Yeni Konak Düğün Salonu

Tercihler ve önemli günler hafızada kalabilen en önemli detaylardır. Gezerek düğün salonu arama işkencesine artık tamamen son!  Düğün yapmaya karar verdiğiniz an geriye kalan size en uygun en güzel salonu bulmaktır. Yeni Konak Düğün Salonu ile mekânın kaliteli olması sizlere uygun olacak. Tüm bunların kararını baştan alarak iyi bir plan yapılmalı. Seçtiğiniz mekânın renkleri, dekorasyonu, atmosferi, hatta masa sandalyelere kadar detayları bile sizin havanıza hava katmalı. Her çift kendi hayallerini en güzel şekilde gerçekleştirmek ister. Çiçekler, mumluklar ve balonlarla süslenen davetinize, ışık ve volkan gösterileri eşlik ettiğinde unutamayacağınız muhteşem geceniz başlamış olacak. Hayalinizin ve kriterlerinizin uygun şekilde gerçekleşmesi için tüm imkânlarımızı sizlere sunuyoruz. Mekânımız sizlerin en özel gününe hitap edeceği şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Yeni Konak Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Salonumuz, 400-500 kişilik kapasiteye sahip olup, 50-75 otopark araç kapasitesi bulunmaktadır. Şehir manzaralı kapalı salonumuzda yemekli-yemeksiz organizasyonlara ev sahipliği yapmaktayız. Bunların dışında çocuklara, yetişkinlere özel, diyabet, kosher, vegan, vejetaryan menü seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Tüm misafirlerimizin rahatlıkla eğlenebileceği salonumuz, yüksek tavanlı ve kolonsuzdur. Sizlere şehir manzarası eşliğinde en güzel organizasyonları yaşatmak için hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yeni Konak Düğün Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

Hafızanızdan silinmeyecek organizasyonları gerçekleştirebileceğiniz adresimiz, Kırkkonaklar Mah. 316 CD. No:15 / C Çankaya, Ankara’da bulunmaktadır. Salonumuza 279, 452, 185,347 seferleri kullanarak ulaşabilirsiniz. Her türlü toplu taşıma araçları, otobüs, dolmuş, metro kullanarak salonumuza gelebileceksiniz. Çankaya’da bulunan mekânımıza adım adım yol tarifi alarak, internet üzerinden haritaları kullanarak

Yeni Konak Düğün Salonu’nda Hangi Organizasyonlar Gerçekleştirilir?

Salonumuzda her türlü düğün, davet, özel yemekler, bayi toplantıları, kına gecesi, sünnet, açılışlar, mezuniyet balosu, doğum günü partisi gibi organizasyonlar düzenlemeye devam ediyoruz. Ayrıca ışık, ses, sahne, orkestra, bay-bayan sanatçı, fotoğraf ve video çekimi hizmetleriyle de sizlerin en özel gününe eşlik etmekteyiz. Tüm hayalleriniz için gerekli imkânları sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Mutluluğunuza adım adım yaklaştığınız bu günde her türlü isteğe cevap veren düğün paketlerimizi sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Muhteşem eğlence anlayışıyla, lezzetli ve taze ikramlarla, en profesyonel çalışma ekibiyle gününüzü kusursuzlaştırmak için Yeni Konak Düğün Salonu ailesi olarak elimizden gelenin daima en iyisini yapıyoruz. Hayallerinizi en güzel şekilde gerçekleştirebilmek her çiftin hakkıdır. Her defasında tüm salon ekibimizle sizlerin en güzel gecesine heyecanla eşlik etmeye devam ediyoruz. Siz değerli konuklarımıza en güzel örtülerle süslenmiş masa ve sandalyelerimizi, ışıklandırma sistemimizi sunarak şık bir atmosfer yaratıyoruz. Mevsim koşullarına uygun klima, havalandırma ve ısıtma sistemlerimizle rahat bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Artık tüm organizasyonlarınızı gönül rahatlığıyla Yeni Konak Salon farkıyla gerçekleştirmek mümkün. Tüm detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Salonun ortamı ve süslemeleri güzel.eğlence alanı çok geniş.masalarda rahatlıkla görüyor.ses düzeni rahatsız edecek derecede yüksek sesli değil.ayrıca, ikramlar da gayet doyurucu oldu. evlenecek çiftlere tavsiye ederiz.

Yorum yaz