İzmir Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Kaftan / bindallı kiralama
Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Kına kıyafeti kiralama
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Zehra’yla Moda

En güzel günlerinizde en güzel kıyafetleri sizlere sunan Zehra’yla Moda mezuniyet elbisesi, şık gece elbiseleri, gelinlik modelleri, nişan elbisesi, kına elbisesi, anne elbisesi gibi birçok davet için uygun kıyafet hazırlıyor. İzmir'in Konak Alsancak bölgesindeki moda evi 1000 TL’den başlayan gelinlik fiyatları ile hayalinizdeki gelinlik modellerini sizlerle buluşturuyor.

Gelinlik Modelleri

Alsancak ilçesinde bulunan Zehra’yla Moda moda evinde balık model, prenses model, kabarık gelinlik, dantelli, uzun kollu, bohem gelinlik, gotik gelinlik, tesettür gelinlik modelleri bulunuyor. Moda evi ayrıca özel dikim ve hazır model gelinlik seçenekler sunuyor.

Düğünde ailenizinde giyebileceği özel dikim gece elbisesi, mini elbise, uzun elbise, şık abiye modelleri, anne elbisesi gibi seçenekler moda evinde hazırlanabiliyor.

Asil simli bir prenses gelinlik modeliyle şık bir düğün salonunda ışıkların parıltısını çalabilirsiniz. Rahat ve tüllü gelinliğiniz ile kırlarda yapacağınız harika düğününüze kadar her konsepte ve her gelinin hayaline hitap edebilecek en trend gelinlik modelleri de burada.

Balık model gelinlik ve uzun duvak ile salonda bir kuğu gibi süzülebilir, kabarık, prenses model taşlı gelinlik içerisinde eşinizle ilk dansınızı yaparken ışıldayabilirsiniz. Tüllü gelinlik ve çiçekli gelin tacı ile kır düğününüzde davetlilerinize gülümserken bir çiçeği andırabilirsiniz.

Zehrayla Moda Gelinlik Fiyatları

Nişan ve kına elbisesi, uzun ve kısa elbise çeşitleri ile tüm özel anlarınızda hizmet verebilen Zehra’yla Moda uygun fiyatlara sahip. 1000 TL’den başlayan gelinlik fiyatları gelin adaylarının yüzünü güldürüyor. Her şey dahil paket fiyatları ise 3000 TL'den başlayarak seçtiğiniz akseusarlara göre şekilleniyor.

Her bütçeye ve her hayale uygun gelinlik modelleri bulunan Zehra Modaevi'nin fiyat bilgisine ulaşabilmek için sitemizde bulunan formu  doldurabilirsiniz. DüğünBuketi ücretsiz danışma ekibiyle iletişime geçerek gelinlik fiyatları ve hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilisiniz.

Gelinlik Akseuarları

Zehra'yla Moda seçtiğiniz gelinliğe uygun olarak akseusar tasarımları da sunuyor. Düğün konseptinize göre belirleyeceğiniz akseuarlarda danışmanlardan yardım alabilirsiniz.

Rahibe duvak, patlak duvak, dantel duvak gibi modeller arasından en güzellerini seçebilirsiniz. Aynı zamanda gelin kesesi ve buketi gibi seçeneklerin de mevcut olduğunu belirtelim.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Şık gelinlik modelleri ve gelin aksesuarları bulunduran Zehra’yla Moda İzmir’in Alsancak ilçesinde gelinlerini bekliyor. Mağazanın açık adresi ise şu şekilde: Mustafabey Caddesi Meksika Sokak No:7/1-2 Alsancak / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir'de hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mezuniyet elbisesi, şık gece elbiseleri, nişan elbisesi, kına elbisesi modelleri firmanın sunduğu diğer seçenekler arasında.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta öncesinden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Firmanın sunduğu aksesuarlar ve geniş yelpazeye sahip kıyafet modelleri avantajları arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi içerisinde hazır kalıp model gelinlikler bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelinlik, duvak, gelin tacı üçlemesi her şey dahil paketler içerisinde yer alıyor. Aksesuarlar arasında seçim yaparak da paketinizi oluşturabilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta içerisinde gelinliğiniz hazırlanıyor.

Zehra’yla Moda organizasyon fiyatları ne kadar?

Zehra’yla Moda organizasyon fiyatları Zehra’yla Moda organizasyon fiyatları Zehra’yla Moda organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Zehra’yla Moda Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Zehra’yla Moda

Yorum yaz