Yıldız Düğün Nikâh ve Balo Salonu

Mutluluğun en güzelini Yıldız Düğün Nikâh ve Balo Salonu ile zirvede yaşayacaksınız! Yıldız Düğün Nikâh ve Balo Salonu, tüm kusursuzluğu ve görkemiyle siz değerli misafirlerinin düğün gecelerini ve diğer özel günlerini planlamak için heyecanla bekliyor!

Ankara'nın merkezi bir yerinde bulunan Yıldız Düğün Nikâh ve Balo Salonu özel gün ve gecelerinizde tüm sevdiklerinizi kaliteli bir ortamda kaliteli bir hizmet anlayışıyla bir araya getirmenize olanak sağlıyor. Konforun en üst düzeyde olduğu, değerleri ile sektörün kalbinde yer alan bir salon olan Yıldız Düğün Nikâh ve Balo Salonu’nda uygun fiyatlara tüm organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğinizi sizlere göstermek istiyoruz.

Mutluluk ve huzurun tek adresi Yıldız Düğün Nikâh ve Balo Salonu uygun fiyatlarla şimdi hizmetinizde!

Vereceğimiz Hizmetler ve Kapasitemiz..

Geniş, iç açıcı ve yüksek tavanıyla, müthiş ışıklandırma sistemiyle farklı bir atmosfer vaat eden Yıldız Düğün Nikâh ve Balo Salonu’nda; Nikâh sonrası küçük bir kutlama organize edebilir, sevdiklerinizle gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Benzersiz ortamıyla sevdiklerinizle beraber eğlenceli bir konsept gecesini Yıldız Düğün Nikâh ve Balo Salonu olarak en ince detayına kadar planlıyor, gerçekleştiriyoruz.

Yıldız Düğün Nikâh ve Balo Salonu; 500 - 750 kişi kapasiteli olup harika kokteyl alanı ile sizlere düğün sonrası eğlence imkânını da sunacaktır. Gece öncesi mutlu ve sıcak dostlukların kurulduğu ve sohbetlerin paylaşıldığı bir ortam olan Yıldız Düğün Nikâh ve Balo Salonu’nda; Bayi toplantılarından kurumsal etkinliklere kadar her türlü etkinliğinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Açık veya kapalı olarak hizmet veren Yıldız Düğün Nikâh ve Balo Salonu yemekli ve yemeksiz, kokteyl geceleri, nikâh töreni, sünnet töreni gibi her türlü birçok organizasyonu bir arada sizlere sunuyor.

Yıldız Düğün Nikâh ve Balo Salonu'ndaki hizmetlerimiz modern tercihlerle siz değerli misafirlerimize sunulmaktadır. Örneğin, Yıldız Düğün Nikâh ve Balo Salonu'nda evlenen siz değerli çiftlerimizin hayatında önemli yer etmiş fotoğraflarını dev sinevizyon ekranında misafirlerine izletiyoruz. Siz de yıllardır biriktirmiş olduğunuz güzel resimleri konuklarınızın sıkılmaması için böylelikle değerlendirebilirsiniz!

Özel catering firması getirebilme, menülerde dilerseniz seçimler yapabilme ve kendi fotoğrafçınızı çağırma gibi hizmetleri tercih ederseniz dışarıdan alabilme özgürlüğüne sahip olacağınız nadide mekânlardan birisi olduğumuza inanıyoruz. Hayallerinizdeki o geceyi sizlere sunabilmek adına tüm isteklerinizi bu nedenle yerine getiriyor olmaktan dolayı çok mutluyuz.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Yıldız Düğün Nikâh ve Balo Salonu Ankara'nın en elit ilçelerinden biri olan Çankaya'da bulunmaktadır. Navigasyon tercih edecek misafirlerimiz için navigasyon adresimiz Yıldız Evler Mahallesi 708. Sok. (89. Sokak) 14/A-12 Çankaya, Ankara’dır. Etlik’ten 263’e binebilir ya da Keçiören - Ulus dolmuşu ile Kızılay’a ulaşabilir; Kızılay’a ulaştıktan sonra Çankaya yönüne giden otobüs veya dolmuşlara binerek; Yıldız Düğün Nikâh ve Balo Salonu’na kısa sürede müthiş kolaylıkla varabilirsiniz.

Sizleri Bizi Tanımaya Davet Ediyoruz!

Yıldız Düğün Nikâh ve Balo Salonu ışık, ses ve sahne hizmetleri ile bir de düğün boyunca canlı orkestra ekibimiz ile eğlencenize renk katacaktır. Organizasyon sorumlumuz ve profesyonel kadromuzla yüksek standartlarda hizmet imkânlarından yararlanabileceğinize emin olun. Standart eğlencelerden sizi uzak tutan bu ekibimizin yaratıcılığına hayran kalacaksınız!

Çocuk konuklarımız için oyun parkımızı ve animatör gösterileri düzenlemeyi de unutmadık! Yıldız Düğün Nikâh ve Balo Salonu sizler için her detayı düşündü. Eşi benzeri olmayan ışıltılı süslemeler, patlatılan konfetiler ve mis kokulu şamdanlar arasında müthiş bir görselliği size sunan Yıldız Düğün Nikâh ve Balo Salonu'nda hayalleriniz sizi bekliyor!

 

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Yıldız düğün salonundan düğün hizmeti aldık.fotoğrafçısı da var.yemekli bir düğündü.orkestra çok eğlendirdi herkesi.gayet kaliteli ve personeli çok iyi.tavsiye deriz.

Yorum yaz