Yeni Pınar Düğün Sarayı

Mutluluk ile büyüyen, samimi ve aynı zamanda profesyonel bir mekan arıyorsanız doğru yerdesiniz.  Yeni Pınar Düğün Sarayı ve kaliteli hizmeti ile siz de unutulmaz bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Farklı etkinlik konseptleri olan Yeni Pınar, geniş salonu ve eğlence anlayışı ile sizleri memnun edecektir.

Mekan hakkında detaylı bilgi almak, düğün fiyatları ve mekan avantajlarını görmek için yazımızı okuyabilirsiniz. Akılınıza takılan soruları da bizlere sormaktan çekinmeyin. En kısa süre içerisinde sorularınız yanıt bulacaktır.

Yeni Pınar Düğün Sarayı Fiyatları

Düğün fiyatları sizlerin istek ve taleplerine göre değişir. Bütçenizi aşmamak için hayallerinizdeki düğünün maliyetini öğrenmeyi istemek en doğal hakkınız. Bu nedenle sitemiz üzerinden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Düğün fiyatları ve firmanın sunduğu avantajlar dönem dönem değişebilmekte. Bu nedenle sitemizi takipte kalarak bu fırsatları yakalayabilirsiniz. Eğer aklınıza takılan başka bir soru varsa bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Birlikte bu soru işaretlerini giderebiliriz.

Yeni Pınar’ın Sunduğu Hizmetleri

1990 yılında sektöre giren Yeni Pınar, şimdi ise sektörün öncü kuruluşlarından biri. Sadece düğün organizasyonlarında değil bir çok farklı organizasyon seçeneği ile de tercih edilebilir bir mekan. Kına, nişan, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizin yanı sıra özel toplantılar ve kurumsal etkinliklerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Mutluluğun adresi Yeni Pınar Düğün Sarayı organizasyonunuzun detayları ile ilgilenirken, sizin yapmanız gereken ise düğününüzün tadını çıkarmak. Salon düğünlerinden vazgeçemeyen kişilerin ya da havaların soğuk olduğu dönemde evleneceklerin kesinlikle göz atması gereken bir mekan.

Yeni Pınar Düğün Sarayı Nerede?

İstanbul’un Alibeyköy semtinde yer alan Yeni Pınar Düğün Sarayı Karadolap Mahallesi, Neşeli Sokak, numara 26’da siz değerli müşterilerini bekliyor. Alibeyköy’ün şehir merkezine yakın oluşu ve toplu taşıma imkanlarındaki kolaylık, Yeni Pınar Düğün Sarayı’nı da oldukça güzel bir lokasyona konumlandırmış oluyor. Mekana giderken ve dönerken çok rahat edeceksiniz.

Yorumlarınız Bizler için Değerli

Sayfamızın altında yer alan yorumlarınız sayesinde çiftler daha doğru ve hızlı karar alabilirler. Bizler ile deneyimlerinizi paylaşarak bu amacımıza siz de yardımcı olabilirsiniz. Mutluluk bu sayede çoğalarak büyüyecektir.

Sırala

  1. Avatar
    BİRGÜL & OKAN
    Puan

    Hayatımın aşkı dediğim adam ile tam da hayallerimdeki düğün ile burada evlendim. Her şey masal gibiydi. Mekanın organizasyon yetkilileri ne istediysek düğünümüze dahil etti. bizi hiç burayı seçtiğimiz için pişman eden bir şeyle karşılaşmadık.

Yorum yaz