İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Zeynep Moda Evi

Bakırköy gelinlikçisi Zeynep Moda Evi son moda gelinlik modelleri ile gelinleri buluşturuyor. Gelinlik fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Tesettür gelinlik, nişanlık, abiye modelleri ve daha fazlası modaevinde bulunuyor. Firmanın modelleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için ‘Fiyat Teklifi Al’ butonuna tıklayabilir ya da DüğünBuketi.com danışmanlarını arayabilirsiniz.

Gelinlik Modelleri

Zeynep Moda Evi, hayallerinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürüyor. Her tarz ve zevke uygun modeller bulunuyor. Prenses, balık,  A kesim, bohem, vintage, tüllü gelinlikler koleksiyonda yer alıyor. Dantel, inci, boncuk, pul, güpür işlemeleri de modellere uyarlanıyor.  Sırtı açık, göğüs dekolteli ya da yarasa kol modeller de çok tercih ediliyor. Sizi anlatan özel dikim gelinlik modelleri tercih edebileceğiniz gibi hazır kalıp modeller de bulunuyor. Özel dikim yaptıracakların düğünden 3 ay önce iletişime geçmesi gerekiyor.

Vücudunuza en uygun şekilde hazırlanan gelinlikler üç prova sonunda hazır hale geliyor.  Yalnızca gelinlik değil nişanlık ve abiye modelleri de mağazada yer alıyor. Hem siz hem de yakınlarınız ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Aksesuarlar

Gelin aksesuarları gelinliğe uygun olarak hazırlanıyor. Duvak tercihi uzun ya da kısa olarak gelinlere bırakılıyor. İşlemeler ise seçeceğiniz gelinlik modeliyle aynı şekilde yapılarak hazırlanıyor. Kır konseptli düğün yapacak gelinler için çiçekli gelin tacı modelleri sunuluyor. Dış çekim için çoğunlukla prenses ve incili gelin tacı kullanılıyor. Gelin kesesi, gelin kuşağı ve gelin çiçeği gibi gelinliğin tamamlayıcısı tüm parçaları Zeynep Moda temin ediyor.

Zeynep Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Gelinlik fiyatları 1000 TL’den başlayarak 3000 TL'ye kadar çıkabiliyor. Nişanınızdan, düğününüze tüm süreçte giyim konusunda güvenebileceğiniz bir kalite sunuyor. Güler yüzlü ekibi hayalinizdeki gelinliği anlıyor ve hazır kalıplar üzerindeki tadilat işlemini buna göre gerçekleştiriyor. 4 Hafta sonrasında ise gelin adayları gelinliklerine kavuşuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ili Bakırköy ilçesinde bulunan modaevi, Oktay İş Hanı içerisinde yer alıyor. Otobüs ile ulaşım sağlamak isteyenler 72T, 73B,94Y ve 98H hatlarını kullanabiliyor. Metro tercih edenlerse M1A hattını kullanabiliyor. Ayrıca Marmaray ile de gidilebiliyor.

Zeynep Moda Evi adresi: Cevizlik, Ebuzziya Cd. Oktay İş Hanı Kat:2 34142,  No:2, Bakırköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Abiye modelleri, nişanlık, kına elbisesi satın alabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 ay önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Tamir ve tadilat işlemleri yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Özel dikim ve hazır gelinlik modelleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Duvak ve dikim provası yer alıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta sonrasında gelinliğiniz teslim ediliyor.

Zeynep Moda Evi organizasyon fiyatları ne kadar?

Zeynep Moda Evi organizasyon fiyatları Zeynep Moda Evi organizasyon fiyatları Zeynep Moda Evi organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Zeynep Moda Evi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Zeynep Moda Evi

Yorum yaz