Yeşil Köşk Düğün Salonu

Seçeceğiniz çiçeklerden renge kadar en güzel ahengi siz oluşturacak, düğün gecenizi siz planlayacaksınız! Keçiören’in en nezih düğün salonlarından birisi olan Yeşil Köşk Düğün Salonu ’nda dillere destan bir düğün yapmak isterseniz kapımız size daima açık!

Yeşil Köşk Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Ankara’da bulunan Yeşil Köşk Düğün Salonu’nda gerçekleştirmek istediğiniz bütün organizasyonlar için davetli sayınızı 700 olarak belirleyebilirsiniz. Geniş bir alanda hizmet veren salonumuzu kapasitesi 500 ila 700 kişi arasındadır. Düzenleyeceğiniz organizasyonlarınızın türüne göre davetlerinizi yemekli ya da yemeksiz olarak verebilirsiniz. Yemekli davetlerinizde ikram edilecek yemekleri dilerseniz kendiniz belirleyebilirsiniz. Yemekler uzman aşçılar tarafından titizlikle hazırlanır ve alanında uzman ve otelcilik eğitimi almış servis elemanlarımız tarafından servis edilir.

Yeşil Köşk Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Yeşil Köşk Düğün Salonu, Keçiören’in en sakin caddesi olan Yunus Emre Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Keçiören’de trafik sorununun bulunmaması sebebiyle Yeşil Köşk Düğün Salonu’na kısa sürede varabilirsiniz. 530-3, 324 ve 320 numaraları otobüsleri kullanarak Yeşil Köşk Düğün Salonu’na varabileceğiniz gibi kendi aralarınızla da düğün salonuna varabilirsiniz. Tek vesait ile kısa sürede varabileceğiniz düğün salonumuzun misafirleriniz için özel otoparkı bulunmaktadır! Misafirleriniz doyasıya eğlenirken özel araçları için endişelenmelerine gerek kalmayacak!

Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Kına Gecesi
 • Nişan Merasimi
 • Nikâh Törenleri
 • Düğün Organizasyonları
 • Sünnet Düğünleri
 • Doğum Günleri
 • Konserler
 • Özel Toplantılar
 • Bayi Toplantıları
 • Yemekli Davetler gibi çeşitli organizasyonlarınızda er zaman sizlerin yanınızdayız.

Düzenlemek istediğiniz etkinliği en ince ayrıntısına kadar planlamak istiyorsanız sizleri Yeşil Köşk Düğün Salonu’na bekliyoruz!

Bütçenizi Düşünmeden Bir Düğün Gerçekleştirin!

1995 yılından itibaren müşteri odaklı hizmet veren Yeşil Köşk Düğün Salonu’nda rüya gibi bir düğünle dünya evine girmek ister misiniz? Salonumuzda gerçekleştireceğiniz bütün organizasyonlarınız için sizlere özel konseptler hazırladık! Misafirlerinizi şaşırtacak bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız tercihinizi Yeşil Köşk Düğün Salonu’ndan yana kullanmalısınız. Yeşil Köşk Düğün Salonu, masalları aratmayacak bir gece için sizleri bekliyor!

Sizin Mutluluğunuz, Bizim Mutluluğumuzdur!

Bir düğün salonu içerisinde olması gereken bütün ayrıntıları düşünerek bütün müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Düşündüğümüz bu ayrıntılar sayesinde evlenecek olan birçok çiftin de listesindeyiz! Uzun yıllardan beri hizmet verdiğimiz bu alanda bütün müşterilerimize her zaman iyi ki dedirttik. Bu da bizim en büyük başarımız!

Şehir merkezine yakın olan düğün salonumuzda organizasyonlarınız için aradığınız bütün konseptleri bulabileceksiniz! Gelin, Yeşil Köşk düğün Salonu’nda “Evet” demenin mutluluğu yaşayın.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Bir düğün salonundan çok fazlası diyebilirim. Bizim istediklerimiz ve taleplerimizin çok üzerinde bir düğün oldu. Hem ailelerimiz hem de biz çok beğendik. Çalışanlar harika, hatta birinin adını ayakkabımın altına yazdım, inşallah muradına ermiştir.

 2. Puan

  gerçekten çok şık ve temiz bir düyün salonu. iyiki tavsıye üstüne bakmaya gelmişiz görür görmez tuttuk. çalışanlar çok samimi ve sıcakkanlıydı. herşey için teşekkür ederiz düyünümüz çok güzel geçti.

 3. Puan

  Mekanda kapalı bir mekan olmasına rağmen havalandırmaları oldukça yeterliydi. Ben görsel olarak süslemelerinden ve düzeninden çok hoşlandığım için tercih ettim, her şey yeterliydi. Oldukça ferah bir mekandı. Mekanın konumu dolayısıyla ulaşımı çok kolaydı. Kalitesine göre fiyatı da çok uygundu.

Yorum yaz