Yurdagül Düğün Salonu

İstanbul'da düğün merasimi ve organizasyon denildiğinde akla gelen ilk salonun Yurdagül Düğün Salonu olduğunu söylememize gerek yok! Sizlerin gözleriyle görmesini istediğimiz harika konseptlerimiz ve organizasyon fikirlerimiz var!

Rüya gibi bir düğünde hayatınızın en önemli sorusuna vereceğiniz cevapta sizlerin yanında olmaktan Yurdagül Düğün Salonu olarak gurur duyuyoruz. Siz de kıymetli misafirleriniz de bu eşsiz deneyimi bizim farkımızla yaşamalısınız!

Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir ve Hizmetleri Nelerdir? 

Yurdagül Düğün Salonu 600 - 800 kişilik kapasitesi ile siz değerli misafirlerimize uzun yıllardır hizmet veriyor. Kapalı alanda ferahlığı yaşayacağınız bir mekân olma özelliğini taşıyan Yurdagül Düğün Salonu ’nda birçok organizasyonunuzu gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Yemekli ve yemeksiz olarak tertip etmek isteyeceğiniz açılışlarınız, baby shower partileriniz, bayi toplantılarınızın yanı sıra davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü ve daha nice benzer organizasyonlarınız için Yurdagül Düğün Salonu sizleri merakla bekliyor!

Geniş otopark alanı, kafeteryası, tatsız bir sürpriz ile karşı karşıya kalınırsa diye anında hizmete girmeyi bekleyen jeneratörü ile Yurdagül Düğün Salonu size gerçek anlamıyla her ânını keyifle geçireceğiniz bir düğün merasimi vaat ediyor!

Aynı anda balkonlu kısmımızdan da düğün merasimine dâhil olunabilecek şekilde dizayn edilmiş olan Yurdagül Düğün Salonu'nda misafirlerinizi dilerseniz balkon tarafında da konuk edebilirsiniz. Yurdagül Düğün Salonu 'nda bizim organizasyon ekibimizin dışında siz isterseniz kendi organizasyon firmanızı getirebilir, dilerseniz bir catering firması ile de anlaşabilirsiniz. Bu durumda söz konusu firma ile iyi bir işbirliği kuracağız ve profesyonel bir ekip olarak size hizmet vereceğiz. Arzu ederseniz bu mutlu gününüzü çok daha anlamlı kılmak ve anılarınızı kalıcı hale getirmek için fotoğrafçı da getirebilirsiniz.

Ulaşım Nasıldır?

İster şahsi aracınız ile ister toplu taşıma yolu ile olsun Yurdagül Düğün Salonu'na ulaşım fazlasıyla kolay ve rahat olacaktır. Tam açık adresimiz Nuri Paşa Mahallesi, Merve Caddesi No:36 Depo Durağı (İş Bankası yanı) Zeytinburnu, İstanbul'dur. 0212 665 60 81 numaralı telefondan her zaman Yurdagül Düğün Salonu'na ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma ile gelecek olan misafirlerimiz 93, 93C, 93M ve 93T numaralı otobüslerle Yurdagül Düğün Salonu'na ulaşım sağlayabilirler. Cevizlibağ -Yenimahalle ve Topkapı - Yenimahalle ile Topkapı - Merter ve Topkapı - Zeytinburnu dolmuşları da Yurdagül Düğün Salonu'na ulaşım için kullanılabilir.

Dünya Evine Girmeye Hazırsanız, Biz de Hazırız!

Yurdagül Düğün Salonu olarak özgürce belirlediğiniz dekorasyonla yanınızdayız. Her şey, siz ve değerli konuklarınızın masal gibi bir düğün merasimi geçirmeniz için özenle hazırlanacak!

Yurdagül Düğün Salonu, siz ve değerli konuklarınız için her şeyi A'dan Z'ye düşünmekte, düğün esnasında kriz yönetimini sizlere belli etmeden sürdürecektir. Böylece siz değerli çiftler düğün boyunca hiçbir sorun yaşamayacaksınız! Gönlünüz rahat bir şekilde Yurdagül Düğün Salonu'nu tercih edebileceğinizi dilerseniz yorumlarımızı okuyarak diğer çiftlerden de öğrenebilirsiniz!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Bir kere evleniyorsunuz ama Yurdagül Düğün Salonu sayesinde evlilik yıldönümlerinizde de düğün yapmak isteyeceksiniz. Herşey gönlümüze göreydi, sonsuz teşekkürler.

Yorum yaz