Yücel Düğün Salonu

Çiftlerin en tatlı telaşının en özel anlara dönüştüğü düğünler için mekan seçimi her zaman ilk planda olmuştur. Hayallerinizi süsleyen düğün organizasyonunda seçeceğiniz mekanın konuk ağırlama kapasitesinden verdiği hizmete kadar en ince ayrıntısı düşünülmelidir.  Bu noktada Ankara öncelikli olmak üzere Türkiye’nin her yerinden hayatını birleştirmek isteyen çiftler için Yücel Düğün Salonu profesyonel ekibi ile yanınızdadır. Mekan, Ankara Keçiören’de uygun fiyatları ile salon düğünü yapmak isteyen çiftler için organizasyonundan menüsüne kadar ihtiyacınız olan her detayla hizmet vermeye hazır.

Uygun ve İndirimli Fiyatlarla Kaliteli Hizmet

Yücel Düğün Salonu, salon düğünü yapmak isteyen çiftlerin yanı sıra diğer organizasyonlarınız için de uygun bir mekan olarak karşınıza çıkıyor. Balo, sünnet, kokteyl, doğum günü, kına gecesi, nişan, bayi toplantısı ve mezuniyet kutlamaları için de gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Kına gecesi organizasyonunuz için kına paketi bulunan mekan, uygun ve indirimli fiyatları ile hayal ettiğiniz eğlenceyi sizlere sunuyor. Kına paketi içerisinde bindallı, kına takımı, davul şov ile hizmet veren Yücel Düğün salonu sevdiklerinizle unutamayacağınız bir geceyi sizinle buluşturuyor.

Ankara Keçiören’de yer alan mekan, sadece kapalı alanda hizmet veriyor. 500 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahip olan Yücel Düğün Salonu sizler için yemekli ve yemeksiz hizmet seçeneği de sunuyor. Yemekli organizasyonlar sırasında menü seçeneği sunmasının yanı sıra dışarıdan catering hizmeti getirme imkanı da veriyor. Hizmet ekibi ile profesyonel bir sunum gerçekleştiren mekan; servis hizmeti, güleryüzlü ve anlayışlı ekibi ile konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyor. Yemekli organizasyonlarınızda uygun kampanya ve fiyat indirimleriyle Yücel Düğün Salonu Ankara’da ilk tercihiniz olmaya aday.

Farklı Organizasyonlarınızda Konsepte Uygun Hizmet

Düğün, kına, nişan, kokteyl, mezuniyet, bayi toplantısı gibi farklı konseptlerdeki organizasyonlarda konsepte uygun etkinlikler veren firma size en iyi hizmeti sağlamak için çalışıyor. Organizasyonlara göre farklı ışıklandırma, masa düzen, ses ve müzik hizmeti veren mekan düğün organizasyonlarında rahat bir oturma düzeni sunuyor. En eğlenceli anlarınızı taçlandıran Yücel Düğün Salonu, geniş pist alanı ve kaliteli ses sistemiyle sizlere hizmet veriyor. Düğün sırasında servis elemanlarının sizi ve konukları rahatsız etmeyecek şekilde hizmet vermesi de salon düğünlerinde en çok aranan detaylardan biri olarak yer alıyor. Yücel Düğün Salonu ise bu noktada da sizin gözünüzden kaçan detayları da düşünerek, gecenizi özel bir ana dönüştürüyor.

Yücel Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Ankara Keçiören, İncirli Mahallesi, Dr. Tevfik Sağlam Caddesi, Sarar Sokak, 144 \ 16 adresinde yer alan Yücel Düğün Salonu, Makro Market altında hizmet veriyor. Otoparkı bulunan Yücel Düğün Salonu’nda vale hizmeti sağlanmıyor. Kısıtlı bir otopark kapasitesine sahip olan salona toplu ulaşım ise oldukça kolay. Keçiören’e giden otobüslerle kolaylıkla ulaşım sağlanan Yücel Düğün Salonu, merkezi konumu ile konuklarınız için rahat bir bölgede bulunuyor. Yücel Düğün Salonu, salon düğünü yapmak isteyenler ile; kına, mezuniyet, nişan, balo gibi diğer pek çok organizasyon sahibine hizmet vermek için bekliyor. Bir organizasyonda istediğiniz tüm detayları sizin için önceden hazırlayan mekan hakkında bilgi almak ise çok kolay!  Birbirinden fiyat seçenekleri, kampanya ve indirimli fırsatlardan yararlanmak isteyenlerin tek yapması gereken Düğünbuketi.com’dan fiyat teklifi almak. Sitemizde yer alan ‘Ücretsiz Teklif Al’ seçeneğinden en hızlı ve detaylı şekilde organizasyon hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Salonda kına gecesi ve düğün yaptık.. aslında düğün başka bir yerde olacaktı ama iyi bir fiyat verildi. Bu yüzden planı drğiştirdik. Çok uygun bir fiyata kaliteli hizmet aldık. Kesinlikle öneririz.

Yorum yaz