Fark Yaratan Düğünler İçin Yıldız Sarayı Şale

Yıldız Sarayı Şale, düğününüz için sizlere destansı güzellikler sunuyor. Her yıl, dünya evine girmek isteyen pek çok çift, bahar ve yaz aylarının yaklaşması ile birlikte hazırlıklarına başlarlar. Düğün organizasyonları, hayatta yalnızca bir kere yaşanacak özel bir organizasyon olarak görülmektedir. Bu organizasyonun yalnızca bir kere yapılacak olması da, onun kusursuz şekilde gerçekleştirilmesi ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Bu noktada fark yaratmak, misafirlerini büyülemek isteyen gelin ve damat adayları için öne çıkan seçeneklerden bir tanesi de Yıldız Sarayı Şale olmaktadır.

Geçireceğiniz bu özel günü tarihin kokusu ile süslemek ve destansı bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek Yıldız Sarayı Şale ile mümkün olmaktadır. Tarihi düğün mekânları, son yıllarda evlenmek isteyen çiftlerin gözdesi haline gelmişlerdir. Bu mekânlar, sundukları ayrıcalıklı organizasyon ve kaliteli hizmet ile ön plana çıkmaktadırlar. Tarihi düğün mekânlarının sayılarının oldukça az olması, bahar ve yaz aylarının yaklaşması ile birlikte doluluk oranının artması anlamına gelmektedir. Bu yüzden Yıldız Sarayı Şale gibi unutulmaz bir organizasyona imza atabileceğiniz mekânlar için hazırlıklara, çok erken tarihlerde başlamak faydalı olacaktır.

Tarihi Düğün Mekânlarında Eşsiz Organizasyon

Yıldız Sarayı Şale, İstanbul’un en konsept, köklü yapılarından bir tanesi olarak ön plana çıkmaktadır. Buradaki yerleşimin tarihinin Bizans dönemine dek uzandığı tahmin edilmektedir. 500.000 m2’lik bir alan üzerine kurulu olan saray, kusursuz düğün organizasyonu gerçekleştirmek için en iyi seçeneklerden biri haline gelmiştir. İstanbul’un fethi sonrasında Kazancıoğlu Bahçesi olarak adlandırılan mekân, Osmanlı Devleti döneminde de yönetim için önemli bir yer halini almıştır. 19. Yüzyılda bu alan içerisine yapılan pek çok yapı sayesinde dönemin sanat, mimari anlayışını en iyi yansıtan mekânlardan birisi haline gelmiştir.

Şale ismini ise, Fransızca ‘’dağ evi’’ olarak bilinen Chalet kelimesinden almıştır. Avrupaî bir sanat anlayışı ile süslenmiş salonları sayesinde Yıldız Sarayı Şale, düğün organizasyonları için eşsiz bir mekân halini almıştır. Geniş bahçeleri, ihtişamlı salon süslemeleri, tarihin her döneminden taşıdığı izler, Yıldız Sarayı Şale’yi düğünler için eşsiz bir mekân haline getirmektedir. Ayrıcalıklı hizmetin yanı sıra eşsiz dokusu, tarihin izlerini taşıması gibi avantajları dolayısı ile saray, düğün sezonunda yüksek doluluk oranı yakalamaktadır.

Yıldız Sarayı’nda Ayrıcalıklı Bir Düğün

Evlilik hazırlıklarındaki çiftler için düğün hazırlıkları, çoğunlukla yoğun ve stresli bir dönemi işaret etmektedir. Bu dönem içerisine giren çiftler, düğün stresi denilen kavramı ciddi ölçülerde yaşamaktadırlar. Ancak Yıldız Sarayı Şale sayesinde bu stresten mümkün olduğunca uzak kalma imkânı yakalayacaksınız. Yıldız Sarayı Şale’nin alanında uzman ekibi, sizlere süsleme hizmetlerinden organizasyon hizmetlerine pek çok alanda destek sağlıyor. Düğün öncesi menü tadımı yapma imkânınız olan mekânda misafirlerinizi büyülemek için geniş yelpazede seçenekleriniz bulunuyor. Sizler de 750 kişiden 1000 kişiye kadar açık alanda yapabileceğiniz yemekli veya yemeksiz organizasyonunuzun hazırlıklarına şimdiden başlayabilirsiniz. Dilediğiniz takdirde kına, nişan, sünnet düğünü, kokteyller, mezuniyet törenleri gibi çeşitli etkinlikleriniz için de Yıldız Sarayı Şale sizlere hizmet sunmaktadır. Bu özel mekânın ayrıcalıklı ambiansı ve hizmetleri sayesinde misafirlerinizi büyüleyebilirsiniz. Bu sayede onlara adından uzun zaman boyunca söz edecekleri bir organizasyonu yaşatma imkânı sunma fırsatı elde edebilirsiniz.

Yıldız Sarayı Şale Adres / Nasıl Gidilir?

Tarihi düğün mekânları, alışılmışın dışında, büyüleyici bir organizasyon gerçekleştirmek için en iyi seçeneklerden bir tanesi olmaktadır. Bu noktada misafirlerin alana ulaşımı da konfor açısından önem arz eden ölçülerden olmaktadır. Yıldız Sarayı, İstanbul’un göbeği Beşiktaş’ta yer alması nedeniyle konum konusunda büyük avantaj sunmaktadır. Buraya gelen pek çok toplu taşıma aracı olduğu gibi, özel araçla da Beşiktaş veya Ortaköy yönünü takip ederek ulaşım mümkündür. Sizler de tarihi düğün mekânları uygun fiyat tekliflerinden faydalanmak için Düğün Buketi ile iletişime geçebilirsiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonun katılımcı sayısı, menü gibi detaylarını belirledikten sonra cazip fiyat tekliflerinden faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte dugunbuketi.com ayrıcalığı ile çeşitli kampanyalar, indirimler, düğün paketleri ve kına paketleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    Gül & Tayfun
    Puan

    Göğsümüzü gere gere düğünümüzü sarayda yaptık diye anlatıyoruz. Kendimi tam bir prenses olarak hissettim ve ölümsüz bir geceydi, hepinize tavsiye ederim.

Yorum yaz