Bursa Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Yeşilçam Restaurant Hakkında

Nikah sonrası yemek organizasyonu için mekan arayışında olan çiftler için harika fırsatlar sunan Yeşilçam Restaurant, Bursa ilinin Nilüfer ilçesinde davetlileri karşılıyor. Ocak başı şeklinde hizmet veren restoran yemek tercihi et ve mangal olan konuklar için oldukça uygun oluyor. Sadece nikah sonrası yemek için değil, doğum günleri ve kurumsal toplantılar için de rahatlıkla tercih edebileceğiniz restoran Ertuğrul Metro İstasyonuna yakın konumlanması nedeniyle de ulaşım kolaylığı sunuyor. Restoranda yemekli davet için kişi başı başlangıç fiyatları 50 - 100 TL civarında seyrediyor.

Özellikleri

Şehir merkezinde bulunan restoran yalnızca kapalı alan seçenekleriyle hizmet sunuyor. Kapalı alan kapasitesi 100 ve 200 kişi bandında yer alan mekan 200 kişiye kadar yemekli servis sunabiliyor. Ayrıca nikah sonrası yemek organizasyonuna kendi aracıyla ulaşacak misafirlerin park yeri problemi de bulunmuyor. Mekanın 100 araca kadar yükselebilen araç kapasitesi bulunuyor.

Olanakları

Yemekli organizasyonlar için tercih edilen mekanda et menü ağırlıkla yer alıyor. Çocuklar için farklı menü opsiyonları da mevcut olan mekanda planlamak istediğiniz etkinliğiniz öncesi menü tadımı yapabilir ve duruma göre menüde değişiklik talebinde bulunabilirsiniz.

Yemekli davet mekanı ışık ses ve sahne hizmeti sunuyor. Bazı akşamlar restoranda fasıl geceleri de veriliyor. Etkinliğiniz için fotoğrafçı yada organizasyon danışmanlığı talebiniz varsa dışarıdan bir firma ile anlaşma şansınız mevcut bulunuyor. Mekan etkinlik akışı sırasında organizasyonunuzla ilgilenmesi için bir personel görevlendiriyor.

Yeşilçam Restaurant Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Ocakbaşı et ve mangal konsepti ile hizmet sunan Yeşilçam Restoran bünyesinde özel yemekli davetleriniz için uygun fiyatlar mevcut. Nikah sonrası yemeğinizi eğer burada yapmayı planlıyorsanız kişi başı ödemeniz gereken fiyat 50 ila 100 TL bandında yer alıyor. Menülere dair detaylı bilgi için DügünBuketi.com danışmanlarımızla irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Nerededir?

Bursa ilinin Nilüfer ilçesinde Özdilek Park Nilüfer AVM’ye 2 km., Bursa Dörtçelik Çocuk Hastahanesi’ne 650 metre mesafede konum alan alan Yeşilçam Restaurant’a toplu taşıma ile ulaşım sağlamak mümkün oluyor. Dilerseniz kendi aracınızla da ulaşım sağlayıp otopark ve vale hizmetini kullanabilirsiniz. Konuklar için açık adres şu şekilde;

Ahmet Taner Kışlalı Blv. 35 D, 16120 Nilüfer / Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı ve organizasyon firması isteğiniz var ise dışarıdan çeşitli firmalar ile anlaşabilirsiniz.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Restoranda fasıl hizmeti bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl servisi bulunmayan mekanda yemekli menü tercihlerinde çocuklara özel seçenekler bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Yemek servisi ve müzik 00.00'da sonlanıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekan ocak başı şekilde hizmet sunuyor.

Yeşilçam Restaurant organizasyon fiyatları ne kadar?

Yeşilçam Restaurant organizasyon fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Yeşilçam Restaurant organizasyon fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Yeşilçam Restaurant Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Yeşilçam Restaurant kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz