İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Yapay çIçek süsleme
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Klima
Orkestra
Yemek servisi
Mekan dışı catering getirme

Yenibosna Düğün Salonu Hakkında

İstanbul Bahçelievler bölgesinde gösterişli ve sıradan kalıplardan uzak konseptleri olan bir düğün mekanı arayışındaysanız Yenibosna Düğün Salonu sizlere hitap ediyor. Birbirinden farklı düğün ve organizasyon konsepti ile hayallerinizi süsleyen detaylara imza atan mekan, uygun düğün fiyatları ile sizleri kendisine çekiyor. Kocaman ve dinamik bir organizasyon ekibi ile birlikte hayallerinizi gerçekleştirmek ve daha da güzelleştirmek için çaba sarf eden düğün salonu, hayalinizdeki düğünü her mevsim gerçekleştirebilecek potansiyele sahip oluyor.

Mekan Özellikleri

Salon Yenibosna, İstanbul’da sizlere kına, nişan ve düğün gibi çeşitli organizasyonlarınız için memnuniyetle ev sahipliği yapıyor. Tamamen müşteri memnuniyeti esaslı bir hizmet veren mekanı tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

En mutlu gününüz için tercih ettiğiniz mekan, 750 ile 1000 kişi kapasiteli olarak profesyonel bir hizmet veriyor. Yemekli veya yemeksiz olarak tercih edebileceğiniz düğününüz için davetli sayınız 750-1000 kişi olabilir. Düğün salonu ayrıca kullanıma açılan otoparkı ile 150-200 araca park hizmeti veriyor. Hizmetler, tamamen alanında uzman ekip tarafından gerçekleştiriliyor. Siz de kaliteli ve profesyonel bir hizmet arıyorsanız, tercihinizi bu mekandan yana yapabilirsiniz.

Yenibosna Düğün Salonu Fiyatları

Unutulmaz bir düğün gecesinin sizleri beklediği Salon Yenibosna mekanında, misafirlerinize de özel ve ayrıcalıklı hizmetler sunuluyor. Onlar için düzenlenen yemekli düğünlerinizin kişi başı fiyatı 50 TL'den başlıyor. Genel düğün paketi fiyatları da 1.000-2.000 TL civarından başlatılıyor. Her halükarda tam teşekküllü bir düğün ile karşılaşacağınız mekan, bütçe konusunda da yanınızda yer alıyor.

Mekanın sizlere özel sunacağı fiyatlar için de DüğünBuketi desteğiyle iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Yenibosna Düğün Salonu, sizlere elbette bir düğün salonundan daha fazlasını sunuyor Dekordan eğlencelere, çocuklar için özel menülerden, havai fişek gösterilerine kadar en çeşitli düğün organizasyonu hizmetini sunuyor. Menü tadımı, menüde değişiklik yapabilme gibi avantajlara da sahip olduğunuz mekanda, ışık, ses ve sahne sistemleri de eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Nasıl Gidilir?

Yenibosna Düğün Salonu, İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde bulunuyor. İstanbul’un her noktasından toplu taşıma araçları ile Bahçelievler semtine ulaşmak oldukça kolaydır.  Salona toplu taşıma ile gitmek için, 34AS, 34BZ, 78ZB, 98S, HT12 ve MR20 numaralı hatları kullanmanız gerekiyor. Bu vesaitler haricin şahsi araçlarla da gidilebiliyor. Bunun için açık adres şu şekildedir: Bahçelievler Merkez, Bahçelievler, Zafer mah. Yıldırım Beyazıt Cad. ipek Sok. No:5/7a, 34197 İstanbul.

 

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Catering.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, kına gecesi, söz, sünnet düğünü.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 ay.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Organizasyon sorumlusu hizmeti.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, düğün pastası ve servis elemanı hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Orkestra ve fotoğraf çekimi hizmetleri yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf çekimi mekanın fotoğrafçısı tarafından yapılıyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Orkestra temini sağlanıyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Standart kokteyl ve et menüleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Supla, çiçek süsleme.

Yenibosna Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Yenibosna Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Yenibosna Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Yenibosna Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yenibosna Düğün Salonu kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Düğünümüz istediğimizden de daha iyiydi. Yenibosna Düğün Salonunda yaptığımız düğün sayesinde çok konuşulacak bir gece yaşadık. Çalışanlardan hepsi çok güler yüzlü, hizmet kusursuzdu. Uygun koşullarda tarifsiz bir düğünü bize yaşatanlara sonsuz teşekkürler.

 2. Puan

  Düğünümüzü Yenibosna Düğün Salonunda yaptık. Çok memnun kaldık. Organizasyon ekibi çok neşeli ve profesyoneldi. Gerek masa süslemeleri gerek konsept çok iyi hazırlanmıştı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

 3. Puan

  Kızımızın düğününü burada yaptık. Görsel olarak çok şık bir mekandı, süslemeler çok özenli seçilmişti. Hem orkestrası çok eğlenceliydi hem ışıklandırması çok hoştu. İkramlı bir düğün oldu ve her şey taptaze geldi, çok lezzetliydi. Kapalı bir mekandı ama havalandırması iyi çalışıyordu, oldukça ferahtı. Hem ulaşımının çok kolay olması hem otoparkının bulunması çok iyiydi. Çalışanlar dört dönüyordu sağolsunlar herkes ilgiliydi, teşekkürler.

Yorum yaz