İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Yemeksiz Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
150
Araç

Mekan Özellikleri

  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Servis elemanı
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Yıldızlar Düğün Salonu Hakkında

İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde bulunan Yıldızlar Düğün Salonu, konuklarını ağırlamak için bekliyor. Düğün organizasyonu düzenlemek zor bir iş olsa da bu mekan, profesyonel ekibi ile hizmette sınır tanımıyor. Fiyat performans açısından iyi bir puan alan mekan, çiftlerin de tercihi oluyor. Yemekli fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor. Detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz.

Özellikleri

Yıldızlar Düğün Salonu, 500 kişi ila 750 kişi arasında konuk ağırlayabiliyor. Otopark kapasitesi ile 150 araca kadar alabiliyor. Mekan, şehir merkezinde bulunuyor. Böylelikle ulaşım konusunda da hiç sıkıntı çekilmiyor. Müzik 23:30’da sona ererken, servis ise 23:00’da sona eriyor. Yemekli düğün organizasyonu yapmak isterseniz catering firması ile anlaşabiliyorsunuz. Ayrıca mekan dışı catering firması ile de çalışabilme imkanı bulunuyor.

Sunduğu İmkanlar

Yıldızlar Düğün Salonu'nda, altın ve beyaz tonlarının hakim olduğu süslemeler kullanılıyor. Eğer farklı bir süsleme isterseniz konsept o şekilde de düzenlenebiliyor. Işık, ses ve sahne hizmeti bulunuyor. İstediğiniz müzik çalınabiliyor. Siz de sevdiklerinizle birlikte sınırsız eğlencenin keyfini çıkarabiliyorsunuz. Mekanın ışıklandırılmasında led ışıklarla aydınlatma sağlanıyor. Davetinizi ölümsüzleştirmek için elbette fotoğrafların çekilmesi gerekiyor. Mekan, organizasyonunuz için fotoğrafçı da getirtilebiliyor. Davetinizin kusursuz olabilmesi adına organizasyon sorumlusu hizmeti de yer alıyor. Her ayrıntı düşünülüyor ve her sorununuzda yanınızda olabiliyor.

Açılışlar, bayi organizasyonları, doğum günleri, söz, nişan gibi organizasyonlar da gerçekleştirilebiliyor. 650 metrekare alanda, ferah bir şekilde tüm sevdiklerinizle birlikte bu özel gününüz kutlanıyor. Yüksek tavana sahip olan mekan, konukları basık ortamdan ve sıkıcı bir atmosferden kurtarıyor.

Yıldızlar Düğün Salonu Düğün Fiyatları

Mekanda yemek hizmeti catering firması aracılığı ile sağlanıyor. Hafta içi ve hafta sonu kişi başı fiyatı 50 TL ila 80 TL arasında değişiyor. Ayrıca başlangıç paketleri de bulunuyor. Yemeksiz başlangıç paketleri 5.000 TL - 7.500 TL civarından başlıyor.

Nasıl Gidilir?

İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde yer alan Yıldızlar Düğün Salonu ulaşım konusunda oldukça kolay bir lokasyonda bulunuyor. Minibüs, metrobüs ve otobüs caddesi üzerinde yer alan mekana zorluk çekmeden ulaşılabiliyor. Mekanın açık adresi ise şu şekilde;

Gültepe Mahallesi Alageyik Sokak No:1 Kat 4 (Beşyol Metrobüs Durağı) Küçükçekmece / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Catering firması ve fotoğraf hizmeti dışarıdan getirilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, düğün, nişan, kına gecesi gibi organizasyonlar yapılabiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde, mekan süslemesi ve müzik bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette, istediğiniz konseptte süslemeler yapılabiliyor ve anlaştığınız catering firması ile yemekli organizasyon sağlanabiliyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğrafçı dışarıdan getirtiliyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Müzik yayını sağlanıyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 23:30'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İstenilen konseptte düzenleme yapılabiliyor.

Yıldızlar Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Yıldızlar Düğün Salonu düğün fiyatları Yıldızlar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 80 TL,

Yıldızlar Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yıldızlar Düğün Salonu kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorum yaz