İstanbul Tarihi Düğün Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
^150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Kır bahçesi
 • Şehir merkezinde
 • Açık alan
 • Tarihi mekan
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Bando tedariğI
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Etkinlikten önce prova
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Yıldız Sarayı Şale

Fark yaratmak, misafirlerini büyülemek isteyen gelin ve damat adayları için öne çıkan seçeneklerden bir tanesi de Yıldız Sarayı Şale olmaktadır. Bu tarihi düğün mekanı, düğününüz için sizlere destansı güzellikler sunuyor. Mekanın, Beşiktaş - İstanbul konumu tercih nedenlerinin başında gelmekte. 150 TL'den başlayan fiyatları bulunan mekan, geçireceğiniz bu özel günü tarihin kokusu ile süslemek ve destansı bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek için yanınızda.

Olanaklar

Yıldız Sarayı Şale’nin alanında uzman ekibi, sizlere süsleme hizmetlerinden organizasyon hizmetlerine pek çok alanda destek sağlıyor. Düğün öncesi menü tadımı yapma imkânınız olan mekânda misafirlerinizi büyülemek için geniş yelpazede seçenekleriniz bulunuyor. Sizler de 750 kişiden 1000 kişiye kadar açık alanda yapabileceğiniz yemekli veya yemeksiz organizasyonunuzun hazırlıklarına şimdiden başlayabilirsiniz.

Dilediğiniz takdirde kına, nişan, sünnet düğünü, kokteyller, mezuniyet törenleri gibi çeşitli etkinlikleriniz için de Yıldız Sarayı Şale sizlere hizmet sunmaktadır. Bu özel mekânın ayrıcalıklı ambiansı ve hizmetleri sayesinde misafirlerinizi büyüleyebilirsiniz. Bu sayede onlara adından uzun zaman boyunca söz edecekleri bir organizasyonu yaşatma imkânı sunma fırsatı elde edebilirsiniz.

Yıldız Sarayı Şare Düğün Fiyatları

Mekanın fiyatları, konuk sayısına ve olanak çeşitliliğine bağlı olarak değişebilmekte. Yemekli veya kokteyl tarzda davet verilebilen bu mekanda, başlangıç fiyatları, 150 TL aralığında. Geniş kapsamlı bir organizasyon içinse, 200 TL civarında bir düğün fiyatı biçilmiş. Mekanın fiyatları hakkında size özel teklifleri keşfetmek için şimdi hemen teklif alın.

Özellikler

Bu tarihi düğün mekanı, İstanbul’un en konsept, köklü yapılarından bir tanesi olarak ön plana çıkmaktadır. Yıldız sarayı Şale yerleşiminin tarihinin Bizans dönemine dek uzandığı tahmin edilmektedir. 500.000 m2’lik bir alan üzerine kurulu olan saray, kusursuz düğün organizasyonu gerçekleştirmek için en iyi seçeneklerden biri haline gelmiştir.

İstanbul’un fethi sonrasında Kazancıoğlu Bahçesi olarak adlandırılan mekân, Osmanlı Devleti döneminde de yönetim için önemli bir yer halini almıştır. 19. Yüzyılda bu alan içerisine yapılan pek çok yapı sayesinde dönemin sanat, mimari anlayışını en iyi yansıtan mekânlardan birisi haline gelmiştir.Şale ismini ise, Fransızca ‘’dağ evi’’ olarak bilinen Chalet kelimesinden almıştır.

Avrupaî bir sanat anlayışı ile süslenmiş salonları sayesinde Yıldız Sarayı Şale, düğün organizasyonları için eşsiz bir mekân halini almıştır. Geniş bahçeleri, ihtişamlı salon süslemeleri, tarihin her döneminden taşıdığı izler, Yıldız Sarayı Şale’yi düğünler için eşsiz bir mekân haline getirmektedir.

Yıldız Sarayı Şale Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Beşiktaş konumunda bulunan mekan, şehrin tam göbeğinde. Açık adresi "Yıldız Mh. Serencebey Ykş. Barbaros Bulvarı No:62 34349 Beşiktaş, İstanbul" şeklinde olan bu saraya ulaşım hiç de zor değil. Yıldız Teknik Üniversitesi güzergahlı herhangi bir otobüse binerek buraya ulaşabileceksiniz.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon yetkilisi ve müzisyen getirilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mezuniyet kutlamaları, sünnet düğünü, nişan ve söz davetleri, baby shower ve doğum günü kutlamaları mekan tarafından sağlanmakta.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

İki ay önce iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekanın tarihi dokusu, özellikleri ve organizasyonel yetenekleri, en güzel avantajlardan.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Catering servisi, supla ve şamdan seçeneklerinin temini, gelin yolu ve dekorasyon seçenekleri başlangıç hizmetleri arasında.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Menüde değişiklik yapabileceğiniz gibi etkinlik öncesinde menü değişimi de yapabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekan dışından fotoğraf ve video ekibi getirebilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanın açık davet alanı ortalama olarak 1000 kişilik.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik, düğün orkestrası veya DJ performansı talep dahilinde hizmet vermekte.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Menüde tamamen özgürsünüz. Konuklarınıza özel vegan, diyet veya diyabet menü seçenekleri bulunuyor. Menüye dair mekanın aşçıları ile de danışarak en mükemmel çözüme erişebilirsiniz.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Saat 23:00'e kadar en güzel davetleri burada gerçekleştireceksiniz.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dekorasyon konusunda mekanın yetkileri en iyi çözümü sunacaktır. Mekan dışından da organizasyon firması çağırabilirsiniz.

Yıldız Sarayı Şale düğün fiyatları ne kadar?

Yıldız Sarayı Şale düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 150 TL, hafta içi yemekli kişi başı ^150 TL, Yıldız Sarayı Şale düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 200 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 200 TL,

Yıldız Sarayı Şale Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yıldız Sarayı Şale açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Göğsümüzü gere gere düğünümüzü sarayda yaptık diye anlatıyoruz. Kendimi tam bir prenses olarak hissettim ve ölümsüz bir geceydi, hepinize tavsiye ederim.

Yorum yaz