Yunan Adaları ve Akdeniz Balayı Gemi Turu I 7 Gece 8 Gün I Celebrity Apex

Kristof Kolomb Amerika’yı keşfetmişti ve üstelik bir tekne ile. Bu macera dolu yolculuğa çıkmış ve büyük bir başarıya imza atmıştır. Peki siz Dünya’nın en yeni gemisi olan Celebrity Apex ile Yunanistan ve İtalya’yı keşfetmeye hazır mısnız? 2910 kişi kapasiteye sahip olan ve mimarisiyle büyüleyen Celebrity Apex ile tatilinizi geçirmeye ne dersiniz? Celebrity Cruises şirketinin 15 gemisinden biri olan 2020 yapımı gemi, Dünya’nın en yeni gemisi olması ünvanıyla dikkat çekiyor.

Sunduğu fırsatlarla ‘’Yok yok’’ dedirten Celebrity Apex; 1004 feet uzunluğa sahip olup, 128 feet genişliğindedir. Toplamda 16 restaurantı bulunan gemide eşsiz yemeklerin tadını çıkartırken, balayı tatilinizin muhteşem şekilde geçirme fırsatını Celebrity Apex ile yakalayın!

Celebrity Apex ile Yunan Adaları ve Akdeniz Turu Rota Programı Nasıl?

Dünya’nın en genç gemisi olan Celebrity Apex ile 7 gece 8 gün süren balayı tatilinizin kusursuz geçmesi çok kolay. Kuşadası olan gemi turunda sizler yeni yerler keşfederek balayı tatilinize yeni renkler katabilirsiniz. bu tur rotası nasıl mı? İşte şöyle; Kuşadası’ndan hareket ederek tura başlayan Celebrity Apex gemisi, ilk olarak Yunanistan’ın Santorini Adası’na uğruyor. Sonrasında İtalya’nın en ünlü şehirlerinden Napoli ve Roma’ya uğradıktan sonra, iki günlük deniz seyahatinin ardından İstanbul’a gelerek tur sonlanıyor. Balayı tatilinize farklılık yaratacağınız turun detayları şu şekilde;

Kuşadası Çıkışlı Celebrity Apex Rota Programı

Sınırsız imkanları beraberinde getiren Celebrity Apex ile Yunan Adaları ve Akdeniz Turu Kuşadası çıkışlı olarak başlıyor. Ertesi gününde kahvaltınızı Yunanistan’in ünlü adası Santorini’de yapma fırsatı buluyorsunuz.

Tüm gün adayı keşfederek güzel fotoğraflar çekileceğiniz bir gün olarak geçirdikten sonra, akşam yemeğini gemide yapabilirsiniz. Ertesi gün boyunca Celebrity Apex gemisinin sunduğu sınırsız fırsatlardan yararlanarak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Sonrasında Celebrity Apex ile Napoli’ye uğradığınızda tüm gününüzü Napoli’de geçireceğiniz zamanınız bulunuyor. Ertesi günde İtalya’nın bir başka tarihi şehri olan Roma’da dilediğiniz yerleri gezdikten sonra dönüş yoluna geçiyor.

Celebrity Apex’in sunduğu fırsatlardan yararlanabileceğiniz iki gününüzü muhteşem anılar biriktirerek geçirdikten sonra İstanbul’a varmış oluyorsunuz.

Dünya’nın en genç gemisi olan Celebrity Apex ile Yunan Adaları ve Akdeniz Turu’nun detaylı programı ise şöyle;

GÜN PARKUR VARIŞ HAREKET
11.08.2020 Kuşadası, Türkiye. Biniş işlemlerinin ardından hareket. 18:00
12.08.2020 Santorini, Yunanistan 07:00 19:00
13.08.2020 Denizde - -
14.08.2020 Napoli (Capri), İtalya 07:00 18:30
15.08.2020 Roma (Civitavecchia), İtalya 05:00 17:00
16.08.2020 Denizde - -
17.08.2020 Denizde - -
18.08.2020 İstanbul, Türkiye. İniş işlemlerinin ardından limandan ayrılış 07:00

Celebrity Apex ile Yunan Adaları ve Akdeniz Turu Fiyat Listesi

Celebrity Apex ile yapacağınız Yunan Adaları ve Akdeniz Turu’nda sayamayacağınız kadar imkanlar sunulmaktadır. Leziz yemekleri, eğlence mekanları ve daha bir çoğu ile bir maceraya hazır mısınız? İşte Clebrity Apex ile Yunan Adaları ve Akdeniz Turu’nun fiyat listesi şöyle;

Fiyat Tarifesi 11.Ağu.20
İç Kabinde Kişi Başı 11,900 TL
Dış Kabinde Kişi Başı 12,900 TL
Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabinde Kişi Başı 14,900 TL
Tek kişilik Kabin // Kabinde 3.Kişi ve 4. kişi Sorunuz
Havaalanı ve Liman vergileri (Dahildir) 5,400 TL
Bahşişler (Dahil Değildir) 102 $
Seyahat, Sağlık ve İptal Sigortası 70 Yaş Altı (Dahil Değildir) 200 TL

* Belirtilen fiyatlar başlangıç fiyatı olup, doluluk oranına göre değişebilir.

* Başlangıç tarihleri 28 Temmuz ve 5 /11 / 18 Ağustos olarak belirlenmiştir. Fiyatlarla ilgili detaylı bilgi için; DüğünBuketi.com Organizasyon ve Danışmanlık Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Celebrity Apex Yunan Adaları ve Akdeniz Turu Fırsatları

Dünya’nın şimdiye kadar yapılan en yeni gemisi olan Celebrrity Apex ile macera dolu Yunan Adaları ve Akdeniz Turu’na hazır mısınız? 16 adet restaurantı bulunan ve 2910 kişi kapasiteye sahip olan Celebrity Apex daha bir çok imkanlar sunuyor. Bu fırsatları sizin için maddeler halinde ayırdık;

Fiyata Dahil Olan Fırsatlar;

Dünya’nın en yeni Celebrity Apex’te 7 gece 8 gün boyunca her şey dahil konaklama hakkına sahip olma ayrıcalığı sizinle olacak.

Specialty Restaurant’larındaki giriş ücretleri hariç olarak, tüm yiyeceklerden tadabileceğiniz diğer restaurantlardan yemek keyfini yaşayabilirsiniz.

Gemide düzenlenen çeşitli animasyon ve aktivitelere katılma şansınız bulunmaktadır. Bu sayede eğlenceli anlar biriktirebileceğiniz güzel bir balayı tatili yaşama şansına sahipsiniz.

Celebrity Apex’in diğerlerinden farklı olan Türkçe rehberlik hizmetleri sizler için yardımcı olacaktır.

* Yunan Adaları ve Akdeniz Turu’nda uğrayacağınız limanların vergileri fiyata dahil edilmiştir. (5.400 TL)

Fiyata Dahil Olmayan İmkanlar;

* Uğrayacağınız limanlarda düzenlenecek olan ekstra kara turları fiyat dışındadır.

* Schengen Vizesi ücreti size ait olup, fiyata dahil edilmemiştir. (Çok girişli vize almanız gerekmektedir.)

 * Yurt dışı çıkış harçlarınız ücrete tabii değildir.

Celebrity Apex’te kapağı kapalı olan içecekler fiyata dahil değildir.

* Yapacağınız kişisel harcamalar kendinize aittir.

* Gemi personelleri için bahşiş verilmekte ve fiyata ek değildir. (Bahşiş fiyatı kişi başı 102 $ olup, gemide ödenmesi gerekmektedir.)

Bu eşsiz macera için seyahat, sağlık ve iptal sigortası fiyat dışında tutulmaktadır. (70 yaş altındaki misafirler için 200 TL ücreti bulunmaktadır. 70 yaşın üstündeki misafirler içinse; sürprim uygulanır.)

Celebrity Apex Kabin Özellikleri Nelerdir?

Dünya’nın en yeni gemisi olan Celebrity Apex ile yapacağınız eşsiz turda konaklayacağınız yer tabiki de büyük önem arz eder. İşte Celebrity Apex’in eşsiz imkanları içinde barındıran çeşitli odaları sizlerle;

İç Kabin;

17 metrekare genişliğe sahip olan iç kabinlerde duş ve lavabo bulunmaktadır. Ayarlanabilir klima, direkt telefon, düz ekran televizyon, iki yatak bulunan kabinde, saç kurutma makinesi bulunurken 12. kategoride yer almaktadır.

Deluxe İç Kabin;

Dış kabinlerin genişliği 19 metrekare iken, duş ve lavaboyla birlikte ayarlanabilir klima da bulunmaktadır. Direkt telefon, düz ekran televizyon, iki yatak ve saç kurutma makinesi bulunan kabin 9. ve 11. kategorilerde yer almaktadır.

Deniz Manzaralı Kabin;

Açılmaz pencere bulunmasıyla deniz manzarasıyla buluştuğunuz oda 18 metrekaredir. Duş ve lavabo, ayarlanabilir klima, direkt telefon, düz ekran televizyon, iki yatak ve saç kurutma makinesi bulunan bir odadır. 7. ve 8. kategoride yer alır.

Celebrity Apex Deluxe Deniz Manzaralı Kabin;

Altıncı kategoride bulunan kabinde duş ve lavabo ile ayarlanabilir klima mevcutken, direkt telefon ve düz ekran televizyon da bulunmaktadır. 22 metrekare genişliğe sahip olan kabin iki yatağı ile açılmaz pencere ve saç kurutma makinesine de sahiptir.

Panoramik Deniz Manzaralı Kabin;

20 metrekare genişliğinde olan panoramik odada duş ve lavabo, ayarlanabilir klima, direkt telefon, düz ekran televizyon bulunmaktadır. Ayrıca iki yatak, açılmaz pencere ve saç kurutma makinesi de bulunan kabin, PO kategorisinde yer alır.

Sunset Balkonlu Kabin;

21 metrekare olan kabin ayrıca 8 metrekare balkona da sahiptir. Duş ve lavabo, ayarlanabilir klima, direkt telefon, düz ekran televizyon, iki yatak ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. SV kategorisinde yer alır.

Edge Kabin Geniş Balkonlu;

E1, E2, E3, E4, E5 kategorilerinde yer alan kabin 19 metrekare genişliğe sahiptir. Duş ve lavabo, ayarlanabilir klima, direkt telefon, düz ekran televizyon bulunan odada ayrıca 4 metrekare balkon bulunmaktadır. Ayrıca iki yatak ve saç kurutma makinesi bulunur.

Sky Suite;

28 ile 32 metrekare arasında genişliği değişen bir kabin olup, 8 ile 16 metrekare arasında balkona da sahiptir. Ayrıca duş ve lavabo, ayarlanabilir klima, direkt telefon, düz ekran televizyon, iki yatak ve saç kurutma makinesi bulunur. S1, S2 ve S3 kategorilerinde yerini alır.

Celebrity Suit;

Duş ve lavabo, ayarlanabilir klima, direkt telefon, düz ekran televizyon bulunur. Ayrıca iki yatak ve saç kurutma makinesi bulunan kabinde, 7 metrekare balkon da bulunmaktadır. 43 metrekare genişliğe sahip bir kabin olarak Celebrity Apex gemisinde yerini alır. CS ve CF kategorilerinde yerini alan bir kabindir.

Royal Suite;

65 metrekare genişliği ile ön plana çıkan kabin, 7 metrekare balkonu da içinde barındırıyor. Ayrıca kabinde duş ve lavabo, ayarlanabilir klima, direkt telefon, düz ekran televizyon, iki yatak ve saç kurutma makinesi de bulunur. RS kategorisinde yer alan bir kabindir.

Edge Villa;

70 metrekare genişliği bulunan kabinin 16 metrekare balkonu bulunmaktadır. Bunula birlikte duş ve lavabo, ayarlanabilir klima, direkt telefon, düz ekran televizyon, iki yatak ve saç kurutma makinesi bulunur. EV kategorisinde yer almaktadır.

Penthouse Suite;

130 metrekare ile geminin ikinci büyük odası olan kabinde ayrıca 18 metrekare balkon da bulunmaktadır. Duş ve lavabo, ayarlanabilir klima, direkt telefon, düz ekran televizyon bulunur. İki yatak ve saç kurutma makinesi bulunan kabin PS kategorisinde yer alır.

Iconic Suit;

Celebrity Apex’in en büyük kabini ve yolcuların gözdesi olan Iconic Suit 175 metrekare alana sahiptir. Ayrıca 64 metrekare balkonu bulunan oda IC kategorisine aittir. Bulunan özellikler arasında; klima, direkt telefon, düz ekran televizyon bulunmaktadır. Ayrıca duş ve lavabo, iki yatak ve saç kurutma makinesi de bulunur.

Celebrity Apex ile Yunan Adaları ve Akdeniz Turu Sırasında Fırsatlar;

5 yıldızlı Celebrity Apex ile gezebileceğiniz birçok yer bulunmakta. Öncelikle ünlü Yunan adası Santorini’ye uğruyorsunuz ve bu doğal güzelliği görme fırsatı yakalıyorsunuz. Sonrasında İtalya’nın iki büyük şehri Roma ve Napoli'yi de görme şansına sahip oluyorsunuz. Bu limanlara geldiğinizde bir gün boyunca gezme şansı yakalamışken, gezebileceğiniz yerleri sizin için listeledik;

Santorini’de Gezilecek Yerler Nelerdir?

Celebrity Apex ile ilk uğradığınız yer olan Santorini beyaz boyalı evleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Badanalı evleri ve muhteşem manzarasıyla Oia adanın kuzeyinde yer alıyor. Bu yerleşim bölgesinde dik yokuşların her köşesinde muhteşem fotoğraflar çekilebilirsiniz. Yüzmek ve güneşlenmek isterseniz; Armeni ve Ammoudi plajlarını tercih etmenizi öneririz.

Napoli’de Gezilecek Yerler Nelerdir?

2910 kişi kapasitesine sahip olan Celebrity Apex ile İtalya’ya uğradığınızda ilk yer olarak Napoli’yi görme şansınız olacak. Özel tarihi ve kültürüyle ön plana çıkan İtalya’nın en ünlü şehirlerinden Napoli şehrine tam anlamıyla mest olacaksınız. İtalya’nın en ünlü yemeği olan pizzayı yemeden bu şehirden gitmek olmaz. Bu yüzden leziz pizzaları olan bir yer ile karşınızdayız; Pizzeria Gastronomia Nennella. Çoğu turistin de tercih ettiği bu yeri siz de çok seveceksiniz. Sonrasında Ağustos ayında düzenlenen Caz Festivalleri’ne katılarak gününüzü renklendirebilirsiniz.

Roma’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Celebrity Apex ile Yunanistan Adaları ve Akdeniz Turu’nun beşinci gününde Roma’ya uğrayarak bu tarihi kendin dokusuyla büyüleneceksiniz. Ünü tüm Dünya’ya yayılmış olan Collesium’u Dünya’nın en yeni gemisi Celebrity Apex ile görme şansına sahip olacaksınız. Ayrıca bu tarihi şehirde Roma Forumu’nu da gezmenizi öneririz. 1.000 yıl boyunca imparatorluğun ticari, siyasi ve kültürel merkezi olarak kullanılan Roma Forumu’nun eski adı ‘Forum Magnum’ olarak bilinir. Kazı çalışmalarıyla birçok yapıyı görebileceğiniz bu yerde Collesium’dan sonra bir daha büyüleneceksiniz.

Celebrity Cruise şirketinin gemisi Celebrity Apex ile Yunan Adaları’nı ve Akdeniz’i gezme şansına sahip olacağınız balayı tatili sizleri bekliyor. 7 gece 8 gün sürecek olan bu eşsiz deneyiminden siz de yararlanın. Hem birçok yer görürken, hem de balayı tatilinize bir fark katmış olun. Bu eşsiz balayı tatili için daha fazla bilgi almak isterseniz; DüğünBuketi.com Organizasyon ve Danışmanlık Servisi ile telefonla iletişime geçebilirsiniz. Veya fiyat teklifi almak isterseniz; ‘’Teklif Al’’ butonundan da gemi turu ile ilgili teklif alabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Öncelikle sunduğu eşsiz fırsatlar ile gönlümüzü alan Celebrity Apex gemisinde çok güzel bir balayı tatili geçirme fırsatımız oldu. 7 gece 8 gün boyunca hem birçok yer gördük, hem de eşsiz imkanlardan faydalanmış olduk. Bu güzel bir haftalık balayı tatilini bize yaşatan Celebrity Apex’e ve aracı olarak bu fırsatı bize veren DüğünBuketi.com ekibine teşekkür ederiz 🙂

Yorum yaz