Yeşil Çiftlik Restaurant & Kır Düğünü Salonu

Doğa ile iç içe, tabiatın binbir çeşit renkleriyle süslenen bu eşsiz güzellikteki salonda düğünlerinizi daha keyifli hale getirmek istemez misiniz ? Yeşil Çiftlik Restaurant & Kır Düğünü Salonu, Yaz kış demeden her türlü konseptleriyle sizlere harika organizasyon sunan mekanımız vazgeçilmezleriniz arasında olmaya aday olacaktır. Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi kır düğünü, çiftlerimiz için en iyi alternatif olacaktır. Kapalı yerlerden sıkılanların önünde bir seçenek olan kır düğününde çimlerin üstünde, çiçeklerin arasında olmanın eşsiz tadına varacaksınız. Bu durumda davetlileriniz de sizlerin düğününde nikahın kıyıldığı anı heyecanla sıralanmış bir şekilde izliyor olacak. Tüm bu detayları adım adım geçtikten sonra kokteyl ve yemek faslına geçirmenin keyfine varacaksınız. Yeşil Çiftlik Salonu en özel anınızı romantik kılacak nitelikte bir mekandır.  Size özel olarak tasarlanmış kır bahçemizde kokteyl eşliğinde nikâh törenlerinizi, deniz manzarası ve doğanın ferahlığıyla muhteşem hale getirebilirsiniz. İtina ile yapılan organizasyon planlaması ve çeşitli menü seçeneklerimizle sizlere yaşanası güzellikler sunmaya devam ediyoruz.

Yeşil Çiftlik Restaurant Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir ?

Yeşil Çiftlik Restaurant & Kır Düğünü Salonu 'nda 500-750 kişilik açık ve yemekli alan kapasitesi olmakla birlikte, hafta sonu ve hafta içi minimum kokteyl alanı, 250-500 otopark araç kapasitesi bulunmaktadır. Bunların yanında yemek servisi, ışık, ses ve sahne hizmeti, organizasyon sorumlusu, engelli girişi, after party alanı, menü tadımı, menüde değişiklik,çocuk, diyabet, kosher, vegan ve vejetaryan menüleri ve vale hizmetleriyle de faaliyet göstermektedir.

Nerededir ? Nasıl Gidilir ?

Sizleri bambaşka diyarlara götürecek eşsiz güzellikteki Yeşil Çiftlik Restaurant & Kır Düğünü Salonu 'muzun adresi, Kilyos Uskumruköy Kavşağı No:30 Sarıyer İstanbul’dadır.Sarıyer konumundaki salonumuza otobüs, minibüs ve dolmuş kullanarak rahatlıkla ulaşabileceksiniz.Otobüs kullanmak isteyen misafirlerimiz 25G, 151, 34AS seferlerini kullanarak kır bahçemizi ziyaret edebilir. Özel aracıyla gelecek olan misafirler için FSM köprüsünden rahatlıkla mekanımıza ulaşabileceksiniz.

Hangi Organizasyonlar Gerçekleştirilir ?

Yeşil Çiftlik Restaurant & Kır Düğünü Salonu 'nda yaz aylarında piknik, mangal, kokteyl parti hatta kuzu çevirme yapabileeğiniz imkanlar bulunmaktadır.Ayrıca siz değerli konuklarımız için hizmet verdiğimiz organizasyon türleri; açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü gibi birçok alanda otelimiz faaliyet göstermeye devam etmektedir. Ayrıca otopark alanı, ışık, ses, sahne ve kaliteli orkestrasıyla, gelin-damat yolu süsleme, eşsiz lezzetteki ikramlarıyla, masa ve sandalye düzeni ile sizlere muhteşem bir gün yaşama imkanı sunuyor. Kır bahçemizde yemeklerinizi yerken canlı müzik eşliğinde muhteşem bir an yaşayacaksınız. Siz değerli konuklarımızın her şeyin en iyisini hakettiğini düşünerek planlarımızı başarıyla hayata geçiriyoruz. Hayatınıza muhteşem bir an katacağınız o günü Yeşil Çiftlik Restaurant & Kır Düğünü Salonu farkıyla yaşayın. Amacımız sizlerin mutluluğuna dahil olmak ve tüm imkanlarımızı en iyi şekilde sizlere sunmaktır. Tüm detaylar için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Çok süper bir gün geçirdik, kır düğünü için son derece güzel bir mekan, gözümüz kapalı sizlere de öneririz. Böyle bir güzel gece bize yaşattıkları için emeği geçenlere de teşekkür ederiz.

Yorum yaz