İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
100
Araç

Süslemeler & Ekstralar

 • Gelin tagı
 • Müzik

Mekan Özellikleri

 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Şehir merkezinde
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Yeni Umut 3 Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllardan beri müşteri memnuniyetini ilke edinerek çalışmalarına devam eden Yeni Umut 3 Düğün Salonu, tercihlerinizde sizleri asla pişman etmiyor. İstanbul Bağcılar ilçesinde bulunan salon sadece düğün değil, diğer bütün organizasyonlarınızı problemsiz bir şekilde geçirmenizi sağlıyor. Size özel konseptlerle hazırladığı organizasyonların fiyatları 10 TL'den başlıyor.

Özellikleri

Yeni Umut 3, 750-1000 kişilik kapasitesi ile birlikte sizlere hizmet sunuyor. Düğün salonunun içerisinde bulunan havalandırma ve klima sistemleri mekanın sürekli olarak havalandırılmasını sağlıyor. Bunun dışında salonun kolonsuz ve geniş olması sebebiyle eğlencenize ara vermek zorunda kalmıyorsunuz. Mekanın kaliteli ses, sahne ve ışıklandırma sistemleri son teknoloji ürünlerle sağlandığından gece boyunca hiçbir aksaklık yaşanmıyor.

Mekanın kapalı alanı 2 katlı olmasına rağmen tüm katlardaki misafirleriniz aynı şekilde sahneyi görebiliyor ve müzikten mahrum kalmıyor.

Yeni Umut 3 Düğün Salonu Fiyatları

Salonda gerçekleştireceğiniz düğün fiyatları ve diğer organizasyonların fiyatları sizleri sevindiriyor. Fiyatlarını müşterilerinin bütçelerini dikkate alarak oluşturuyor. Yemekli organizasyonlar için 30 - 50 TL arası fiyat veriliyor. Kokteyl davetler ise 10 ile 30 TL aralığında seyrediyor. Size özel güncel fiyatları öğrenmek için 'Fiyat Teklifi Al' butonuna tıklayabilirsiniz. DüğünBuketi.com danışman ekibinin verdiği ücretsiz danışmanlık hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Olanakları

Yeni Umut 3, sizlere seçim özgürlüğü tanıyor. Düğün organizasyonunuz için  dilediğiniz konsepti seçebiliyorsunuz. İstediğiniz konsept etkinlik sorumlusu ve deneyimli ekip sayesinde en iyi şekilde uyarlanıyor. Yemekli veya kokteyl tercihinizde de birbirinden lezzetli menüler hazırlanıyor. Üstelik menü tadımı ve dilerseniz menüde değişiklik yapma imkanınız da oluyor.

Mekana dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı temin edilebiliyor. Böylece istediğiniz ekiple çalışma şansını elde etmiş oluyorsunuz. Düğünlerin olmazsa olmazı müzik için de mekanın orkestrası bulunuyor. Organizasyon türüne göre hazırlanan repertuar sayesinde saat 23:00'a kadar misafirlerinizle eğlencenin tadına varabiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Bağcılar bölgesinde bulunan Yeni Umut 3, İETT otobüslerini, dolmuşları, taksileri ve kendi özel araçlarınızı kullanarak gelebileceğiniz lokasyonda konumlanıyor. Kullanabileceğiniz İETT otobüsleri 99Y, 97G, 98Y ve 92Ş’dir. Bunun dışında düğün salonuna ait kapalı özel otoparkı sayesinde davetlileriniz ve sizler kendi araçlarınızla da mekana gelebilirsiniz. Açık adresi ise şöyle;

Fevziçakmak, Osmangazi Cd. No:193, 34200 Bağcılar / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı temin edilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü, kına, nişan v söz, doğum günü, baby shower, davet, açılış gibi pek çok etkinlik düzenlenebiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otopark alanı aracıyla gelecekler için avantaj sağlıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Servis elemanı, mekan giydirme, menü tadımı ve düğün pastası bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Organizasyon sorumlusu, catering, menü değişikliği ve müzik yayını yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

İstediğiniz fotoğrafçı ile çalışabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

2 katlı kapalı davet alanı var.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın orkestrası hizmet veriyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Etli yemek menüleri, kokteyl ve çozuklara özel menü hazırlanıyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 23:00'da sonlanıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel konsept geliştiriliyor.

Yeni Umut 3 Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Yeni Umut 3 Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Yeni Umut 3 Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Yeni Umut 3 Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yeni Umut 3 Düğün Salonu kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  23 haziran aksaminda düğünüm vardı. Gelin damat olarak pek güzel bir gün yaşamadık. Çalışanlarından ve orkestrasından memnun kalmadık. Salona inmemize 5dk kala gelip gelin damat olarak cekilen fotograflarin tanesini 15tlye satacaklarini soylediler. arkasindan sahsi olarak tutmus oldugum fotografciya kesinlikle cekim yapamayacagini buna izin vermediklerini soylediler ohalde fotografci gitsin misafiride cekmesin diyince e tamam gelin hanim biz cekelim siz ister alin ister almayin dendi. 15 tlden 10 tlye düşürttürdük fiyatını. Çıkan ilk solist solo şarkı söyledi orkestrası yoktu. İtiraz edince diğer solist geldi repertuarını beğenmedik nerdeyse kimse oynamadı misafirlerimden. Ne halaya ne oyun havasina kimse kalkmadi. Bu tür şeyler moralimi bozunca düğünü 22:30 gibi bitirmek istedim. Kendilerini ve hatalarını düzeltmeden kimseye tavsiye etmiyorum iyice emin olun derim.

 2. Puan

  Harika bir düğün salonu, küçük detaylara bile büyük bir önem veriyorlar, en güzel düğünler için kesinlikle gidip görmekte fayda var…

Yorum yaz