Yüksel Düğün Salonu

1922’den beri çeşitli organizasyonlarınızda konforun, rahatlığın ve uygun fiyatın adresi Yüksel Düğün Salonu ’nda dünya evine girmek ister misiniz? Düğününüzle ilgili bütün organizasyon işlerini sizlerin hayallerine göre gerçekleştiriyor, bütün noktaları en ince ayrıntısına kadar detaylandırıyoruz! Siz de alanında uzman ekip arkadaşlarımızın organizasyonlarınızı planlaması sayesinde özel günlerinizde kötü bir sürpriz ile karşılaşmayacaksınız!

Yüksel Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Dekoratif mimarisi ve 2 katlı salonunda 1500 kişilik kapasitesi ile birlikte uzun yıllardan beri müşterilerine hizmet eden Yüksel Düğün Salonu, sizlere yaşamınızdaki en güzel geceyi geçirteceğine dair söz vermektedir! İstanbul’daki en kaliteli, en profesyonel ve en büyük düğün salonlarından biri olan Yüksel Düğün Salonu’nda sizlere hizmet ederek, akıllardan çıkmayacak bir düğün yaşatmak istiyoruz! Eğer siz de istiyorsanız, Yüksel Düğün Salonu’na gelerek farkımızı görün!

Yüksel Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Yüksel Düğün Salonu İstanbul’da merkezi bir bölge olan Esenler’de bulunmaktadır. Esenler konumu itibariyle de trafik sorunu yaşanmayan bir bölgedir. Esenler bölgesinde bulunan düğün salonuna gitmek istiyorsanız dolmuş, taksi, toplu taşıma araçlarını veya da özel araçlarınızı kullanabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarında 146M, 97GE, 97İM, 146T, 92A, 31Y ve 91E hatlarını tercih edebilirsiniz. Burada belirtilen hatlar Yüksel Düğün Salonu’na giden İETT otobüslerinden sadece bazılarıdır.

Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Düğün Organizasyonları
 • Davetler
 • Çeşitli Kurum ve Bayi Toplantıları
 • Kına Geceleri
 • Baby Shower
 • Asker Eğlenceleri ve Kutlamaları
 • Yemekli Davetler
 • Lansmanlar
 • Açılışlar
 • Seminerler
 • Sünnet Düğünleri
 • Nikah Törenleri
 • Nişan Merasimleri gibi pek çok organizasyonlarınızda Yüksel Düğün Salonu olarak bütün sorumluluğu izin verirseniz, biz üstlenmek istiyoruz!

Yüksel Düğün Salonu’nda gerçekleştirdiğimiz bu organizasyonlarda 55 ekip arkadaşı ile birlikte sizlerin ihtiyaçlarını ve isteklerini gidermek için daima çalışmaktayız.

Organizasyonlarınızda verdiğimiz hizmetlerimizin detaylarını öğrenmek istiyorsanız, sayfamızda yer alan videoları izleyebilir, aynı zamanda yorumlarını da okuyabilirsiniz.

Cebinizi Güldürecek Fiyatlarda Düğününüzü Yapın!

1922’den beri müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Mutlu yuvalarınızın kurulması için atacağınız o imzayı, gelin Yüksel Düğün Salonu’nda atın. Yüksel Düğün Salonu olarak bizim için bütün düğünler aynı öneme sahiptir. Kendimizde bunun bilincinde olarak düğününüzü önemsiyor ve sizin mutlu olmanızı istiyoruz. Mutluluğunuzu sadece ikramlarımız, personellerimizin hizmeti ya da çeşitli hizmetlerle değil, aynı zamanda da düğün fiyatları açısından da sağlıyoruz. Yüksel Düğün Salonu olarak düğün ve diğer organizasyon fiyatlarımız, sadece cebinizi değil, aynı zamanda yüzünüzü de güldürecek!

Bütün Özel Günlerinizde Sizinleyiz!

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  eski resimler bunlar.yeni hali bambaşka olmuş ve çok güzel olmuş.

 2. Puan

  Çok memnun kaldık ilgi alaka herşeyiyle unutamayacagimiz bir düğün ve geceydi teşekkürler

 3. Puan

  Salonun yeni halini çok beğendim.

 4. Puan

  Salonun yeni dekorasyonu ve masa konsepti çok güzel.Kapasitesi kalabalık düğünler icin ideal.2 katlı olması ve ortada kolon olmaması yüksek tavanlı olması misafirlerin rahat etmesini sağlıyor.Pist yeterli büyüklükte.

 5. Puan

  hepinize sevginiz ve saygınızdan dolayı teşekkür ediyor ve hürmetlerimi sunuyorum

 6. Puan

  Yüksek tavanı, ferah iç yapısı, güzel dekoru, süslemeleri ile bizim gönlümüzü fetheden güzel düğün salonu. Düğünümüz sırasında her şey dört dörtlüktü. Gerek çalışanların sempatik tavırları ve servis hızları, gerek çalan güzel müzikler çok iyiydi ve ikramlarda çok lezzetliydi.

Yorum yaz