Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
750 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet

Yüzey Ajans Hakkında

Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı arayışında olan çiftler için Yüzey Ajans hizmet kapılarını açıyor. Ankara şehrinin Çankaya ilçesinde bulunan fotoğrafçı şehir dışına hizmet sağlayabiliyor. En özel gününüzde başlattığınız hikayeyi ölümsüzleştiren fotoğrafçı aynı zamanda pek çok fırsatı sizler için sağlıyor. Tüm özel günlerinizde yanınızda olan ekip, belirlediği fiyatları ile dikkat çekmeyi başarıyor. Yüzey Ajans en özel günlerinizde 750 TL’den başlayan fiyat seçeneklerini sunuyor.

Sunduğu Hizmetler

Yüzey Ajans Ankara, dış çekim fotoğrafçısı olarak sunduğu hizmetler ile çiftlerin beğenisini kazanıyor. Düğün belgesi ve düğün klibi ile en özel günlerinizi kayıt altına alıyor. Çiftler belirledikleri konseptlere göre çekim yapma imkanını ve stüdyoda fotoğraf çekimi yapma fırsatını buluyor.

En özel günlerinizde sürekli olarak hatırlayacağınız fotoğraf seçeneklerini çiftlere sunuyor. Nişan çekimi ve save the date çekimleri yapılabilen mekandan çiftler memnuniyet ile ayrılıyor. Profesyonel ekibi ile çiftlerin memnuniyetini sağlıyor.

Yüzey Ajans Dış Çekim Ankara Fiyatları

Kaliteli hizmetleri ile beğeni toplayan düğün fotoğrafçısı aynı zamanda fiyatları ile dikkat çekmeyi başarıyor. Başlangıç paketi için 750 TL, her şey dahil paketi için 1.500 TL fiyat aralığını belirliyor. Sunulan hizmetlere ve çiftlerin taleplerine göre fiyatlar değişim gösterebiliyor.

Her özel gün için hizmet sağlayabilen işletme DüğünBuketi.com'a özel kampanya fırsatlarını da tercihinize sunuyor. Size özel olarak belirlenen kampanya ve fırsatları öğrenmek için '‘Fiyat Teklifi Al'’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Özellikleri

Keyifli bir çekim yapılabilme fırsatının bulunduğu Yüzey Ajans, ekibiyle birlikte şehir dışına hizmet verebiliyor. Dış çekim fırsatı ile eşsiz kareler elde etmenize yardımcı oluyor. Profesyonel bir ekip ile keyifli ve samimi bir çekim gerçekleştirme imkanı bulunuyor.

Düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veren işletme çiftlerin beğenisini kazanıyor. En özel günlerinizi ölümsüzleştiren fotoğrafçı yurt dışına çekim ve orijinal fotoğraf teslim imkanını da sağlıyor. Çiftlerin isteklerine göre firmanın sunduğu hizmetler değişim gösterebiliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara şehrinin Çankaya ilçesinde hizmet sunan Yüzey Ajans, toplu taşıma ve özel araçlar ile ulaşımı kolay bir noktada yer alıyor. Düğün fotoğrafçısı arayışında olan çiftlerin firmayı ziyaret ederek çekim olanaklarını ve hizmetleri öğrenmesi mümkün. Ankara şehrinin farklı noktalarından ulaşım kısa süre içinde sağlanabiliyor. Fotoğrafçının açık adresi ise şu şekildedir;

Toros Sokak, Sıhhıye 27/18, Çankaya / Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Stüdyo çekimi, şehir dışında çekim, orijinal kopya teslim, dış mekan çekimi, yurtdışında çekim, ekip hizmetleri verilmektedir.

Yüzey Ajans düğün fiyatları ne kadar?

Yüzey Ajans düğün fiyatları Yüzey Ajans düğün fiyatları Yüzey Ajans organizasyon fiyatları ise 750 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Yüzey Ajans Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yüzey Ajans

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Tek kelimeyle muhteşem!! Verdikleri hizmet ve fiyatı gerçekten son derece makul. İnanılmaz bir ekip ve muhteşem bir profesyonellik. Çok kısa sürede bu kadar harika kareler çıkacağını düşünmezdim. Şehir dışı hizmeti olduğunu öğrenen kız kardeşim de kendi düğünü için anlaşmayı düşünüyor. :))

Yorum yaz