Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Save the date
Trashday

Zen Film Hakkında

İzmir şehrinde düğün fotoğrafçısı alanında hizmet veren Zen Film, Buca ilçesinde düğün yapacak çiftler için son derece donanımlı bir seçenek oluyor. Bir o kadar da profesyonel olmasıyla şehrin tercih edilen popüler dış çekim ve düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyor. 2000 TL’den başlayan uygun fiyatları ile harika bir çekim imkanını ve hizmetini sizlere sunuyor.

Özellikleri

Buca ilçesinde yer alan düğün fotoğrafçısı Zen Film, İzmir içerisinde dış mekan konusunda oldukça başarılı. Eğer düğün anısı olarak dış mekan çekimi yaptırmayı düşünüyorsanız, burası size oldukça uygun oluyor. Ekibi oldukça profesyonel ve bu işin eğitimini almış kişilerden oluşuyor.

Orijinal kopyalarını 2 hafta içerisinde sizlere teslim ediyor. Bu ekip ile bir dış mekan çekimi yaşamak isterseniz 2 hafta öncesinden iletişime geçmelisiniz.

Düğün Fotoğrafçısı Zen Film Dış Çekim Fiyatları

Düğün belgeseli film arşivi ve foto intro hazırlayan ekip,  2 tane aile albümü ve 1 tane 30*76 panoramik albüm hazırlığı da yapıyor. 2 tane cep albümü, 2 tane 50*75 poster baskı, drone ile çekim ve ulaşım hizmetleri de bulunuyor. Zen düğün fotoğrafçısı  2000 - 3000 TL arasında seyreden dış çekim fiyatları ile oldukça uygun bir firma oluyor.  Daha detaylı bilgi için “Fiyat Teklifi Al”  formunu ücretsiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

Çekim Türleri

Bir filmde iki başrol oyuncusu var. O da gelin ve damat. Bu filmin başrol oyuncuları da sizlersiniz. Sizin filminizi Zen Film ve ekibi  tam bir film seti atmosferinde yaşatıyorlar. Maksimum 15 dakika süren tanışma ve evlilik hikayenizi, canlandırmalı bir belgesel formatında çekiyorlar.  Maksimum 2 dakika süren belgesel fragmanın yanı sıra düğün filminin kamera arkası maksimum 5 dakikalık bir videoya uyarlanıyor. Ayrıca, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi gibi çekim türleri de bulunuyor.

Nerededir?

İzmir şehrinin Buca ilçesinde konumlanan ve bu lokasyondaki hemen her çiftin düğün fotoğrafçısı olan Zen Film, popülerliğini elinde tutuyor. Şehrin her bölgesinden rahat bir ulaşım imkanı sanan düğün fotoğrafçısı, unutamayacağınız bir deneyim yaşatıyor. Tüm avantajlardan ve eğlenceli çekim anlarından yararlanabilmek için stüdyoyu ziyaret edebilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Hem ülke geneline hem de yurt dışına hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Konsept çekim, trashday çekim hizmetleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kuaförde çekim hizmeti ve fotoğrafların orijinal teslimi.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Fotoğraf çekimi ve albüm hazırlığı bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün belgeseli, düğün klibi ve save the date çekimi yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

-

Ürünün teslim süresi nedir?

2 haftada teslim edilir.

Zen Film düğün fiyatları ne kadar?

Zen Film düğün fiyatları Zen Film düğün fiyatları Zen Film organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Zen Film Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Zen Film

Yorum yaz