Yıldızlar Aydıntepe Düğün Salonu

İstanbul’un Tuzla semtinde bulunan Yıldızlar Aydıntepe Düğün Salonu, unutulmaz bir gün yaşamanız için sizlere birbirinden avantajlı kampanyalar sunuyor. Salon düğünü, kına gecesi, sünnet düğünü, mezuniyet gecesi, bayi toplantısı gibi organizasyonlar için kapılarını sizlere açıyor. İsteklerinizi ve hayallerinizi önemseyen Yıldızlar Aydıntepe Düğün Salonu, farklı paket seçenekleri ile tercihlerinizi destekliyor. Unutulmaz bir deneyim yaşamanız için saygılı ve özverili çalışanları sizlere fırsatlar sunuyor. En özel gününüzde en özel dokunuşları yapabilmeniz için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Yıldızlar Aydıntepe Düğün Salonu Hizmetleri

Kapalı salon düğünü etkinliğiniz için geniş misafir kapasitesi sunan Yıldızlar Aydıntepe Düğün Salonu, 600 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Düğün salonunda yemekli bir organizasyon tertip edebileceğiniz gibi, firmamızla görüşerek alacağınız catering hizmeti ile fark yaratabilmeniz de mümkün. Misafirlerinizle dilerseniz keyifli ve leziz bir yemeğin ardından eğlencenize devam edebilirsiniz. Dilerseniz kokteyl seçeneği ile renkli aperatifler eşliğinde gününüzü keyifle geçirebilirsiniz.

Dekorasyon konusunda da tecrübeli düğün salonu çalışanlarının desteğini istemeniz mümkün. Fakat sürekli yenilenen dekorasyon fikirlerinize alternatif yaratmak isterseniz bunu da uygulayabiliyorsunuz. Salondaki oturma düzeni sizin önceden belirlediğiniz şekilde ayarlanıp, dilediğiniz renklerde sandalye giydirmesi yapılarak hazır ediliyor.

Yıldızlar Aydıntepe Düğün Salonu’nun teknolojik ekipmanlarını da dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kapalı alanda gerçekleşecek etkinliğinizde ışıklandırmanın önemi de oldukça büyük. Sizin tercih ettiğiniz ışıklandırma seçenekleri ile pistte ambiyans yaratabilir ve sevdiklerinizle gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Fiyatları konusunda endişe duymadan size özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Uzman ekibimizle irtibata geçip fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Kına gecesi düzenlemelerinizi yaparken geleneksel ambiyans yaratmak için tercihlerinizi iletebilirsiniz. Size uygun kına paketini bulmakta zorlanırsanız bize danışabilirsiniz. Modern ve farklı dokunuşlar yapabilmeniz de mümkün. Evlatlarınızın en özel gününde sevdiklerinizle birarada olmak isterseniz mezuniyet gecesi organizasyonunu da düğün salonunda gerçekleştirebilirsiniz. Alanında uzman mekan çalışanları sizlerin mutluluğuna ortak olabilmek için tüm hazırlıkları en ince ayrıntısına kadar uygulamaya hazırlar.

Sünnet merasiminden nişan organizasyonuna kadar tüm etkinlikleri gerçekleştirebilmeniz için Yıldızlar Aydıntepe Düğün Salonu’nda tüm koşullar sağlanmış. Küçük misafirlerinizin sıkılmadan, arkadaşlarıyla oynayarak ve eğlenerek geçireceği bu özel gün rüya gibi olacak. Bu unutulmaz anları yaşamak isterseniz sizleri bu özenli düğün salonuna bekleriz.

Kutlamalarınızı kusursuz bir güzellikte gerçekleştirmek ve bu anları ölümsüzleştirmek isterseniz fotoğraf ve video desteği de alabilirsiniz. Sizin isteklerinizle donatılmış salonda istediğiniz konseptte anılar yaratabilmeniz mümkün. Yıldızlar Aydıntepe Düğün Salonu fikirlerinize saygı duyuyor ve onları gerçekleştirmek için tüm imkanlarını sizlere sunuyor.

Yıldızlar Aydıntepe Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Tuzla ilçesinde bulunan Yıldızlar Aydıntepe Düğün Salonu’na nasıl gidilir diye düşünüyorsanız, oldukça kolay. İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Tuzla semtine toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşabilirsiniz.

Aydıntepe Tren İstasyonu’na oldukça yakın bir konumda olan Yıldızlar Aydıntepe Düğün Salonu’na trenle de ulaşım mümkün. Sahile de oldukça yakın bir konuma sahip olan düğün salonuna misafirleriniz oldukça rahat ulaşabilirler.

Yıldızlar Aydıntepe Düğün Salonu’nun açık adresi ise şu şekilde:

Adres: Aydıntepe Mh. 100.Yıl Cad. İnci Sok. No:5 Kültür Merkezinin Karşısı Aydıntepe Mh.

Yıldızlar Aydıntepe Düğün Salonu özel günlerinizde yanında olmak için tüm imkanlarını sunuyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek için İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki Tuzla ilçesinde bulunan düğün salonuna bekleniyorsunuz. Anılarınızı önemseyen özverili çalışanları sizlere destek oluyor. İmkanlarınız doğrultusunda size uygun paketler ve kampanyalardan faydalanmak için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Farklı paketler, hayalgücünüzün sınırlarında dolaşan fikirler Yıldızlar Aydıntepe Düğün Salonu’nda can bulacak.

Sırala

  1. Avatar
    Demet & Faruk
    Puan

    Düğün salonunu eşim çok beğendi ve o beğenince bana da fazla söz düşmedi. İyiki de hanımı dinlemişim çok ama çok beğendim. Tüm ekibi ve yöneticilerini kutlarım ve çok teşekkür ederim.

Yorum yaz