ettiniz, siz de çok mutlu olun!

Yorum yaz