Zeno Düğün & Davet

Kalite ve zarafeti kusursuz şekilde bir araya getiren Zeno Düğün & Davet; düğün, nişan, kına gecesi ve özel davetler için seçkin hizmetler vermektedir. İstanbul, Bağcılar konumunda hizmet veren Zeno Davet Salonu, düğün organizasyonu ve şık davetler için ev sahipliği yapmaya hazırlanmaktadır. Zeno Düğün Salonu, mutluluğa atacakları ilk adımları görsel bir şölene dönüştürmek isteyen gelin ve damat adaylarını ağırlamayı bekliyor.

Mekan, düğün sahiplerine ve misafirlerine oldukça kolay ulaşım alternatifleri sunmaktadır. Metro, tramvay, otobüs, minibüs gibi toplu taşıma araçları ile Zeno Davet’e kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Zeno Düğün & Davet, mutlu çiftlere en özel günlerinde samimi ve güler yüzlü bir atmosfer yaratarak huzurlu bir düğün organizasyonu deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Özel anlarını emanet etmek isteyen çiftlere benzersiz bir hizmet sunarak kendilerinden tam puan alabilmeyi başarmaktadır.

Zarif ve Ferah Organizasyonlar

Zeno Davet, 450 kişilik kapalı organizasyon alanı ile düğün organizasyonlarına hizmet vermektedir. Kapalı düğün mekanının sahip olduğu yüksek tavan ve gelişmiş havalandırma sistemleri ile yaz ve kış boyunca ideal sıcaklık ve ferahlıkta organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadırlar. Sadece düğün organizasyonları için değil, nişan, kına gecesi, sünnet, mezuniyet, bayi toplantıları ve farklı kurumsal etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Modern dokunuşlar ile dekore edilmiş Zeno Düğün & Davet, yarattığı zarif atmosfer ile düğün sahiplerini ve misafirlerini büyülemektedir. Zeno Davet, benimsedikleri birinci sınıf hizmet anlayışı ve güler yüzlü personelleri ile eksiksiz ve kusursuz organizasyonlara imza atmaktadır. Geniş dans pisti ile misafirlerinizin bir an olsun yerinde duramayacağı bir düğün hayal ediyorsanız Zeno Düğün & Davet doğru tercih olacaktır. Kaliteli müzik alternatifleri ile geniş ve ferah düğün mekanını uyum içerisinde sunan Zeno Düğün Salonu ile sınırsız eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz.

Kusursuz Bir Salon Düğünü

Zeno Düğün & Davet, yarattığı ferah ortam ile yemekli organizasyonlar için de oldukça idealdir. Yemekli ya da yemeksiz seçenekler ile anlaşabileceğiniz mekan, yemeksiz organizasyonlar için sadece kokteyl servisi de sağlayabilmektedir. Zeno Düğün & Davet bünyesinde gerçekleştireceğiniz organizasyonlar için dışarıdan dilediğiniz catering firmaları ile çalışabilirsiniz. Catering firması ile çalışmanız durumunda düğün sahiplerine menüde değişiklik imkanı da sunulmaktadır. Ayrıca farklı beslenme programları uygulayan misafirleriniz için özel menü seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Salon, misafirleriniz için engelli girişi hizmeti de vermektedir. Özel araç kullanarak düğününüze katılacak misafirleriniz için seçkin bir otopark hizmeti de sunulmaktadır. Işık, ses ve sahne hizmetlerinde yenilikçi ve teknoloji çözüm alternatifleri sunan mekan, düğün atmosferinizi büyüleyici kılacaktır. Zeno Düğün & Davet’in düğün paketleri, servis detayları ve fiyatlandırma sistemleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız Düğün Buketi yetkilileri ile iletişim kurabilirsiniz. Erken rezervasyon ile uygun paket fiyatlarından yararlanmak istiyorsanız sitemiz üzerinden mekanla iletişime geçebilirsiniz.

Zeno Düğün & Davet Fiyatları

Zeno Düğün & Davet, düğün, nişan, kına, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri gibi pek çok farklı organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Bu mekan, gerçekleştirmek istediğiniz organizasyon çeşidine bağlı olarak farklı fiyatlar sunmaktadır. Dilediğiniz ek hizmetlere ve organizasyon tarihinize göre de etkilenecek ilgili fiyatlara ulaşmak için sayfanın üst kısmındaki fiyat teklifi alma formunu doldurabilirsiniz. Mekan için uygun fiyatlar ve kampanyalar hakkında bilgi almak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Sırala

 1. Avatar
  Busra
  Puan

  Mekanın dekoru güzeldi. Beklediğimiz gibi herşey dahil fiyat haricinden ekstra ücretler çıktı. Kantin kısmından da çok memnun kalmadık. Çalışanlarla ilgili gerekli şeylerin yapılması gerektiğini düşünüyorum bu şekilde olmaz.

 2. Avatar
  Meryem
  Puan

  Zeno Düğün Davetde nişan organizasyonumuz oldu geçen ay ilk başta içerisinin süslemesini beğendiğim için seçmiştim o kadar emin değildim hizmetten ama nişanımdan sonra emin oldum harika bir hizmet düğünümü de burda yapmak istiyorum inşallah 🙂

Yorum yaz