Yıldızlar Düğün Davet Salonu

Prens ve prensesini ağırlamak için bekleyen bir mekân olmanın haricinde; Misafirlerinize de kendini çok özel hissettirecek bir hizmet sunacak Yıldızlar Düğün Davet Salonu ’yla tanışmaya hazır mısınız? Siz değerli çiftimizin yıldızlar gibi parıl parıl parlayacağı ve kendilerini bir sarayın prens ve prensesi gibi hissetmesini sağlayacağı bir ekibe sahip olan Yıldızlar Düğün Davet Salonu’na tanışmaya davetlisiniz!

Kusursuz dekorasyonuyla, büyüleyici atmosferiyle parlak ışıklar altında unutulmaz bir düğün gecesi yaşamanızı tüm kalbimizle istiyoruz ve bunları yaşatmayı arzu ediyoruz. Düğün organizasyonları alanında son moda süslemeler ile süslenmiş bir salon, efsane bir aydınlatma ve arzu ettiğiniz renklerde süslenmiş muhteşem masa ve sandalyeler sizleri bekliyor!

Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir ve Hizmetleri Nelerdir?

Yıldızlar Düğün Davet Salonu; 750 metrekarelik bir alanda hizmet veren ve toplamda 1000 kişiye kadar davetli kapasitenize yanıt veren bir mekândır. Balkonlu, localı kısmı da bulununan Yıldızlar Düğün Davet Salonu’nda dilerseniz konuklarınız üst katta da eğlencenize ortak olabiliyor.

Bir de Yıldızlar Düğün Davet Salonu'nun asıl en önemli özelliği şudur ki, düğün merasimiz canlı yayın aracılığıyla yayınlanmaktadır. Bunu hiç düşünmüş müydünüz? Yıldızlar Düğün Davet Salonu hayallerinizin çok ötesinden cevap veriyor sizlere ve size bunları yaşatıyor. Farklılığı sadece Yıldızlar Düğün Davet Salonu ile deneyimleyebilirsiniz.

Yıldızlar Düğün Davet Salonu'nun ana dekorasyonu da parlaklık konsepti ile hazırlanmış olup sizlere tam bir masal deneyimi sunmaya hazırlanıyor. İşletmemiz şıklıktan ve asillikten taviz vermeden kusursuzluk isteyen çiftlere hitap etmesiyle biliniyor!

Hangi Tür Organizasyonlar Yapılabilir?

Yıldızlar Düğün Davet Salonu açılışlarınız, baby shower partileriniz, bayi toplantılarınız, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü ve daha nice toplu organizasyonlarınız için hizmetinizdedir.

Yıldızlar Düğün Davet Salonu olarak yaşanabilecek herhangi bir beklenmeyen durumda hemen hizmete girmeye hazır olan jeneratör kaynağımız olduğunu da hatırlatmak isteriz. Böylece, açılış, toplantı ve kutlama gibi kurumsal etkinliklerinizde maddi manevi hiçbir kaybınız olmayacak!

Yıldızlar Düğün Davet Salonu'na Ulaşım Nasıldır?

Yıldızlar Düğün Davet Salonu 'na Mall Of İstanbul'dan 146T, 89C ve 93M numaralı otobüsler ile ulaşmak mümkündür. Şahsi araçlarındaki navigasyon ile ulaşmayı düşünen misafirlerimiz için ise Beştelsiz Mahallesi 114 sokak, no:2 Zeytinburnu adresi yeterli olacaktır.  Adres konusunda daha fazla bilgi almak için web sitedeki haritalar bölümünden faydalanabilir ya da bizleri arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Büyülü Bir Gece İçin...

Yıldızlar Düğün Davet Salonu 'nun profesyonel kadrosu sizde düğün merasimi nedeniyle oluşan bütün olası stresi ortadan kaldırmayı ve bu gecenin tadını çıkarmanızı sağlıyor. Düğün bittikten sonra ise eminiz ki hem sizin hem misafirlerinizin tek hatırladığı şey memnuniyet duygusu olacak.

En heyecanlı ve mutlu gecelerinizden biri olan düğün merasiminizi gönül rahatlığıyla Yıldızlar Düğün Davet Salonu'nun profesyonel kadrosuna teslim etmeye ne dersiniz?

 

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Tarif edemeyeceğimiz güzellikte bir düğün yaşamanın mutluluğundayız. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye eder, çalışanlarına da çok çok teşekkür ederiz.

Yorum yaz