Zarifler Davet Salon Gümüş

Rüya gibi bir günü sizler için ilmek ilmek dokuyan bir salonda yaşamak ister misiniz? Konumu ve cazibesiyle İstanbul’un büyümekte olan önemli merkezlerinden Sultan Gazi’de kendine has konseptiyle ilk bakışta ferahlık veren salonu ile benzerlerinden ayrılan çok özel bir mekân!

Amacımız konuklarımızı bir araya getirerek en değerli anlarına ev sahipliği yapmak ve yaşantısında güzel anılar katmaktır. Siz değerli misafirlerimizin istediği gibi organizasyon planlayarak, ömür boyu mutlu hatırlayacağınız bir gün yaşamanız bizim için en önemli şeydir.  Bu özel gününüzde istekleriniz bizim için önem taşımaktadır.  Salonumuz ilk bakışta sizi etkileyecek ve gümüşün verdiği muhteşem görüntüsüyle sizi kendine âşık edecektir. Mükemmel modern tasarımı ile size rüya gibi bir düğün yaşatma garantisini veriyor.

Zarifler Davet Salon Gümüş Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Salonumuz, yaklaşık 800 kişilik alanı, 500 kişilik otopark araç kapasitesi ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.  Ayrıca salonumuz yüksek tavanı, geniş pist alanıyla, havalandırma ve klima sistemleriyle sizlere organizasyonlarınız boyunca ferah bir atmosfer sunmaktadır.  Davetlilere kendilerini özel hissettiren atmosferinden mümkün olduğunca fazla kişi faydalansın diye ve doya doya eğlenilsin düşüncesi ile mekânımızın kapasitesi geniş tutulmuştur.

Zarifler Davet Salon Gümüş Nerededir? Nasıl Gidilir?

Düğün mekânları arasında büyük ilgi gören salonumuz, Yunus Emre Mah. Murat Celep Cad. No:57 K:3 (BP yanı gökkuşağı market üstü) Sultan Gazi/İstanbul’da bulunmaktadır. Ulaşımı tüm toplu taşıma araçlarıyla kolay bulunan mekanımıza otobüs, tren, minibüs, dolmuş, metro vb. birçok araç yardımıyla gelebileceksiniz. Özel aracıyla gelmek isteyen misafirlerimiz E881 üzerinde gelerek salonumuza ulaşabilirler. Otobüsle gelmek isteyen konuklarımız için 39K, 49, E-10, 500A, 500T, 76D, 38T, 48E, 75O numaralı hatları kullanarak salonumuza ulaşım kolaylığı sağlayabilirler. Metro ile gelmek isteyen konuklarımız ise M1B hattını kullanarak salonumuza ulaşma imkânı sağlayabilirler. Tüm bu detayların yanı sıra sokak sokak, adım adım yol tarifi almak için harita üzerinden de güzergâhımızı takip edebileceksiniz. Tüm toplu taşıma araçlarıyla sadece 25-30 dakikanızı alacak bir yolculuk sizleri bekliyor. Salonumuzun kapıları her zaman tüm misafirlerimize açıktır.

Zarifler Davet Salon Gümüş’te Hangi Organizasyonlar Gerçekleştirilir?

Salonumuz, düğün, nişan, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri, eğitim seminerlerinin düzenlendiği, temsilciler toplantılarının yapıldığı bir mekân olup aklınıza gelebilecek birçok faaliyette bulunan bu eşsiz mekânı tercih etmek en doğru kararlarınız arasında olacaktır.  Işık, ses, sahne hizmeti, tecrübeli orkestra ve sanatçı, gelin-damat odası, taze ikramlar, meşrubatlar, pasta vb. hizmetler de değerli misafirlerimize sunulmaktadır.  Bu özel anı ve dünyalara değişmeyeceğiniz mutluluğu sevdiklerinizle en özel misafirlerinizle ve bütün davetlilerinizle paylaşmak için en doğru adrese gelmenizi tavsiye ediyoruz. Siz değerli çiftlerimiz her şeyin en iyisine layıksınız. Zarifler Davet Salon Gümüş ailesi olarak, sizlere dilediğiniz organizasyonlarınızı rüya gibi bir mekânda gerçekleştirme imkânı sunuyoruz. Detaylı bilgi için bizi aramayı unutmayın.

Sırala

  1. Avatar
    Didem & Faruk
    Puan

    Düğünümüz için söylenecek söz tek kelimeyle harikaydı. Salon çok temiz, geniş, ferah ve emsalsiz fırsatlar sunuyorlar. Çok kaliteli ve iyi hizmet sunuyorlar, son derece memnun kaldık…

Yorum yaz