Ankara Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
1 ₺
Her Şey Dahil Paket
2 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Davetiye basımı
Davetiye tasarımı
Doğum günü davetiyesi
Düğün davetiyesi
Hediyelik tasarımı
Kına gecesi davetiyesi
Nişan ve söz davetiyesi
Sünnet düğünü davetiyesi
Şehir dışı hizmet ve gönderimi
Adrese teslim

Yeşeren Kalem Hakkında

Düğün davetiyeleriniz bir çiçeğe dönüşsün ve hayat bulsun ister miydiniz? Yeşeren Kalem tam olarak bunu yapıyor. Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan firma, üzerlerinde isimleriniz ve düğün tarihinizin yazdığı kalemler üretiyor ve kalem bitmeye yaklaştığı zaman onu toprağa ekebiliyorsunuz. Fiyatları, davetiye başına yaklaşık 2 TL civarında değişiyor.

Özellikleri

Yeşeren Kalem, davetiyelerinize isterseniz çiçek tohumları isterseniz de sebze tohumları ekliyor. Kalemler kullanıldıktan sonra hemen toprağa ekilebiliyor. Çiftler davetiyelerinde dilediği görselleri ve renkli tasarımları seçebiliyor.

Çiçeğiniz 7 - 14 gün arasında filizleniyor ve büyümeye başlıyor. Çiçek çeşitleri; kadife çiçeği, fesleğen, zinya çiçeği, akşamsefası, kahkaha çiçeği, mor reyhan, sarmaşık ve latin çiçeği olmak üzere farklılık gösteriyor.

İsteyenler sebze tohumları da seçebiliyor. Sebze çeşitleri; Turp, roka, marul, semizotu, salatalık, yeşil biber olarak değişiyor. Karışık tohumlar da seçebilirsiniz. Kalemler hem davetiye olarak hem de düğün, nişan ve kınalarınızda sevdiklerinize dağıtacağınız hediyeler olarak kullanılabiliyor.

Sunulan İmkanlar

Davetiyenizi görmeden yaptırmak istemezseniz Yeşeren Kalem, çiftlerin isteği doğrultusunda numune paketler gönderebiliyor. İstediğiniz yazıları, isimlerinizi ve tarihi ilettiğiniz zaman ön tasarım hazırlayıp size ulaştırıyor. Böylece karar verme aşaması kolaylaşmış oluyor. Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat yapılıyor.

Düğün davetiyesi modelleri; ekonomik, büyük kartlı ve ek kart bağlı model olarak 3’e ayrılıyor. Davetiye kartınızın üzerine istediğiniz figürler ekleniyor. Tercihinize göre kahverengi kartlar ya da beyaz kartlar kullanılıyor. İsterseniz davetiyeleriniz kapalı kutu şeklinde hazırlanıyor.

Her davetiye modelinin içeriğinde özel baskılı yeşeren kalem, davetiye bilgilerinizin yazılı olduğu kartlar ve seçtiğiniz süslemeler bulunuyor. Sevdikleriniz için davetiyeniz güzel bir anı haline geliyor ve bir bitkiye yaşam vererek davetlilerinizin evine hep sizi hatırlatacak bir renk katmış oluyor.

Yeşeren Kalem Davetiye Fiyatları

Birbirinden farklı bitki seçeneği ve tasarım modeli bulunuyor. Davetiye modeli fiyatları çiftlerin taleplerine göre değişiklik göstermekle birlikte standart olarak yaklaşık 2 TL’den başlıyor.

Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek ve fiyat bilgisi almak için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir?

Yeşeren Kalem, Ankara'nın Çankaya ilçesinde hizmet veriyor. Türkiye’nin her yerine teslimat sağlanıyor.

Adres: Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm Türkiye'ye teslimat sağlanıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet hediyeleri, kına ve nişan hediyeleri, doğum günü ve karne hediyeleri.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Davetiyelerine karar vermeden önce çiftler, numune paketi talep edebiliyor ve tasarımları da görmüş oluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Çiçek tohumları ya da sebze tohumları seçimi yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Genellikle doğa teması kullanılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 haftadan az.

Yeşeren Kalem düğün fiyatları ne kadar?

Yeşeren Kalem düğün fiyatları Yeşeren Kalem düğün fiyatları Yeşeren Kalem organizasyon fiyatları ise 1 - 2 TL arasında değişmektedir.

Yeşeren Kalem Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yeşeren Kalem

Yorum yaz