Yol Arkadaşım Photography Hakkında

Düğün fotoğrafçısı arayışındasınız fakat hala en güzel dış mekan çekimleri hakkında tereddütleriniz mi var? Demek ki, henüz Yol Arkadaşım Photography ile tanışmadınız. Ankara Çankaya ilçesinde hizmet veren bu fotoğrafçı, sizlere düğününüz boyunca “Yol Arkadaşı” olmaya aday. Son model ekipmanlar ve eğitimli bir ekipten oluşan bu firma sadece 1.000 TL’den başlayan fiyatları dış çekim ile anılarınızı sonsuz kılacak.

İmkanları

Birbirinden farklı hizmetleri olan bu fotoğrafçı, sadece stüdyo veya dış çekimi yapmakla kalmıyor, en eğlenceli anlarınızın bir arada olduğu düğün videosu da hazırlıyor. Montaj ve kurgu konusunda uzman olan ekip, düğün videosunun uzun veya kısa metrajlı olması konusunda sizlere danışmakta. Arzu ettiğiniz halde, sadece düğün değil, hazırlık aşamasının da saniye saniye kayıt altına alındığı bir düğün belgeseli de kurgulanabiliyor.

Yol Arkadaşım Photography Fiyatları ve Paketlerin Kapsamı

Yol Arkadaşım Photography, fiyat belirlemede iki farklı kriteri göz önünde bulunuyor. Standart donanımın yer aldığı başlangıç paketi ve buna nazaran daha derin kapsamları olan bir her şey dahil paketi mevcut. Stüdyo çekimi, kullanılan ışık ekipmanları ve son model kameralar, başlangıç paketi adı ile düğün fotoğrafçısı hizmetiyle sizlere sunulmakta. Yol Arkadaşım’da sizlere özel sadece 1.000 TL’ye bu başlangıç paketi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Başlangıç paketinin içerdiği bütün seçeneklere ek olarak, her şey dahil paketinde ayrıca dış çekim fotoğraf hizmeti, düğün videosu, drone çekimi, konsept çekim gibi ayrıntılı konularda da fotoğraf ve video hizmeti mevcut. Bütün imkanların bir arada sunulduğu bu pakette Yol Arkadaşım Photography, aynı zamanda istenildiği takdirde şehir dışı ve hatta yurt dışı hizmeti bile bulunuyor. Bu kadar ayrıntılı ve özenle tasarlanmış bu her şey dahil düğün fotoğrafçısı fiyatı da sizleri memnun edecek cinsten. Sadece 1.500 TL’den başlayan hepsi bir arada paketler, sizlere özel uygun fiyatlarda hizmet vermekte.

Düğün Fotoğrafı Kaç Günde Teslim Edilir?

Çekimi yapacağınız günden çok değil, sadece 1 veya 2 hafta önce yetkililerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İtinayla çekiminiz gerçekleştikten sonra yaklaşık, 8 - 10 gün içinde de daha önceden belirtmiş olduğunuz dijital veya basılı albüm, sizlere teslim edilecektir.

Düğün Fotoğrafçısı Nerededir?

Merkezinin Ankara’da bulunduğu Yol Arkadaşım Photography, gayet kolay ulaşılabilen bir yerde. Çankaya’da yer alan bu fotoğrafçıya otobüsle veya şahsi araçla ulaşım mümkün. Firmanın hemen yanındaki, Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi Durağı’ndan Oran’a veya Güneşevler’e 285 numaralı otobüsle ulaşılabiliyor.

Aziziye, Etitek Sitesi, Hoşdere Caddesi 115 / D, Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Yurt içi ve yurt dışında hizmet verebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, dış çekim

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az 1 hafta önceden görüşülmelidir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim, kuaför çekimi ve ekip temini gibi hizmetler bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ortalama 2 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Yol Arkadaşım Photography düğün fiyatları ne kadar?

Yol Arkadaşım Photography düğün fiyatları Yol Arkadaşım Photography düğün fiyatları

Yol Arkadaşım Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yol Arkadaşım Photography

Yorum yaz