Yunan Adaları Balayı Gemi Turu I 6 Gece 7 Gün I Celestyal Crystal

Celestyal Crystal Cruises ile sizde Yunan Adalarının tadını çıkartın. Hayatın tempolu akışından kurtularak kendinizi Yunanistan’ın eşsiz maviliği içinde adanın tüm güzelliğinde kaybolurken bulmak istemez misiniz? Yaşamınızın özellikle bu ara çok yoğun olduğunu biliyoruz fakat düğününüzün en güzeli yanı ardından gelecek balayı olacak. Yeni geleceğinize başlarken masmavi denizin derin sularında muhteşem bir balayı ile başlamak ve size özel uygun fiyatlar ve çeşitli fırsatlarla balayınızı planlamak için Düğün Buketi’ne danışmayı unutmayın.

Balayınızı gemi turunda geçirmeye ruhunuzu arındırmaya karar verdiyseniz size Celestyal Cruises Yunan Adaları balayı turunu öneriyoruz. Peki nedir bu Celestyal Cruises Yunan Adaları Turu?

Celestyal Cruises Yunan Adaları Tur Programı

Celestyal Crystal Yunan Adaları Tur’u İstanbul çıkışlı olup Çanakkale, Volos Girit, Santorini, Mikanos limanlarından geçerek dönüşün son durağı olan Atina’ya da uğrayıp rotasını tamamlamaktadır. Yukarıda gördüğünüz haritada liman noktaları verilmiştir. 6 Gece 7 Gün sürecek olan “Celestyal Crystal ile Eclectic Aegean” sizlere unutulmaz bir balayı vaad ediyor. Şimdi bu muhteşem turun programına buradan ulaşabilirsiniz.

GÜN LİMAN VARIŞ KALKIŞ
PZTS İSTANBUL - 20:00
SALI ÇANAKKALE 07:00 17:00
ÇARŞ VOLOS 07:00 17:00
PERŞ GİRİT ( HERAKLION) 13:00 23:59
CUMA SANTORİNİ * 07:00 13:00
- MİKONOS * 19:00
CMTS MİKONOS 02:00
- ATİNA (PİRE) 09:00 16:00
PAZAR İSTANBUL 15:30

İstanbul’dan 6 Mart, 13 Mart, 20 Mart, 27 Nisan 04 Mayıs, 11 Mayıs 12Mayıs ve 19 Ekim tarihlerinde tur başlangıcı yapılacaktır.

*Bunun yanısıra hava şartlarına göre limanlara inişler tekne ile yapılabilir.

Celestyal Crystal Cruises Yunan Adaları Gemi Turu Fiyatları

Yunan adaları turu fiyatları erken rezervasyon ve normal fiyatlar olarak ikiye ayrılmaktadır. Üç farklı kabin kategorisi bulunmaktadır. Önce fiyat listesini tablo şeklinde inceleyelim:

IA IB IC
İÇ KABİN 639 € 759 € 789 €
XA / XBO XB XC XD
DIŞ KABİN 819 € 919 € 969 € 1009 €
SBJ S SB SG
SUİTLER 1309 € 1459 € 1559 € 1719 €

Yukarıdaki tabloda belirtilen fiyatlar erken rezervasyon dönemine ait olan nisan turları için geçerlidir. 06, 13, 20 ve 27 Nisan tarihlerinde İstanbul’dan tur başlangıcı yapılacaktır.

IA IB IC
İÇ KABİN 759 € 849 € 889 €
XA / XBO XB XC XD
DIŞ KABİN 899 € 919 € 969 € 1009 €
SBJ S SB SG
SUİTLER 1309 € 1459 € 1559 € 1719 €

*Yukarıdaki tablodaki belirtilen fiyatlar normal rezervasyona ait olan Mayıs ve Ekim ayları için geçerlidir. 04 ve 11 Mayıs, 12 ve 19 Ekim tarihlerinde İstanbul’dan tur başlangıcı yapılacaktır.

 • IA ve XD kategorilerinde tek kişi fiyat farkı %30’dur.
 • Suitlerde tek kişi fiyat farkı %70’tir.
 • /4. kişi 754 €
 • İki yetişkin yanında konaklayan 2 - 11 yaş arası çocuk ücreti 464 €
 • 0,3 - 02 yaş arası bebekler (yalnızca liman vergisi alınır) 304 €
 • Liman Vergisi ücreti; yetişkinler için 304 €’dur.

Celestyal Cruises Yunan Adaları Gemi Turu Hizmetleri

Celestyal Crystal 6 Gece 7 günlük eşsiz Yunan Gemi Turu ile sizlere en uygun fiyatlarla en iyi kaliteyi sunuyor. Her şey dahil hizmetler, birbirinden eşsiz dünya mutfaklarından yemekler, tatmin edici içecek paketleri ve sizleri manzarasıyla büyüleyecek birçok tur imkanı da sunmaktadır. Tüm seyahat ve tur sigortası, tur iptal güvencesi fiyata dahildir ayrıca liman vergisi adına sizden herhangi bir ücret alınmayacaktır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Celestyal Cruises’ın size en büyük avantajı muhakkak ki fiyata dahil olan hizmetlerinin çeşitliliğidir. Mükemmel bir balayının en önemli noktası küçük ve tatsız sürprizler olabilir. Fiyata dahil olan hizmetleri inceledikten sonra içinizde böyle bir korku kalmayacak.

-Gemide 6 Gece 7 gün “Her Şey Dahil Konaklama

-Limitsiz İçecek Paketi

-Gemideki eğlence ve aktiviteler; şovlar,animasyonlar vb.

-Havuz, fitness, lounge gibi ortak kullanım alanları

-3 Muhteşem Kara Turu

 • Santorini Oia Turu
 • Heraklion Knossos Sarayı Turu
 • Klasik Atina Turu

-Mikonos Transferi

-Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri

-Liman vergileri ve bahşişler

-Seyahat sağlık sigortası ve tur iptali

Limitsiz İçecek Paketi Nedir?

Gemi içerisindeki tüm bar ve restaurantlardan temin edebileceğiniz çeşitli içecek türleri sizleri bekliyor. Meraklılarına dünya içeceklerindenözel hazırlanmış kokteyller havuz başında güneşlenirken servis edilecek. Şimdiden afiyet olsun...

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Celestyal Crystal Cruises bazı hizmetleri fiyata dahil etmemektedir. Bunlardan bizi liman şehrine gittiğinizde yapacağınız turlardır. Yunan Adaları gemi turu kapsamında uğradığınız şehirde katıldığını turlar ve geziler fiyata dahil değildir, kişisel ödeme yapmanızı gerektirir. Ziyaret ettiğiniz limanlarda kullandığınız transfer araçları fiyata dahil değildir ve gemi içerisinde kuru temizle ve oda servisi gibi tüm kişisel ihtiyaçların ödemeleri size aittir. Yurtdışı çıkış harcı için 50 ₺ ödeme yapmanız gerekir bunun yanısıra vizesiz geçişler mümkün değildir fakat bunun yerine tur vizesi almanız mümkündür. Tur süresi boyunca geçerli olan vizesiz geçiş hakkınız bir ekstra hizmettir ve fiyata dahil değildir. Ödeme yapmadan vizesiz geçiş hakkı için Shengen vizesi veya yeşil pasaport sahibi olmak gerekir.

Celestyal Crystal Hakkında Bilgiler

Celestyal Cruises ile eşsiz bir deneyim sizleri bekliyor. Profesyonel ekip balayınızın rüya gibi geçmesi için deneyimli hizmet tecrübesiyle sizler için çalışıyor. Restaurant ve barlar, yüzme havuzları, Spa ve masaj merkezleri, güzellik merkezleri, jakuzi, sağlık merkezi kütüphane ve çocuk kulübü bir çok hizmeti gemi içerisinde barındıyor. 7 günlük eşsiz deneyiminiz boyunca ihtiyacınız olan her şeyi burada bulabilirsiniz. Önce kabin tür ve özellikleriyle beraber diğer kullanım alanlarını beraber inceleyim.

Kabinler ve Özellikleri

İç kabin, dış kabin ve suitler olarak üç bölüme ayrılıyor. İç kabinler ise IA,IB ve IC olarak üçe ayrılmaktadır.

İç kabin Çeşitleri

IA İç Kabinleri

Celestyal Crystal IA kabinleri 3. güvertede bulunmaktadır ve 11 m2’dir ve 4 kişiye kadar konaklama imkanı sağlamaktadır. 2 Alt yatak ve 2 yandan açılan yatakla beraber 4 kişilik yatak bulunmaktadır. Kabinler içerisinde duş,WC, klima, dolap, telefon, TV, kasa ve saç kurutma makinası bulunmaktadır.

IB İç Kabinleri

Celestyal Crystal IB kabinleri 4. Ve 5. güvertede bulunmaktadır ve 12 m2’dir ve 4 kişiye kadar konaklama imkanı sağlamaktadır.2 Alt yatak ve 2 yandan açılan yatakla beraber 4 kişilik yatak bulunmaktadır. Kabinler içerisinde duş, WC, klima, dolap, telefon, TV, kasa ve saç kurutma makinası bulunmaktadır.

IC İç Kabinleri

Celestyal Crystal IC kabinleri 6. Ve 7. güvertede bulunmaktadır ve 12 m2’dir ve 4 kişiye kadar konaklama imkanı sağlamaktadır.2 Alt yatak ve 2 yandan açılan yatakla beraber 4 kişilik yatak bulunmaktadır. Kabinler içerisinde duş, WC, klima, dolap, telefon, TV, kasa ve saç kurutma makinası bulunmaktadır.

Dış Kabin Çeşitleri

XA/XBO Dış Kabinleri

Celestyal Crystal IC kabinleri 2. Ve 6. güvertede bulunmaktadır ve 12-13 m2’dir ve 4 kişiye kadar konaklama imkanı sağlamaktadır.2 Alt yatak ve 2 yandan açılan yatakla beraber 4 kişilik yatak bulunmaktadır. Kabinler içerisinde duş, WC, klima,dolap, telefon, TV, kasa ve saç kurutma makinası bulunmaktadır. Bu odaların özelliği pencere bulunmasıdır ve deniz manzaralıdır.

XB Dış Kabinleri

Celestyal Crystal IC kabinleri 3.5. ve 6. güvertede bulunmaktadır ve 11 m2’dir ve 4 kişiye kadar konaklama imkanı sağlamaktadır.2 Alt yatak ve 2 yandan açılan yatakla beraber 4 kişilik yatak bulunmaktadır. Kabinler içerisinde duş, WC, klima, dolap, telefon, TV, kasa ve saç kurutma makinası bulunmaktadır. Bu odaların özelliği pencere bulunmasıdır ve deniz manzaralıdır

XC Dış Kabinleri

Celestyal Crystal IC kabinleri 3. Ve 4. güvertede bulunmaktadır ve 14 m2’dir ve 4 kişiye kadar konaklama imkanı sağlamaktadır.2 Alt yatak ve 2 yandan açılan yatakla beraber 4 kişilik yatak bulunmaktadır. Kabinler içerisinde duş, WC, klima, dolap, telefon, TV, kasa ve saç kurutma makinası bulunmaktadır. Bu odaların özelliği pencere bulunmasıdır ve deniz manzaralıdır.

XD Dış Kabinleri

Celestyal Crystal IC kabinleri 6. Ve 7. güvertede bulunmaktadır ve 15 m2’dir ve 4 kişiye kadar konaklama imkanı sağlamaktadır. 2 Alt yatak ve 2 yandan açılan yatakla beraber 4 kişilik yatak bulunmaktadır. Kabinler içerisinde duş, WC, klima, dolap, telefon, TV, kasa ve saç kurutma makinası bulunmaktadır. Bu odaların özelliği pencere bulunmasıdır ve deniz manzaralıdır.

Suitler

SBJ Suitler

Celestyal Crystal SBJ kabinleri 6. Ve 7. güvertede bulunmaktadır ve 15 m2’dir ve 3 kişiye kadar konaklama imkanı sağlamaktadır.2 Alt yatak ve 1 koltuk bulunmaktadır. Kabinler içerisinde duş, WC, klima, dolap, telefon, TV, kasa ve saç kurutma makinası bulunmaktadır. Bu odaların özelliği ise mini buzdolabı ve balkonunun olmasıdır.

S Suitler

Celestyal Crystal SBJ kabinleri 6. güvertede bulunmaktadır ve 25-34 m2’dir ve 3 kişiye kadar konaklama imkanı sağlamaktadır.2 Alt yatak ve 1 koltuk bulunmaktadır. Kabinler içerisinde duş, WC, klima, dolap, telefon, TV, kasa ve saç kurutma makinası bulunmaktadır. Bu odaların özelliği ise mini buzdolabı ve 2 penceresinin olmasıdır.

SB Suitler

Celestyal Crystal SBJ kabinleri 7. güvertede bulunmaktadır ve 36 m2’dir ve 3 kişiye kadar konaklama imkanı sağlamaktadır.2 Alt yatak ve 1 koltuk bulunmaktadır. Kabinler içerisinde duş, WC, klima, dolap, telefon, TV, kasa ve saç kurutma makinası bulunmaktadır. Bu odaların özelliği ise mini buzdolabı ve balkonunun olmasıdır.

SG Suitler

Celestyal Crystal SBJ kabinleri 6. güvertede bulunmaktadır ve 43 m2’dir ve 3 kişiye kadar konaklama imkanı sağlamaktadır. 2 Alt yatak ve 1 koltuk bulunmaktadır. Kabinler içerisinde duş, WC, klima, dolap, telefon, TV, kasa ve saç kurutma makinası bulunmaktadır. Bu odaların özelliği ise mini buzdolabı, geniş balkon ve jakuzisinin olmasıdır.

Genel Kullanım Alanları Özellikleri

Dünya Mutfağı ve Benzersiz Kokteyller ile Kendinizi Şımartın

Celestyal Crystal’in birbirinden benzersiz restaurant ve çeşitli dünya mutfaklarında usta özel şefleri bulunmaktadır. Hem bir gemide sabit kalmadan dolaşırken tattığınız büyüleci lezzetler ile tüm kültürlere ziyaret fırsatı bulacaksınız. Bunun yanısıra çeşitli bar ve loungelarda dilediğiniz kokteyller ile kendinizden geçmeye hazır olun. Her şey dahil paketine ek olan limitsiz içecekleriniz ile canınız ne içmek isterse onu deneyimleyebilirsiniz.

Balayınızda Huzuru Kucaklamak Sizinde Hakkınız

Celestyal Crystal’in size sağladığı bir diğer hizmetlerden biri tamamen sizin rahatlamanız için oluşturulmuş Spa&Gym, jakuzi, yüzme havuzu ve güzellik merkezi gibi profesyonel çalışanların yer aldığı alanlardır. Bu alanların sizin tamamen rahatlamanızı ve balayınızın tadına varmanızı sağlamak için tasarlanmıştır. Unutmayın en güzel tatiliniz özel olmalı...

Balayınızda Müziksiz ve Eğlencesiz Kalmayacaksınız

Denizin ortasında canım sıkılabilir diyenler için planlanmış özel kabare şovlar, animasyonlar canlı müzik ve Crique de Fantastique'in mükemmel şovlarını izleyebilirsiniz. Bunun dışında gemiden inmeden Yunanistan’a ulaşacak tavernalarında sirtaki yapacak hızınızı alamayıp kaliteli ses sistemine sahip karaoke ve discolarda eğlenceyi baştan yazacaksınız.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  özellikle spa hizmetini çok merak ediyoruz katılan arkadaşlarımız çok övdü

 2. Puan

  Çok uzun zamandır bu günü bekliyorduk. Hayalini kurduğumuz bu tatil için çok heyecanlıyız. Eşim ve benim için bütün yoğunluğun üstüne gerçekten mayıs ayı benzersiz geçecek. Özellikle yurt dışına çıkmak isteyenler için bu tarz seyahatleri şiddetle tavsiye ediyorum. Tatilimin ardından ayrıntılı gözlemlerimi sunacağım şuan için her şey çok güzel.

Yorum yaz