Yeni Umut 3 Düğün Salonu

Uzun yıllardan beri müşteri memnuniyetini ilke edinerek çalışmalarına devam eden Yeni Umut 3 Düğün Salonu, tercihlerinizde sizleri asla pişman etmiyor! Sadece düğün değil, diğer bütün organizasyonlarınızı problemsiz bir şekilde geçirmek istiyorsanız tercihinizi Yeni Umut 3 Düğün Salonu’ndan yana kullanmalısınız. Düğün salonumuzda diğer düğün salonlarının aksine, dilediğiniz konsepti seçebileceğinizi biliyor musunuz? Evet, yanlış duymadınız! Yeni Umut 3 Düğün Salonu’nda organizasyonlarınızda tercih edeceğiniz konseptler tamamen size ait!

Bizler diğer düğün salonlarının aksine, standart konseptleri sizlere dayatmıyoruz! Sizlerin memnun olması için elimizden gelen her türlü hizmeti sizlere sunuyoruz.

Yeni Umut 3 Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Düğün salonumuz 750 kişilik kapasitesi ile birlikte sizlere hizmet sunmaktadır. Salonumuzun kapalı olması davetlilerinize ve sizleri kesinlikle ikileme sokmasın! Düğün salonumuzun içerisinde bulunan havalandırma ve klima sistemleri mekânın sürekli olarak havalandırılmasını sağlamaktadır. Bunun dışında salonun kolonsuz ve geniş olması sebebiyle eğlencenize ara vermek zorunda kalmayacaksınız.

Salonumuzda gerçekleştireceğiniz düğün fiyatları ve diğer organizasyonların fiyatları sizleri sevindirecek! Düğün fiyatlarımızı müşterilerimizin bütçelerini dikkate alarak oluşturuyoruz. Bu sebeple düğün fiyatlarımızı ve diğer organizasyonlarımızın fiyatlarını öğrenmek için bizleri arayabilirsiniz.

Yeni Umut 3 Düğün Salonu Nerededir? Yeni Umut 3 Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

İstanbul Esenler bölgesinde bulunan düğün salonumuza İETT otobüslerini, dolmuşları, taksileri ve kendi özel araçlarınızı kullanarak gelebilirsiniz. Kullanabileceğiniz İETT otobüsleri 99Y, 97G, 98Y ve 92Ş’dir. Bunun dışında Yeni Umut 3 Düğün Salonu’na ait kapalı özel otoparkı sayesinde davetlileriniz ve sizler kendi araçlarınızla mekânımıza gelebilirsiniz. Düğün salonumuzun adresini daha açık bir şekilde öğrenmek istiyorsanız, sayfamızdaki haritayı kullanabilir ya da bizleri arayabilirsiniz.

Yeni Umut 3 Düğün Salonu’nda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Açılışlar
 • Nişan Törenleri
 • Lansmanlar
 • Mezuniyet Baloları
 • Eğitim Seminerleri
 • Sünnet Düğünleri
 • Düğün Organizasyonları
 • Kurumsal Toplantılar
 • Bayi Toplantıları
 • Mevlitler gibi çeşitli organizasyonlarınızda Yeni Umut 3 Düğün Salonu’nu tercih ettiğiniz için kesinlikle pişman olmayacaksınız. Uygun fiyata kaliteli organizasyonların adresi İstanbul'da bulunan Yeni Umut 3 Düğün Salonu’dur.

Aklınızda Olumlu İmaj Bırakmak İstiyoruz!

Düğün salonumuzda bulunan eğitimli ekip arkadaşlarımız misafirlerinizin ve sizlerin akıllarında Yeni Umut 3 Düğün Salonu ile ilgili olumlu bir imaj bırakabilmek için, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor

Uygun fiyata elbette sizlere de kaliteli bir hizmet almak istersiniz. Bu sebeple acele ederek en kısa süre içerisinde bizlere ulaşın! Düğün salonumuzda gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlarını hakkında bilgi sahip olmak istiyorsanız, internet sayfamızda yer alan videoları inceleyebilir ya da daha önce bizden hizmet almış olan müşterilerimizin video altındaki yorumlarını okuyabilirsiniz.

Biz Kendimize Güveniyoruz!

Biz bu alanda kendimize güveniyoruz! Sizler de bizlere güvenerek özel günlerinizi bize emanet edebilirsiniz! İstanbul'da evlenecek çiftlerin listesinde bulunan düğün salonumuz sizleri de arasında görmek istiyor!

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Sena Korkmaz
  Puan

  23 haziran aksaminda düğünüm vardı. Gelin damat olarak pek güzel bir gün yaşamadık. Çalışanlarından ve orkestrasından memnun kalmadık. Salona inmemize 5dk kala gelip gelin damat olarak cekilen fotograflarin tanesini 15tlye satacaklarini soylediler. arkasindan sahsi olarak tutmus oldugum fotografciya kesinlikle cekim yapamayacagini buna izin vermediklerini soylediler ohalde fotografci gitsin misafiride cekmesin diyince e tamam gelin hanim biz cekelim siz ister alin ister almayin dendi. 15 tlden 10 tlye düşürttürdük fiyatını. Çıkan ilk solist solo şarkı söyledi orkestrası yoktu. İtiraz edince diğer solist geldi repertuarını beğenmedik nerdeyse kimse oynamadı misafirlerimden. Ne halaya ne oyun havasina kimse kalkmadi. Bu tür şeyler moralimi bozunca düğünü 22:30 gibi bitirmek istedim. Kendilerini ve hatalarını düzeltmeden kimseye tavsiye etmiyorum iyice emin olun derim.

 2. Avatar
  Mehtap & Kaan
  Puan

  Harika bir düğün salonu, küçük detaylara bile büyük bir önem veriyorlar, en güzel düğünler için kesinlikle gidip görmekte fayda var…

Yorum yaz