İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
Min
500
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

 • Sandalye süsleme / kiralama
 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Engelliye uygun giriş
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Yemek servisi
Mekan dışı catering getirme

Zeno Düğün Davet Hakkında

Kalite ve zarafeti kusursuz şekilde bir araya getiren Zeno Düğün Davet; düğün, nişan, kına gecesi ve özel davetler için seçkin hizmetler vermektedir. İstanbul, Bağcılar konumunda hizmet veren mekan, düğün organizasyonu ve şık davetler için ev sahipliği yapmaya hazırlanmaktadır. Mutluluğa atacakları ilk adımları görsel bir şölene dönüştürmek isteyen gelin ve damat adaylarını ağırlamayı bekleyen düğün salonu, avantajlı düğün paket fiyatları ile de mutluluğunuzu artırıyor.

Mekan Özellikleri

Zeno Davet, 450 kişilik kapalı organizasyon alanı ile düğün organizasyonlarına hizmet vermektedir. Kapalı düğün mekanının sahip olduğu yüksek tavan ve gelişmiş havalandırma sistemleri ile yaz ve kış boyunca ideal sıcaklık ve ferahlıkta organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadırlar.  Modern dokunuşlar ile dekore edilmiş düğün salonu, yarattığı zarif atmosfer ile düğün sahiplerini ve misafirlerini büyülemektedir.

Benimsedikleri birinci sınıf hizmet anlayışı ve güler yüzlü personelleri ile eksiksiz ve kusursuz organizasyonlara imza atmaktadır. Geniş dans pisti ile misafirlerinizin bir an olsun yerinde duramayacağı bir düğün hayal ediyorsanız burası doğru tercih olacaktır.

Sunulan Hizmetler

Zeno Düğün Davet, yarattığı ferah ortam ile yemekli organizasyonlar için de oldukça idealdir. Yemekli ya da yemeksiz seçenekler ile anlaşabileceğiniz mekan, yemeksiz organizasyonlar için sadece kokteyl servisi de sağlayabilmektedir. Mekan bünyesinde gerçekleştireceğiniz organizasyonlar için dışarıdan dilediğiniz catering firmaları ile çalışabilirsiniz. Catering firması ile çalışmanız durumunda düğün sahiplerine menüde değişiklik imkanı da sunulmaktadır.

Ayrıca farklı beslenme programları uygulayan misafirleriniz için özel menü seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Salon, misafirleriniz için engelli girişi hizmeti de vermektedir. Özel araç kullanarak düğününüze katılacak misafirleriniz için seçkin bir otopark hizmeti de sunulmaktadır. Işık, ses ve sahne hizmetlerinde yenilikçi ve teknoloji çözüm alternatifleri sunan mekan, düğün atmosferinizi büyüleyici kılacaktır.

Zeno Düğün Davet Salonu Fiyatları

Zeno Davet, düğün, nişan, kına, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri gibi pek çok farklı organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Bu mekan, gerçekleştirmek istediğiniz organizasyon çeşidine bağlı olarak farklı fiyatlar sunmaktadır. Ortalama olarak 3.000 TL ile 5.000 TL arasında başlangıç yapılan düğün paketi fiyatları 10.000 TL'ye kadar yükselebiliyor.

Dilediğiniz ek hizmetlere ve organizasyon tarihinize göre de etkilenecek ilgili fiyatlara ulaşmak için sayfanın üst kısmındaki fiyat teklifi alma formunu doldurabilirsiniz.

Nerededir?

Mekan, düğün sahiplerine ve misafirlerine oldukça kolay ulaşım alternatifleri sunmaktadır. Metro, tramvay, otobüs, minibüs gibi toplu taşıma araçları ile düğün salonuna kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Özel araçlarla da kolayca ulaşılabilen mekanın açık adresi şu şekildedir: Yavuz Selim Mahallesi,İnönü Mh. Hoca Ahmet Yesevi Cd. No:5 Kat:3, 34203 Bağcılar/İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Catering anlaşması yapabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılış, davet ve resepsiyon, kına, sünnet, nişan.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2-3 ay önceden iletişime geçmek yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otopark.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Masa süsleme ve dekorasyon.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün pastası, yemek servisi.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Müzik temini mekan tarafından sağlanıyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kosher, vegan ve vejetaryen.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis: 22:00, Müzik: 23:00

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Supla, şamdan, sandalye süsleme.

Zeno Düğün Davet düğün fiyatları ne kadar?

Zeno Düğün Davet düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Zeno Düğün Davet düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Zeno Düğün Davet Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Zeno Düğün Davet kapalı alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Mekanın dekoru güzeldi. Beklediğimiz gibi herşey dahil fiyat haricinden ekstra ücretler çıktı. Kantin kısmından da çok memnun kalmadık. Çalışanlarla ilgili gerekli şeylerin yapılması gerektiğini düşünüyorum bu şekilde olmaz.

 2. Puan

  Zeno Düğün Davetde nişan organizasyonumuz oldu geçen ay ilk başta içerisinin süslemesini beğendiğim için seçmiştim o kadar emin değildim hizmetten ama nişanımdan sonra emin oldum harika bir hizmet düğünümü de burda yapmak istiyorum inşallah 🙂

Yorum yaz