Zarifler 1 & 2 Düğün Salonları

Mutluluğun zevkini size Zarifler 1 & 2 Düğün Salonları ile en zirvede yaşatacağız! Zarifler 1 & 2 Düğün Salonları, tüm ihtişamıyla ve görkemiyle sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağı günü bekliyor. İstanbul'un merkezi bir yerinde bulunan salonumuz, özel gün ve gecelerde tüm konuklarınızı bir araya getirmenizi sağlıyor!

Kapasitesi ve Hizmetleri

Zarifler 1 & 2 Düğün Salonları olarak hizmetlerimiz elit tercihlerle sizlere sunulmaktadır. Özel yemek servisi ve catering firması getirebilir, menülerde değişiklik yapabilir ve hatta kendi fotoğrafçınızı da getirebilirsiniz.

Organizasyon sorumlumuz ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile yüksek standartlarda hizmet şartlarından faydalanacaksınız. Işık, ses ve sahne şovları ile düğün boyunca canlı orkestra ekibimiz de eğlencenize eğlence katmaya devam edecektir.

Sizler için her ayrıntıyı en ince detayına kadar düşündü! Vale hizmetimiz ve otoparkımız ücretsiz olup çocuklar için oyun parkımız ve animatör gösterilerimizi de asla unutmadık! Muhteşem enerjisi ve manzarasıyla büyüleyici bir salon olan Zarifler 1 & 2 Düğün Salonları size hitap eden ikramlar ve içeceklerle muhteşem bir organizasyonu sizlere vaat ediyor!

Salonumuzda 700 ila 1000 kişiyi misafir edebiliyoruz. Düğün öncesi ve düğün sırasında huzurlu sıcak ahbaplıkların ve muhabbetlerin paylaşıldığı bir mekân olmayı size sunacağımız güzel bir organizasyon ile vaat ediyoruz.

Sadece kapalı alanı bulunan bir mekân olma özelliğini taşıyan Zarifler 1 & 2 Düğün Salonlarında ısıtma ve soğutma sistemleri sizler için daima çalıştırılmaktadır.

Yemekli ve yemeksiz kokteyl geceleri, nikâh töreni, sünnet töreni gibi birçok organizasyon çeşidini bir arada sunmaktan gurur duyuyoruz. Evlenen siz muhteşem çiftlerimizin fotoğraflarını devsinevizyon ekranında misafirlere izletmeyi düşünüyoruz. Ne dersiniz?

Nerede? Nasıl Gidilir?

Zarifler 1 & 2 Düğün Salonları İstanbul'un en güzel lokasyonlarından birinde Gaziosmanpaşa'da yer alıyor. Navigasyon tercih edecek misafirlerimiz için adresimiz, Hekim Suyu Caddesi, No:63 Su Deposu Küçükköy, Gaziosmanpaşa, İstanbul’dur. Otobüsle gidecek misafirlerimiz 88 ve 88A numaralı otobüsler ile ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca Cebeci Mahallesi - Eyüp, Cebeci Mahallesi - Gaziosmanpaşa, Nur Sitesi - Topkapı otobüsleri de sizleri Zarifler 1 & 2 Düğün Salonlarına ulaştıracaktır.

Benzersiz Hizmet, Uygun Planlar İçin Bizi Seçin!

Konforun en üst düzeyde olması ile sektörün tam da merkezinde yer alan Zarifler 1 & 2 Düğün Salonları geniş, aydınlık ve yüksek tavanlıdır; sizlerin aradığı ferahlığı verecek tek mekân biziz!  Eşsiz ışıklandırma sistemiyle harika bir ortam yaratmayı vaat eden Zarifler 1 & 2 Düğün Salonlarında sevdiklerinizle unutulmaz bir düğün merasimi sizleri bekliyor.

Zarifler 1 & 2 Düğün Salonları olarak harika bir düğün zevkini size yaşatmaya istekliyiz ve sevdiklerinizle bir arada olmanızı sağlamak için en huzurlu imkânı sizlere vaat etmekteyiz. Zarifler 1 & 2 Düğün Salonlarına uğradığınız andan itibaren ilk tercihiniz olacağımızı biliyoruz. Mutluluğun ve kusursuzluğun tek adresi Zarifler 1 & 2 Düğün Salonları olacak! Uygun fiyatlarla sizlerin her türlü organizasyonunda emrinizdeyiz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Muhteşem bir düğün yaptık, hala konuşuluyor. Gelen herkes çok eğlendi ve tam istediğimiz gibi bir düğündü. Adı gibi zarif çalışanları var, ellerinize yüreğinize sağlık.

Yorum yaz