İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
5000 ₺
Her Şey Dahil Paket
7000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Yıldırım Mayruk Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu konumunda hizmet sunan Yıldırım Mayruk lise yıllarında başladığı terziliği bir yaşam tarzı haline getiriyor. Gelinlik kapsamında özenli çalışmaları bulunan tasarımcı zaman içerisinde farklı bakış açılı çizimleriyle bir marka haline geliyor. Tasarımcının fiyatları 5000 TL’den başlıyor.

Gelinlik, Abiye ve Nişanlık Modelleri

Yıldırım Mayruk, isim değeri bulunan çizimlere imza atan tasarımcı ekibiyle birlikte gelinleri mutlu etmeye devam ediyor. Müşterileriyle bir bağ kuran tasarımcı en ince detayların bile içini dolduran çizimler ortaya çıkarıyor.

Gelinlik modellerinde A kesim, prenses model veya tulum gelinlik gibi örnekleri beğeniye sunan tasarımcı kişilik özelliklerinizin gelinliğinize yansımasını sağlıyor. Bohem veya vintage tarzları makyaj, saç ve duruşa göre hazırlayan ekip zarafetinizi koruyor.

Kaburga, transparan, straplez, balık veya degaje yaka gelinlikleri kürk, eldiven veya şapkayla bütünleştiren tasarımcı fark yaratmanızı sağlıyor.

Abiye çeşitlerinde de keskin hatlara sahip olduğundan dikkat çekmenizi garantiliyor. Tüylere, deri parçalarına, boncuklara veya renklere buladığı elbiselerini zevkinizi göz önünde bulundurarak tasarlıyor.

Yıldırım Mayruk Gelinlik Fiyatları

Tarzınızı en iyi şekilde tanımlayan ekip en güzel gelinlik modelleriyle özgüvenli ve mutlu hissetmenizi sağlıyor. Farklı tarzıyla ön planda olmanızı sağlayan tasarımcının fiyatları 5000 TL’den başlıyor. Alacağınız hizmetlere göre fiyatlar 7000 TL'ye kadar çıkabiliyor. Özel tasarımlarda fiyatlar farklılık gösterebiliyor.

Hizmet içeriği, avantajlar ve güncel fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz. Avantajlar için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla görüşebilirsiniz.

Hizmetleri

Birbirinden farklı ruha rehberlik eden Yıldırım Mayruk, her bireyin gülümsemesini sağlayan tasarımlara imza atmaya devam ediyor. Ürünlerin içinde kendinizi buluyor, güvende hissedebiliyorsunuz. Hazır kalıp modellerin yanında kişiye özel tasarımlarda hizmete sunuluyor. Özel dikimlerde bireyin enlerini öne çıkaran tasarımcı memnuniyet uyandırıyor.

Hafta sonu hizmet seçeneği de sunan ekip randevu sistemiyle çalışarak asimetri, kalıp, vücut proporsiyonu gibi her detayı gözden geçiriyor. Tercih edilen modele göre en fazla 5 prova alan modacı ile 3 ay önceden iletişime geçmeniz yeterli oluyor. 4 haftalık bir süreçte ürünlerinizi teslim eden tasarımcı duvak, eldiven, gelin çiçeği gibi aksesuarları da hizmet yelpazesine ekliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Yıldırım Mayruk İstanbul Beyoğlu lokasyonunda hizmet sunuyor. Tasarımcıya toplu taşıma veya özel araçla ulaşım sağlanabiliyor. Merkez ofise ulaşım sağlayabilmek adına açık adres şöyle:

Gümüşsuyu Mahallesi, İnönü Caddesi, Mithat Paşa Apartmanı No:48 – A Beyoğlu / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya gibi Türkiye genelinde ve Londra, Abudavi Hayfa gibi yurt dışında hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Abiye, nişanlık ve gelin aksesuarları için seçenek sunuluyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 ay önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Hafta sonu hizmet, kişiye özel konsept tasarım olanakları sağlıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır kalıp gelinlik modelleri, tamir ve tadilat, duvak, gelin kesesi gibi aksesuarları içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel dikim, dikim provası, aksesuar tasarımı hizmetleri yer alıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta içerisinde ürünler teslim ediliyor.

Yıldırım Mayruk organizasyon fiyatları ne kadar?

Yıldırım Mayruk organizasyon fiyatları Yıldırım Mayruk organizasyon fiyatları Yıldırım Mayruk organizasyon fiyatları ise 5000 - 7000 TL arasında değişmektedir.

Yıldırım Mayruk Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Yıldırım Mayruk

Yorum yaz